Tenneco Automotive Polska

Opinie o Tenneco Automotive Polska

Marcin P

Jak w Tenneco robisz swoje I nie fikosz za fest to jest wporzo I atmosfera I zarobki I inne świadczenia typu karnety, wczasy, dni firmowe. Naprowda Ci piszący tutej czarne scenariusze powinni sie w język ugryźć I nie oczerniać swoigo zakładu pracy! Zmiana Dyrektora I innych no cóż tak bywo w takich firmach I to je normalne nie doszukiwoł bych sie jakichś afer czy coś a ten kto tak pisze to sie filmów na oglądoł I pewnie po kilku piwach sie tu wielce udzielo bo tak to je zesikany ze strachu. Dejcie se siana z tą krytyką I aferami bo to jest grubo przesadzone! Tenneco to jest solidna I bardzo przyszłościowa firma a zarząd poszczegòlnych działów też jest bardzo kompetentny I zorganizowany a w szczególności zarząd dmk wraz z mistrzami zmianowymi!

Tobi one kenobi
@Marcin P

Paśmionka poziom twojego lizusowstwa - level expert :)

@Tobi one kenobi

Lizusostwo albo docenienie rzetelności I fachowości współpracowników I przełożonych wybór należy do Ciebie syneczku

Werty
@Tobi one kenobi

Panie Paśmionka. Ale ci się odmienilo. Jak razem z tobę pracowałem to suchej nitki na tennecko nie zostawiłeś. A teraz taka odmiana.

@Werty

To powiec jak sie nazywasz kolego

qwerty
@Marcin P

Marcin P Ty za to lizanie tyłka kup sobie słownik ortograficzny, bo chyba podstawówki nawet nie skończyłeś

Szajse Joop :)
@Marcin P

Pomyśl człowieku co Ty piszesz?! Sprawy socjalne sa finansowane ze składek socjalnych! Co miesiąc mamy wszyscy na to potrącane! Po za tym inne firmy do których przenoszą się pracownicy Tenneco też maja socjalkę a do tego DUŻO wyższe zarobki. Premia 30%? To już też nie jest nowość w innych firmach a do tego maja jeszcze inne premie których Tenneco nie ma. Teraz wszędzie sie dba o pracownika żeby został. Ta firma od dłuższego czasu jest tragedią na naszym rynku pracy. A to co się dzieje od jakiegoś roku to ewidentne dobicie najwiekszej fili Tenneco na swiecie. Skoro już nawet nie reaguje dyrekcja za granicą na nasze problemy to mozna się tylko domysleć ze wykończa tę firmę w najbliższych miesiącach i przy takim tępie zwolnień to do końca roku będzie wisieć kłódka na bramie. Jak by chcieli cos zmienić z zarobkami i być konkurencyjni do innych firm, to musieli by podnieść zarobki około 1000zł, a wszyscy dobrze wiemy że to nie realne, bo przecież widać jakie dyrekcja ma podejście do tego tematu. Jak by coś się szykowało to głośno by o tym krzyczeli żeby zatrzymać falę zwolnień. A tu cisza totalna. Tragedia i kazdemu odradzam podjecia pracy w tej firmie, bo za kilka miesiecy bedzie znowu szukać nowej pracy.

Bobby
@Marcin P

Koles pisze sie ,,powiedz,,...Ty jestes tam majstrem? Powaga?

@Bobby

Jestem zwykłym pracownikiem, pracuję na linii. Udzielam się tu bo nie rozumiem tej fall hejtu na Tenneco wcale nie jest tu tak źle, moim zdaniem połowowa negatywnych wpisów tutej piszą ludzie którzy dalij robią I przez to psują opinia o tej firmie a piszą to bo są zwykłymi tchòrzami I nimają za grosz odwagi żeby iść I pogodać z przełożonymi jak je problem. To też są ludzie, jak nie umisz podjąć działania żeby rozwiązać jakiś problem to wiń tylko I wyłącznie siebie, frustracja na forum wyrażać je najprościj heh żenada. A jak nie pasuje to Czeski "pseudoeldorado" czeko, albo wypad na zachód bo tam ojro darmo dowają!

@qwerty

Za szybko pisałem, każdy sie może pomylić. Dzięki za sprostowanie, a z tym lizaniem (usunięte przez administratora) to tyle opini ile ludzi myśl co chcesz. Narzekać każdy umi

qwerty
@Marcin P

Z tego co piszesz dalej to jednak podstawówki nie skończyłeś. Co to znaczy" umi"?

@qwerty

Umi to znaczy po gorolsku "umie" niektórzy się zorientują o co chodzi gorolu

mhm
@Marcin P

Dziecko z podstawówki potrafi lepiej zbudować zdanie od Ciebie. (Dramat). Nie mówię, że każdy musi być mistrzem ortografii ale tutaj otarłeś się o analfabetyzm -> Gratulacje.

Alfred
@Marcin P

(usunięte przez administratora)- analizując twoje wypowiedzi i brak składni zdań jesteś na najlepszej drodze by awansować na co najmniej mistrza zmianowego. Moze się mylę i już jesteś przełożonym?

qtas
@Alfred

Patrząc po jego wpisach to mógłby startować nawet na kierownika

Alfred
@qtas

Kierownik musi mieć skończona szkole średnią jako jeden z nielicznych musi być tak bardzo wykształcona osoba na odpowiedzialnym stanowisku tenneco Rybnik.

Dominika

@Zbyszek czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Taka krótka opinia nic nie wnosi do dyskusji i nie mówi nic innym czytelnikom forum szukającym opinii. Dlaczego tak sądzisz? @Luke dziękuję za wyczerpującą opinię. To co mówisz o nadgodzinach jest naprawdę ważne - również nie wyobrażam sobie pracy więcej niż pięć dni w tygodniu po dwanaście godzin. Czy próbowaliście prowadzić w tych sprawach jakieś rozmowy z kierownictwem?

Zbyszek
@Dominika

Dominiko moja opinia wręcz ogromnie dużo wnosi do dyskusji ponieważ ujęty w niej opis ukazuje najlepszy, najszybszy i najbardziej dosadny przekaz tego co odbywa się w zakładzie pracy. Jeżeli masz wątpliwości spójrz na liczbę wyświetlonych opini jako pomocna. Nawiasem mówiąc z daleka brzydko pachniesz biurokracja tenneco próbująca zaburzyć wszech obecną negatywną opinię o tym balaganie - grzecznie to nazywając. Natomiast dziękujemy za wypociny i złote rady o próbie podjęcia rozmów z Kierownictwem z pewnością skorzystamy ponieważ bardzo nam zależy na pracy w nie skazitelnej i pełnej perspektyw firmie z zagranicznymi udzialami.

eh

Jak tak patrze na te wpisy, ze ludzie zarabiają takie grosze za 12h pracy to sie dziwie czemu tam pracuja jeszcze. Tak samo teksty w stylu "to sie zwolnij jak sie nie podoba" albo "dzieki nadgodzinom moge zarobic". Teksty jakby robila tam sama patola..... W dzisiejszych czasach mamy rynek pracownika a wy dajecie sie wrabiac w niewolnictwo... Gratulacje

Zbyszek

Di wszystkixh, którym przez myśl przyszło przyjęcie się do Tenneco - NIE POLECAM!!! Z DALEKA OD TEGO SYFU!

Przebieg samej rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Rozmowa kwalifikacyjna prowadzona z "zastępcą" menagera oddziału była na zasadzie "co ja tu robię i dlaczego ja". Po rozmowie dostałem pracę. W myśl, tego co mówiono jak będzie przede wszystkim wyglądała współpraca, rzeczywistość już była inna. Można dużo wymieniać, ale na porządku dziennym fałszywe uśmieszki i fałszywe intencje brały górę, w które człowiek wierzył a za plecami się "słuchało". Zero wsparcia z strony kierowniczej, jak i brygadzisty... przepraszam za pomyłkę "brygadzisty", bo nawet on czy to stanowisko hotshake, biax czy thermoschock - każdy miał swojego pupilka, który za niego zrobi całą robotę - plus - swoją. Tak. Taki właśnie pracownik robi w dosłownie biegu całe 8h bo pan "brygadzista" musi: wypić kawę, odpisać całej rodzinie na FB, zrobić swoje fuchy :) oczywiście o 14:30 się wielce dołączyć do roboty bo kolejny pseudo "kierownik" zejdzie na dół "zobaczyć" co się dzieje - czyt: Pochwalić się filmikami z rolek FB :) O Menagerze już nie będę wspominał bo osoba na jednym z większych stanowisk w REC, przychodząc na "dół" chcąc zawołać pracowników mlaszcze i cmoka (tak, tak samo woła się psa.) no raczej nie powinna. Gdy pod koniec pierwszej umowy na czas określony, zapytawszy się czy jest możliwość podniesienia stawki (21 zł brutto) usłyszałem - "i tak ci za dużo daliśmy". To co? Człowiek ma pracować za darmo, mając na utrzymaniu rodzinę? No ale niech mu jest. Fan tekstu "...za (usunięte przez administratora)" najwyraźniej. Jak bym mógł zapomnieć! Jak się da swój pomysł na ulepszenie lub zaoszczędzenie kosztów, jest się wysyłanym na czyszczenie zbiorników paliwa z wszelakiego (usunięte przez administratora) Miałem "przyjemność" i ubranie robocze poszło do wyrzucenia. W zasadzie dużo by mówić. A na koniec dodam, że o kończącą umowę pytałem się 10x. kończyła się w połowie miesiąca. Przeddzień, złożyłem wizytę w biurze, pytania/odpowiedzi? umowa mi się kończy, jak to robimy w końcu?/a czy ja wiem? a jak byś chciał? chciałbym pracować dalej/no nie wiem, nie wiem (20 min później) no nie przedłużymy ci. Także no. SERDECZNIE dziękuję kierownictwu REC Testing, że miałem "możliwość" znalezienia nowej pracy bez 3.5 miesięcznego bezrobocia bo na stanowisku "kierowniczym" zasiadają ludzie patrzący "interesów ludzi i o to walczą". PS: Fuchy i własne pomysły realizujcie na swoich warsztatach : ))

Zmieńcie kadrę w tym dziale i zróbcie porządek z "klikami". Niech każdy zarobi na swój chleb a nie kosztem kogoś :) A pytania na rozmowie? Dlaczego jest para na kuflu piwa w lato, Jakim jeździsz autem, Kogo tu znasz, Wychodzisz spod prysznica, jak się wtedy czujesz Także poziom fest jak na stanowiska obsługujące całą europę i nie tylko :))

Adzik

Witam wszystkich. Chciałabym się podjąć pracy w tym jak to mówicie " Auschwitz Birkenau " sia la la la. Moje pytanie brzmi jakie są zarobki ale bez ściemniania, ile jest dokładnie za godzinę. Planuję wyprowadzić sie z domu i zastanawiam się czy wystarczy mi na życie przy takiej pracy.

Johnny
@Adzik

Adzik szczerze...Przygotuj sie iz bedziesz musial walic po 12 ha i soboty .Tyle w temacie.

Adzik
@Johnny

Aż takie marne zarobki ?

Lady M
@Johnny

Co za bzdury. Na którym dziale trzeba pracować 12h i wszystkie soboty? Pracuje od ponad 4 lat i nikt nigdy nie zmuszał nikogo do pracy 12h, i nikt nie przymusza do pracy w soboty. Ludzie sami sie w soboty pchaja bo to sa setki. Z tego co mi wiadomo Jowi dostają około 11zl na godzinę plus 30% pewno jak wszyscy. Jeśli ktoś chce pracować i mu zależy to zarobi. Z taka stawka dwie soboty i już masz 2 z przodu. Nie jest tak źle. Ja polecam ta firme!

Pyzio
@Lady M

DPP - jak nie idziesz soboty to grożą zwolnieniem :)

asd
@Lady M

Musisz pracować po 12h bo Ci bieda tak każe. Na zwykłej stawce to na waciki Ci nie starczy. Żeby zarobić minimum na życie trzeba zrobić ze 4 soboty minimalnie. To ma być wspaniała firma? Żeby siedzieć w niej wszystkie weekendy???

@Pyzio

Miałem tak,że albo idziesz w sobotę albo w poniedzialek przychodzisz po papiery,szantaż to norma.

L.D
@Lady M

Ja z 2 sobotami i nadgodzinami nie dostałam nawet 2000 ze stawką 11 h a następna umowa 11,40 to nie realne i cały czas zmuszaja do pracy w soboty i masz robić 12 a jak nie to ci przypominają ze sie ci umowa kończy i to jest w tej pracy już dla mnie najlepsze bo wszędzie na innych zakładach lepiej płaca

mony

to jest śmieszne żeby z 2 sobotami i nadgodzinami zarobić 2 tyś co to za zakład

Kolo
@L.D

Przy stawce 13 Musisz mieć ponad 50 nadgodzin setek , Żeby miec ponad 3000 Witamy w teneco

MachineOperator

Witam Były już te podwyżki na puszkach? Jestem ciekawy tylko jakie będą te podwyżki, dyrektor Czapla powiedział że chcą przyspieszyć ten proces. Słyszałem, że zamiast Tesco w Rybniku na zorksiej mają być EkoOkna :D no to kierwnictwo jak sypnie poniżej 1 zl to moga się spodziewać masowych zwolnień :D

zaq
@MachineOperator

Z tego co słyszałem podwyżki są na chwilę obecną wstrzymane. Może chcą jeszcze przyciąć z 40gr do 20

michaś

Ten zakład to jakaś porażka pracowałem na rurach 11,20 na godzinę plus 30% premia to jakieś nieporozumienie z sobotą i nadgodzinami ledwo dostałem 2 tyś i utrzymaj za to rodzinę omijać ten zakład szerokim łukiem nie dziwne że wszyscy się zwalniają nawet ludzie z Ukrainy drugi raz nie wracają

Luke

Ta opinie kieruje do ludzi którzy myślą o zatrudnieniu w tej firmie. Powiem krótko: jest nerwowo, zawsze jest za mało a wypłata również jest mała. Nawet maszyny nie wyrabiają i po ostatniej podwyżce norm ciągle się psują. Seterzy i brygadzisci nie potrafią tego opanować. Często trzeba produkować rury o beznadziejnej geometrii, za krótkie czy długie a nikt tego nie potrafi, nie ma czasu lub nie chce do porządku ustawić. Ponadto dla przykładu dzisiaj na 4 Hali był dyrektor działu produkcji rur. Facet wymyślił że skoro ludzie nie wyrabiają planu produkcyjnego bo dużo osób jest chorych i się zwolniło to muszą (usunięte przez administratora) po 12 godzin 5 dni w tygodniu. Wybrał kilka dziupli produkcyjnych i wymyślił że pierwsza zmiana i nocka będzie (usunięte przez administratora) po 12 godzin a na popołudniowej zmianie dzięki temu będzie więcej ludzi nadrabiać produkcję na innych liniach. Na razie to była *grzeczna* propozycja. "Bardzo was proszę, zrozumcie." Rok temu sytuacja wyglądała tak że na oko powiedzmy 100 ludzi zostało wezwany do Rajmunda (dyrektora dpr,) na przyjacielską rozmowę, w której były groźby, nagany itp. Nagany były również za niestawienie się na rozmowie. Po prostu rok temu Rajmund zrobił grafik nadgodzin w którym ludzie mieli (usunięte przez administratora) po 12 godzin, soboty itp. Soboty i niedziele każdy zrobił nawet w nadmiarze. Często również sami od siebie ludzie robią wszystkie soboty i niedziele bo nie da się żyć z tak nędznej wypłaty, jednak jeśli chodzi o nadgodziny w tygodniu które Są 5o% więcej platne a nie 100% tak jak soboty i dni swiateczne a męczą potwornie to już nie. Dużo ludzi poszło normalnie np. W soboty a po 12 godzin już nie. Facet dla przykładu zrobił 4 soboty jedna niedzielę a tu Rajmund wzywa go na rozmowe pod tytułem *dlaczego nie został Pan nadgodzin w tygodniu*. To przecież jakaś zgroza. Nie każdy ma zdrowie by pracować po 12 godzin na dzień. Pomadto gdzie tu jest życie. Licząc sam dojazd w jedną i drugą stronę to już więcej niż całe życie w robocie. Jakieś extremum. Jeśli chodzi o samą pracę to w Tenneco jako tako człowiek się nie nadziwga ale normy są tak wyśrubowane że trzeba (usunięte przez administratora) jednym szybkim tempem te same ruchy przez prawie całą pracę. Nie ma często czasu by się dosłownie wysikac czy napić. No chyba ze chcesz jechać na czerwono i nie wyrabiać norm. Gdyby były z tego tytułu jakieś godne czy chociaż średnio-niskie pieniądze to ok. Jednakże są naprawdę nędzne i to głównie w tym jest cały problem. Ludzie zniosa wszystko ale nie gów**ana wypłatę. Dodatkowo problemy z nadgodzinami są dwa. Po pierwsze w tym okresie roku od lutego do powiedzmy maja często zmuszają ludzi do nadgodzin zas w grudniu a często i w listopadzie jest całkiem na odwrót. Zero sobót - zwłaszcza w grudniu. Jeśli masz jakiś urlop to Cię przymusowo wysyłają w grudniu a jak nie masz to i tak dostaniesz ale bezpłatny. Jeśli chodzi o wypłatę w listopadzie a zwłaszcza w styczniu to jest strach i zgrzytanie zębów. Ogólnie to tej firmy w tej formie nie polecam. Nie jest to stabilna i dobrze płatna praca na całe życie. Tak dorobić rok do trzech i kombinować by się załapać gdzieś indziej. Ostatnio Ukrainiec odpowiedział kierownikowi na pytanie czy tu wróci.. Brzmiało to mniej więcej tak że jeśli będą płacić tyle samo to nie a jeśli więcej to tak. O czymś to świadczy jeśli nawet ludzie z Ukrainy rezygnują że względu na zarobki.... Zobaczymy jak tam będzie z nowymi umowami i o ile dźwigną. Ja jednak już prawie straciłem wiarę w tę firmę. Aha jeśli chodzi o ludzi to na mojej zmianie tam gdzie pracuje to większość ludzi jest w porządku. Tak samo majster czy większość brygadzistow. Wiadomo każdy ma gorszy dzień, humor itp. Jednakże na swojego brygadziste czy majstrowie nie potrafię narzekać. W porządku faceci.

@Luke

W porządku faceci ? podwyżki Ci nie dali.Robią Cię kolego w bambuko.

@Ewa

Akurat to bardziej zależy od kierownika wzwyz. Brygadzista to taki trochę lepszy robol. A widełki może maks 50 groszy w te stronę czy w tamtą z tytułu Tzw oceny niewiele zmieniają.

Ankieta

Anonimowa ankieta w tenneco haha taka anonimowa że każdy dostaje kod dostępu który składa się z numeru pracownika haha

Łysy z Brazzers

Biadolcie dalej na tym forum, ciągle tylko źle i źle.. Nic innego się nie słyszy tylko że źle, że odchodzą....

LuK
@Łysy z Brazzers

Prawde piszą .

@LuK

Bo bardzo mało płacą. Pracodawca jest tak dobry jak wypłata od niego. A tu za robotę niestety nie płacą. Cała reszta jest znacznie mniej ważna.

LuK
@Luke

To nie było pytanie. Najsłabsze zarobki mają.

Tata

Boże broń tych zwykłych ludzi którzy pracują na utrzymanie rodziny za marne grosze...Dyrekcja - cuda,cuda wygłaszają... Amen

Fred
@Tata

Dokładni. W teneco jest KSW. Kolejna Smutna Wypłata.

Kiko
@Tata

Marzec . Kolejne śmieszne podwyżki. Zatem. EKO OKNA , PRZYBYWAMY !!!!!!

EKO OKNA
@Kiko

Nie chcemy

Ppp
@EKO OKNA

U mnie na hali 4 na dpr byl dzisiaj dyr Rajmund. Gadał że mało... Mało ludzi i nie wyrobi się planu i czy ludzie nie będą chodzić po 12 godzin przez 5 dni w tygodniu.... Bo ludzie sa chorzy, zwolnili się etc. I nie ma komu robić. Ostatnio Ukrainiec odpowiedział kierownikowi na pytanie cz tu wróci.. Brzmiało to mniej więcej tak że jeśli będą płacić tyle samo to nie a jeśli więcej to tak. O czymś to świadczy jeśli nawet ludzie z Ukrainy rezygnują że względu na zarobki....

Lord
@EKO OKNA

Nie chcecie . A po galeriach ludzi szukacie.

:-)

Więcej fajnych dziolch to i faceci będą chętniej do roboty chodzic :-D

Barbarossa
@:-)

I takie + 50 MILF

Pracuś

Nadszedł czas próby dla kierowników działów produkcyjnych(i nie tylko).Czas w którym pokażą czy doceniają swoich pracowników za pracę jaką wykonują.

Gorol

Tenneco rządzą Hanysy !!! rzucają się na kasę jak wieśniaki

Tobo
@Gorol

Te " hanysy" z biura z mazurskim akcentem.

Gorol
@Tobo

A co wybiłeś się na takich ludziach?

operator

Witam, wiece coś może o nowej firmie pana Michalika ? Słyszałem, że dużo osób z Tenneco chce właśnie tam iść i się nie dziwie. Wiadomo co tam były PRAWDZIWY SZEF Tenneco robi i gdzie można pytać o pracę ? Ja sam chętnie bym się przeniósł gdyby zarobki były na porównywalnym poziomie.

xyz
@operator

Czesio
@xyz

Podobno psa z ochrony tam zwolnili.Bo chodził tylko i nic nie robił.

Fragles

Czy ktoś może się wypowiedzieć jak tam praca w Tenneco w dziale prototypów?? Jacy ludzie na stanowiskach kierowniczych i jaka załoga?? Czy to prawda że jeden na drugiego lata do biura?? O zarobkach pewnie nikt nie napisze uczciwie?!

Juulek

Nie wiem w jaką stronę ten zakład się kieruje. Braki osobowe w wszystkich działach ale jak ma być inaczej ludzie potrafia liczyć a co do umów , pracuję w tej branży 20 lat w różnych korpo i pierwsze widzę żeby osoby w tej samej firmie ( nie mam na myśli podwykonawców ) pracowali na różnych umowach , etet i godzinowi. To jest rozdwojenie jaźni. I tak sobie myśle szef jaki był taki był ale potrafił ludziom zapenić bezpieczeństwo pracy a teraz Panowie " dyrektorzy " są tak przewidywalni jak pogoda w marcu. Nadzieja umiera ostatnia ale zostaje goldenline itd. Pozdrawiam

LG 311

Z jakiej racji od pandy babe robią na brygadziste ???

Jusef
@LG 311

Bo jest kompetentna ładna kobieta?Do tego inteligentna?

Fonfel
@Jusef

Aaa to żeby być brygadzista trzeba być ładna , kompetentna i inteligentna? Hahaha to obraża naszych zdolnych brygadzista którzy na to miano zasłużyli. I to samo za siebie mowi jak to się stało że robią z niej brygadziste. Nie wiem jak ta Pani ale już jedną wcale nie ładna i kompetentna, ale niby brygadzistke mieliśmy. I 99% osób z nią współpracujących wie że ten co ja wybrał popełnił mega błąd.

Unfaluczi

Wiadomo już cokolwiek o podwyżkach w jakichkolwiek działach? Czy milczą żeby znów sypnąć grosze? Co miesiąc na stołówce chwalą że zakład osiąga najlepsze wyniki, najmniej strat, fabryka nr 1 na świecie jeśli chodzi o ilość trafionych bubli do klienta. Po czym dziękują pracownikom za osiągniecie tego wyniku. Potem przychodzi podwyżka i nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Wystarczy wejść na strony Urzędów Pracy z okolicy, bądź olx i zobaczyć jakie teraz są wszędzie stawki. Kolportaż ulotek 15-16 zł, Hostessa 15-16 zł, pracownik grupy inwentaryzacyjnej to koło 17 zł, spawacze mają stawki po 20-21 zł, magazynierzy po 17-18 zł. Nie wierzycie to przeglądajcie internet.

Kolo
@Unfaluczi

Co do podwyżek to słyszałem że na DPP dostali ładne podwyżki 2-3 zł ale czy to prawda w 100% to nie potwierdzę. a pewnie kierownictwo DPR znowu da śmieszne 30gr haha

Operator25
@Kolo

Podwyżka 2-3 złote pierwsze słyszę,kierownik DPP za cholerę tyle nie da ! Pracuje tu 5 lat i nigdy takich podwyżek niebyło i nie będzie!

Jo

Raczej grosze.

Jusef
@Unfaluczi

Wątpię w te podwyżki w sumach 2_3 zlote.Zazwyczaj wybrańcy po 1 złoty a reszta złoty lo 30 groszy

Powiecie coś o zarobkach 11.00 plus 30 % daje. gdzieś 14 ponad to ile można zarobić na rękę?

Anonimowy
@Marek

11+30%=14,30 14,30 * 168 godzin = 2402,4 2402,4 - pańszczyzna = około 1680 zł i bez umiejętności obsługi kalkulatora raczej nigdzie więcej nie zarobisz

gawron
@Anonimowy

11 to masz na początek, ale brutto. Więc te 30% premii uznaniowej do tego daje mniej więcej tyle, że masz 11 na rękę. Policz sobie ile ci wyjdzie na miesiac

Zostaw merytoryczną opinię o Tenneco Automotive Polska - Rybnik

• Jak się pracuje w Tenneco Automotive Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Tenneco Automotive Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 367.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenneco Automotive Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 288, z czego 30 to opinie pozytywne, 112 to opinie negatywne, a 146 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tenneco Automotive Polska?

Kandydaci do pracy w Tenneco Automotive Polska napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tenneco Automotive Polska