Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Abc

Lichfidacji bardzo Cię zaboli wrzucisz ba stare śmieci czyli praca po 12 godz dzienie żona wruci znowu na odcinek drogi szybkiego ruchu Takie to życie będziesz miał po lichfidacji

POWAGA

A TERA POWAZNIE JEDNO PYTANIE W TE NOC ZADAJE.GDZIE JEST MUJ KUKANG????!!! COS BYC MUSI DO O LERY ZA ZA KRENTEM!!!???

Janek z SRK

Już prawie czerwiec i 17 miesięcy zostało do zamknięcia PG Jak ten czas szybko leci

@Janek z SRK

Może wtedy zrobią wreszcie porządny piknik rodzinny bo w soboty i niedziele przy lichwidacjie będzie bez wydobycia Fajnie by było

@Gość

Ty dalej tłuku lichidacja hahahaha ile razy mam cie poprawiać

@BCA

Nie ważne ja będę miał pracę węgiel 4500 netto Barbórka 8 tyś neto 14 pesjia 7 tyś neto jubilat itp Ty w Aleo ile zarobić lichfidacjo

@Gość

i zapomniałeś najważniejsze - siano w głowie

Abc

Dokładnie tak będzie A rano nie będzie kaca będziesz człowiekiem wolnym wreszcie wolnym i naprawdę za te pieniądze które masz w PG znajdziesz pracę zdrowszą rodzina wreszcie będzie miała w sobotę i w niedzielę tatę w domu

@Abc

Masz info kiedy lichwidacja będzie ?

Jestem zainteresowany kupnem tej kopalni tylko stswiam 1 warunek zwolnie rolnikow pawulonow strachow i ta calo kadre co stawiali na mlodych jestem jedyny zainteresowany tajnym inwestorem a zapomnialem jeszcze te leszcze rekordzisci i hlawni do zwolnienia

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Abc

Kadra z PG Silesia chwali się na stronie związkowej że wysłali list do premiera I mam pytanie dlaczego Polski rząd ma pomagać PG A nie czeski Powinni wam kopa zasadzić żeście sprzedali wraz z PO kopalnie i strach pracowników skrzywdził zabierając im nawet odprawę emerytalną

zarząd

i wszystko jasne wiem z pewnego żródła że przodki fedrują końca roku potem baj baj ;] dziś powiedział to jeden z dyr,potem leci ściana i taśmowy .........jeszcze fredy z firm :] na końcu łysień i pawlik każdy wie dlaczego ;] nawet dyr ....buzi pa chłopaki

Andy
@zarząd

Mówisz że ściana poleci przed taśmowym...

A.B.C
@Andy

Tak bo będzie trzeb zlikwidować dostawy taśmowe napędy itp Ostatni będzie gasil światło przed ratownikami oddział szybowy

Anfy
@A.B.C

Bo do likwidacji odstawy trzeba wykwalifikowanych pracowników którzy znajdują się tylko i wyłącznie w taśmowym. A nie pomyślałeś że likwidacja ściany zajmuje troszkę więcej niż likwidacja odstawy? Prawda jest taka że wszystkich będą zwalniać tak samo.

@Anfy

Mylisz się górników nie będzie A ratownicy i oddział szybowy jeszcze z 2 lata będą pracować przy zamykaniu kopalni

@A.B.C

Światło będą gasiły babki z lampowni.

Pudelek

Tego forum nie da się już czytać. Nikt nic nie wie, a plotek tu więcej niż na pudelku i pomponiku razem wzięte

Marian krasnal ogrodowy

Dzieki za poświęcenie i wylany poty pozdrowienia sle do panów górników na odstawie niechaj rolki się kręcą nie na każdym koziołku bo rolek po prostu nie ma bo niema sensu zamawiać . Ja kierownik odstawy po prostu idę na emeryturę z powodu takiego że kasa mi się nie zgadza . A buty na koturnie z dobrym podbiciem drogie jak h u j . A więc panowie za dwa dni po odejściu zaczynam nowe życie w Tar Jan

@Marian krasnal ogrodowy

Panowie piszecie o marianie że krasnal ogrodowy!!! To teraz uwaga!!! Kto Mariana tak nazwał i w ktorym to było roku? Mała podpowiedź że to był okres między 1997-2001 .. Druga podpowiedź że kolega który tak to nazwał miał pseudo OKO I dlaczego tak Mariana nazwał Czas start

Lolek
@Gwarek

Hm niewiele większy od trawy idealnie pasuje do ogrodu i może robić za krasnala ogrodowego

Zła odpowiedź

kazdy chce wiedzieć
@Gwarek

Powiedz. Nie trzymaj nas w niepewności.

@kazdy chce wiedzieć

Bo Marian jak robił jeszcze za fizycznego i chodził do ratowników w święta pracować Bo zawsze miał mało Ratownicy sypali zaporę połową A Marian stał pod ociosem i nic nie robił (usunięte przez administratora)

Pyjter

Podobno tak słyszałem na targu że wszystkich z kopalni mają przyjac na fiata i do opla resztę do energilandi na obsługę karasoli zawsze coś leprze to jak być nurkiem i po hasiokach nurkować.

Abc

Prawda jest taka że kopalnia i tak idzie do zamknięcia A na zamknięciu właściciel eph zarobi tyle co by fedrowal

info z biurowca

Wiem z potwierdzonego źródła że Fasola kupi kopalnię jak mu oddadzą kasę. Pewne info.

Mr Bean
@info z biurowca

Mam 0,00000986 % udziałów w PG. Beata odda mi siano to wykupie kopalnie .

@Mr Bean

Śmiejesz się A dzięki fasoli masz dziś pracę Było dwuch na 700 pracowników którzy wykupili za 47 tyś udziały Był to fasola który kupił za 30 tyś i (usunięte przez administratora). A który wykupił za 17 tyś zł

normalny
@Gwarek

Niech mi ktoś wyjaśni ile to jest "dwuch" pracowników?

@normalny

Dwóch to dwie osoby Które w dwuch wykupili za 47 tyś zł udziały PG A 698 pracowników za sumę 23 tyś zł wykupilo udziały w PG

Janek

Lepiej niech to juz zamkna jak sie nie oplaca

Yiupi

Co się przejmujcie na Wieliczce przyjmują szychty 1.8 za kustosza dawaja .

Marian krasnal ogrodowy
@Yiupi

Jestem zainteresowany odstawe się zrobi i dawaj pełne taśmy będzie kasa żadnej dziury się nie boje wszędzie wejde

Mimi

Ponoć robią liste pracowników którzy są zbędni i mają sie ich pozbyć a jest ich sporo

Q
@Mimi

A ty idziesz jako pierwszy

@Mimi

Zgadza się od września ruszy pierwsze 100 osób którym się kończy do końca roku umowa o pracę

Emeryt

Musisz mieć smutne życie . Możesz zostaniesz rzecznikiem spółki ?? Hahaha

@Emeryt

Pawulony też idą do końca roku To jest propozycja związków by nie zwalniać młodych pracowników wcześniej

K
@Abc

Pawulony mają za co żyć emeryturę a młodzi nie mają roboty przez nich,to jest dobra propozycja przez związki

Mimi
@Q

Niestety to prawda ja tez sie żegnam do konca roku i emerytura

Łepy

Podobno jest 3 chętnych na kupno. Jednym z nim jest JSW a dwaj pozostali inwstorzy są z USA

hugo1989
@Łepy

Po co pisac (usunięte przez administratora) o inwestorach. JSW ma dosc swoich kopalni nie potrzeba im Silesi a Amerykanie jak by chcieli kupić kopalnie to mogli by Krupińskiego czy Janine

Benek
@hugo1989

Hahahaha nie kupią bo to państwowe ..... co za ludzie zabierają tu głos

@Łepy

Tak będą mówić wszyscy żeby móc spokojnie do końca wybrać ściany Nawet powiedzą wam że skarb państwa weźmie kopalnie by wszystko wyfedrowac według planu

Rozsadny
@Łepy

Taaak, i z RPA też tylko że oni szukają białych bambusow

ChesteR

Skąd Ty się urwałeś? JSW zainteresowana Silesia? Hahha dobre żarty

Zuzia
@Łepy

No i po jednym inwestorze z Zimbabwe i Burkina Faso.

@Zuzia

Powiadam wam że w roku 2025 będzie na terenie Byłej PG znajdować się firma z produkcją podzespołów do samochodów

Prorok

Nie muszę W oddziele wentylacji powstaje już plan zamykania dołu czyli ile będzie trzeba postawić korków itp

Prorok

I nawet plan powstaje ile będzie wyłączonych od stycznia 2021 wyrobisk wentylacyjnych w PG

Pryzmat
@Prorok

To chyba normalne ? Czy mieli czekac az sie zgodzisz, zeby nieczynne wyrobiska pozamykac?

@Pryzmat

I poz 1 w stronę szybu nr 5

Znaffca
@Prorok

Ja, i maseczki będą wyrabiać z wąglo takie na pysk dla bab z dodatkiem magnetytu z przeróbki, taki z błotem Podobno będzie hit kosmetyczny

Hi, hi
@Łepy

Rzeczywiście jest wojna o gruba wszyscy chcą kupić nawet państwo takie jak San Escobar jest z ainteresowane. Podobno aż 3 inwestorów z tego państwa chce...

Mitek

Super bylo minus 10 %a związki załatwiły wczoraj - 15 %z premii brawo związkowcy po dziekujcie im i dalej składki dawajcie zwiększcie im skladki nawet. Kopalnie państwo nie kupi nie chce rozmawiać bo prywatna. A owy minus 15 jest do końca kopalni super załatwili.

Gp

Pewne info?

@Mitek

Jeżeli to będzie z premi A nie stawki to tragedii nie będzie. Tylko co w zamian dalej ten chory system

Gp
@Gp

Jakieś inne konkrety?

Lolek
@Taki tam

Powiec mi czy ty jesteś tak tępy że nie widzisz -10 % z kontraktu i z premi 15%

@Lolek

Tępy to może Ty jesteś bo z tego co piszą to tylko 15% Premi o kontraktach nic nie mówią

Wolf
@Mitek

Mieeeeeeeeeetek ja bym się zwolnił na Twoim miejscu A nie narzekał bez Ciebie kopalnia sobie poradzi A Ty będziesz bogatszy

Taki tam

Nie dość że tępy to czytać nie umie ale to twój problem. A ja mam info że wezmą 10%tylko z premi całą reszta zostaje

Związkowiec
@Taki tam

Właściciel proponował 10% całego wynagrodzenia +Barbórka. Nie chodziło tylko o kontakt ale także o premie, dodatki.

Benek
@Związkowiec

Proszę zapisać sobie ten wpis Ja mówię że będzie tak obniżony zostanie kontrakt o 10% Premie będzie tylko 5 % Węgiel za 2019 i Barborke w tym roku nie zostanie wypłacona Takie to będą cięcia Poza tym fedrunek pełna parą w soboty i niedziele by jak najszybciej wybrać ściany i się zwinąć do Pragi Zobaczycie tak będzie

powiedz ;/

ryl

Powstaje plan zamknięcia poziomu 1 w stronę szybu nr5 szyb nr4 jest już zlikwidowany co to oznacza chyba nikogo nie trzeba uświadamiać

Marian
@ryl

Niech zamykają ten (usunięte przez administratora) jak najszybciej

@ryl

Że ostatnia ściana będzie miała tylko wentylacjie do poz 5 szybu nr 1

Wkurwiony do bulu łez

Dlaczego człowiek pracując już 10 rok w PG nie może się dowiedzieć jak będzie od czerwca wyglądał jego zarobek Co zostanie zabrane z wynagrodzenia ?

pretorianin

dlaczego Jurek zabiera nam premie jak my wszystko robimy idealnie zbijamy najlepsze polki robimy idealne przytamki tylko ten nasz dozor jest jakis pier........niety

Były
@pretorianin

Jurek miał zawsze swych przydypasów których przy dzieleniu wyróżniał tak było i będzie do końca jego dni na PG

Jurek
@Były

Bede pracowal do 2035r

Tadeusz

Panowie niema tak źle za majowe wynagrodzenie w czerwcu będziemy mieć tylko 6 % premie mniej I węgiel będzie wypłacone do 30 czerwca 2020 Pewne info

@Tadeusz

Kolego według podpisanego porozumienia przez związki obniżenie wynagrodzenia wchodzi dopiero od 1 czerwca więc majowa wypłata będzie nie naruszona

Abc

Będziesz wiedział odprawę jak Świnia niebo A kopa w (usunięte przez administratora) z zwolnienie będzie twym pakietem

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1547.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1396, z czego 364 to opinie pozytywne, 161 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA