Opinie o Normfest Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Normfest Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Normfest Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Normfest Polska Sp. z o.o. w Poznań

Gość 123

Witam ,jak tam w Normfest ,chyba się poprawiło widać ,że wszyscy zadowoleni

Jacekk

Jak tam nastroje w firmie po noworocznych zmianach??? Jakie nowe warunki wynagrodzenia????

tym
@Jacekk

Obniżają nam od stycznia wynagrodzenia i podnoszą mocno plany w górę, co będzie skutkować jeszcze bardziej obniżonym wynagrodzeniem. Dlaczego? Bo wyniki za tamten rok są bardzo dobre i w nagrodę macie pieniądze w dół a plany w górę. Dziwne? " Polska to bardzo dziwny kraj"

Jacekk
@tym

Czyli docelowo w przyszłym roku zostawią 25-30 handlowców i połączą regiony!!! Cóż, życie....

Byly
@tym

wynagrodzenia w dół ? jakk to mozliwe ;) przeciez tam dla nowych jest minimalna krajowa

uk
@Byly

Najniższa krajowa zostaje, ale po ostatnich zmianach systemu wynagradzania będzie to podstawowa płaca większości handlowców NF, którzy nie będą wyrabiać podwyższonych planów. Obniżają płace tym co będą wyrabiać nowe, mocno wyższe plany. I tak jak dotychczas za obroty ok. 30 tys. płacili 2500-2600 pln. to po zmianach będzie to już kilka stów mniej. Bo według Prezesa i pana (usunięte przez administratora)to są za wysokie płace! Trzeba zmniejszyć! Jak zaczną szukać nowych handlowców ( bo ludzie zaczną się zwalniać ) to ciekawe jakich bajeczek im naopowiadają ( "no, dostaniesz przecież na jakiś czas wyższą podstawę, a poza tym samochód, iPad itp." ) by zachęcić ich do pracy w NF. Po potem co oni zrobią zarabiając najniższą krajową - zęby w ścianę?!

anetta
@Byly

ludzie zaczną się zwalniać, bo kto będzie pracować za minimalne wynagrodzenie... to zaczną zatrudniać nowych opowiadając im bajki o wyższej podstawie na początek, samochodzie, ipad... a potem co będzie, najniższa krajowa jak inni?... nam za wykonanie planu obniżą pensje z "ogromnych" 2500 pln do 2200-2300... no to czeka nędza... to się nazywa perspektywa ...

łodia
@anetta

frajera do pracy to oni zawsze znajdą

Darek
@Jacekk

Nie wiem skąd te narzekania ja zarabiam 3500 i mam co najmniej jeden dzień dla siebie tygodniowo jak podobnie z planem gdzie będę miał lepiej?

Bartek
@Darek

Piszesz że zarabiasz 3500 a jest dopiero połowa miesiąca i wypłaty raczej nie sa jeszcze naliczone. Masz pewność ze będziesz wykonawał plany, ludzie piszą ze zostały mocno podniesione w tym roku? Ja wyglada ten jeden dzień dla siebie tygodniowo? Możesz to jakoś rozwinąć? Chodzi Ci o tak zwany dzień biurowy na przygotowanie ofert handlowych, odpowiedzi na zapytania itp. W niektórych firmach podobno trzeba to robić po godzinach. To jest jakiś stały dzien, czy można sobie wybierać dowolnie? Chodzi mi o rzetelne informacje od pracownika, a nie jakieś plotki z sieci.

rafał
@Darek

i znów jakiś kierownik pisze tu jako handlowiec i stara się ratować sytuację... wow!

kim
@anetta

I jak tam wasze nowe płace, koledzy, mocno zmniejszone? Jest kilka stów do pensji mniej - u mnie, u innych, w innych regionach.. I z nowymi planami coraz częściej najniższa krajowa, prawda? Jest źle i będzie źle, a może i będzie gorzej..

Weronika

@Kierownik czy dobrze wnioskuję, że byłeś pracownikiem Normfest Polska? Jeżeli tak, to może napisałbyś jak oceniasz tę firmę pod kątem miejsca zatrudnienia? Każda opinia, którą opublikuje osoba, która ma osobiste doświadczenia związane z danym pracodawcą, jest cenna dla osób, które chciałyby zdobyć rozeznanie przed wysłaniem cv.

Wasz

Czy pracownik może się czuć dobrze w firmie skoro ciągle słyszy, że jest pod kreską, nie zarabia na siebie, nie przynosi zysków? Czy chce mu się pracować? Szukać nowych klientów? Starać się dobrze wykonywać swoje obowiązki?

Kierownik
@Wasz

hehee widze ze dalej spiewaja te same bajeczki ;)

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Normfest Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel/ka Handlowy/a
Weronika

@Wasz a czy są w Normfest Polska jakieś formy motywacji pracownika? Wypłacane są premie lub oferowane jakieś inne dodatki do podstawowego wynagrodzenia, jak na przykład dofinansowanie do karty sportowej lub opiekę medyczną w prywatnej placówce? Co możesz napisać o warunkach zatrudnienia? Takie informacje będą istotne dla osób chcących zdobyć rozeznanie.

Weronika

@Paulo czy możesz napisać jakie są w Normfest Polska warunki zatrudnienia? Czy można liczyć na stabilną umowę o pracę? Co byś zmienił w firmie, aby praca tam była bardziej satysfakcjonująca? Proszę o więcej konkretów, aby użytkownicy forum mogli dowiedzieć się jak wyglądają realia w tym przedsiębiorstwie.

No i nastał ten moment, największy plus a może nawet jedyny pracy tutaj. Będą GPSy.

Paulo

A jaki to plus dla nas?bo nie bardzo go mogę dostrzec

@Paulo

Największy plus pracy tutaj. Auto

Paulo

Teraz się z Tobą zgadzam dokładnie jedyny plus to auto bez kaganca.Innych plusów brak

Haha

Niemożliwe to teraz już wszyscy uciekną bo kto w tych czasach monituje Ph na gipsie przecież z niewolnika nie ma pracownika

Weronika

@Nick a co w takim razie powinno poprawić się w Normfest Polska, żebyś uznał, że plusów jest więcej? Rozwiń proszę swoją opinię o informacje o warunkach jakie są oferowane w tym przedsiębiorstwie. Będzie to cenne dla tych użytkowników forum, którzy rozważają wysłanie tam swojego cv.

Może ktoś znajdzie troszkę czasu żeby napisać jak się pracuje?

Zbyszek
@Zainteresowany

Znajdź trochę czasu i poczytaj sobie inne wpisy o normfest ( przez brak szacunku mała litera ). Nic innego się nie dowiesz, nie polepszyło się jeśli o to chodzi.

Weronika

Dzień dobry, czy są jakieś nowości związane z pracą w firmie Normfest Polska ? Czy posiada ktoś aktualne informacje odnośnie podjęcia tam pracy. Ze strony na facebooku moża wyczytać wiele pozytywnych informacji i opinii odnośnie produktów : https://www.facebook.com/normfestpolska/. Wobec tego czy podjęcie u nich pracy wiążę się zarówno z bogatą ścieżką rozwojową ?

Wiktor

Dobry pracownik radzi sobie w każdej pracy. Firma z pewnością doceni dobrą pracę.

LM
@Wiktor

Nie dotyczy NF

Rynek

mrowki robia za grosze zeby krolowa miala dobrze ;)

Jeszcze obecny
@Rynek

najlepszą mrówką nierobem jest były już kierownik z dolnego Śląska , Pan J.S . Patrząc po obrotach Pana J.S to tylko nadaje się do zwolnienia, przecież przy tych obrotach jest nie opłacalny a chodzą słuchy , że nadal jeżdzi Toyotą avensis. I jak Panowie , można ? można. Ja robię średnio koło 40 tyś i jak to mówią "mało" a on? ciekawe co na to inni kierownicy

Warto przypomnieć

Bajka o pracowitej mrówce (autor nieznany) Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja normfest na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Poznań oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Salomon

A co to jest benefit pozapłacowy??? Może któryś z kierowników napisze??? Na razie to mamy gadżety - długopisy po 23zł/szt, tj. 23 punkty

Weyn

Dostalem zaproszenie na rozmowe czy warto jechac? Opinie jak widac kiepskie, pytanie ile teraz jest podstawy na poczatek?

Fred
@Weyn

"Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, k....a nie miał ręki."

senior
@Weyn

Opinie mówią same za siebie.

adam

Pracowałem jakiś czas temu w NF, czy polecam firmę?????? Nie, zdecydowanie nie. nie będę się rozpisywał, w zasadzie to już wszystko zostało powiedziane. A sam NF????? firma ma się dobrze, bo gdyby było inaczej to już by były zmiany na górze,docelowo zostawią ok. 30 handlowców, reszta won.generalnie jest tak, że kto się raniej obudzi ten rządzi!!!! śmiechu warte

Poker

Im szybciej tym lepiej

Max
@Poker

Tobie też tego życzę KIEROWNIKU !! Może w końcu sam będziesz musiał się zmierzyć z nową rzeczywistością ,postarać się ,zdobyć czyjeś zaufanie napracować się cały miesiąc i na koniec miesiąca usłyszeć "dajcie Gazu" i odbierzesz 2500 wypłaty.Wtedy pomyśl ciepło o swoich byłych pracownikach!

niekierownik
@Max

chodzi mi o to że, praca dla ludzi z Twoim ( moim, bo też tu pracowałem) doświadczeniem jest i to w normalnych warunkach, za fajne pieniądze i im dłużej tu pracujesz to napięcie w Tobie będzie rosło, nie chęć do pracy w NF i ogólne wk....wienie, które zaniesiesz do domu . Im szybciej zmienisz pracę tym lepiej bo w NF na lepsze nie ma co liczyć, tu lepiej kiedyś było bo dobrze ja nie słyszałem. Powodzenie

Man

Prawda o spółce Normfest jest taka że jest beznadziejna. Z własnej woli pracują tylko ci którzy mają przywileje lub w tym bałaganie potrafią wykroić coś dla siebie a i tak każdy komu trafia się lepsza oferta pracy ucieka bo atmosfera jest zła i sztuczne uśmiechy oraz kłamstwa są jedynie nieporadną próbą zakrywania tego co jest głębiej.

Weronika

@Nikoś to ważna informacja, że w normfest można negocjować warunki zatrudnienia w zależności od posiadanych umiejętności. Możesz powiedzieć coś więcej na temat tego jak wygląda praca przedstawiciela handlowego właśnie w tej firmie? Jest coś, co wyróżnia ją pod tym względem od innych pracodawców z branży?

Man

Pięknie to ująłeś...

Zostaw merytoryczną opinię o Normfest Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Normfest Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Normfest Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Normfest Polska Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Normfest Polska Sp. z o.o.