Opinie o Normfest Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Normfest Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Normfest Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Normfest Polska Sp. z o.o. w Poznań

Jedyne co mozna doradzic szukajacym pracy to nie aplikowac do tej firemki a obecnym isc do normalnej firmy i zaczac zarabiac normalne pieniadze ale to kwestia ambicji :) Pozdrawiam

Prezes

Heh co można poradzić przyszłym handlowcom?Myślę że jak ktoś poczyta te wszystkie opinie sam wyciągnie wnioski i odpowie sobie na pytanie czy Ja na pewno chcę być w firmie w której jest tak źle?W której nigdy nie mogę liczyć na premię bo zawsze jest za mało ,w której niema osobo zarządzającej?noo chyba o Panu Prezesie nie można powiedzieć że jest dobrym Szefem :) Bo dobry Szef dba o swoich ludzi a nie spiewa tą samą spiewkę że w naszej firmie jest bardzo źle i na nic niema pieniędzy ,Aż strach czy firma dotrwa do końca roku jak tak źle się dzieje:( No ale jedno jest pewne w tej firmie jak w żadnej innej można być średnie 2 dni w tygodniu w pracy a resztę na urlopie i to przez okrągły rok chyba większość wie o kim mówię :) Co otwieram meila czytam "dziś jest na urlopie"

oxim16
@Prezes

Miało być merytorycznie... Zostaw "Em" w spokoju... To spoko Babka. A-ha... nie jestem prezesem, v-prezesem, dyr. finansowym ani kierownikiem. Jestem takim samym handlowcem jak ty. To kto ile czasu spędza w robocie, to przecież kwestia organizacji własnej pracy.

Mech

Produkty dobre, tylko, czemu próbują sprzedawać Hazet, bez wiedzy o tych narzędziach ?

Marian

slyszalem ze malpki z nf dostaly dodatek do wyplaty w formie bananów ? czy to prawda ?

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Normfest Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel/ka Handlowy/a
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Weronika

@Takrozumiem, że jesteś pracownikiem normfest. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w samej firmie? Chętnie dowiemy się o mocnych stronach tego pracodawcy oraz o tym, co jeszcze warto by zmienić. Takie merytoryczne wpisy bardzo pomogą osobom, które na ten wątek trafiły szukając informacji o swoim potencjalnym miejscu zatrudnienia. Co możesz im doradzić?

wierzba
@Weronika

Ale co chcesz zmieniać w normfest???

Kania

,,Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych, słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie panie von Nogay''

Były PH

Czyżby nikt nie chciał skomentować ostatniego spotkania z prezesem?

Noiz

Sukces?a co to jest ?w tej firmie możesz się urabiać po łokcie jedynie co możesz za to otrzymać to słowo Dobra Robota :) z ust Pana R.które to już stało się klasykiem w naszej firmie. Ktoś wcześniej napisał że jak nam tak źle to żebyśmy się zwolnili no właśnie kolego to robimy coraz więcej osób odchodzi nawet starych handlowców.Nic nie dzieję się odrazu ale w tym tempie do końca roku będzie cały skład wymieniony :) a kto wie może w końcu Kierownicy i sam Boss?? Tego Wam i Sobię Życzę!!

@Noiz

Ja szczęśliwie swoją karierę w tej firmie zakończyłem jakiś czas temu... To będzie bardzo złe wspomnienie i najgorszy etap w życiu zawodowym. Firma typowo fasadowa - z zewnątrz niemiecka jakość i nowe samochody, a w środku syf jakiego w życiu nie widzialem: 1. Zarobki 2000 zł brutto - tutaj jak najbardziej realna, nie zrobisz planu, a na Twoim koncie zawita 1400zł... Co z tym zrobić? Walnąć sobie w łeb... 2. Magazyn/wysyłki - temat rzeka... Wysyłki przychodzą jak chcą, zamówienia często niekompletne... 3. Kadra kierownicza - tutaj chyba największy brak słów... ludzie kompletnie nie przygotowani do funkcji. Wiedza produktowa - ok, ale za to handlowa - Dramat. Chłopaki sympatyczne, ładnie się uśmiechają, a mają swoich pracowników z idiotów, kropka. Podsumowując: 1.Kasa najmniejsza w branży. 2. Towar, ok 3. Kierownictwo - Dno Nie polecam.... Zapomniałem jeszcze o naszych gwiazdach z biura - tutaj każdy sobie dopowie;)

NF:)
@?

W 100% prawda. Nawet specjalista od floty się ewakuował :)

wirtek

Chwila , od Gosi to się od.... Jedyna dziewczyna , mila i sympatyczna i o co poprosisz zawsze pomoże a reszta gwiazd brak słów. Ja również nie dawno odszedłem z tej kupy i zobaczyłem ze można normalnie żyć a pan prezes niw długo już nie będzie klepal się po kieszeni a ze swoim doświadczeniem i wyksztalceniem to nawet na lidera do biedry go nie wezmą , kierownicy masakra śmieją się z innych pracowników a sami wygladem i inteligencja nie grzeszą ....ciekawostka.... Na dolnoslaskie jest kierownik i ma aż dwóch pracowników pod sobą i to sa oszczwdnosci ?

Mnich
@wirtek

Ale liczy się że to kolega Prezia i jest nie do ruszenia a oszczędności można poszukać gdzie indziej np.za nie wypłacenie ekwiwalentu za urlop :) Zawsze myślałem że paski płacowe to jest taka norma standard ?Okazuję się że nie ja pracuję już kilka lat i dostałem tylko raz pasek po kilkunastu tel.do biura na którym ani śladu o wynagrodzeniu za urlop.

Majkel

No i to odzwierciedla sytuację w Firmie w 100% nawet asystent ,prawa ręka Prezie wbija ch... w pracę po tylu latach i podejrzewam że to nie ostatnia zmiana ze starej załogi w tym roku :) Panie Prezesie podnieś Pan Pensje bo sam będziesz Pan nie długo pracował.Bo szefowa wiecznie poza pracą wieczny urlop :) Bartek powodzenia Szkoda Ciebie że odchodzisz od nas.

NF

Łącznie od początku roku odeszło kilkunastu handlowców tych b.dobrych i tych mnie zaradnych ale odchodza na potęgę ,może któryś z kierowników da znac Prezesowi ze to w zlym kierunku idzie i że jak tak dalej będzie wspólnie z dyrektorem finansowym zarządzał to niedługo będą sami musieli wsiąść w te wypasione furki i klientów poszukać

Były PH

Nie rozumiem jednego... Jak Wam tak źle to się trzeba zwolnić i już :-)

@Były PH

Bardzo dużo chłopaków się w tym roku już pozwalnialo. Najwięcej chyba w Warszawie. Czyżby poklosie nowego systemu wynagrodzeń?

NFe

Odwracają uwagę od podstawowego tematu - kiepskiego sytemu płac! Nie wiem, czy jazda autem służbowym z alu, czy bez poprawia humor po wypłacie...

wircik

Kolega z wawy zwolnij się sam , chcecie to zapytajcie go ,widzę ze kierownicy działają na forum

LM

Nie zostałem zwolniony odszedłem Sam.

Kizio

A Ja potwierdzam pracowałem tam przeszło 3 lata nigdy nie wziąłem urlopu w wymiarze 10 dni ,zawsze pisałem "podanie" do kadr że dobrowolnie się zrzekam urlopu w pełnym wymiarze ,bo i jak miałem odpocząć 2 tygodnie jak planu nie zrobiłem to podstawę odebrałem kiedyś to jeszcze było za urlop płacone ciekawe jak jest teraz.

Poznaniak

Hehe 3500 brutto całe 2500 na rękę można naprawdę pożyć ,utrzymać rodzinę i dom ! Ale ciekawe jak długo będziesz miał te 3500 bo przy kolejnym miesiącu w którym firma nie domknie planu Panu Prezesowi może się dobra wola skończyć a z tego co widzę to obroty spadły u wszystkich i cała firma niema się chyba za specjalnie . Więc kolego ciesz się tym szczęściem i korzystaj z tych luksusowych warunków finansowych bo kto wie czy za miesiąc nie wpadnie ci okrągła sumka 2000 brutto :)

@Poznaniak

Ma pensje 3500 zł na "gębę" u kierownika. Na papierze 2000 zł brutto :)

Poznaniak
@?

I czujesz się bezpiecznie w tej firmie?Nie martwisz się że za jakiś czas twój kierownik powie ci słuchaj skończył się twój okres ochronny musisz wejść na obrót Chodzi o to że w tej firmie większość tematów i spraw opiera się na "gębę"

Chemik
@Poznaniak

Czytając te wszystkie opinie od jakiegoś czasu, zastanawiam się czy ta firma nie łamie praw pracowników. Umowy na najniższą krajową, "wypracowywanie" sobie podstawy, ten cały system wynagradzania... Co to ma być? Według mnie to zwykłe oszustwa.

@chemik
@Chemik

No na pewno nie jest to do końca zgodne z prawem tak samo jak liczenie RE od innej kwoty ,kiedyś przez pomyłkę trafiło do kogoś zestawienie cen zakupowych i pamietam kilka pozycji gdzie przykładowo produkt kosztował w zakupie 20 zł nasza cena minimalna wynosiła 35 zł więc RE powinno wynosić ok 70% a było na poziomie 49% To samo z urlopami każdy raz w roku jest zobowiązany do wykorzystanie jednorazowo 10 dni ,NIE można w naszej firmie wziąć 5 dni ile chcesz .

Ex Bonzo
@@chemik

Chemik, chyba nie masz racji. Trochę się doucz albo nie pisz bzdur. Bo to nie przystoi. Przestrzegają tego jak świętości(10 dni roboczych + 2 weekendy = 14 dni). Cytat: "Reasumując powyższe należy stwierdzić, iż z uwagi na kategoryczny zapis art. 162 k.p. (który wyraźnie stanowi, iż co najmniej jedna część wypoczynku nie może trwać krócej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych), pracodawca powinien odmówić propozycji podziału go przez pracownika na mniejsze części. W rezultacie będziemy mieli do czynienia z sytuacją, w której pracodawca „zmusi” pracownika do wykorzystania co najmniej 14 kolejnych dni kalendarzowych urlopu. Należy także zauważyć, iż w praktyce pracodawca może również „zmusić” pracownika do wykorzystania urlopu wypoczynkowego w całości. Przepis art. 162 k.p. posługuje się bowiem sformułowaniem „może”, co oznacza, iż pracodawca ma prawo do nieuwzględnienia wniosku pracownika w sprawie podziału urlopu wypoczynkowego. http://praca.gazetaprawna.pl/artykuly/492608,co-najmniej-jedna-czesc-wypoczynku-podczas-urlopu-musi-trwac-14-dni.html

EX Bonzo
@@chemik

Chemik, liczyć też nie umiesz. Jak cos kupujesz za 20 i sprzedajesz za 35 to masz marżę 42,8% a nie jak mylnie piszesz 70%!!! Podstawy matematyki się kłaniają. Więc chyba wszystko jest zgodne z prawem, tylko ty go chyba nie znasz, bo liczyć to na bank nie umiesz. Pracowałem w tej firmie i zawsze wszystko się zgadzało. Tylko trzeba umieć liczyć.

@EX Bonzo

Czy na rozpisywanie urlopów wstecz, też masz odpowiedni artykuł?

wircik
@NF

Powiem wam tak , pracowałem w normsyfie przez długi okres czasu i tak dogadywanie się na gębę z kasa nie ma sensu , większość kierowników to klamcy i przyjdzie miesiąc bez planu i kasy nie dostaniesz. Generalnie w firmie sa sami niedouczeni ludzie zarządzający, kierownicy gadają co im szef każe , totalne pierdoly o biedzie w firmie jak jest ciężko ... Przeważnie w firmach które cieniutko stoją finansowo to nie kupuje się aut kierownikom za 145tys zł toyoty avensis w skórze ?? Racja??? Przez te ich krętactwo odchodzą dobrzy PH którzy długo pracowali i co za tym idzie odchodzą również klienci ... Przykład puścili gościa z wawy który robił po 50 tyś i co im zostało ??? Nic a nie przepraszam auto po nim

Waco
@wircik

Ale tego Gościa z Warszawy to chyba zwolnili?czy sam odszedł?Ja słyszałem że go zwolnili

@
@Waco

sam odszedł, miał dość tego syfu!

Wiem
@@

Ktoś tu strasznie kłamie i próbuje za wszelką cenę siać nieprawdziwe informacje. Tylko w jakim celu? Gość został zwolniony!

W temacie
@wircik

Wircik, chyba nie pracowałeś w tej firmie, bo gdyby tak było to byś wiedział, że Normfest nie kupuje samochodów. Więc jakieś bajki opowiadasz. Samochody są w wynajmie. Z tego co mi wiadomo, to rata za avensisa jest niższa niż za oktawię, więc to tylko świadczy o szukaniu oszczędności. Skąd wziałes tą cenę za 145 000 za avensisa?

@W temacie

Rafał, nie wygłupiaj sie z tymi samochodami;) nawet dziecku nie wmówisz, ze avensis w tej opcji jest tańszy od Octavii... Kierownicy to zwykle darmozjady i tyle w temacie!

@?

Oczywiście że Octavie są tańsze bo są gołe nie mają nic czarne klamki,lusterka,brak CD ,goła podstawa a Avensis na pełnym rynsztunku

PH
@NF

Byłem kolego jak chłopaki odbierali akurat octavię mowię o handlowcach A i klamki lusterka w kolorze do tego Alu, one fabrycznie CD nie maja Ew mogą mieć zmieńiarke w schowku

@PH

Kolejne kłamstwo... Alu to tylko kierownicy widzieli i nikt poza nimi...

PH
@?

Zdziwisz się kolego kolega w rapidzie miał np Alu

NBK
@PH

A kierownice też miał? Co ty masz matole we łbie cieszysz się jak szczerbaty do suchara że kolega miał alu a inny ich nie miał ,nie zmienia to faktu że wykorzystują nas jak mogą płacą śmieszne pieniądze no i te nagrody za pozyskanie nowych klientów po prostu żenada!!!

Ph
@NBK

Sam jesteś matoł bo czytać ze zrozumieńiem cymbale nie umiesz już się niedziele ze mało zarabiasz. Poczytaj do jakiego wątku pisałem o tych Alu a pózniej się wypowiadaj. Twoja mama musiała dużo śniegu jeść ze takiego bałwana urodziła i kolego to ty zacząłeś ja Cie nie obrażałem. A co do płac to się z tobą zgdadzam w 100 %

Były PH

Co to jest 3500 zł brutto? Przecież to jakaś kpina... Chyba że ktoś mieszka z mamą lub mam małe potrzeby. Nawet wtedy to paranoja. Chłop powinien zarabiać min ok 4 tys na rękę. Dlatego też już nie pracuje w tej firmie:-)

@Były PH

Ma małe potrzeby miało być :-)

ON

2000 to chyba nowy mlody ja mam 3500 brutto i jest ok wszystko zalezy jak sie dogadasz i czy umiesz sie dogadac Pozdrawiam

Były NF

Jako były już pracownik, mogę potwierdzić kilka spraw. Firma jako jedna z nielicznych na okresie próbnym płaci więcej, niż po przejściu na stałe zatrudnienie. Jak trafisz na kiepski teren trochę trzeba się natrudzić, aby wrócić do kasy z okresu próbnego. Prawdą jest też to, że jeśli robisz w przedziale 20000-25000 obrotu i nie zamkniesz planu oraz masz mały udział chemii możesz zarobić 20000 brutto. Powiem tak ,mimo chęci i entuzjazmu aktualnie jest ciężko o sukces. Życzę powodzenia i wytrwałości! Na rozmowie warto konkretnie pytać o kasę, bo rekrutujący mówią o zarobkach teoretycznych, a gwarantowana po okresie próbnym jest najniższa krajowa! Jeszcze jedna kwestia ilość postów i opinii na gowork.pl potwierdza, że nie jest ciekawie. O firmach w których jest OK tutaj się nie pisze. Niestety jest to czasem jedyne miejsce do wyrażenia swojego niezadowolenia.

Były NF
@Były NF

zarobić 2000 brutto, z jednym zerem więcej pewnie bym nie pisał;)

?

Tutaj już nic nie rozumiem... Szefostwo Cię okrada, a Ty twierdzisz, ze tak ma być?!

Zostaw merytoryczną opinię o Normfest Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Normfest Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Normfest Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Normfest Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Normfest Polska Sp. z o.o.