Opinie o Normfest Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Normfest Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Normfest Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Normfest Polska Sp. z o.o. w Poznań

NN Nowy wpis

Nie chcę pracować nigdzie indziej.

Marian Nowy wpis

Złapałem gumę w trasie do klienta. Nikt nie potrafił mi pomóc na czas, ale zadzwoniłem do kierownika, przedstawiłem sytuacje, a on wszystko załatwił od ręki. Przyjechał w 10min, zmienił mi koło (oczywiście pomogły w tym niezawodne narzędzia od Normfest) i życzył powodzenia na spotkaniu. Odjeżdżając podziękowałem mu światłami awaryjnymi. Nigdy się więcej nie zobaczyliśmy, bo wyjechał do Niemiec, ale ciepło go wspominam do dziś.

Były pracownik Nowy wpis

Najlepsza firma w jakiej pracowałem. Wypłata na czas, auto służbowe nigdy nie zawiodło. Owocowe czwartki, w piątek koniec o 13.00, w poniedziałek start o 10.00. Odszedłem tylko dlatego, że wygrałem w totolotka.

Krzysztof Nowy wpis

Najwiekszym plusem jest to, ze marka Normfest jest rozpoznawalna w branży. W nawet największej dziurze, mechanicy cenią sobie nasze produkty i chętnie ją zamawiają.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Normfest Polska Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Przedstawiciel/ka Handlowy/a

Po kilku latach pracy wyjeżdżam do klientów tylko dwa razy w tygodniu. W pozostałe dni klienci dzwonią aby złożyć zamówienie lub piszą maila. Mogę śmiało realizować się w innych projektach jednocześnie dostając pensję od Normfest, która umożliwia życie na wysokim poziomie.

W firmie jest kilku malkonentów, którzy tylko narzekają. A to plany za wysokie, a to produktów nie ma. Owszem czasem są braki magazynowe albo świadczy o jakości naszych produktów! Po prostu jest aż tak duży popyt na nie. Ale problemów to szukają ci, co im się robić nie chce. Najlepiej żeby móc (usunięte przez administratora) wozić autem premium za (usunięte przez administratora)

Stary pracownik

Praca 5-6 godzin dziennie licząc podróż z i do domu. Na konto wpływa minimum 7000 netto. Auto do użytku prywatnego. Imprezy firmowe. Wyjazdy integracyjne z rodzinami. Dodatki na święta i premia roczna. Polecam pracę w Normfest Polska.

Przodownik

Moja najlepsza praca w życiu. Po 5 latach pracy udało się kupić mieszkanie bez kredytu. Samochód do użytku prywatnego to duży plus. Aktualnie Cupra Leon.

Super firma, świetna atmosfera i zarobki. Minimalnym nakładem pracy podstawa+prowizja+ dodatki to około 8000 zł Netto. Samochód do użytku prywatnego. Też minimalnym nakładem można dostać Skodę Octavie albo Toyote Corollę.

Bobby

Witam, nie mogę otworzyć strony www.normfest.pl. Czy firma zakończyła działalność w Polsce?

W Poznań Normfest Polska Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

azzzzzzzzzzzzz

Zostałem zaproszony na rozmowę o pracę. Od razu zostałem poinformowany że jeśi przejdę dalej będą dwa dni pracy testowej :) . Szukajcie (usunięte przez administratora) gdzie indziej naciągacze. Czyli ja jako osoba pracująca mam wziąć dwa dni urlopu i pracować dla was za darmo bo wy musicie sprawdzić pracownika.DWA DNI ZA FREE xd Taki straty numer to był 10 lat temu wykorzystywany przez firmy aby mieć darmową siłę pracowniczą i przestrzegam wasz że jest to NIE LEGALNE. Takim tokiem myślecia zaproszę 10 kandydtatów na dwa dni do "pomocy: i cały miesiąc idzie nielegalna pomoc i wykorzystywanie.Pomyślcie sobie że na takim warsztacie samochodowym dzieje się wypadek np przygniata was auto?Wtedy numyją ręce i po sądach.Takie pseudo firmy trzeba zgłaszać do Pipu

@azzzzzzzzzzzzz

Przykro nam z powodu nieporozumienia. Dni testowe są dla Kandydata/Kandydatki, a nie dla naszej firmy. Zależy nam na możliwości zapoznania się z realiami pracy i świadomej decyzji Kandydata/Kandydatki. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.

Ccc

Można już pisać prawdę ?

11 lat w firmie

Witam. Nie bede sie rozpisywał. Wypowiem się po raz drugi na tej stronie. Pracuje 11 lat co rok wzrost. Auta co wymiana lepsze. Pensja co raz wieksza. Da się tu zarobić, tylko trzeba chcieć. Bez robienia nowych klientów i sumiennej pracy kariery i kasy nie będzie. Są i minusy, ale gdzie nie ma. Kwestia podejścia. Pozdrawiam

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Normfest Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Ccc

W jaki sposób rozwiązany jest problem w dodawaniu opinii na temat firmy ?

toolmaker

Jaka podstawa brutto na teren wielkopolskie/Leszno? Jakie auto do dyspozycji (czy do użytku prywatnego). Czy istnieje baza klientów na ten region?

Maestro

Są jakieś przyjęcia na Lubelskie?

Antoni
@Maestro

Firma aktualnie szuka przedstawiciela handlowego w dwóch lokalizacjach, ale niestety tylko w województwie mazowieckim i wielkopolskim. Może skontaktuj się bezpośrednio z firmą kiedy będą przyjęcia w okręgu, który Cię interesuje. Daj znać co postanowiłeś.

Maestro
@Antoni

Po zagłębienie się w to co tu napisane odpuściłem sobie.

@Maestro

A moim zdaniem czasami nie warto się sugerować opinią innych :) Po pierwsze na forum może wypowiedzieć się tak naprawdę każdy a po drugie każdy ma inne wymagania :) Warto czasami samemu ocenić co i jak :D Nie sądzisz?

Czy w Normfest Polska Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

onn

nie ma żadnych i nie trzeba jesteś zwykłym akwizytorem

@onn

A jak w Normfescie wyglądają wstępne szkolenia, przygotowujące do podjęcia danego stanowiska pracy? Ile trwa okres wdrożeniowy? Po jakim czasie pracownik jest w stanie już pracować samodzielnie, bez niczyjej pomocy?

Weronika

Jak wygląda rekrutacja na PH w Normfescie? :P Z jakich obszarów padają pytania i jak warto się przygotować? Czy dostaje się jakieś zadania do wykonania? Jak pracodawca weryfikuje nasze umiejętności podczas rozmowy? ;)

Stifler

Znalazłem ogłoszenie na PH - Lublin , Zamość. Mam kilka pytań na które chciałbym uzyskać merytoryczne odpowiedzi. Czy założone cele sprzedażowe są do zrealizowania czy oderwane od rzeczywistości? Jak wygląda firma na tle konkurencji? Jak działa logistyka, spedycja, dostawy do klientów? Czy spotykamy sie motywacją ze strony pracodawcy ? Znajdzie się jakaś karta multisport, czy inny benefit? Jakie auto służbowe? Można używać prywatnie? Wszelkie złośliwości, czy chęć odegrania się na pracodawcy proszę włożyć w kieszeń, czekam na rzetelne informacje. Pozdrawiam

Japycz
@Stifler

Najprościej, to poczytaj starsze opinie. Nic się nie zmieniło, a na pewno na lepsze. Powinno rozwiać wszelkie wątpliwości. A najlepiej to aplikuj, i sprawdź czy Cię zaproszą, wtedy wróć do lektury postów.

Japycz

Karol
@Stifler

Aplikowales? Zaprosili Cię na rozmowę?

@Karol

Nie, po poniższej opinii dziękuję za aplikowanie. Znam branżę techniczną i przemysłową, konkurencję też w miarę dobrze i cały " świat " warsztatów, więc wiem że to trudny kawalek chleba. W zwiazku z tym wiem że latanie za podstawę około 2 tysiące netto w dzisiejszych czasach to malo. Nawet jak system wynagrodzenia byłby skonstruowany podstawa/premia 50/50 to w raz nijak to się ma do otaczającej nas rzeczywistości. A co do samochodu i jazdy, doskonale zgadzam się z opinią że jak się dziennie strzeli od 200-500 km to prywatnie chce się tylko odpocząć :)

@Stifler

Nie jest prawdą, że firma Normfest Polska płaci 2000 netto. Jest to urban legend. Proszę przyjść na rozmowę kwalifikacyjną. Tam zostanie przedstawiony obowiązujący system wynagradzania.

Mniej
@Normfest Polska Sp. z o.o.

To nawet 2tys nie dajecie?

@Normfest Polska Sp. z o.o.

O fajnie, że pracodawca podjął chęć komunikacji.

adrian16
@Normfest Polska Sp. z o.o.

A ile dostanie handlowiec ze statusem C jak nie zrobi planu??Gołą podstawę, czyli o ile się pomyliłem????100 czy 200 zł. Proszę o rzetelną odpowiedź. Takiej odpowiedzi chce być może Pana przyszły pracownik.

kol
@Normfest Polska Sp. z o.o.

Zawsze w NF podstawą jest najniższa krajowa, czyli obecnie 1920 pln minus 100 pln za samochód. Jedynie ph z dużym stażem i obrotem mają większe podstawy. Nowy pracownik zawsze dostanie najmniejsze pieniądze. Zresztą, nawet wieloletni ph w normfeście na regionach słabszych zarabiają po 2 - 2,5 tys. netto. Śmiechu warte... W ostatnich miesiącach z tego ale i z wielu innych powodów zwolniło się z regionu Mazowsze i Lublin trzech handlowców. Dlatego szukają nowych ludzi. I naobiecywaja im bajeczek co to nie będą mieli i co potem też nie będą mieli. Jak chcecie to w to wchodźcie...

kam
@Stifler

W ostatnich miesiącach z regionu Warszawa i Lublin zwolniło się trzech handlowców. Z powodu gownianych płac. Tak ta firma traktuje pracowników. Ale humor prezesa nie opuszcza. Znajdę sobie innych ! I tak do samego końca.(usunięte przez administratora)

@kam

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i rzeczowe pytania. Będziemy starali się na nie jak najbardziej precyzyjnie odpowiadać. Dużo pytań dotyczy pensji, co jest rzeczą bardzo naturalną. Ponieważ mamy zakończony rok 2019, to możemy się podzielić informacjami, jak wyglądały średnie pensje brutto naszych przedstawicieli. W firmie Normfest planujemy z naszymi PH marżę (a nie obrót) i za nią też wynagradzamy. I tu jest bardzo prosta zasada - im PH więcej tej marży wykona, tym więcej zarobi. System bardzo prosty i sprawiedliwy. Z jednej strony promuje tych, którym się chce pracować, i którzy osiągają doskonałe wyniki. Z drugiej strony, jeśli ktoś "robi" mało, to dostaje mało. Przedstawiciele dzielą się u nas na 4 grupy, w zależności od wysokości wykonywanej marży - C, B, A, A Premium. Im wyższy stopień PH, tym też ma wyższą prowizję za marżę oraz lepszy samochód. I tak w roku 2019 wyglądały średnie wynagrodzenia brutto poszczególnych grup PH: A Premium - 12 990 pln A - 7 870 pln B - 5 470 pln C - 3 680 pln Jeśli chodzi o fluktuację pracowniczą, to jest ona czymś zupełnie naturalnym w każdym przedsiębiorstwie. Jest to też wartość bardzo u nas w firmie monitorowana i na chwilę obecną wynosi 8% w dziale sprzedaży. Każdy, kto się chociaż trochę orientuje się w zagadnieniach HR wie, iż wartości poniżej 15% w dziale sprzedaży są bardzo dobre. Dlatego wszystkich kandydatów zachęcam, aby przy każdej rozmowie kwalifikacyjnej pytali o fluktuację w firmie, do której aplikują. Jeśli ktoś miałby jeszcze pytania, zachęcamy do kontaktu.

@Normfest Polska Sp. z o.o.

Witam widzę ,że pracodawca chętnie i rzeczowo udziela odpowiedzi na pytania ,więc mam jedno .Konkretnie interesuję mnie ile zarobi ph o statusie C jeśli wykona 85 % założonego planu , podstawa czyli ustawowa najniższa krajowa i ile procent prowizji ? Bardzo proszę o jasną odpowiedź

@Normfest Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Fajnie by było jeszcze podać ilu handlowcow reprezentuje daną grupę.

alek

dostanie podstawę....

Luu
@Zainteresowany

@zainteresowany Handlowiec C jak wykona 85% planu dostanie najniższą krajową jaka obowiazuje. I to będzie około 1750zl na rękę. Czyli nawet 2000 zł nie dostaniesz.

Tak
@Luu

Potwierdzam

@Luu

W takim razie co dzieje się z pieniędzmi wyrobionymi za 85 % planu jeśli jest wypłacona tylko ustawiwa najniższa krajowa ?

@Zainteresowany

Idą na specjalne konto. Konto prezesa.

Zostaw merytoryczną opinię o Normfest Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Normfest Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Normfest Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Normfest Polska Sp. z o.o.?

Normfest Polska Sp. z o.o.