"Smay" sp. z o.o.

Opinie o "Smay" sp. z o.o.

Aktualność
Mieszkasz w Krakowie? Chcesz być częścią SMAY, a masz problem z dojazdem?

Pracuj lokalnie…. w Podłężu/Niepołomicach i wspólnie dojeżdżaj z nami do pracy!
Skorzystaj z naszego SMAYOBUSA!

Zmieniajmy wspólnie rzeczywistość w branży wentylacyjnej.
Czekamy na Twoje CV na: http://www.praca.smay.pl
gonia

Bardzo cenię sobie pracę w smay. Nowa lokalizacja jest super. Pracowałam już w kilku miejscach gdzie było znacznie gorzej. Ludzie tworzą tu niesamowitą atmosferę. pozdrowienia dla hejterów

Krisu

Tak przeglądam te wszystkie wypowiedzi i wydaje mi się, że ten gowork to chyba tylko po to aby byli pracownicy którzy zresztą swoje za uszami mieli dzielą się swoją (jakżeby inaczej) negatywną opinią i doświadczeniami. Nikt nie użył żadnej merytoryki w swoich wypowiedziach tylko same dziwne wypociny. Robię na produkcji już dość długo, żeby stwierdzić, że nie jest to praca łatwa ale jak to w pracy bywa jak masz chęci i pomysł to się odnajdziesz. Wypłata mi się zgadza, atmosfera też wydaje mi się, że jest całkiem dobra no a swoje dziennie wyrobić musisz. Tyle ode mnie.

Syrenka

A coś pozytywnego? Nic ? A szkoda

Atmosfera w pracy bardzo fajna, w porządku ludzie, jak zaczynałem to pomogli się wdrożyć. Na święta zawsze jakieś upominki. Firma dba o swoich ludzi i to się chwali.

thomas2990 Nowy wpis

Jestem zainteresowany ofertą pracy na stanowisku Młodszego Inżyniera - Technologa Produkcji. W ogłoszeniu podali państwo że osoba na tym stanowisku będzie programować maszyny CNC. Jakiego rodzaju są to maszyny? Czy są to maszyny do cięcia, gięcia, toczenia czy frezowania? Pytam, bo mam doświadczenie jako programista CNC tokarek oraz frezarek i zastanawiam się czy ta oferta jest dla mnie

asdf Nowy wpis
@thomas2990

Hej, ja nie pracuję tutaj, ale też jestem zainteresowany taką pracą. Jak będzie ktoś odpowiadał, to jak wygląda pensja? Ile można na takim stanowisku zarobić miesięcznie? I czy taki inżynier pracuje zmianowo, czy ma jedną zmianę od pon do pt?

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko montażystki. Firma oferuje możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem. A z jakich miejscowości zabierani są pracownicy? Bo jestem ciekawa, czy z mojej wsi tak samo. W ogłoszeniu można przeczytać o jednym krótszym dniu pracy. Który to jest? I ile godzin się wtedy pracuje? Potrzebuję waszej pomocy i odpowiedzi, bo planuję złożyć CV w to miejsce.

Mimi Nowy wpis

Jak wygląda proces rekrutacji do "biur"? Z ilu etapów ? Jakieś testy?

Jolka

Interesuje mnie praca z ogłoszenia na magazyniera, szczególnie że jest tam jedna zmiana wspomniana a ja się źle czuję pracując w systemie rotacyjnym i mam już dosyć. Czy tam są różne działy do wyboru? Bo obowiązki widzę są różne podane. Każdy ma swój dział czy wszyscy się zajmują wszystkim po trochu?

Maria

Proszę o informację jakich zarobków można spodziewać się w "biurze"? Ostatnio pojawiła się oferta dla spec.ds sprzedaży/zamówień. Jakich zarobków można spodziewać się na takim stanowisku? Czy wynagrodzenie ustalane jest na zasadzie podstawy+premii od sprzedaży czy może stała pensja ? Godziny pracy 8-16 czy może 7-15 ? Za wszelkie informacje będę wdzięczna.

@Pap

Dziękuję A jakiego wynagrodzenia można się spodziewać na stanowisku specjalista ds. sprzedaży?

Anka

Hej szukam pracy dorywczej na lato. Ktoś był w tej ogłaszanej pracy wakacyjnej? Czy każdy ma dojazd pracowniczy? I na czym dokładnie polega praca, coś ciężkiego? Poza tym ogłoszeniem nie mogę znaleźć żadnych informacji, może tutaj mi ktoś pomoże.

Aleksandra

Młodszy Specjalista ds. BIM, czy ktoś jest w stanie coś powiedzieć o tej pracy? Chciałabym wiedzieć, ile oczekują doświadczenia, biorąc pod uwagę, że to stanowisko juniorskie. I czy nadal jest wakat, bo było ogłoszenie na pewno kiedyś?

Witam, znalazłem ofertę pracy jako kontroler jakości. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jak wygląda praca? Jak z zarobkami i atmosfera w pracy?

Mateusz

Witam. Będę w najbliższym czasie szukać nowego zatrudnienia. Mógłby mi ktoś powiedzieć jak wygląda praca na magazynie? Magazynier, 10 lat stażu, wysoki skład, wózki czołowe. Szukałem opinie po filtrowaniu, ale brak nowych wiadomości. Dziękuję i oozdrawiam

Maria

Udało mi się na ich stronie znaleźć ofertę na asystenta działu inżynierii produkcji. Jestem zainteresowana, jak ta praca wygląda i czy warto się starać o nią. Jest realna szansa, żeby po czasie awansować z asystenta na wyższe stanowisko?

@Maria

Dzień dobry @MARIA, Dziękujemy za Twój komentarz. Szczegółowy zakres obowiązków przedstawiamy w naszym ogłoszeniu dostępnym na www.praca.smay.pl. Stanowisko jest skierowane do osób, które rozpoczynają swoją ścieżkę zawodową lub wracają na rynek pracy po dłuższej przerwie. Stawiamy na osoby zaangażowane, otwarte na zdobywanie nowej wiedzy oraz doświadczeń. Oczekujemy jednak dobrej znajomości Excela oraz umiejętności pracy na liczbach. W końcu nie każdy to lubi! ;) Asystent Działu Inżynierii Produkcji to stanowisko dające duże możliwości rozwoju. Pracownicy rozpoczynający swoją zawodowa drogę w perspektywie awansują na stanowisko Inżyniera Procesu. Czekamy na Twoją aplikację. Pozdrawiamy, Zespół SMAY

@"Smay" sp. z o.o.

Skoro jest to początkowe stanowisko to można liczyć początkowo na szkolenia lub wdrożenie? Znajomość Excela jest sprawdzana podczas rekrutacji? Z Excela też są szkolenia ? Jeszcze interesuje mnie jakie doświadczenie wymagacie.

Katarzyna

Z tego co czytam niedawno firma poszukiwała Logisty. Bral ktoś udział w rekrutacji i podzieli się wrażeniami? Jakich pytań spodziewać się na takiej rozmowie? Z ilu etapów się składa? A może ktoś poznał już widełki zarobkowe i jest je w stanie jasno przedstawić?

Doświadczony

Witam. Pracownik Posiadający uprawnienia UDT na Wózki Widłowe oraz suwnice i wciągarki oraz certyfikowany kurs pierwszej pomocy ma czego szukać w waszej firmie ?

ABC

Czy jest osiągalne 4000 netto na stanowisku Asystent w Dziale Inżynierii Produkcji, bo nie wiem czy warto aplikować...

@ABC

Dzień dobry @ABC, dziękujemy za Twój komentarz! :) W ramach rekrutacji na stanowisko Asystenta w Dziale Inżynierii Produkcji szukamy osoby, która jest umysłem ścisłym, lubi pracować na liczbach oraz z Excelem. Jeśli potrafisz rozwiązywać zadania matematyczne, a jednocześnie chcesz pracować w systemach produkcyjnych typu ERP ta praca jest dla Ciebie. W naszym rekrutacjach skupiamy się nie tylko na umiejętnościach i kompetencjach, ale także na wartościach. Warunki współpracy zawsze zależą od Twojej wiedzy i dotychczasowych doświadczeń. Uzupełnij formularz załączony do rekrutacji i podaj swoje oczekiwania finansowe. Być może czekamy właśnie na Ciebie! Pozdrawiamy, Zespół SMAY

ABC
@"Smay" sp. z o.o.

Pytanie było o wynagrodzenie :) dlatego proszę o konkrety.

Abc
@"Smay" sp. z o.o.

Pytanie dotyczyło zarobków ☺️ dlatego proszę o konkret...

@Abc

Dzień dobry! :) Wszystko zależy od Twojego doświadczenia oraz posiadanych kompetencji. Czekamy na kontakt z Twojej strony na adres: praca@smay.eu. Prześlij proszę swoje pytanie oraz numer telefonu. Przedstawimy potencjalne widełki uwzględniając Twoją zawodową przeszłość oraz formę zatrudnienia. GoWorka czytają potencjalne firmy konkurencyjne (które serdecznie pozdrawiamy!), dlatego takie informacje jak poziom wynagrodzeń czy zasady premiowania nigdy nie są publikowane publiczne. Pozdrawiamy, Zespół SMAY

Maria

Hej, bardzo bym chciała spróbować pracy jako młodszy spedytor. Na stronie napisali, że chętnie przyjmą osoby bez doświadczenia, ja mam zbliżone akurat. Wiadomo tylko, czy to praca na dłużej? Na jaki okres są umowy?

@Maria

Cześć @MARIA, dziękujemy za Twój komentarz! :) Proces wyboru Kandydata na Młodszego Spedytora jest niemal zakończony. Obecnie czekamy na osobę, która dołączy do naszego Zespołu Logistyki. Jeśli nic się nie zmieni, to w dniu podpisania umowy przez przyszłego pracownika, oficjalnie zamkniemy rekrutację na to stanowisko. Jeśli jesteś mocno zaprzyjaźniona z Excelem oraz procesami logistycznymi zapoznaj się proszę z rekrutacją na stanowisko: Analityk Łańcucha Dostaw/Logistyki. Na naszej stronie internetowej znajdziesz również zakładkę: "Rekrutacja Spontaniczna", gdzie możesz pozostawić swoje CV. W momencie, kiedy planujemy nowe procesy rekrutacyjne, zawsze zaczynamy poszukiwania od tego miejsca. SMAY to firma, gdzie wspólnie tworzymy innowacyjne produkty i wspólne miejsce pracy. Czekamy na Twoją aplikację! Aplikuj poprzez: www.praca.smay.pl Pozdrawiamy, Zespół SMAY

To jak jest obecnie w smayu? Czy to co mówią na rozmowach pokrywa się w rzeczywistości? Jak zarobki? W jakiej wysokości? Czy jest duza presja?

@Kandydat

Atmosfera jest coraz gorsza w smay zaczyna się coraz większy wyzysk nie liczą się z pracownikiem warunki pracy gorsze niż na Ciepłowniczej w Krakowie a miała być hala klimatyzowana a obecnie temperatura nie spada poniżej 29 stopni Celsjusza. Obiecywać ta firma potrafi dużo a potem nic z tych obietnic.

@Kandydat

Poczytaj komentarze poniżej, nic się nie zmieniło na lepsze niestety nadal. Zarobki pojawiały się kilkukrotnie, po 7 latach pracy - praca biurowa (usunięte przez administratora)na rękę, brak paczek świątecznych, jedyny benefit to multisport do którego dopłacają - Ty płacisz coś około 40 zł resztę pracodawca. Zapewniony autobus do pracy z Krakowa - ale bardzo ciężko się do niego dostać, jeździ przepełniony. Presja wiadomo bardzo duża, firma przeceniła swoje siły na zamiary - przenieśli się szybko do nowej siedziby, pracownicy zaczęli się zwalniać bo nikt nie dostał żadnej podwyżki ( a wiadomo co się dzieje, ceny kredytów, ceny paliwa, ceny jedzenia i opłat ciągle rosną a w Smay płaca ta sama). Próbują zatrudniać Ukraińców żeby wyrobić się z zamówieniami, ale niestety niewyróbka jest duża stąd presja ogromna.

Kamila
@Prawda

Są mega upały więc co Cię dziwi ta temperatura? Pytaliście w ogóle o tą klimatyzacje? Może coś robią w tej sprawie?

Maruda

Coś pozytywnego? To jeśli tak źle to dlaczego 7 lat, odwagi brakowało czy nikt nie zapłacił więcej? Pracuje tu ponad 3 lata i nie mogę złego słowa powiedzieć a to czy ktoś daje mi coś extra poza pensja to zawsze mówię - dziękuje! Pokory nauczyłem się od poprzedniego pracodawcy. Temu dziękuje za dobre warunki pracy.

@Prawda

Bo mówi prawde

@Maruda

Czy ja gdzieś napisałem, że nadal pracuję w Smayu? Jestem na końcówce wypowiedzenia umowy. Chcesz plusów? Proszę bardzo - jedyny plus w tej firmie to ludzie w niej pracujący - załoga jaka mi się trafiła to ciężko będzie znaleźć takich świetnych ludzi gdzie indziej, aż żal odchodzić ... Gdyby nie Ci ludzie i atmosfera jaką wypracowaliśmy pewnie już dawno bym stąd odszedł. Szkoda, że pracodawca nie potrafi docenić ludzi pracujących dla nich! I uwierz wszędzie już płacą więcej, dużo więcej i to na start a nie po 7 latach pracy, polecam Ci serdecznie!

Egh
@Kandydat

Hej pracuje tu już kilka lat i naprawdę jak czytam te komentarze to dostaje ciarki po plecach. Naprawde nie jest zle. Ludzie są cudowni, atmosfera jedna z lepszych gdzie pracowalam. Ta nowa lokalizacja jest spoko, wiadomo ze mam dalej, ale co zrobimy. Multi jest, kurs angielskiego także, kawa super. Wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma……

Roman
@Kandydat

To zależy co potrafisz i jakie masz umiejętności, kompetencje. Sporo zwolnili z uwagi na stagnacje i brak rozwoju. Dobrze płaca jak rozwiązujesz problemy i jesteś samodzielny, rozwijasz się i nie czekasz na mannę z nieba. Jeśli nie masz doświadczenia i jesteś średni nie oczekuje kokosów. Zreszta ważna sprawa czego poszukujesz i na jaki okres. Są tacy co odeszli i wracają. Nie każdy może już wrócić.

@Kamila

@Kamila pytaliśmy i cały czas słyszymy że jest za drogo prezes jak wchodzi na halę to jest na niej maks 5 minut . W biurze jak temperatura podniesie się o 2 stopnie Celsjusza to oni mówią że nie będę robić. Ludzie po zwalniali się sami a nie ich zwolnili. Kawa jest za darmo dla ludzi z biura a dla ludzi z produkcji już nie.

@Kamila

@kamila odpowiem jeszcze raz bo odpowiedzi została usunięta pytaliśmy i cały czas słyszymy o tym że jest za drogo.

Zrzęda
@Maruda

Pokory to nauczysz się tu jak cię też zaczną traktować jak resztę (pracownika da się zastąpić Ukraińcami albo innymi)

Drogi @Tulu, dziękujemy za Twoją opinie. Jako firma społecznie odpowiedzialna do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, dlatego bardzo nam przykro, że Twoje wrażenia z pracy są negatywne. Bardzo zależy nam na tym, by osoby pracujące w SMAY były zadowolone z pracy. Chętnie porozmawiamy z Tobą osobiście! Pamiętaj, że we wszystkich sprawach możesz zwrócić się do swojego Przełożonego lub porozmawiać z naszym Działem HR. Jeśli jednak chcesz pozostać anonimowy, napisz proszę na: praca@smay.eu. Czekamy na Twój kontakt! Pozdrawiamy, Zespół SMAY.

Gonzo

Na ile zmian się pracuje? Ile lakiernik zarabia i czy są możliwe podwyżki?

@Gonzo

Jeszcze się nie przyjąłeś a już pytasz o podwyżki? Ktoś tu pisał w lipcu że ludzie odchodzili bo nie było podwyżek. Ale teraz może coś się zmieniło? Będziesz aplikował? Jakbyś się coś więcej dowiedział to daj znać.

@Gonzo

Dzień dobry @GONZO, bardzo dziękujemy za Twój komentarz. Praca jako Pomocnik Lakiernika / Lakiernik to praca przy naszej ultranowoczesnej lakierni, która powstała w tym roku. Szukamy osób zarówno z doświadczeniem, jak i również tych, którzy chcieliby się rozwijać w tej przestrzeni. Każde CV traktujemy bardzo indywidualnie, dlatego wynagrodzenie będzie zależeć od Twoich umiejętności. Jako Lakiernik pracujemy w elastycznym choć zmianowym systemie czasu pracy. Wszelkie szczegóły podamy podczas rozmowy. Zachęcamy Cię do aplikowania poprzez naszą stronę internetową: www.praca.smay.pl Pozdrawiamy, Zespół SMAY.

@"Smay" sp. z o.o.

Pracowałem kilka lat jako lakiernik więc mam spore doświadczenie

@"Smay" sp. z o.o.

Praca jako lakiernik na ile zmian i po ile godzin dziennie?

@"Smay" sp. z o.o.

A czy jest szansa, że podacie chociaż orientacyjne widełki dla osób zainteresowanych? Po prostu, żeby było wiadomo mniej więcej, czego można się spodziewać i sobie ocenić. Chyba są jakieś?

Grzesiek

Od kiedy z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych można finansować kurs języka angielskiego ?

Czy w tym roku będzie coś z socjalu na święta do pracowników ?

operator

ile operator na start zarobi?

Mądrala
@operator

Tyle na ile zasługuje. Wszystko zależy od umiejętności i doświadczenia.

@Mądrala

To nie ma żadnej podstawy, tylko tak w cztery strony świata? Chociaż w przybliżeniu mógłbyś określić te zarobki.

Powiedzcie, czy mając 50+ mam szansę na etat w SMAY ?

Sylwia
@Kandydat

Tak, jestem tego przykładem. Liczą się kompetencje i zaangażowanie. Wiek nie jest barierą.

Maja
@Kandydat

Ciekawa jestem czy jakąkolwiek rolę wiek by mógł tutaj odgrywać. Jakie stanowisko masz na myśli i jakie doświadczenie już masz?

@Kandydat

Dzień dobry @Kandydat, Wiek czy między innymi np. płeć nie są czynnikami branymi pod uwagę podczas rekrutacji. W naszych rozmowach zwracamy uwagę tylko na Twoje umiejętności, kompetencje czy wspólne wartości. Jeśli chcesz dołączyć do nas, czekamy na Twoją aplikację. Podczas spotkania chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące specyfiki pracy i warunków współpracy. Nasze ogłoszenia są dostępne na www.praca.smay.pl Zachęcamy do aplikowania! Pozdrawiamy, Zespół SMAY.

Zostaw merytoryczną opinię o "Smay" sp. z o.o. - Podłęże

• Jak się pracuje w "Smay" sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy "Smay" sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "Smay" sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "Smay" sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w "Smay" sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"Smay" sp. z o.o.