Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Sigal

Halooooo Panie z rachuby gdzie przelew???

Lolo

Mam zapytanie Kase zabrali 15 % premi a tyrać trzeba nadal tak samo czy zwiazki dały ciała ! ? Możliwe że Trzeba było postawić na swoim a niech zamykają przodki maja wyjechane praktycznie sciany napewno w biznes planie czesi mieli wybrać a teraz bedziemy tyrac tak samo za mniejsze pieniądze nie bedzie przodków to i inwestycji nie bedzie tylko czysty zysk z wydobycia co w tedy z tymi 15 % co zabrano

A Kamil gaśnica złożył podanie o pracę do PSP

Sigal

Czekam i czekam na ten przelew i nie ma go i nie ma co jest?! Wczoraj jeszcze rozumie ale dzis musi być.

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Irek

My.pracownicy PG i członkowie związków zawodowych będziemy bronic związki i zarząd

Rysiek z poz 540

PANOWIE murem za naszymi organizacjami związkowymi, my członkowie owych związków musi stać na starzy aby zarząd związku przetrwał do końca

Gocz

Niech zamykają tą kopalnię jak najszybciej bo W Goczałkowicach zapadają się ulice i domy przez szkody górnicze. Pg Silesia wykazuje od lat straty i przez to płaci bardzo niskie podatki dochodowe. W Bielsku bezrobocie jest poniżej 2 % i zamknięcie kopalni spowoduje tylko ożywienie gospodarki. W innych galeziach przemyslu zarobki są podobne a praca znacznie bezpieczniejsza.

kiki

związki nas uratują! Zobaczycie! Tak jak ostatnio! kocham związki! wycieczki i w ogóle! związki są super!!!

Odezwal sie zwiazkowiec co.boli ze nie dorobisz

Optymista.

Niech zabiorą 15% premii i co z tego ja to mogę robić nawet za 3,5 tys zł . Emerytury drugie tyle i mnie pasuje ....

Nowy.

Wystarczy troszkę pogrzebać w internecie o PG Silesia i wszystko tam pisze czego oczekuje prezes pan Kretynski i kiedy zamkną kopalnie . ale wielu z was ciągle powtarza na forum pytanie kiedy będą zamykać Silesie i kiedy i kiedy aż do znudzenia . 2021 GRUDZIEŃ .....

barto
@Nowy.

ty tak na poważnie???

Dzirndoberek niezgadzajcie sie na jakikolwiek obniżkę pensji walcie do sądów pracy macie wygrana kopalnie i tak zamykaja niebojcie sie i tak bedzieci panowie i panie zwolnieni z roznymi wypowiedzeniami wypisujcie sie ze zwiazkow szkoda kasy na nich i tak nic nie zrobia i robcie malo wedlug regulaminu pozdrawiam mila brac gornicza

Gość16
@Gość

To nie obniżka wynagrodzenia tylko premii. A to zupełnie inna sprawa.

Mimi
@Gość

Niestety nie masz racji zgodnie z kodeksem pracy to zrobili premia jest uznaniowa wiec nic nie zrobisz

Inwestryl
@Mimi

Tak po prawdzie w umowach mamy DO 20% PREMII

Ryll

Która firma zostaje najdłużej na kopalni?

@Ryll

Firma z PG pawulon do końca zostaje

onaS
@Ryll

MSE

Gościu

polowa na tym forum to podrzegacze i pawulony na emeryturze nie chce wam sie to sie zwolnijcie a nie piszecie pierdoly wiecej miejsc pracy dla innych. Jak ci sie nie podoba to se ssukaj innej pracu idz do sadu ale nie pisz na forum ktore służyć ma do opini o firmie a nie waszych gorzkich zalow !!!

Listonosz

Zamykają nas czy nie? Mam dużo ofert pracy co chwilę do mnie dzwonią różni Inżynierowie żebym do nich przyszedł. W ścianie mam pod sobą jeszcze jednego mechanika uczę go już parę lat ale nic z niego nie będzie beze mnie. Boję się o niego!

Listonosz

Jestem mechanikiem w ścianie robię wszystko co chcą mówią że jestem najlepszy z jakim pracowali i oni mi chcą zabrać premie. Nie godzę się nie godzę wstyd.

Też listonosz
@Listonosz

Jak się nie godzisz to idź na pocztę pracowac

Pg wstaje z kolan

Panowie jest pewne wstajemy z kolan

ryl
@Pg wstaje z kolan

politechnika opracowuje projekt likwidacji kopalni , marzec 2022 planuje sie wyłączenie pompowni głównej na pozomie 6 następnie likwidacje 2 szybów szyb nr 1 i szyb 3 i to będzie definitywny koniec szyb nr 2 ma być likwidowany zaraz po wybraniu ściany 331

GRP Pniówek
@ryl

To wasze orły nie ogarniają takiego projektu ??? Ze trzeba na zewnątrz szukać ??

Władza
@GRP Pniówek

Ja kaptur to uratuje

Pawulon

Tak idą przrlewy król ZUS płaci jutro wiem że żyje . A 10 trup PG płaci więc będzie na waciki

Gornik g1

15% zabierają teraz w czerwcu czy lipiec przy wyrównaniu ?..

@Gornik g1

Od czerwca do końca fedrunku kopalni czyli cały czas

@Gornik g1

Sorry za maj w czerwcu dostaniesz po staremu w lipcu dopiero od czerwca zacznie obowiązywać podpisana umowa z związkami

CBA
@Abc

Pod warunkiem że czerwiec jest po maju a środa przed czwartkiem i godzina 16 po 15 innej opcji nie ma forumowy osiołku

@CBA

Ciekawe czy będziesz mądry jak dostaniesz 700 zł netto mniej

BCA
@Abc

A kto ci powiedział lichwidacja ze ja pracuje na PG ?

@BCA

Bo widzę twój strach że będziesz znowu żył po lichfidacji jak żul

ABC
@Listonosz

Będzie lichwidacja także szukaj pracy

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA