Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Tak pała z KSRG

Władza spod sklepu

Zapraszamy pod sklep zakładam nowy związek o nazwie widzimy was nieudoly . Będziemy zbierać podpisy i jedziemy z nimi pierwsze co zrobimy to trzeba wyrzucić te śmiecie z foteli wypierdzianych przez te tłuste dupska . Co wy na to?

@Władza spod sklepu

To jest dobry pomysł by założyć jeden porządny związek by nokaltowac Czechów i się nie dac poniżej fedrują Polski węgiel na Polskiej ziemi wtedy może by się okazało że nie ma tak źle że tylko obecne związki wraz z czechem straszą załogę PG A czy wszyscy mają jaja żeby to zrobić A można by było bo nic nie mamy do stracenia

Eph

W ubiegłym roku zysk operacyjny brutto EPIF wzrósł o 13,1 procent rok do roku do 1,61 miliarda euro (około 43 miliardów koron). Skonsolidowana sprzedaż wzrosła o 12,7 procent do 3,48 miliarda euro. W 2017 roku Křetínský stał się większościowym właścicielem spółki EPH, która obecnie posiada 94 procent udziałów. Wierzycie w kryzys eph?

@Eph

Nie ale co zrobić , nie chce to trudno , szkoda bedzie pracy.

Abc

A jakby tak wszyscy jak jeden mąż wypisać się z związków zawodowych To może by można cis więcej uzyskać Może byśmy nie tracili przy pełnym fedrunku od czerwca 15 % premie Co O tym myślicie Bracia Górnicy Tylko proszę nie odpowiadać zlosciami na zadane pytanie do braci górniczej z PG Silesia

Ja już to zrobiłem jak tylko usłyszałem że biorą 15%

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Masakra.

Kasa na koncie jest to wszyscy są szczęśliwi nie chłopy ....

@Masakra.

I to dobra kasa :D bez świąt przy normalnej stawce tak dobrej wypłaty jeszcze nie miałem. Może to dlatego że od darmozjadów się wypisałem.

Abc

I do tego musisz się już do końca PG przyzwyczaić że wypłaty będą dopiero 10 A i może być tak że w dwuch ratach będą Czech może wszystko dzięki wam

Abc

(usunięte przez administratora) zobaczysz będziesz pracował A dostaniesz marne wynagrodzenie

@Abc

Niewarto się obrażać po co to ... powiem wam coś... wnioskiem i peuntą tego wszystkiego jest to że z nas zadni górnicy i prawdziwe chłopy że Śląska:/ Mówię także o sobie żeby nie było... powinniśmy (usunięte przez administratora) wejść do tego biurowca zrobić takiej zadymy żeby wiedzieli z kim mają do czynienia następnie do związków porozmawiać grubszym językiem... niestety poddalismy się bez walki Panowie ... przykro mi to mówić ale Ci... Z nas niestety ... na innych kopalniach by to nie przeszło:/

Benzo
@Klemens

Ojciec emeryt od 8 lat z tej kopalni się że mnie śmieje:/ mówi co to za górnicy... za naszych czasów już by to było załatwiane inaczej :/ szkoda że do takiego dziwnego leku i obaw ja dozylem... wkurw mnie to naprawdę ...

Sigal

Jest wiecie co(kasa)????

Dziadzia

Siano na koncie - ING

Miks

Haha A nie czasem 1/4 :D obudź się już:)

Abc

Żadnego pakietu i odprawy nie dostaniesz Na koniec PG ogłosi bankruta i do widzenia drogi młody człowieku

allo

Pytam po raz kolejny.....kiedy testy na PG?????? niema testow niema zachorowan????

Sigal

Kiedy wypłata?

Rr
@allo

Zapytaj w sanepidzie a nie tutaj

Nn

Jesteś chory?Idź na l4

Ciekawy

Mowilem że dzis nie będzie kasy

Ciekawy

Jutro pewnie będą pieniążki na kącie , bo nie pamietam aby byly w poniedziałek kiedykolwiek

Karizo
@Ciekawy

Eeeee myślę że dzisiaj spokojnie

@Karizo

Jak by nie bylo to mają prawo nawet 10 wpłacić im dluzej tym lepiej dla pracodawcy zysk z banku

@Ciekawy

Gadam Ci że wypłaty zostały już wysłane pomysl

Miks
@Klemens

Ale teraz może być tak że banki dzisiaj przetrzymaja ... (usunięte przez administratora) jak mnie to (usunięte przez administratora) wszędzie zawsze jakiś problem

@Klemens

Spokojnie bez nerwów , ja kase mam jeszcze , tylko mowie jakie mają prawo

Gornik z PG

PGG i JSW 12 kopaln 3 tygodnie postojowego 100% platne a w PG je..c caly czas naawet badan nie robia...masakra

Gość16
@Gornik z PG

O badaniach decyduje sanepid, tam się żal. A pgs można zamknac na 3 tygodnie, potem nie bedzie juz do czego wracac.

Masakra
@Gornik z PG

Po co mają inwestować w badania jak kopalnia idzie do zamknięcia pomyśl ...

G1

I gdzie te wypłaty ? Mówiliście znawcy, że dzisiaj mają być..

@G1

Wypłaty poszły bo sam osobiście dzwoniłem i pewnie dojdą na koniec dnia

Abc

Od jutra JSW i PGG zamykaja na 3 tygodnie wiec PG Silesia będzie miała pole do popisu , wydobycie pełna parą z ostatnich dwóch ścian bo teraz napewno węgiel szybko zejdzie bo nie będzie konkurencji , a jak sie pospieszycie z wydobyciem to i może jeszcze w tym roku tą kopalnie zamkną .

AniołCiemności
@Abc

Nie będzie konkurencji ?? Ty wiesz jaka jest nadprodukcja ??? Chodź by postój trwał 4 miesiące to węgla nie zabraknie . Fakt jest taki że ekipa rządząca chce zarżnąć do końca polskie górnictwo . Mała prośba jak masz bezmyślnie coś klepać w klawiaturę to poklep się po czole . Podobno pomaga znawco wszystkiego . I ten twój JSW też popadnie w tarapaty zobaczysz . 3 tygodnie postój ?!?!?! Kogoś tam w tej stolicy zdrowo ..:..

Optymista.

No proszę kasy na kontach jeszcze nie ma , czyż by był jakiś problem finansowy na PG .

TrueMC

Matoły jesteście tak zmanipulowani przez Państwo ze jak by wam powiedzieli że na kopalni jest ptasia grypa to byście uwierzyli.Zadziwiające jest to że nie widzicie tego że wybory się zbliżają a prawie wszystko o koronawirusie ucichło i jakoś nikomu się nic nie dzieje i nikt nie umiera,większość z was pewnie nawet jeśli miała tego wirusa to przeszła go bez objawowo.Wirus niby dotyka osoby starsze i schorowane najbardziej a jakoś pawulonów na kopalni nie brakuje i nikomu się nic się stało, na usta nasuwa się tylko jedno słowo PROPAGANDA !

Andy

Panowie, możemy być dumni z naszej kopalni. Jedyna kopalnia w Polsce gdzie niema ogniska koronowirusa :D

Mirko

Nie ma zgody na obnizki12 kopalni stanie nasza jedzie wiec jakim prawem

Wolf

Ciekawe wypłaty jeszcze nie dostałem A jest deputat węglowy? Na koncie ocobiega ? Wie ktoś

@Wolf

Deputatu dopiero będzie wypłacany za węgiel 30 czerwca

Wolf

Sam się obudź pajacu wiem co widzę i co mam może.ktos jeszcze potwierdzi abc klaunie nie pisz tych wypocin bo nic nie wnosisz do tematu

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1552.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1401, z czego 365 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 874 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA