Opinie o RB (Reckitt Benckiser) w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie RB (Reckitt Benckiser). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie RB (Reckitt Benckiser) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RB (Reckitt Benckiser) w Nowy Dwór Mazowiecki

Radosław

Jeśli chodzi o Rb i stanowiska umysłowe i kierownicze to jak najbardziej polecam ,lecz jeśli chodzi o podfirmy działające dla Rb to porażka ;) Pracowałem tam przez 3 miesiące przez firmę "addeco " zatrudniony zostałem jako "operator środka transportu " , jak się okazało wykonywałem zwykłe prace fizyczne (choć posiadałem stosowne uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych ) przez 3 msc chodziłem do biura addeco i prosiłem o posadę taką jaką mam na umowie ,ale się nie doczekałem więc się zwolniłem ;) Co do wypłat nie jest tragicznie , są gorsi wyzyskiwacze

witam. Mam pytanie. Czy lktos zna panią Aurorę która pracowała w firmie Benckiser i wyleciała za mobbing? Teraz pracuje w KRKA i robi to samo.wczesniej robiła to samo w Sandoz.

max

Nigdzie nie maja ogłoszeń wiec co piszecie, ze szukają specjalisty do, kluczowych klientów? Wcześniej widziałem ,ze szukali ale teraz nie

anonimowy

Każdy ma inną opinię na temat firmy Reckitt Benckiser zależy na jakim dziale sie pracuje. Każdy podpisuje umowę w której zawarta jest stawka godzinowa a wszyscy pracują w akordzie. Problem niestety jest firma stara się jak najmniejszą ilością pracowników osiągać coraz wyższe wyniki więc redukuje etaty co ma wpływ na dodatkową pracę dla każdego. Często słyszę ,, too many people'' Zmniejszanie obsady ma wpływ na zachowanie bezpieczeństwa ma to swoje odbicie w wypadkach które zdarzają się, często karetki pogotowia odwiedzają progi firmy oczywiście kierownictwo nie chce aby takie sytuacje były zgłaszane co to ma na celu pracownik nie uzyska odszkodowania co zyskuje firma można pozostawić to pod znakiem zapytania. Jest jeszcze sprawa pracowników magazynowych którzy na niektórych obszarach pracują sami jest to niezgodne z przepisami BHP ponieważ w przypadku zasłabnięcia utraty przytomności nikt nie udzieli pomocy a liczyć na to że ktoś się pojawi może być już za późno lecz kierownictwa to nie interesuje cały czas ich działania są skierowane aby jak najmniej było zatrudnionych. Sumując to wszystko liczą się tylko oszczędności i jak najwyższe zyski a nie zdrowie i bezpieczeństwo pracowników.

Przedstawiciel Handlowy

Żenująca pseudorekrutacja, urągająca wszelkim standardom. Wstępna rozmowa telefoniczna prowadzona przez kobietę. Pytania: oczekiwania finansowe, dlaczego Reckitt, co Pan wie o firmie, jak długi okres wypowiedzenia - pytania sztampowe i nie mające żadnego znaczenia w kontekście weryfikacji kompetencji. Właściwa rozmowa, z udziałem kobiety i mężczyzny, przedstawiającego się jako "potencjalny przełożony", miała pierwotnie odbyć się w hotelu, potem zmieniono ją na rozmowę via internet z dnia na dzień (informacja firmy w czwartek, rozmowa w piątek) - chwała im za to, o czym poniżej. Rozmowa trwała niecałe 40 minut. Zarówno rekruterka, jak i kierownik zdradzali wyraźne problemy z dykcją i poprawną wymową. Fachowo nazywa się to niekontrolowaną artykulacją przedłużonej głoski "e" lub "y". Yyy, eee... Wstyd, że osoby zajmujące się rekrutacją mają tak poważne problemy z poprawnym wypowiadaniem się. Nie koniec na tym. Od początku było jasne, że rekruterzy nie biorą kandydata na poważnie. Podczas rozmowy zabrakło jakichkolwiek pytań weryfikujących kompetencje, a pracuję na stanowisku kierowniczym. Zadano mi jedynie pytania: czym Pan się zajmował w poprzedniej pracy, jak Pan sobie wyobraża technicznie pracę dla Reckitt, co o Panu powiedziałby obecny szef. Żadne z tych pytań nie zostało rozwinięte, po udzieleniu odpowiedzi zapadła cisza. Rekruterka ponownie zapytała o oczekiwania finansowe, co było wręcz żenujące. Już podczas pierwszej rozmowy poinformowałem, że sam rekrutuję pracowników do obecnej firmy i zawsze z góry podaję oferowane wynagrodzenie. Ponadto trwają prace nad dyrektywą Unii Europejskiej, obligującą pracodawców do podawania oferowanego wynagrodzenia w treści ogłoszeń. W odpowiedzi usłyszałem, że brak podania oczekiwań finansowych przez kandydata "rzadko się zdarza". Uważam za niestosowną formę selekcji kandydatów według oczekiwanego wynagrodzenia. Taki system prowadzi do niezdrowej sytuacji, gdy najbardziej kompetentny kandydat zostaje skreślony, bo jego oczekiwania przekroczyły o 200 zł wynagrodzenie oferowane przez firmę. Więcej pytań nie padło. Nikogo nie interesowało, czym się obecnie zajmuję w charakterze kierownika regionalnego, jakie zyski generuję dla firmy, jakie szkolenia potwierdzone certyfikatem ukończyłem i jak z nich korzystam. Mało tego - przez zdecydowaną większość czasu sam opowiadałem o swojej pracy. Nikt nie zadał mi dodatkowych pytań. Kobieta na koniec zaczęła opowiadać o benefitach, oferowanych przez Reckitt. Po wysłuchaniu odrzekłem, że takie same mam w obecnej firmie - w kontekście opieki medycznej i ubezpieczenia. Nie miałem żadnych złudzeń, iż posadę tę otrzyma jakiś znajomy rekruterów, bądź osoba z rekomendacji któregoś z pracowników firmy. Rozmowa ta miała wręcz charakter "odrobienia pańszczyzny". Poza wymienionymi wyżej, nie padły żadne pytania, nie zostałem poproszony o rozwinięcie żadnej z moich licznych wypowiedzi. Byłem absolutnie bez szans na posadę, a firma zadzwoniła do mnie najprawdopodobniej dlatego, źe dział HR jest rozliczany z przeprowadzenia określonej ilości rozmów z kandydatami. Chwała firmie za to, że przynajmniej nie musiałem nigdzie jeździć. Na koniec otrzymałem automatyczne podziękowanie na maila w języku angielskim, z adresu "no reply" - żadnemu z rozmówców nie chciało się napisać kilku słów po polsku. To mnie nie dziwi - skoro mają problemy z płynnym wypowiadaniem się, aż strach pomyśleć, jak wyglądałaby forma pisana. Oczywiście, nie otrzymałem żadnego feedbacku, nikt nie uznał za stosowne napisać kilku słów, dlaczego mimo wysokiego stopnia kompetencji, motywacji i umiejętności nie dostałem tej pracy. Konkluzja: już kilka lat temu brałem udział w rekrutacji do tej firmy. Wówczas otrzymałem imienny feedback w języku polskim, z podsumowaniem rekrutacji. Niestety, gorszy pieniądz wypiera lepszy. Ówczesny rekruter - Pan Marcin M. - pracuje już na chwałę innej firmy. Potencjalnym kandydatom polecam rozważenie, czy na pewno chcecie wysilać się podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Istnieje duża szansa, że nikt nie bierze Waszej kandydatury na poważnie, a jesteście jedynie dodatkiem dla działu HR, by mógł zaraportować wykonaną pracę.

Czym Pan się zajmował w poprzedniej pracy, jak Pan sobie wyobraża technicznie pracę dla Reckitt, co o Panu powiedziałby obecny szef, oczekiwania finansowe, okres wypowiedzenia.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

WITAM, Proszę o info na handlowca w kanale nowoczesnym. Jakie opinie, jakie pieniążki, jakie auto,gps, jakie plany , ile wizyt? Jak wygląda praca? Proszę o info. Dziękuję ślicznie.

Edziu

Reckitt Benckiser - jakie warunki, dla przestawiciela? samochód, gps, podstawa, premia, ? Proszę o opinie wszystkie.

tomasz

Jaka kasa na Handlowca?

edek

Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów - zarobki, opinie ktoś poda?

edek

Podasz coś więcej? Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów?

edziu

Jakie auto, gps? I podstawa dla handlowca jest?

edek

przedstawiciel ds. kluczowych klientów jaka praca opinie itp.?

Edziu

Witam, Jakie warunki pracy Przedstawiciela Farmaceutycznego? Jaka podstawa, warunki, auto, wizyty opinie wszelkie? Dziękuję.

Edziu

Witam, jakie warunki przedstawiciela farmaceutycznego? Jaka podstawa, auto, warunki pracy? Proszę o opinie. Dziękuję.

edziu

Witam Przedstawiciel Farmaceutyczny, jaka podstawa, warunki, ilość wizyt, auto, warunki pracy? Jakie opinie? Dziękuje.

Tim

Czy można się załapać do magazynu? na jakiej zasadzie przyjmują? Czy trzeba czekać na ogłoszenie, czy można probować bez? i jakie są stawki na magazynie?

jacek

Witam. mogę prosić o kilka informacji co do rekrutacji Assesment Center na stanowisko Przedstawiciel Farmaceutyczny? Jakie są warunki pracy. Z góry dziekuję

Ile można zarobić na stanowisku Przedst Med ( jaka podstawa i ewentualnie premia) ,ile wizyt dziennie, jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera, czy duża rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

Ile można zarobić na stanowisku Przedst Med ( jaka podstawa i ewentualnie premia) ,ile wizyt dziennie, jakimi samochodami jeżdżą,jak przebiega rekrutacja, jaka atmosfera, jest sporo ofert na to stanowisko taka rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

Ile można zarobić na stanowisku Pf lub PM( jaka podstawa i ewentualnie premia) ,ile wizyt dziennie, jakimi samochodami jeżdżą, jaka atmosfera, jest sporo ofert na to stanowisko taka rotacja pracowników ???. Jak odpowiadać to sensownie i na temat.

kosa

Witam. Czy ktoś wie na czym polega wizja ,vision store, w oparciuo standardy 4P. Dzięki za odp.

Zostaw merytoryczną opinię o RB (Reckitt Benckiser) - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w RB (Reckitt Benckiser)?

Zobacz opinie na temat firmy RB (Reckitt Benckiser) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RB (Reckitt Benckiser)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 8 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RB (Reckitt Benckiser)?

Kandydaci do pracy w RB (Reckitt Benckiser) napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RB (Reckitt Benckiser)