Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Sigal

Gdzie ta wypłata? Już tak schudłem że żona zaczyna mnie podrywać.

PMT
@Sigal

Haha wczoraj sie chwaliles wypata a dzis pytasz gdzie wypłata ?

Henio
@PMT

Sigal na leczenie idź im szybciej tym lepiej dla Ciebie

Prawda jest taka ze dozorowi i przodowym kombajnista nie obnizaja pensji to teraz wam powiem bo juz ide ma emeryture a pracuje w biurowcu pozdrawiam

Free
@Gość

Czytałeś porozumienie, które zostało podpisane a treść wisi w gablocie na bramie ??? Po co takie rzeczy opowiadasz ? Ludzie nie czytajcie tych wypocin . Przelew za węgiel pewnie tez dostałeś baaa nawet bon 1000 zł na wakacje

PMT

Kurcze ludzie ogarnijcie sie to forum na temat kopalni !! I każdy chce mieć jakieś info o pracy , a nie o glupotach !!

@PMT

Jakiej kopalni czego się chcesz dowiedzieć że idzie do zamknięcia Zabrali ci 10 % ZARIBKU (usunięte przez administratora)

Władza spod sklepu

Związki zegar tyka . Pup czeka zsilicie szeregi na bezrobotnym . Zapomniałem przecież inwestorzy się znaleźli o nazwie kogucik SIP erdolil i uciekł .

DonVitoCorleone
@Władza spod sklepu

Jaki typowy Janusz . Nie pomagasz to nie przeszkadzaj . Tylko Polak ma taki charakter sam nie weźmie a nikomu nie da . Nerwy puszczają ? Czy takie sporty uprawiasz - wku wszystkich wokoło . Masz jaja powiedz to w twarz nie anonimowo na forum

@DonVitoCorleone

Ty tak samo zasilisz biuro bezrobotnych

ABC

I jeszcze jedno skończył mi się butapren i nie wiem co dalej i jeszcze ta lichwidacja spędza mi sen z powiek

DonVitoCorleone

Serio ? Ło matko tłuki to są z was wieczni malkontenci i „ nie dali mi” wolę napisać w cudzym słowie bo nie zrozumiesz sensu i przekazu . O moją pracę się nie martw już kilka razy pisałem że ja nie z PG ale Januszy boli to że nie nie mogą dowalić . Szczekacze i nic więcej

@DonVitoCorleone

Buraku nie pisz że nie jestes z PG Kto normalny buraku nie pracujący na og by tu się wypowiadał buraku

Władza spod sklepu

Na którym odcinku drogi pracuje twoja piekna dam jej zarobić .

Abc

Nie warty tego jesteś Więc bez odbioru buraku

@Abc

Pisze tak o tych burakach bo jadę dorobić przy zbiorach więc nie bierz tego do siebie zresztą żona mnie zostawiła dla ryla z pg stąd moje zdenerwowanie i frustacja

@Abc

Dla abc które podszywa się pod mój nik Ciebie chyba naprawdę zostawiła żona jak cały czas o tym piszesz na forum buraku

@Abc

Ja piszę cały czas o burakach bo je zbieram żeby dorobić

Władza spod sklepu

Byłem u twojej jest bardzo tania urodzin nie grzeszy no ale za takim cene daje wiec flaga na głowę i za ojczyzne . I tak sobie pomyślałem że ta twoja urodzin nie grzeszy to jaki ty to musisz(usunięte przez administratora)

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Hk Kopalnia

Oni wszyscy są biznesmeni tylko później się okazuje, że długów więcej niż włosów na głowie. Na karczmie gdy związki ogłosiły że jest koncesja to po tych Czechach było widać że coś jest nie tak

Marko

Może ktoś ma informacje będzie dzisiaj wypłata?? Proszę was o normalne i na temat komentarze... pozdrawiam Brać Górniczą

Roman

Karizo
@Dolar

Fajnie by było...

@Karizo

To dobrze bo lodówka pusta. Głoduje już od wczoraj.

Janek
@Marko

Dopiero w Poniedziałek będzie przelew

Janek
@Dolar

Ale będzie szok Ja tak z ciekawości się zapytałem znajomej którą pracuje w rachubę ile mam na wypłatę i w porównaniu z wstecz to ok 500 zł netto mniej będzie

Miks
@Janek

To niedobrze skoro kolega wyżej pytał to dzisiaj napewno nie będzie :/ udanego weekendu

Sigal

Skandal! Gdzie wypłaty? Umieram z głodu!

Panowie gornicy nie bijcie sztygarow

Szwagier

Młodzi pracę znajdą ,ci którzy pracy się nie boją też ,pytanie co zrobią ci biedni sztygarzy ,którzy mają lewe ręce i tylko mądrują lub wydzierają się po ludziach , w końcu życia znowu smak poczują !

@Szwagier

To prawda , że wielu z nich ma super posadki , teraz notesy i długopisy trzeba będzie zamienić na woreczki na budowie ...

@Bubel

I to jest bardzo piękne Zobaczymy jak się spotkamy na budowie czy będzie taki twardziel

Darek
@Szwagier

Wczoraj przyszedł do roboty chłop z firmy ,pyta sztygara z tasmowego Arka gdzie ma iść do roboty ,odpowiedź ,do (usunięte przez administratora) ! Co to ma (usunięte przez administratora) być ? Ostatnio po chłopie z innej brygady opowiadali ,ze wydzieral się na pół kopalni po jakimś gościu ,dwóch chłopów z firmy jeb...ł na dole ,co to za poziom ? Worki z cementem na budowie jak znalazł dla niego !

Hk Kopalnia
@Darek

Nie wiecie jak to się robi? Dwa proste w maskę tak żeby wyglądał jak panda i skończy się a z resztą jak sobie pozwalacie tak macie!!!

C

Albo chodzą z rękoma w kieszeni po SM 3

Jork
@Abc

Jasne że będę twardy w przeciwieństwie do ciebie ponieważ dużo już potu w życiu wylałem i roboty się nie boję, ale wam co w białych hełmach chodzicie to trzescie spodniami, ha ha ha.

lol
@Szwagier

sztygarzy też prace znajdą bo jednak są mądrzejsi (na pewno) od Ciebie! wszystkich do jednego wora ładujesz a Ci co tylko potrafią guzik załączyć lub łopata pomachać to gdzie prace znajdą?? pzdr

normalny
@lol

Mądrzejsi nie są mimo że za takich się uważają. Ci co jak to piszesz tylko łopatą machają pójdą do normalnej roboty której wy jesteście nie nauczeni. Na pewno cały rynek pracy będzie się bił o ludzi z waszym wykształceniem i doświadczeniem :) opowiesz przyszłemu pracodawcy jak to pieknie nazwiska do kajetu wpisywałeś i ile osób (usunięte przez administratora)

Wojtek
@lol

A jakie to szkoły ci sztygarzy mają ? Kurs górnika i na sztygara zrobione w dwa lata z minimum 50% obecnością ? Przyjdzie do innej pracy to będziecie robić jak zwykły robol ,a jak jeszcze dowiedzą się tam ,ze z kopalni sztygar ,takich to bardzo lubią i szanują w społeczeństwie ???? poznasz słowo hejt ????

Listonosz

Nie ukrywajmy ja taki fachowiec mam spać na taśmie? Chyba już wracam do ściany do mojego ucznia. Muszę tylko koszulkę przeprać bo mi telefonista powiedział że śmierdzę a może to on śmierdział? Powąchamy się i dam wam znać kto ma rację.

Barabasz
@Listonosz

Nie wiesz kiedy mam wrócić do roboty?

Rafał

Jak panowie z tymi umowami jest szansa dostac na czas nieokreślony? Czy ktoś słyszał zeby komuś przedłużyli?

@Rafał

W moim oddziele gościowi któremu kończyła się umowa w maju dostał przedłużenie do końca 2020

Geronimo
@Rafał

Calkiem mozliwe, ze jest szansa. Niby maja zamknac kopalnie, ale w razie likwidacji, zaklad pracy nie ma wielszych problemow ze zwolnieniem pracownika, ktory ma taka umowe. Nie musi nawet informowac zwiazkow. Jak Ci bardzo zalezy to sprobuj napisac prosbe do dyrektora, umotywuj ja np. Checią wziecia kredytu i moze pyknie, kilku osobom się udalo.

@Rafał

O jakich ty stałych umowach piszesz , jak zakład będzie jeszcze funkcjonoawł kilka miesięcy ..

Ludzie czy wy szanowni gornicy wierzycie w te wyniki pobrane na covid przecierz wiecie kto tam byl

Władza spod sklepu

Ale po co mają robić testy pepikowi jest na reke związki podpisały że testów nie będą robić kasa się zgadza tak jak pepikowi i wiadome że związkom coś kapnie pod koniec , czyli nawet w takim momencie (usunięte przez administratora) załogę w sumie to mówią że związki kopalnie uratują tylko że w kapsie jest pluton . No ale twardo skarb państwa kupi i tych 4 inwestorów . Te zwane firmy mają nazwe firma krzak roboty (usunięte przez administratora)pieniędzy brak

Krzyś.
@Władza spod sklepu

Czech tego nie sprzeda bo by wszystkie machlojki wyszły...

Abc

Władca spod sklepu prawdę pisze bo tak jest Zobacz co mają związki do powiedzenia nic kompletnie nic Kiedyś padło takie słowo z ust osób kierownictwa kopalni że związki jak chcą walczyć to muszą pierwsze oddać kasę którą Czech zainwestował A później się domagać i te słowa padły w 2012 i do dziś tak jest bo nic związki nie zrobiły od 2912 roku

Miało być od 2012

Abc

Dziwne że jedyny zakład górniczy w Polsce nie ma zrobionych badań na wirusa !!! Zadzwonię do sanepidu zapytać się co trzeba zrobić by górnicy z PG mogli skorzystać z darmowego badania

LOL
@Abc

No wszędzie robią tylko nie w PG Silesia oni są jacyś inni

K

A co chory jesteś?Jak tak to na L4

H
@K

Chodzić do roboty żeby później zarażać rodzinę żeby ktoś przez kogoś umarł bo badań w PG Silesia Nie robią bo ludzi mają w (usunięte przez administratora) liczy się tylko zysk.w państwowych kopalniach robią testy a na Silesi nie

K
@K

Nie

@Abc

Nie wiesz kiedy płacą węgiel?

@H

Bo trzeba zapłacić A związki proszą rząd o pomoc A Czech ma w (usunięte przez administratora) pracowników za których Nie chce zapłacić za badania

30 czerwca

Sigal

To już naprawdę przesada. Gdzie są pieniążki? Ja mam dzieci do wykarmienia i żonę i jeszcze jestem ja co muszę jeść.

kochanek
@Sigal

Przeciez jestem kochankiem twojej zony i daje wam za to pieniadze i juz nie macie? kupuje spozywke ciuchy bielizne twojej zonie zabawki twoim dzieciaka a ty co miesiac piszesz ze bida.....

Pawulon
@Sigal

Ja miałem z zusu przelew emerytury 1 czerwca w kwocie 4900 netto i 10 4 tyś z PG

C
@Sigal

We wszystkich kopalniach robią testy tylko w PG Silesia Nie robią mają ludzi za nic

W
@C

Jak pracować skoro pracodawca nie może zapewnić bezpiecznej pracy

Brodo

Głupie jakoś jesteście zabrali wam 15 % premie fedrunek taki sam , gdy nie będzie porządków tylko ściany to sam zysk bo nie trzeba inwestować Trzeba było się postawić bo nic nie macie do stracenia Ale żeby się postawić to trzeba mieć jaja których wy nie macie Więc będziecie tyrac dalej za miske ryżu A Czech będzie ręce zacierał

Pawilon

Ja się zgadzam . Każdy grosz się przyda i za dwa koła bede pracował bo ja kocham górnictwo

Pawilon

I emerytura jest więc niema zle

pierdo....ny związkowiec

ja tez się nie zgadzam masz rację

Też, pawulon
@Pawilon

Zgadza się 4900 na rękę emeryturki więc PG lata nam co z nią będzie

Władza spod sklepu

Co związkom zostało jak pozować do zdjęć może prawie ktoś jebni ety go zatrudni na budowę oczywiści tylko do obsługi betoniarki jest tłuściutki więcej z tydzień przy betoniarce pociągnie . A reszta hm też będą ciągnąć ale sanki po asfalcie z tymi medalami hahahaha

Pawulon

Co za krzyki komu nie pasuje płacą za 3 tyś to niech się zwolni Nam emerytom to pasuje i będziemy pracować za 3 tyś bez węgla i Barburki Mamy emerytury i nie chcemy dopłacać do ZUS za przekroczenie zarobku

Władza spod sklepu

Hahahaha śmiech na sali jakieś śmieszne związki chcą żeby państwo przejęło trupa PG Silesie to jest hit mają podobno dwóch inwestorów . Hahahaha co za ściema . Nawet cały prezes Silesi olał ciepły moczem te nieudolne związki tak się liczy z nimi . Powiem tak ta cała cholota zwana na przeciw napisu PG Silesia nie dorobi wiec ściemniacze za niedługo do łopaty

Abc

Władza spod sklepu dobrze mówi 10 lat temu Silesia bez pogłębiania szybu miała 20 lat życia, ale Czech to przemyślał i wszystko wyfedrował poklepujac czarnych braci z ściany po plecach i stawiając golonke u Francuza w koronie Na dziś żeby uruchomić eksploatacje w polu dankowicke potrzeba 800 milionów zł Właściciel to przeliczyl i stwierdził że to się nie opłaca Na samym zamykaniu Silesia zarobi tyle kasy z uni tak jak by do ostatniego dnia fedrowal i sprzedawał

BCA

I potem lichwidacja

Nie rosmieszaj mnie .

Władza spod sklepu

Pewno z związków jesteś za niedługo będziesz mógł sobie tą swoją pieczątka je znać na czole ale pewnie bez pieczątki na czole widać cię sciemniaczu . Czyli co ci zostało kierunek Anglia zmywak to jest maks co możesz robić . (usunięte przez administratora)

Santabola

Bo policz sobie ile kosztuje głębienie szybu za 1 metr wegiel jest tylko niżej 6 poziom się kończy ile byś chciał to jeszcze fedrowac 100 lat ? GLEBIENIE szybu plus rozjechanie nowego pola nie da 800 baniek ?

@BCA

Zamknięcie zakładu górniczego kolego .

Abc

Tyle to będzie kosztować drogi kolego I dla tego myślano o tym w tamtym roku gdzie tona węgla kosztowała powyżej 90 $ Więc nikt nikt takiej kasy nie będzie inwestować

@Władza spod sklepu

Nemo jaka Anglia tam juz dawno pracy dla Polaków nie ma teraz to z Anglii wracają do Polski ......

Homsley str
@Bubel

A to ciekawe bo ja, mój brat i moi znajomi jakoś nie wracamy, a pracy dla polaczkow jest w brud bo tej pracy nawet murzyn podjąć nie chce. Więc przestań bredzić. Nikt o zdrowych zmyslach do polskiego matrixa nie wróci. A jak już do pojedzie do Niemiec czy Holandii ale do Polski ?! Hahahaha

@Abc

zapraszam z tą niezwykłą wiedzą do prac nad nowym planem techniczno-ekonomicznym dla PGS , który się zepnie przy 48$ za tonę. Pozdrawiam

@Władza spod sklepu

Co za życzliwy człowiek. Pozdrowienia chopa od łopaty

@Władza spod sklepu

ja to bym chętnie na spłuczce popracował żeby cię spłukać. Coraz lepiej jeszce kilka dni i będą nas wieszać na drzewach . Szkoda było to ratować. Jasne to znowu nasza wina. Czyjaś przecież musi być. Jak przetrwamy to znowu na rekach nas będą nosić " ot cała prawda o ludziach i Polakach" Kurde zastanawiam się czy nam sie nie spodobało i specjalnie zmykamy te kopalnie. Ale jaja

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA