Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

dziwny

TENNECO rozwija się wykupili Federal Mogul Gorzyce

Zi Juan

Nie uważacie, że Tenneco się kończy? Że to wszystko zaczyna się rozpadać?

Czarus

Podwyzki to tajemnica.I czy beda to wogole nikt nic nie wie.To taki mit jak ta brzoza smolenska.

Czy ktoś wie czemu nie ma sobot ani niedziel? Przecież te zarobki teraz są aż śmieszne...

Anonimowy
@anonymous

Proponuje zadać to pytanie na stołówce przy następnym spotkaniu

Tobiasz
@Anonimowy

Sobót i niedziel nie będzie taki jest cel zakładu.Dlatego są podwyżki żebyś jakoś związał koniec z końcem i przypadkiem nie poszedł do eko okien.

@Tobiasz

Bardzo dobry cel. To niech odnoszą ten cel, te stawki. Dlaczego ty o tym wiesz a ten i wielu innych pracowników o tym nie wie.

Bobby
@Tobiasz

Bzdura.Firma tnie koszty.Do tego Brukslea sie dowalila do ponadnarmatywnego czasu pracy.

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

Nie ważny

Dlaczego niska ocena firmy? Bo nie liczą się z ludźmi, nie szanują, dla nich to statystyka, sztuka, która albo zarabia albo się nie liczy. Uszanujcie ludzi i ich czas Wam Tenneco poświęcony a i was będą szanować. Jeśli zapewniacie że odpowiecie to tak zróbcie to nic nie kosztuje ☺️

feluś

Doszły mnie słychy ,że osobą którym przypada w ostatnim tygodniu miesiąca nocka , to piątki będą wolne czy jest to prawda???

Pracuś
@feluś

Wydaje mi się że miesiąc temu też tak było, ale czy w tym tak bedzie, czas pokaże

Pp
@feluś

Tak jest to prawda było tak w zeszłym miesiącu. Mało zamówien i beka sobot. Chujn#a jednym slowem.

Hary

Nie prawda

Gulasz

Wymień najgłupsze hasło słyszane w Tenneco Polska Spółka ZOO

Xyz
@Gulasz

"w czerwcu będą podwyżki "

Tadek

Pyzio

"Czamu ta linia stoi "

Zbigniew
@Piotr

"Dlaczego ta linia stoi ?" (w trakcie awarii)

Robobobo

"Wiela najedziecie ?"

To se neda
@Gulasz

"Heniu to ile produkujemy rur ? - dwa miliony rocznie "

"Ty Janie"

Hans
@123

Co ci to było - po L4

@Hans

#Dlaczego tak mało ? # bo stawka mnie blokuje/ bo mało płacą i nawet nie ma sobót do zdobienia

Heheszek
@Gulasz

"We wrześniu bedzie podwyżka"

Jogobella

Kiedy te obiecane podwyżki ? Mialy byc we wrzesniu a nikt nic nie wspomina .

@Pracownik, czy możesz napisać skąd posiadasz taką informację? Dla jakiej firmy pracowałeś wcześniej? Jeżeli prawdą jest, że firma Tenneco Polska przejęła twoją firmę, może to oznaczać, że firma będzie się rozwijać. To pozytywny sygnał dla obecnych i przyszłych pracowników. Zachęcam Cię do zadania pytania na forum GoWork.pl. W ten sposób trafisz do większej ilość osób ze swoim pytaniem.

Panowie od niedawna naszą firmę wykupiło Tenneco i zastanawiamy się wszyscy co to teraz będzie, jakby ktoś pracował we wcześniejszych firmach które potem zostało wykupione przez tenneco proszę o kontakt brygadaantyskrzatowa@wp.pl

robool

jak z wynagrodzeniem? na jaką stawkę teraz można liczyć na start? podobno teraz można bezpośrednio pod tenneco pomijając agencję..

@anonymous, czy próbowałeś poruszać temat wynagrodzeń ze swoim przełożonym? Może kłopotem jest brak odpowiedniej komunikacji i przepływu informacji. Jak oceniasz system pracy w firmie Tenneco Polska. Czy praca w soboty i niedziele jest obowiązkowa? Może istnieje szansa na zatrudnienie się na pół etatu bez sobót i niedziel? Czy wiesz coś na ten temat?

@Gruba pupcia, proszę Cię o opanowanie negatywnych emocji. Nie służą one nikomu z nas. Zachęcam Cię do pisania komentarzy przydatnych dla potencjalnych kandydatów do pracy w firmie Tenneco Polska. Czy możesz napisać jakie warunki proponuje ta firma nowym pracownikom? Czy w ostatnim czasie atmosfera w firmie się poprawiła?

ciekawa_finanse

w księgowości można pracować nawet w soboty i niedziele i może słowo może nie jest na miejscu, trzeba przyjść w sobotę i najlepiej niedzielę bo inaczej można poczuć się nie swojo w obecności lizaczków i ich zwierzchników. Dziewczyny się poskarżyły, prawda to?

Gruba pupcia
@ciekawa_finanse

Mamusia etacik po znajomości załatwiła to niech teraz dziewczyny chodzą w weekend do pracy.

Ciekawe

Elo wam. Czy ktoś napisze w miarę rzetelnie ile się zarabia w tenneco stanowice jako pracownik produkcji pod agencja I pod tenneco?

Biuro
@Ciekawe

Bez nadgodzin 1700 na kontroli jakości, a dobry nygus biegający na nadgodziny nawet 2500 :(

Bart

Negatyw i Tylko nic pozytywnego! Pozdro z Ekookien

@Sennik, rozumiem, że negatywnie oceniasz poziom zarządzania w firmie Tenneco Polska, ale czy próbowałeś w jakiś pozytywnie sposób wpłynąć na jej poprawę? Czy rozmawiałeś w szerszym gronie z pozostałymi pracownikami lub przełożonym? Zawsze warto szukać porozumienia. Pracownikom jak i pracodawcy powinno zależeć na dobrej współpracy.

Szwajser
@Anna

Anno Żartujesz prawda?O czym tu i ż kim dyskutować?

@Szwajser

Kierownictwo i reszta ma głęboko zdanie pracowników właśnie dlatego w każdej firmie jest jak jest. Tu nie ma co dyskutowa. Tu trzeba więcej płacić a nie tylko dźwigać normy i więcej wymagać za tą samą płacę. Sorry winetu...

@Anna

Suchej w tej pracy są równi i rowniejsi jeden człowiek pracownik nie wpłynie na zmiany w tenneco majstry do (usunięte przez administratora) na niczym się nie znaja

Witam. Jak sytuacja w firmie? Bo zastanawiam się czy do Tenneco iść. Dzięki za odpowiedź

@Marek

Bardzo mało płacą. Po zekokych podwyżkach brak sobót czyli 600 zł w plecy... . Nawet dorobić nie można gdy ktoś chce. Wysyłają przez lato na przynosowe urlopy a od listopada do grudnia będzie znów clakowoty brak sobót i niedziel oraz wysyłanie na przymusowe urlopy. Nie da się ctka żyć. Do tej pory trzymały mnie w tej firmie nadgodziny.

Brygadier
@Marek

A tak na serio. Nie wiem jak jest w innych działach, ale powiem coś o DPP. Podwyżki nie zawsze były takie jak byśmy chcieli, ale dobrzy pracownicy zawsze dostawali ok 1zl. Dimpel nie lubi Ludzi noszących rewir, ale jak robisz swoje, przydziesz w sobota i nie nosisz rewirów to u niego mosz życie. Kilka razy mi pomógł i pokazał ze warto się starać. DPP bardzo się zmieniło - dobrze ze wujek wrócił na rury.... Ostatnie (jakby nie patrzeć) fajne podwyżki to działanie żeby utrzymać pracowników - podpisujac, Pawel obiecał mi ze podobna będzie we wrześniu - dam znać jak podpisze (trzeci raz w tym roku). Tenneco jest stabilna firma w której trzeba się nauczyć pływać - jak jest możliwość to się chodzi na nadgodziny, a jak są ograniczenia to się siedzi w domu - taka branża. Ale jak się do tego dostosujesz to rodzine z kredytem bez problemu tu utrzymosz. Dużo ludzi narzeka, ale ja po 9 latach stwierdzam z pełna odpowiedzialnością ze to wszystko idzie w dobrym kierunku, i zmiany które zaszły kilka lat temu (nie tylko na puszkach) poszły w dobra stronę. Nie możecie ganić kierowników za to ze od nas wymagają - od tego są, a prawdziwego człowieka (kierownika) się poznaje wtedy gdy do niego idziesz a on potrafi i chce Ci pomoc - Tu Pawel kilka razy pokazał ze mogę na niego liczyć.

@Marek

Nie idź lepiej szukaj gdzieś indziej tenneco 0 sobot zero nadgodzin przez pierwsze 3 miesiące zarobisz 1800 moze

@Brygadier

Haha 1zl podwyżki?? Co to jest po odciagnieciu masz 60 groszy mi by było wstyd komuś powiedzieć że ma 1zl podwyżki człowieku lizesz mu (usunięte przez administratora) a on ci taka podwyżkę daje proszę cię jak są nadgodziny to ci każą chodzić cały tydzień a nie tylko raz w tygodniu teraz niema nadgodzin a i sobot tenneco schodzi na psy to upada zmienił się dyrektor i niema ani sobot ani nadgodzin co 2 dzień przychodzili i mówili zostań do 2 zostań do 2 przyjdź na 18 i tak w koło a jak w któryś dzień nie chciałeś bo ci nie pasowało to straszyli majstry że przyjdziesz po urlop to ci nie dam masakra jak można takiego człowieka popierać jak dimpel (usunięte przez administratora) każdego operatora jak linia stoi to pozamiataj albo wes szmatką i czysc stacje szczelności haha od czego są sprzątaczki od utrzymania porządku była wyznaczona godzina sprząta na Lini już nie ma bo trzeba jechać potem maja pretensje że (usunięte przez administratora) na Lini jak nie ma kiedy posprzątać masakra

Dpp

Robia tam 5lot stawka 16.50 niema sobot firma upada dpp spada na psy zero nadgodzin zero rozwoju nowi maja podobne stawki do tych z wyższym stażem manstry do (usunięte przez administratora) sedza w klime (usunięte przez administratora) robią jedynie wyjda z biura na rannej zmianie jam dimpel chodzi

Ójek

Siemka. Słyszałem że w stanowicach można wyciągnąć 4,5tys netto. Czy to prawda ?

Yyy
@Ójek

Tak prawda

Jogobella
@Yyy

Na pewno nie jako operator :D

Öjek
@Jogobella

To operator ile wyjdzie +- netto pod agencją ?

Dareczek jest ciepły
@Öjek

4,5 to za 2 miesiące z sobotami chyba ????

@Dareczek jest ciepły

Haha dokładnie niema szans 2 soboty przy stawce 14.20 na czysto 2600 max masakra tenneco spada na psy zlodziejki

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 375.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 295, z czego 29 to opinie pozytywne, 116 to opinie negatywne, a 150 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska