ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Opinie o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Lider kradnie fajki

@Arom

Krzysiek z 8 rękawiczki wynosi!

Arom

Niestety trzeba się prosić o własny urlop, zapomnij o urlopie na ferie dla dzieci bo nie ma ludzi. Jak walniesz żądło to brak premii.

Przecież na tym zakładzie pełno k...stwa!Nawet kolezanka, kolezance mężów odbija taki patologiczny zakład!Nie dawno w księgowość się pykali na nocnej zmianie ochrona ich zakapowała i zwolnili z pracy zakład powinien sie nazywać 3zmianykurestwoZF!!! Pozdroeienia dla dziewczyn z kanałów kazdego na klate przyjmnie wymieniają sie nawzajem jak nowe miesko przyjdzie!!!

Ktoś

Litości. To forum ma służyć do dodawania opinii n/t pracy i warunków panujących w zakładzie, a nie do wywlekania życia prywatnego pracowników. Wszyscy jesteśmy tacy święci i nobliwi? Z opinii tutaj zamieszczonych można wywnioskować, że prauje tutaj sama elita, poza nielicznymi osobami, które nie mieszczą się w normach.

Arom

Każdy odpowiada za swoje czyny i nie każdy zdradza, jak tylko masz takich znajomych to tylko pozazdrościć

Dysonans

Niskie twe morale, niskie wykształcenie. Brak kultury zapewne z domu wyniosłaś, a swe kompleksy wylewasz na forach. Zgaduję że jesteś batonem ????

Wkurzona

Na żywo też jesteś taki wygadany czy tylko tu anonimowo jesteś taki wygadany?????

Covi19
@Dysonans

Niski to ty masz szacunek do macicy dajesz kazdemu co popadnie!

Magazynier

Fachowe i konkretne pytania zwiazane z praca magazyniera. Pytają o umiejętność obsługi skanera i pojazdów jezdnych ( wózków widłowych, skuterów itp.) Pytaja o t oczy bedziesz opracowałw nadgodzinach - warto powiedziec ,ze tak, gdyz i tak nie zawsze trzeba na nie przychodzic.

Damian Turczyn

Widzę że nic od lat się nie zmienilo ? Coś mnie słuchu naszły że zwolnili Pawła L pseudonim guziec ???? ktoś potwierdzi ? I nie polecam firmy tak powiem .

Hej bedzie przerwa swiateczna czy normalnie sie pracuje i jak to jest z 24 i 31 grudnia z urlopu do odrobienia czy do pracy wie cos ktos?

@Nowy

Wie ktoś coś? Na szkoleniach nic nie mowili

Zofka

Jak traktowani są nowi pracownicy?Jakoś w miarę normalnie czy jak kupa?

Worker
@Zofka

Jakoś w miarę ???? Jest zapierdol.

Zofka
@Worker

Mi bardziej chodzi o to czy ktoś się interesuje nowym pracownikiem, tzn. uczy go co i jak ma robić, czy stawiają go na stanowisku i,,patrz tam jako,,? Szczerze to dostałam tam ofertę pracy, a w przypadku istniejacej sytuacji z pandemia nie ma co wybrzydzać, zdaję sobie z tego sprawę tylko po komentarzach jestem przerażona, serio chyba mniej się boję pająków jak rozpoczęcia tej pracy:(

Kobieta
@Zofka

Przyjdź, popracuj, zobacz. Sama oceń czy warto. Zapewne wiesz, że ile osób tyle opinii. Jak Ci praca nie będzie odpowiadała to się zwolnisz. Dużo osób tak zrobiło i wiele jeszcze zrobi. Ja tutaj pracuję już kilka lat i jak w każdym zakładzie raz jest lepiej, raz gorzej. Teraz jest gorzej, bo wiadomo-wirus, ale spróbować zawsze warto. Powodzenia.

Robi tobi

Zapraszam do darmowej sauny na obróbkę. Pracuje tam kilka lat i klimatyzacja na obróbce to porażka niby jest a nic nie odczuwalne. W upały to tragedia , termometr jest ustawiony w najzimniejszym miesjcu na hali i pokazuje 30-35 stopni . Przy stanowisku pracy jest około 40 stopni (posiadam zdjęcia z pomiarów) po zgłoszeniu tego to stwierdzono że zakład posiada specjalistyczne termometry . (Zwykły rtęciowy) zakład z dobrej woli zrobił dodatkowa przerwę 5min gdy temperatura w nazimniekszym miejscu na chwali osiągnie 35 stopni. I przerwy są tylko o 12 i 16 (5min) Pani dyrektor twierdzi że o godzinie 20 już jest chlodniej więc przerwy nie są przewidywane . O 3 w nocy w nagrzanej hali jest dalej 35 stopni . Jeżeli się tam nie zmieni cala dyrekcja to zakład upanie . Zakład jest w stanie utrzymać ludzi co np. mierzą czas maszyn jak długo pracują .(stoją z stoperem i mierzą czas ) takie mamy stanowiska pracy . Jest dużo tam nie potrzebnych stanowisk za nie długo bd więcej pracowników biurowych niż fizycznych . Jeżeli chcesz na spokojnie pracować to nie w ZF. Uwaga dawaj umowy do końca listopada ( z możliwością nie przedłużeni) jest to spowodowane tym że zakład ma w grudniu przestój i będą znów zwalniać !! Od stycznia znów przyjęcia Uwaga

olo
@Robi tobi

Gość mówi prawdę . Popieram w 100% Pracowałem na obróbce i do dzis mam w telefonie zdjęcie termometru na którym jest 46 st .!!!! Tam się w lato nie da żyć . Oprócz tego chłodziwo z maszyn kiśnie i strasznie śmierdzi bo robi się grzyb . Praca na obróbce to katorga .Obsługujesz dwie maszyny jednocześnie ale jeszcze cały czas musisz wykonywać inne czynności takie jak pomiary kręcenie sprawdzianów w gwintach ,usuwanie wiórów i multum innych . Po 8 godzinach jesteś wypompowany a czasem jest tak że czerwony przyjdzie znienacka i powie że musisz zostać jeszcze 4 godziny dodatkowo . To istny (usunięte przez administratora) . Nikomu nie życzę pracy w tym zakładzie . Sam przepracowałem tam prawie dziewięć lat i do dziś nie mogę sobie tego wybaczyć że byłem aż tak głupi że się wcześniej nie zwolniłem . O dodatkach i profitach to możecie zapomnieć to wszystko wielka ściema . Rotacja tam jest taka że ludzie czasem po kilku godzinach rezygnują .Kiedy się w końcu zwolniłem i poszedłem do innego zakładu (też na strefie) to teraz wiem co to znaczy porządna firma i szacunek dla pracownika . LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ TRZY RAZY ZANIM ZACZNIECIE PRACĘ W TYM (usunięte przez administratora)!!!.

Czy w TRW występują paczki/bony świąteczne?

Ph

Tak 350zł na święta w talonach a prawie 200zł podatku z wypłaty odciągają (usunięte przez administratora)socjal drzewko bonusowy wisi w HR ale wielki pic ba wode ojmijac sa leprze zakłady!

XxX
@Ph

300zł* , reszta się zgadza

Malutka

Pozdrowienia dla Technologa Tomka od Moniki

Gienek
@Malutka

Dziewczyny które pracują tam to potrafią się skrrrr dla jakiegoś technologa bo mysli ze sie wniej zakocha a przeważnie jest tak ze rospieerrrr swój związek ktory miała dla cięcia z leprzym stankwiskiem

Poko
@Gienek

Przecież tam nie jedna z tym samy sie stykała zresztom tu robią same pasztety grube dupska ledwo sie to miesci w spodnie roboacze xxxl

Obcy
@Malutka

Pozdrowienia od Algidy ktorych jest duzo na tym zakładzie!

@Poko

A z ciebie to zapewne Di Caprio. Po wypowiedzi widać że słoma z butów i iloraz inteligencji ????. Wypadało by się zastanowić zanim się coś napisze zakompleksiony kolego

Ktoś
@Gienek

Twoja wypowiedź świadczy zarówno o Twojej kulturze(niestety, to wynosi się z domu) jak i o Twoim ilorazie inteligencji, jeżeli wiesz co to oznacza.

Dedonk

W tej firmie żeby cos sie zmieniło to tzreba wymienic kadre kierowniczą bo czuja sie jak by byli włascicielami tej firmy jak nie którzy królowie zycia sie zachowują myślą ze wszystko im wolno!

@Dedonk

Dokładnie wszyscy co byli przez Pawła L. Nominowani na stanowiska kierownicze powinni byc zdegradowani bo zachowują i traktują ludzi tak samo jak Paweł L. On większości wymyślił im fikcyjne stanowiska pracy!!!

Jebacpiasta

Kierowników co czują sie panem świata na testy narkotyczne bo walą do nosa ćpuny!

Worker

True, True. Bolesna prawda. A ludzie wciąż uciekają.

No i zaczęło się. Niby pandemia, niby kryzys, a u nas bez zmian. Ludzi pozwalniali, a teraz nie ma komu robić. Już drugi tydzień praca na okrągło. W ten weekend nawet było siedem nocek. Nie ma chętnych do pracy, bo niestety gorąco jak w piekle, a na hali wręcz ukrop, ale nic nie jest robione w kierunku obniżenia temperatury. Pooddzielali nas przegrodami z pleksi, pozakładali maseczki i pracuj człowieku na linii, gdzie maszyny emitują dodatkowe stopnie celsjusza, a wentylator ustawiony na minimum bo trzeba oszczędzać. Tylko dlaczego kosztem roboli? Praca tutaj w obecnym momencie i pod obecnym zarządem to jest jedno wielkie nieporozumienie.

I oczywiście z obciętą odgórnie premią...

kolo

od kumpla słyszałem że na kanale 2080 pracowała taka jedna laska co ostro zasuwała na zmianie C i potrafiła nawet wyprodukować około 4000 sztuk dalej tam pracuje czy już nie bo chce się w tej firmie zatrudnić i jestem ciekaw.

kolo

no ja słyszałem co innego laska potrafiła tam ostro zasuwać i robiła naprawdę dużo ta linia nie miała przed nią tajemnic a robiła tam 4 lata może mówimy o innej dziewczynie ta o której mówię miała krótkie granatowe włosy i z tego co pamiętam to wolali na nią Tiger.I szkoda że nie ma już tej laski bo chętnie bym ja poznał.

kolo

no szkoda że już nie pracuje bo chciałem się od niej paru rzeczy dowiedzieć,słyszałem też że była zawsze uprzejma dla magazynierow i nigdy nie było problemów z dostarczaniem materiału do niej na linię.

Wiecie może czy w TRW szukają chętnych na staż?

Dzwoń do HR.

Były z Uw zm A

Śmiech mnie ogarnia kiedy czytam te żale . Ludzie myślą ze jak na forum wyleją pomyje to się podbudują, a firma zmieni swoje nastawienie . Wszystkim którzy tu tak jadą od paru lat , to na kierownika , to na managerów , o liderach nie wspomnę to niech zbiorą swoje cztery litery i zmienią robotę . Nadgodziny były , są jak czytam i pewnie będą , zawsze ale to zawsze dowiadywaliśmy się o przyjściu na dodatkowe linie w piątki , (często po przerwie ) czyli po 8 latach bo tyle już nie pracuje się nic nie zmieniło . A swoją drogą kilkanaście postów wcześniej użalanie się na brak pracy , małą wypłatę a za kilka dni użalanie się na nadgodziny ????to normalne nie jest . Były lata gdzie Irek najgorszym kierownikiem , teraz ze Irek był ok . Czyli swego nie znacie , cudze chwalicie ????Wszyscy tutaj rozżaleni , wieloletni pracownicy jak można się domyśleć , czekajcie teraz na czasy kiedy pracodawcy będą przed płotem werbować pracowników , a Wy im swoje warunki przedstawicie ????Mi tez nie odpowiadały warunki pracy w Trw , głównie wieczne nadgodziny i po pewnym dniu kiedy mi powiedziano ..,To Ty sie chopie zwolnij jak nie bydziesz łaził na nadgodziny , i pyk karteczka do podpisania ...Wiec spokojnie znalazłem inną prace , na początku wypłaty miały różnice , ale teraz podejrzewam ze nie ma już różnicy , mam socjal i jedną sobotę do pracy . Może warto zamiast w sieci robić hejt , zmienić życie na lepsze ????bo przecież w Trw jest bez zmian dla narzekających od kilkunastu lat . Powodzenia .Pozdrowienia dla zm A , dla wszystkich wieloletnich ( 9.10.12..,)pracowników

Kiedy powiem sobie dość
@Były z Uw zm A

Mnie śmiech ogarnia jak słyszę komentarze typu jak to kiedyś było. Tyle lat temu to ja z uśmiechem do tej roboty przychodziłem i nie ma co porównywać tego co jest teraz. Jak czytam Twojego posta to mam wrażenie że nie ogarnąłeś o co chodzi w poprzednim. Z drugiej strony myślisz że mamy syndrom sztokholmski? Swoje rady możesz sobie wiesz gdzie wsadzić bo nikt do roboty tu nie przychodzi dla przyjemności i nie imponuje nam randomowy koleś co zmienił robotę 8lat temu i jedyna rada jaka tu wniósł to zróbcie to samo. Każdemu coś się nie podoba i to jest zrozumiałe nie mniej jednak podstawa jest szacunek do pracownika i bezpieczeństwo gdziekolwiek pracuje i tego się będziemy trzymać.

Były z Uw
@Kiedy powiem sobie dość

Spoko siedź i się użalaj na forum , na grupach i kto wie gdzie jeszcze. Jeśli myślisz ze coś zmienisz to super , zawsze życzę wszystkim spełnienia marzeń . A gdybys odnalazł wpisy pochwalające prace w Trw to daj znać, bo od kilkunastu lat tu takich nie widziałem . Całe żucie narzekanie i nic więcej .Powodzenia w rozwoju , i spokojnych nadgodzin w weekend .

Marcinek

To co maja zamknąć zakład cały ? ,zastanów się lepiej .Chcesz miec jeszcze gdzie pracować ,bo nasz zakład moga szybko zamknąć .Zobacz sobie sytuacje w innych firmach jak jest na strefie to zobaczysz czy u nas jest az tak źle.

Hshs
@Marcinek

A kto Ci powiedział że oczekujemy zamknięcia zakładu? Oczekujemy bezpieczeństwa a nie udawania że coś robimy i dobrych warunków do pracy! Mamy rodziny o które się boimy. Druga sprawa to oczekujemy szacunku. Straszyć to sobie mogą w domu a nie dorosłych ludzi. Nie jesteśmy rozszczeniowi, którzy wiecznie maja problem. Jak lubisz być (usunięte przez administratora) to proszę bardzo, takich firm na strefie też jest wiele. Będą się teraz zasłaniać że jest kryzys i mogą zrobić co się podoba bo jak nie to Cię zwolnią? Nie tędy droga!

Poinformowany
@Hshs

Oczekujemy zamknięcia palarń a plotkarzy postawienia przed odpowiedzialnością karno - sądową, z jednoczesnym wilczym biletem na całą strefę.

@Poinformowany

Idź się człowieku leczyć. Może zakład opłaci Ci leczenie. Najlepiej w jakimś zakładzie zamkniętym, bo masz coś z główką.

Bog67

Tak sobie czasem czytam te Wasze dyskusje. Jako Emeryt mam tylko taką możliwość kontaktu z firmą, w której przepracowałem...... sporo lat. Moim zdaniem jesteście wspaniali, Wszyscy którzy tu się wypowiadacie Nie dajcie się. Podobna "pandemia" była w latach 90-tych. Ogłosił ją pewien profesor po Akademii Marksizmu i Leninizmu (marksistwa i lenistwa jak mawiał mój kolega) Jeżeli jest konieczność obniżenia pensji i zwolnień to trzeba zacząć od Prezesów a nie od sprzątaczki. Przy okazji pozdrawiam wszystkich Pracowników z ekip sprzątających. W większości zatrudnionych niestety na tzw. "śmieciowych umowach". To dopiero jest wstyd!

Martula

Hej , czy komuś coś wiadomo na temat nie przedłużania umów pracownikom ZF ?

nina

No niestety,nie przedłużają.

Hah
@nina

A obiecali ze nie beda zwalniac nikogo gdy sie zgodzimy na obnizenie pensji... Oj nie ladnie. Taki standard w zf. Pytanie kiedy pozbedziemy sie osob z biur, kadr itp.

Anon

Do kiedy mialas umowe?

Pudełko
@Martula

Kierownictwo firmy obiecało w raporcie MZ że informację o nieprzedłużaniu umowy będą podawane z dwu tygodniowym wyprzedzeniem.

Ewald
@Martula

Zwalniane są również osoby z umową na stałę.

Nina
@Anon

Do końca maja

Krakers

Oraz przedłużają...

Szalona
@Krakers

Przedłużają? Ciekawe bardzo :) mógłbyś cos więcej powiedzieć?

Star
@Szalona

Zostaną tylko wybrańcy. A jak jakiś czas temu o tym mówiłem to gadali mi że ploty ze wrócimy w pełnym składzie w czerwcu. Stabilna firma

Gejzer
@Star

Bowiem nikt nie spodziewał się, że kryzys będzie tak głęboki.

Szalona
@Star

Haha czyli nic nowego że zostaną wybrańcy. No nic trzeba szukać pracy w takim razie ;)

Rampam pam
@Martula

Nie martw się o przedłużenie bo za niedługo poleca także ci co mają umowy na stałe - wiadomości pewne , kierownik ma w ręku już gotową listę,już miało się zacząć tylko wybuchła inna afera ale na dniach kolejni gracze polecą

Niki
@Rampam pam

Widzę kolego że ładnie fantazja ponosi

Ktosiek

Nie przedłużają.

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 259.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 22 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 139 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o