Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

Ilmaz to ze ktos jest bez szkoly to nie znaczy ze jest tepy bo ma doswiadczenie w tym co robi. A ludzie po studiach? Hmmm byly nawet takie przypadki ze nie wiedzieli jak zawor odkrecic:) wiec nie wiem czy nawet na linie sie nadaja, bardziej do macdonalda klepac burgery wedlug standaryzacji

Durmo rzeźnik

Bo są bardziej kumaci wszystkiego się nie nauczysz hahah

ilmaz

rzadza nami rzeznicy i rozbieracze poltusz wieprzowych..hańba. .a ludzie po studiach zapierdalaja po liniach..o co chodzi??

pedro

woly bez szkół na stanowiskach..tepaki za mistrzów. .podstawowki nie umieli skończyć. a teraz są mistrzami..wstyd..

zainteresowany

ktoś coś jakieś namiary na brygadzostow dpr?

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

grek

Przeciez to bylo ligiczne ze zacznie zle sie dziac w zakladzie jak odejdzie dyrektor Michali.. Szkoda go..nad wszystkim trzymal reke. Teraz pewnie na nowych zmianach ucierpia ludzie na najnizszym szczeblu. Bo przeciez kierownikom majstrom itd pensji nie obniza tylko tym co musza najwieksza robote odwalac..

Mikuś

Wszystko się zmieni nie ma być nad godzin , premie obniżone i w listopadzie postoje wiem że oberwie się ludziom z agencji Ale czyego chcieliście się obawiać przecież to PL jest to normalne by po nowym roku znowu ludzi zatrudniać i chwalić się rozwijającą się firmą bo takie zapotrzebowanie a w sezon zimowy gdzie największy problem w znalezieniu pracy zwalniać .

grec

Czy ktos wie jakie zmiany szykuje nowy Dyrektor? Czego sie spodziewac?

adam
@grec

slyszalem ze planuje uciąć premie z 30% do 20%

Robert
@adam

Premia uznaniowa jak i stawka zasadnicza jest chroniona prawnie przez kodeks pracy i Dyrektor nie może sobie ot tak jej zmniejszać .Na takie obniżki musi być pisemna zgoda pracowników.

informator

a ha jeszcze dodam szwagier ma 20 lat więc młody i na Firmę w Tenneco nie narzeka tym bardziej że zdobył takie uprawnienie a natym z pewnością się nie zakończy bo będzie ubiegał się o pomoc w dofinansowaniu na wózek widłowy i popieram

informator

Witam interesujących pracą w Stanowicach ( TENNECO ) za friko kurs spawacza można zdobyć mało gdzie taki święty mikołaj rozdaje bonusy Polecam jeśli to prawda w tej jedynej firmie chodz jest ich wiele to tylko w Stanowicach kierownik po roku pracy finansuje i rozwija pracowników .

krochmal
@informator

Jaki papier po tym kursie? Tzn jakie uprawnienia on daje (MIG, MAG itp.), jakie inne firmy go uznaja?

@krochmal

zawsze coś ale widzę że Panu mało gdyby Pan za frik został uprawnienia to nie był by Pan zadowolony ??? a co w innych firmach dadzą ?? zapierdol na akord

@krochmal

@informator

Aleś się rozpisał.... A pytanie konkretne, bo jak na przykład firma finansuje ci powiedzmy prawo jazdy na ciężarowe to potem masz to prawojazdy i wszędzie je honorują a jak z tymi uprawnieniami w Tenneco? Bo jak konkretnego papierka nie dadzą to znaczy że to zwykłe szkolenie na stanowisko pracy a nie kurs.

informator

odpowiedz brzmi z mojej wiedzy że jeżeli pracujesz w tej firmie lub masz zamiar pracować a kierownik ci zaproponuje lub ty zapytasz się czy jest możliwość zdobycia takiego uprawnienia to wszystko się dowiesz powiem tak z rodziny pracuje właśnie w tym tenneco i został wysłany na kurs spawacza lecz musi po ukończeniu kursu minimum rok pozostać w firmie by puzniej odzyskać papiery ja pracuje w jeronimo Biedronka zacząłem bez uprawnień na początek wysłali mnie do Krakowa na szkolenie i tam zdobyłem uprawnienia na wózki widłowe wracając na miejsce dowiedziałem się że muszę rok w firmie przepracować aby uzyskać zdobyty kurs i tak było rok przepracowałem z powodów osobistych i kurs mam.

Małgorzata88

Słyszałam że podobno stanowice planują przyjęcia dla większej liczby kobiet dlatego się tym interesuje. Chciałabym spróbować ale niestety nie znam żadnej kobiety która tam pracuje więc mam nadzieję że tutaj uda mi się dowiedzieć czegoś więcej. Chęci do pracy mam, zastanawia mnie czy warto próbować się tam dostać czy kobiety dają radę.

mark
@Małgorzata88

Daja rade. Praca na 3zmiany.. Zadawaj konkrerne pytania. Ja nie slyszalam poki co o przyjeciach. Ale CV skladaj jak naczesciej az sie odezwia

vv
@mark

Przyjęcia są cały czas. Do wiosny potrzebują okolo 100 osób więcej

Mikuś
@vv

Niby tak ja wiem co innego i z własnego doświadczenia jak ludzi oszukują Jeśli Pan/i jest tak dobrze poinformowana o zatrudnieniach ludzi i w skali to proszę mi powiedzieć dlaczego pracowniki które chodzą do praca jak im się podoba bo tak jest na każdej zmianie znajdzie się taki leser co ma wymówki od chorób bez udokumentowania zwolnieniem lekarskim i popijawą po wypłacie bo takie słowa słychać od tych ludzi trzymacie ich na stanowiskach blokując zatrudnienia innym pracownikom które z pewnością rzetelniej by wykonywały pracę mając na utrzymaniu rodziny moim zdaniem taki pracownik który nie szanuje pracy bo chodzi jak chce , język wulgaryzmów nie na miejscu nie powinni w zakładzie pracować sami dajecie się poniżać i zbierać negatywne opinie co wiąże się z tym że przyszły/szłe pracowniki najpierw czytają opinie co ich czeka w nowej firmie , świadczy to też dużo o firmie

Małgorzata88

Witam, pracuje w sklepie spożywczym ale jestem zmuszona do zmiany tej pracy, zastanawiam się nad tenneco w stanowicach. Czy pracuje tam dużo kobiet i na jakich stanowiskach? Z góry dziękuje za odpowiedź.

mark
@Małgorzata88

Wiecej mezczyzn. Kobiety pracuja na produkcji; robia to samo co faceci. Kobiety rowniez pracuja w biurach..

Zarobi u łukosza w leszczynach.

hgh

Pracuje w tenneco. Nigdy przez mysl mi nie przeszlo,zeby go zdradzic zone. Widocznie ktos kto zdradza nie ma szacunku dla siebie... A powiedz mi kolego, gdzie kobieta zarobi wiecej niz w tenneco?

casanova

a czy to prawda ze przy okazji pracy mozna poznac fajne (usunięte przez administratora) na romansik?? bez znaczenia czy mezatki czy samotne babki??

Franek
@casanova

Oczywiscie ze mozna nawet na stanowicach już jest romanse????

h&h
@Franek

Pracuje na Stanowicach...jek ktos sie dostanie tylko na wyzsze stanowisko to zaraz gadaja ze ktos ma romans z majstrembrygadzistakierownikiem.. Takze ludzie zawsze gadaja i gadac beda...a to wszystko tylko i wylacznie z zazdrosci. Takze nie nalezy sie tymi plotami przejmowac.

h&h
@casanova

A Ty idziesz do pracy po to zeby zarobic czy romansu szukac? Zle trafiles chyba...moze i trafi Ci sie jakas naiwna/naiwny..ale to tylko o Was swiadczy jak nisko upadacie...zenada

busiarz

Witam wszystkim interesujących opinią na każdej odwiedzonej prze zemnie stronę forum na każdy temat firmy znajdują się negatywne opinie z czego się to bierze wina nigdy nie jest po jednej stronie zawsze znajdują się teksty o braku zarobków , czy umowy a nawet o zachowywaniu pracowników wulgaryzmy itd z doświadczenia lat pracy w Polskich firmach jest rozczarowujące ponieważ nikt na jednej zmianie wykonywójącą te same czynności nie zarabia lepiej ani gorzej wszyscy jedziecie na tych samych wózkach do emerytury itd lecz po obserwacji doszłem do celu że ludzie w kraju są bardzo piękni od zachodnich dziewczyn itd lecz bardzo fałszywi do swoich ludzi wyjerzdzając za granice nie umiejąc rozmawiać siedzicie jak g.... w trawie i tam pracownik z pracownikiem żyje w zgodzie powód nie jest u siebie , po pracy itak muszą być razem w mieszkaniu więc nic innego tylko jak rodzina tutaj jest inaczej jesteśmy u siebie i jesteśmy cwaniakami , w pracy do siebie jak do śmieci , męszczyzni w dresach łyse pały , piwska w ręce i w komunikacji papierosy i szpanera kozaka kobiety już nie lepsze papierosy czarne zęby i smród z buzi że nie warto rozmawiać nie dziwie się ludziom nie chcącym pracować jeśli oferują takie umowy agencjalne ( zlecenia i najmniejsze stawki godzinowe pracować ) są ludzie bez robotni mając na utrzymaniu rodziny , mieszkania itd więc co się dziwić że nikt nie chce pracować jeżeli takie oferty oferują z mojej obserwacji i doświadczeń po latach stażu pracy i rozmów kwalifikacyjnych u cwaniaków jest jedna do PL niech za grosze ściągną ukraińców tak jak zresztą już tak jest a PL niech wyjedzie za grosze na zachód bo Niemiec za 6-7euro / h pracować nie będzie ale głowa do góry wystarczy pomyśleć a będzie dobrze wyjerzdzać za te grosze eu i wrócić po latach kupić busa chodz nie zawsze wystarczy na całość nowego ale chodzby na początek używany teraz kręci się transport osób ludzie za granice do pracy jerzdza więc bez obaw stawki kręcą się od 230 zł * 8+=1840 * 2 strony 3680 w miesiąc 27 dni bez sobót 49680 z tego tylko minus paliwo i działalność dla początkujących grosze więc wszystko idzie i jest ok tylko nie słuchać i nie czytać opini forum o transporcie bo przewożniki boją się o swoj (usunięte przez administratora) piszą minus opłaty leasing a ja piszę o własnoręcznym zarobieniu na własny interes i niech polskie produkcje dalej zatrudniają na zlecenia agencjalne i śmieszne zarobki ludzi do pracy braknie a już brakuje bo czytając opinie nie chcą nawet cv przesyłać powodzenia i życzę szczęści w prowadzeniu własnego interesu

Nono

A co powiecie o stanowicach?

Kolik
@Nono

Stanowice położone są na Płaskowyżu Rybnickim, około 35 km od Katowic. Do centrum Rybnika jest około 12 km. W okolicy znajduje się najwyższa góra Płaskowyżu Rybnickiego - Ramża. Granicę z Czerwionką stanowi rzeka Bierawka.

Nono
@Kolik

Brawo ty!

hgh
@Nono

O Stanowicach?? Sami karierowicze. Po trupach do celu...

xyyz

Kobiety robia to samo co mezczyzni. Jezeli Pani ma mozliwosc isc do innej pracy to niech Pani korzysta.. A przyszloac Tenneco bez Dyrektora Michalika daje duzo do myslenia.. Przyszlosc w tym zakladzie jest niepewna.

Gooogoooo

Witam. Jak jest na Stanowicach na produkcji NRM przy robotach spawalniczych i czy na innych działach jest lepiej?

ppppp

Witam. Chciałam się zapytać jak wygląda praca dla kobiet w Tenneco Stanowice. Czy jest tak źle jak mówią i czy warto tam przyjść.

pro Michalik

Kochani pracownicy Tenneco dopiero się dowiecie czym JEST Szef Michalik dla tego zakładu !! dla rybnika i stanowic to człowiek dzieki któremu to powstało i funkcjonuje to człowiek który pomimo wszystkich swoich pobocznych interesów wmurował swoje serce w te zakłady i dbał o to by była praca .... Uwierzcie mi nikt inny nie bedzie tak DBAŁ o te zakłady jak on ...i jak chinole będą cieły koszty to będą je cięły w rybniku i stanowicach by przenieść to wszystko do chin myslicie ze Peszke czy Czapla bedzie miał taką pozycje jak Michalik w tej korpo ???? NIE !!!! ...ON miał coś do powiedzenia .....pamietajcie o jeszcze jednym wypieprzyli z zakladu przynajmniej 5-6 ludzi którzy byli jego fundamentami .... jesli się nie zorganizujecie i nie zaczniecie działać to w niedługiej perspektywie będziecie wszyscy plakać za Michalikiem i resztą .... a jesli uważasz ze jest inaczej to znaczy ze zbyt krótko pracujesz albo jesteś głupi ...biedny człowieku .... róbcie coś ..... michalik popełnił jeden błąd ...nie pozwolił na związki zawodowe .... wtedy amerykanie mieli by sie czym zajmować a nie przysyłać emerytowanych pracownikow FBI by szukać dziury w całym !!!!!!!!!!!

Kolik
@pro Michalik

On dobrze prawi ! Polać mu jeszcze !

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 355.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 278, z czego 27 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 142 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska