Indesit

Opinie o Indesit

anonimowa

nie zazdroszcze tylko mysle sobie ze trzeba sie szanowac troche a nie dawac tylka za cos. to co sie dzieje to szok

anonimowa

jestem pracownicą indesitu i boli mnie fakt że kierownicy sypiaja z pracownicami wykorzystuja ich glupote pewnie obiecuja im kokosy lepsze ocenki i co sie z tym wiarze podwyzki. ja pracuje 8 lat i stoje na stanowisku widze co sie dzieje w tym zakladzie ja nie moge sie doprosic kolauda a niektorzy tylko przyjda i mają od razu umowe przez indesit i lepsze stanowiska. jeden kierownik to juz 4 obrocił w tym zakładzie i nikt z tym nic nie robi ciekawe jak dowiedza sie o tym odpowiednie osoby

hmmm

zazdroscisz?

koko
@anonimowa

na jakim dziale są takie szybki panny

@koko

Witam szczerze to fakt ta firma to bur... większość zamiast pracować to romansuje tu niektóre dziewczyny się nie szanują same się pchają to pierwsza firma w której widzę takie rzeczy a sporo już firm znam przynajmniej 6 i uwierzcie nigdzie tego nie było

@anonimowa

pewnie dlatego nie dostajesz kolauda,bo w kazdym miesiacu jestes 5 dni na zwolnieniu(tak zeby wpadl weekend,bo nie traci sie premii przy 3-ech dniach roboczych),a juz w lutym masz wybrane wszystkie "na zadanie".co do kobiet,to problem jest wlasnie z tymi zakompleksionymi,ktroe w klopie obgaduja kazda ladniejsza,jezeli rozmawia z kolesiami.co,nie moga miec kolegow?baby odrazu gadaja,ze sie puszcza.chore!fakt jest taka jedna co to ja juz z pieciu robotnikow przerobilo(rudawa)i pracuje 8 lat i ciagle narzeka,moze to ty??

koko

mówisz o okapach

.......

PRZEZ TYCH SMIESZNYCH KIEROWNISIOW TEN ZAKLAD ZSZEDL NA PSY ALE COZ ZARABIAJA 3 RAZY WIECEJ NIZ LUDZIE NA LINIACH WIEC GNOJA LUDZI I BRONIA SWOJEGO "STANOWISKA" JAK TYLKO MOGA.....

wlasnie wrocilem ze zwolnienia i co mnie czekalo po powrocie KARA pracuje sorry pracowalem kilka lat na kuchenkach na premontazu nie chodzilem na zwolniena staralem sie nie brac urlopu i co .... wielkie (usunięte przez administratora)z mojego poswiecenia za kare zostalem wywalony pod biuro na montaz i teraz juz wiem ze jak sobie nie poradze na montazu to moje dni w tym zakladzie sa policzone......

Frezer

No gitarka była, szybko po wysłaniu CV zostałem zaproszony do bióra pana szanownego Krzysztofa, który okazał się być straszny. Rozmowa z nim nie była miła, ale to jeszcze nic w porównaniu z tym, co czekało mnie po dostaniu pracy....

O używki, wcześniejsze miejsca pracy, wykształceniu, rodzina, i kilka niewygodnych pytań o których nie chciałbym sie tutaj wypowiadać

liniowiec

pracuje w tym zakladzie 7 lat i szczerze powiem ze kierownicy w tym zakladzie wyzej sraja niz glowe maja uwazaja sie za nie wiadomo co i kogo teraz gdy jestes chory daja ci jakies kary i wywalaja cie za kare pod biuro w tym zakladzie nie mozna chorowac ani chodzic na urlop bo to jest bardzo zle widziane i karane

Pracuję tu już od 10 miesięcy. Obecnie jestem już pracownikiem Indesitu i zarabiam 1300 do 1500 netto zależy od ilości dni. Praca jest ciężka ale z uwagi na brak kasy trzeba gdzieś pracować, o czym wiedzą pracodawcy w łodzi i wszyscy stosują najniższą krajową wiedzą że desperatów nie brakuje. Po prostu godzę się na wyzysk. Już zaczynają mówić że polacy to białe chińczyki. Z tego co słyszałem to w innych firmach jest podobnie. Czytając opinie jakie są tu zamieszczone i stwierdzenia że jak ci się nie podoba to zmień firmę mnie trochą śmieszą a trochę wkurzają , tak mówią ci co nie mają rodzin na utrzymaniu. Podsumowując jest tak jeżeli godzisz się na wyzysk to ok.

Koko

Umowa co miesiąc ,do wypłaty około 1300 Przy dobrych wiarach

nowa

Witajcie chce sie dowiedziec jak wyglada tam praca przez man power .Domyslam sie ze stawka okolo 9 zl /h . Ile jest tej premij co miesiecznej ? Jak to jest ze zmianami bo znajoma sie tam przyjela i mowi ze sa 2 zmiany ? Dzieki za udzielenie info.

Chcesz opowiem Wam bajeczke...

w indesicie jest: 1.super-najlepsza praca...2.wszyscy są przyjacielscy...3.każdy się każdemy kłania,nawet kierownik...3.zarabia się średnią krajową...4.premie są co miesiąc w wysokości najniższej kr...obiady są po 1,20zł...w toaletach są lustra weneckie...5.przerwa trwa 30min...jest super,jest super...(T.Love)...dane zaczerpnięte z planety Mars.

heh

Nikt nikogo nie zmusza do pracy tutaj. Nie podoba się? - zawsze możecie znaleźć prace gdzieś indziej. Z malkontentami nikt nie chce pracować. Nie jest to zakład, w którym za opierdzielanie się dostaje się kasę.

Koko
@heh

Z tym brudem to przesadziłeś ,nie ma takiego dramatu ,gorzej z pracą bo faktycznie wymagają sporo za te 9,60 Czy ,rzucają człowiekiem jak (usunięte przez administratora)..Przez rok i trzy miesiące miałem swoje stanowisko na innych liniach byłem może pięc razy ,ogólnie w ostatnim okresie sporo się wyklarowało i mało kto gdzieś latał

Normalny pracownik

To ja chyba w innej fabryce pracuję...15 minut przerwy jest regulowane kodeksem pracy-to że szatnie i toalety są zdewastowane to jak myślisz czyja to jest zasługa?!? Prezes firmy zniszczył te pomieszczenia? Piszesz że zarabiasz 9.60 brutto-jak podejmowałeś tę pracę to nie wiedziałeś ile będziesz zarabiać?? Do jedzenia obiadów tez Cię nikt nie zmusza-zresztą 12 pln za dwa dania to jest naprawdę potwornie drogo...i już kończąc -jak Ci się tutaj nie podoba tak strasznie to droga wolna, nikt Cię tu nie trzyma na siłę.

Buzofon

Pozdrowienia dla całej linii 14 Fajni ludzi tam pracowali ,może jeszcze ich nie zwolnili

tankgrrrl

Nie. Sa zwolniena

mala

Sa jakies przyjecia w indesicie?

Rurek

Straszna rotacja ,człowiek chce pracowac i co z tego ,po przejściu na Indesit a tyrałem rok na agencyjnym wylali mnie po trzech miesiącach aby zatrudnic nowych agencyjnych

informatyk

Nie wierzę... może zapomniałeś jednego zera ?:)

IT

1300 na reke

informatyk

Witam może ktoś mi powiedzie ile zarabia u was informatyk ? Szukają specjalisty od infrastruktury i zastanawiam się czy aplikować. Jakie warunki pracy ilu ludzi pracuje w IT etc ? z góry dziękuję za odpowiedź.

adam

Pracuje tam kilka lat i poniewaz ostatnio skonczyly mi sie wazne badania lekarskie pacodawca skierował mnie do zakładowego lekarza w indesicie i wygladało to tak - zastałem młodą Panią Doktor i dwie studentki z Akademii Medycznej-tak je przedstawiła,bardzo się ich obecnością skrępowałem,cały byłem czerwony,wstała od stolika i się zaczeło,kazała się rozebrać,gdy sciągnąłem bluzę,buty i koszulę zapytałem czy wystarczy,jedna ze studentek odpowiedziała,że bezwzglądnie nie,nabrałem wody w usta i siągnąłem jeszcze spodnie i koszulkę i zostałem samych w majtkach,wtedy pani doktor pokręciła głową i powiedziała do jednej ze studentek,powiedz mu co trzeba,tamta popiła jeszcze łyk kawy wstała i powiedziała,że mam się rozebrac do naga ponieważ nie zaliczą mi badania.Zestresowałem się,po chwili sciągłem w koncu majtki a one wszystie wstały i zaczęły mi się przyglądać,niewolno było się zasłaniac i stac rękoma w zdłóż tułowia. To było straszne,nigdy nie byłem nagi przy obcych kobietach i tych studentkach.Lekarka powiedziała róbcie swoje,najpierw mnie zmierzyły i zważyły,każda z osobna mierzyła mi ciśnienie i osłuchiwała,dotykały mi cały kręgosłup aż do początka pupy,oglądały stopy,ugniatały brzuch,oglądały język,kazały pokazac pachy,pózniej jedna usiadła i kazała podejsc,złapała mi siusiaka i podniosła do góry,byłem cały czerwony i starałem się nie płakać,oglądała na nim skórę a druga przyniosła jakąś mać w między czasie,obie patrzyły na niego a jedna z nich sciągła mi z niego skórę,a on zaczął dziwnie szybko się wydłużac w lewo,pózniej badały mi jąderka,najpierw jedna a potem druga,poczym kazały się położyc na brzuchu,jedna z nich złapała moje pośladki i mocno je od siebie odchyliła i oglądała mi pupę,poczym jedna posmarowały mi to miejsce czyms sliskim i zimnym poczym kazała wstac,obrucic się i schylic,druga stała z tyłu za mną.Dalej masakra,tamta włożyła mi palec do pupy,zaczeło bolec,gdy próbowałem się odsunąc tamta kazała się nieruszać,ta druga obracała nim raz w lewo raz w prawo,to badanie było okropne,ponieważ bardzo bolało a po poerwszej minucie posikałem się jakims lepkim mlekiem które mi wypłynęło ponieważ nie mogłem utrzymać,lekarka wtedy się zarumieniła i powiedziała ,zdrowy chłop,zróbcie mu jeszcze badanie wzroku i niech idzie do pokoju obok,po badaniu wzroku,pobrały mi krew i kazały nasikac do jakiegoś pojemnika.Jak skonczyłem badanie lekarka dała mi kartę bilansową.Gdy wyszedłem z tamtąd się ubrać do pokoju obok zastałem tam czekającą koleżankę ze zmiany,to było okropne widzieli mnie nigdy więcej tam nie pójdę.

indesitowa

Pierwsze słysze o przyjmowanieu do pracy na weekendy w indesicie. To musiało byc dawno temu...

Zostaw merytoryczną opinię o Indesit - Łódź

• Jak się pracuje w Indesit?

Zobacz opinie na temat firmy Indesit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Indesit?

Kandydaci do pracy w Indesit napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Indesit