Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

Czeczen

O wypłaty się martwcie !!!

Zbychu

Tylko pan Turaj zawsze musi być zdrowy .Biedny.

dpp

Nie było przekrętów? To czemu dyrektor Ziętek tez się zwolnił? Też problemy zdrowotne?

Mafia
@dpp

Tak, on i pozostałe osoby z księgową też pewnie zdrowie nie pozwalało na dalszą pracę ;-). Sprawa jest tuszowana, kierownictwo od 2 dni ma "szkolenia" tzw. nakazy mówić że to z powodów zdrowotnych, Dyrektor Michalik poszedł na wcześniejszą emeryturę ;-). Dziś była przedstawiona ładna szopka co nie ;-). Kto tam robi może z pół roku to w to uwierzy. Ci co robią dłużej to wiedzą jakie lewe interesy były robione, na swoje prywatne firmy.

Wojak
@Mafia

Noo najgłośniej o tym w Sosnowcu i okolicach... ten kto pracował odpoczątku to wie ten kto krótko myśli, że pozjadał rozumy... do czasu...

lili

Firma robiła przekręty na skalę światową ?

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

Kto mo tyn mo

Jan Niezbędny

Co myślicie o dzisiejszym występie aktorskim w/w dyrektorów? Szkoda, że o stawkach ani słowa..

Może Tenneco

Jak wygląda robota na Stanowicach da sie wytrzymać ale proszę o rzetelne opinie?

egon emeryt

A co to się porobiło w Teneco ostatnio ???

Kris

Jutro wszyscy sie dowiemy.Tyle w temacie

Lili

Nic tak nie poprawia humoru co poniektórym osobom jak wylać pomyje na głowę komuś na forum, zbluzgać, zniszczyć reputację...wszyscy wszystko wiedzą najlepiej. Oczywiście bo wtedy poczujesz się lepszy bo przecież wiesz lepiej. Ta firma powstała i dobrze działa właśnie dzięki dyrektorowi Michalikowi. Najlepiej oceniać po okładce ale ile nerwów, czasu i serca ta osoba włożyła w tą firmę to już nikt nie widzi....

Młoda

Jedyne co można napisać o tym zakładzie, że jest jednym wielkim kłamstwem. Pracownicy rozpowiadają plotki o ludziach wyssane z palca, żenujący są, pracują tam kłamcy którzy rozpowiadają o ludziach różne historie. Zdarzają się normalni pracownicy, ale przez takich durniów jakimi niektórzy ludzie są można zepsuć rodzinę! I kontakty międzyludzkie!

Aaa

Ty to sie powinienes przekręt nazywać

Ali

Hahaha dużo filmów się naoglądałeś. Informacje z pierwszej ręki niestrudzonego człowieka:D żenada skąd się bierzecie...

Lizak

Po przeczytaniu twojego komentarza od razu wiadomo, że z twoim rozumowaniem daleko nie zajdziesz.... Bral słów co poniektorzy maja w głowie... pustke....

Zaraza

Ciekawe jakie przekręty konkretnie. Ciekawe jak wiele rzeczy zmieni się teraz w zakładzie pracy. Co psycholom niektórym sodówka nie odbije do łba bo będzie jeszcze gorzej. Kto będzie śpiewał na wigilijce Przybieżeli do Betlejem pasterze (...) a spokój w TE NE KO.

Spawacz

Taaaa i od przekrętow tylko zwalniaja.... ludzie pomyślcie pierwsze niż coś napiszecie albo puścicie plote bo przez takich jak wy uchodzi opinia ze w Tenneco sami Idioci robią.

Work
@Spawacz

Jak to wszystko sie rozwijało 17 lat temu.To ilu w biurze miało srednie wykształcenie ?.Z ludzi robiono idiotów celowo.

Spawacz
@Work

Kto pisze jak idiota ten jest idiotą pomijając wykształcenie...

Lutek

Nie bądz naiwna.Opinie firmy zepsuła chciwość i więcej,więcej.... Chciwość to drugi grzech główny.Krzyże wieszata ,a o naukach kościoła nic nie wieta. Albo wieta,a udajecie ,że nie wieta.

Dominika

@Bolek, nie rozumiem dlaczego miało to by być takie śmieszne rozwiązanie. Często ludzie nie robią nic żeby zmienić jakąś sytuację, która im nie odpowiada, a dość mocno na nią narzekają. Może warto spróbować i dać innym znać czy coś się udało i dopiero wtedy wyrażać ostateczną opinie na temat Tenneco Polska Sp. z.o.o

Bolek

"zgłosić" :) wystarczy tylko "zgłosić" hahaaha..

Dominika

@KRYTYKKRYTYK, forum to nie jest miejsce na obrażanie kogokolwiek. Jeśli większość z was ma osobiste pretensje do kierownika, może warto rozwiązać je w zakładzie, zgłosić, że coś wam nie odpowiada? Naprawdę, oczernianie poszczególnych osób, nic nie wnosi do toczącej się dyskusji, która powinna przede wszystkim ukazywać ogólny obraz Tenneco Polska Sp. z.o.o

Bartek

Paweł Turaj jest najlepszym kierownikiem jaki kiedykolwiek był na DPP .

Bartek

Coś kłamiesz mobbing w Tenneco ? Nasz Szef jest bardzo porządnym katolikiem. To skandal co wy tu wypisujecie. Paweł Turaj bardzo w porządku chłop.Nie jednemu pomógł pracownikowi ! To dzięki Pawłowi dział DPP wyszedł na prostą z zaległości. Podwyżki daje uczciwie !

KRYTYKRYTYK

TENNECO TO FIRMA KTÓRA MA PROBLEM Z MOBBINGIEM NA RURACH I NA PUSZKACH A PAN PAWEŁ TURAJ TO ŚWINIA NIE CZŁOWIEK I CAŁA TA BANDA WYZYSKIWACZY Z PANEM MICHALIKIEM NA CZELE BO NIE WIERZE ŻE PREZES FIRMY NIE WIEDZIAŁ O ZŁYM TRAKTOWANIU LUDZI TERAZ PIP MAJĄ NA GŁOWIE . OMIJAJCIE TEN ZAKŁAD SZEROKIM ŁUKIEM .....

Wojtek
@KRYTYKRYTYK

Doskonale wiedzą co się dzieje, ale udają że nie wiedzą, lub nie chcą wiedzieć i widzieć co się dzieje. Dlatego nic z tym nie robią i śpią spokojnie. Z tym PIPEM to prawda czy ploty?

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 353.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 277, z czego 27 to opinie pozytywne, 110 to opinie negatywne, a 140 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska