Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

Ójek

Siemka. Słyszałem że w stanowicach można wyciągnąć 4,5tys netto. Czy to prawda ?

Yyy
@Ójek

Tak prawda

Jogobella
@Yyy

Na pewno nie jako operator :D

Öjek
@Jogobella

To operator ile wyjdzie +- netto pod agencją ?

Dareczek jest ciepły
@Öjek

4,5 to za 2 miesiące z sobotami chyba ????

Dpp
@Dareczek jest ciepły

Haha dokładnie niema szans 2 soboty przy stawce 14.20 na czysto 2600 max masakra tenneco spada na psy zlodziejki

@Lenox, czy możesz jeszcze odpowiedzieć na pytanie @Rousse o atmosferę w pracy? Życzliwość i pozytywne przyjęcie nowego pracownika może wpłynąć motywująco na resztę zespołu. Czy nowy pracownik może liczyć na wsparcie w trakcie pierwszych dni pracy? Ilu obecnie nowych pracowników poszukuje firma Tenneco Polska?

Rousse

Witam! Pracuje w dynamicu, ale rozważam przejście do Was. Pytanko, ile operator ma u Was na start? I czy lubicie tych z dynamica? Pozdrawiam i czekam na odp

Lenox
@Rousse

14.70 + 15% premii = 16.90 brutto Najlepiej idź z polecenia od razu pod Tenneco, zeby nie bawić się w jakieś agencje

@Öjek, Coraz więcej firm zaczyna ujawniać zarobki jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Firmy doskonale wiedzą, że transparentność jest jednym z warunków dobrej przyszłej współpracy. Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Tenneco Polska?

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

Damiano

Witam chce sie przyjac do tenecco posiadam prawo jazdy kat b+c szybko sie ucze lubie wyzwania pracowalem duzo na produkcji w NL i DE jak i na komisjonerce ........czego oczekuje wyplat na poziomie 3.000 noe lubie popędzania i nieszanowanoa drugiej osobo przeslanie dla kierownictwa . W kazdej pracy w ktorej pracowalem nir dalem sobie wejsc na glowe , ktos kto probowal to zrobic dostawal odemnie upomnienie zeby tego nie robic jezeli to zrobil a bylo kilka sytuacji rozstrzygalem tocpo pracy( zlamany nos reka urazy glowy) niewidoczne nigdy zaden kierownik z tegocpowodu mnie nie zwolnil bo mial uswiadomione jakie poniesie konsekwencje;) takze takie cv wysylam do pracodawy

Co za dureń...

@Damiano

Hahaha dzięki za poprawę humoru!

Haha

Ale ty głupi jesteś.

szukający

Cześć. Jakie są początkowe warunki zatrudnienia w Stanowicach?

Jechać tepaki

Kutafion

Siemano. Jakie są zarobki na początek a jakie pod tenneco .

Biedny
@Kutafion

Malo. Obecnie drugi miesiac jest zakaz nadgodzin. Czytaj nawet nie dorobisz sobotami do 3ech tysi a wlaaciwie 2870 bo tyle mialem po tych podwyzszkach. Bieda. Na czynsz nie styka. Sobote pewnie bedacna drugi miesiac a w listopadzie do konca eoku znow brak i znow wysylanie na przymusowe urlopy.

@Kutafion

Zależy od działu, dmk jedzie 7 dni w tygodniu

sm

Witam . Jestem kobieta , obecnie pracuje w UK juz 14 lat , pracuje jako qality inspector w firmie produkcyjnej czesci do samochodow . Chcialabym wracac do Polski i tu moje pytanie czy kobiety tez znajduja zatrudnienie w Tenneco ? i jak jest placa miesieczna . Dzieki za odp

Fiozol
@sm

Qality? Nie, lepiej nie wracaj. Wszystkim to wyjdzie na dobre.

Ulka

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie?Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Nieplecak

Pięknie ktoś normalny to podsumował. Może w końcu w nowych projektach będzie normalnie i 'plecaki' po poprzedniej władzy albo wezmą się do roboty albo nara.

Robo

Co tu zostało usunięte jaki komentarz ,pamięta ktoś ?

Ojoj
@Robo

Niewygodna prawda dla byłej władzy. Komuś się śniło że poprzednia władza poleciała za wyprowadzanie hajsu poprzez firmy zewnętrzne.

Ymil

Kasa była ?

Tyn_on
@Ymil

Była. 6 z przodku i jakoś do sie żyć.

Fiozol
@Tyn_on

6 z przodu to pewnie biurowy. Fajnie ze po 10 latach na produkcji, z nadgodzinami, ledwo wyciągam polowe tej kwoty. Zenada. A w biurze to ino ciasteczka, kawki, (usunięte przez administratora) i fejsiki.

Henio
@Fiozol

To przyjdź do pracy do biura i zobaczymy czy tak łatwo. Wiesz jak ciężko wysiedzieć w klimatyzowanym pomieszczeniu 8h? A czasami nawet 9, bo kierownik każe zostać.

Agafon
@Fiozol

Taaa fejsiki,kebabki,i rodzinne pamiatki na pulpicie.

Rolo

Siema co tam w tenneco słychać

Bobby
@Rolo

Urlopy synku

Rolo
@Bobby

Dzięki dziołcho. Nic ciekawego się nie zdarzyło?

Mamona

Ciekawe kiedy hajsy byda

W biurze też siedzi Dominika.I chyba wszyscy pomyśleli, że to ona.

@Piotr

Bo to jest ona....

Szwajser
@Anonim

Zartuszesz?

@Szwajser

Nie

spadający liść

Pozdrowienia dla 'Sławomira' z 3 hali Czekamy na koncert na jadalni :)

Szwajser
@spadający liść

Odwalili się chłopie od niego.Glupi jesteś jak but.

Czy kierownik Paweł Turaj nadal jest taki gruby jak był ?

Johny

On może ma nadwagę i kiedyś może się jej pozbyć. Ty zaś nigdy nie przestaniesz źle wychowanym dzieciakiem.

Scotty Pippen
@Johny

Co nie zmienia faktu że Pan Panie Johnny już dawno przescignal Pawła wręcz wciagnal go Pan do srodka jak w przypadku ciąży bliźniaczej gdy jedno pochlania drugie :D no i jesteście wart jeden drugiego tylko pytanie który głupszy bo tu moc jest w was silna (^^,)

Jusef
@Johny

Dokładnie bez osobistych wycieczek. To jak ktoś wygląda nie ma nic do rzeczy.

Witam, czy w tenneco jest coś takiego jak pożyczki / kredyty dla pracowników? Jeśli tak to jaka jest max wysokość pożyczki i na jak długo?

Andrew
@anonymous

Nie ma

@Andrew

A szkoda :( w dużo mniejszych zakładach są kasy zapomogowo pożyczkowe a tu nic takiego.

@Anonimowy

W Tenneco cała kasa idzie na nowe maszyny.

Dominika

@Anonimowy, rozumiem, że jesteś zadowolony z ostatnich zmian w firmie Tenneco Polska. Czy oprócz podwyżek w firmie planowane są inne pozytywne zmiany? Jak oceniasz swoją pracę? Czy jesteś z niej zadowolony i z perspektywy czasu poleciłbyś tę pracę innej osobie? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby.

@Dominika

Nie będę z botem rozmów prowadził

Dla wszystkich zainteresowanych pracą w Tenneco Rybnik szukajcie innej firmy bo na Tenneco świat się nie kończy.Pracowalem tam przeszło 15 lat i po głupich gadkach na stołówce jak to będzie super i ile to będzie podwyżki zmieniłem pracę.Piczatek ciężki ale nie żałuję.A podwyżek jak nie było tak nie ma no chyba ze12 groszy to dla kogoś podwyżka prawda panie Czapla

Nikita
@1223

Dokładnie ja też nie polecam. Odkąd nie ma dyrektora Michalika firma stacza się w dół. No cóż czasem tak jest jak wyrzuca się kogoś z takim doświadczeniem i kto nie da sobą rządzić jak jakaś marionetka.

@Nikita

Odkąd nie ma Michalika to wkoncu są podwyżki przybliżające zarobki do konkurencji....osoba z "takim doświadczeniem" w wyciąganiu kasy z firmy.

Nikita
@Anonimowy

Każdy ma prawo do swojej opinii jak najbardziej. Podwyżki by były i tak bo rynek nalezy obecnie do pracownika. Ale nie uważam żeby firma szła w dobra stronę. Czas się ewakuować.

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 376.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 296, z czego 29 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska