ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Opinie o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o

Lola

Ludzie czy wy już naprawdę straciliście resztki przyzwoitości i człowieczeństwa?!!!!Kogo wy bronicie człowieka który nie miał żadnych zasad ani klasy? Stracił pracę bo przeginał w końcu ktoś się odważył i powiedział to na głos i tam gdzie trzeba a nie za plecami.Wszyscy a przynajmniej większość narzekała na WW jaki to wredziol a teraz co się takiego stało że nagłe ma.tulu obrońców?.Ten człowiek sam sobie zapracował na to. To jest sama prawda miał i szanował i pozwalał na wszystko swoim pupilom, a innych to cisnął jak mógł .Wystarczyłoby żeby trzymał ręce z daleka od kobiet nie pozwalał sobie na świńskie teksty i żarty ,traktował wszystkich na równi z szacunkiem a nie był by teraz w takiej sytuacji.I tak cud że tak długo się utrzymał na tym stanowisku.Szkoda tylko Kamila bo w porzadku facet a będzie musiał nosić to brzemię i wstydzić się za ojca.Jakby tak w centrali wiedzieli co tu się działo to już dawno byłby za bramą.Ciezkie czasy nastaną dla pupili.Teraz trzeba się zakręcić koło kogoś innego żeby znowu być pupilem ????

Q&A

Co ten wylany jad zmieni?! Sfrustrowani pracownicy zbyt maluczcy aby cokolwiek zmienić. Silni w gadce na forum internetowym, a nie w pracy. Uśmiechy pod maskami obłudy i fałszu, każdy (usunięte przez administratora) na wzajem sobie obrabia. Jest tam garstka osób cichych ale robiących swoje. Krzyczący frustraci nie powinni tutaj pracować. Forum szukających nowej pracy, a tu takie pomyje się wylewają. Nic dziwnego, że nikt wartościowy długo to nie wytrzyma. Zajmijcie się praca i zarabianiem pieniędzy na rodzinę. Mniej mielenia jęzorem więcej roboty.

Były Pracownik

Ta kobieta nie powinna pracować we własny h oczach chce rosnąć gnoi nowych pracowników którzy przez nią odchodzą lub idą na inne zmiany lub linię. Większą chce być od kierowników i lidera. Nic nie robi tylko plotami i obgadywaniem się zajmuje oraz wyzywaniem nowych w obecności innych. Wielka dama która swojego nie widzi

Elo

No nie jednemu mógł dać naganę a nie dawał na dużo przymykał oczy.A liderki na KP no cóż wiele można powiedzieć

Mareczek

Na stanowisko Pana Wojciecha powinien wskoczyć Stachu! Pracowałem tam 4 lata i nie ma nikogo lepszego na to miejsce. STACHU NA PREZYDENTA!

Magazynier

Fachowe i konkretne pytania zwiazane z praca magazyniera. Pytają o umiejętność obsługi skanera i pojazdów jezdnych ( wózków widłowych, skuterów itp.) Pytaja o t oczy bedziesz opracowałw nadgodzinach - warto powiedziec ,ze tak, gdyz i tak nie zawsze trzeba na nie przychodzic.

Fakol

Co wy opowiadacie, nie ma drugiej takiej firmy jak nasza. Lepsze to niż zeskrobywoanie resztek zwłok z asfaltu dk88.

Bbb

Wszystkie problemy, jak czytam, dotyczą Montażu i Magazynu. Produkcja jest OK. Polecam. Pracowałem. Super

Rabbitor

Praca spoko, da się dużo nauczyć

W koncu sie doigral Pan kierownik

Chore

To jakieś nie porozumienie nigdy by krzywdy nie zrobił a to że sobie mówił to chęci se mówi tylko żadna uwagi mu nie zwracała tylko się cieszyły jak głowie a potem latają do góry że jak on może laski wescie się najpierw zastanówcie co robicie bo przez wasze zagrania człowiek jest bez pracy a napewno były te co miały przewalone u kierownika i napewno była to weronika z 3 z zmiany A bo się sparzyla a teraz powini z nią zrobić porządek bo przez nią ludzie się zwalniają i jak mobink robi na ludziach ... To nie nikt się nie zajmie i dalej robi chora firma

Wieśka

Tam nie jedenego kierownika powinni zwolnić atmosfera by sie zmieniła moze w tedy problemu z ludzmi na zakładzie nie bedzie bo nie którzy sie czują jak królowie zycia!

Jednego zboczenca mniej na zmianie ,,a,, w koncu.... zegnam Panie W.W.

Ktoś

Rozumiem, że na tej zmianie jest więcej takich osób, a czyszczenie i eliminację rozpoczynacie od góry???

worker
@Ktoś

Tyle co Kobra miał na koncie, to materiał na cykl powieści o zabarwieniu erotyczno - komediowym. Gościu miał nie wyczerpane zasoby szczęścia, albo mocne plecy, bo kto inny na jego miejscu poleciał by już kilkanaście razy ze stanowiska lub został zwolniony po prostu... .... I nie - Kobra był jedyny w swoim rodzaju ????

A

Powinien polecieć dyscyplinarnie a tu jeszcze podziękowania za długą współpracę.(usunięte przez administratora)

Kobieta
@A

To co macie do W.W. to jedno, ale po co w tą dyskusję wciągać jego rodzinę. Jakby nie było to jego syn tutaj pracuje i też mu jest niemiło z tego powodu. Jak Wy byście się czuli gdyby ktoś Was wytykał publicznie? Wstyd.

Również pracownik
@A

Bez względu na powód zwolnienia jest to zawsze praktykowane, więc nie rozumiem dlaczego mieliby tak nie napisać? Zwróć uwagę, że jest to krótka, jednozdaniowa wzmianka, a nie rzewne pożegnanie pełne wychwalań. Twoj wpis nie wnosi, jak wiele innych tutaj. Czasem lepiej spożytkować energię na spacer niż dopieprzanie się do wszystkiego. Elo

PracownikB
@A

Może WW wroci jak koncowkowy z 3010 MK potrafi wszystko w końcu jest Panem tego zakładu :)

Hwdpzf

Kiedy zwolnia te stare (usunięte przez administratora) z magazynu co nic nie robia i afery kręcą jedna za drugą!

Nie wspominajac o macaniu kobiet .. I zbreznych tekstach... koles powinien wyleciec dawno temu. Ale coz ...a o braku szacunku dla ludzi nie wspominajac.

Ono

Jakie zarobki teraz sa na magazyni?

K2
@Ono

Po odbębnieniu trampkowego w agencji, zerowa stawka na magazynie to 3600 brutto. Do tego maks 10% premii plus dodatek za nocki, i dodatki za nadgodziny.

Byly
@Ono

Przeciez to wychodzi dokladnie 2620 na reke !! Po Oplaceniu czynszu wody pradu zostaje jakies 1500!!! A gdzie zakupy , paliwo , zwykle zycie ???? Dramat serio ! Kazdy inny zaklad na strefie placi duzo wiecej. Ze jeszcze ktos jest chetny aby tutaj pracowac:-/

Maja
@K2

A napiszesz ile w takim razie wychodzi netto wypłaty gdy doda się premie, nocki i nadgodziny? Chciałabym się zorientować chociaż mniej więcej ile realnie można zarabiać w ZF Braking Systems Poland.

K2
@Maja

Nadgodziny są płatne, 50% w tygodniu, 100% w weekendy. Premia, jak napisano wcześniej 10% podstawy. Wysokość dodatku za nocki do wyszukania w necie. Kalkulator w łapkę i jazda. Po odliczeniu podatku, ZUS i reszty zostaje nieco ponad 70% wynagrodzenia brutto. Podsumowując, jeśli zrobisz dwie soboty, dostaniesz cała premię, masz stawkę brutto do ręki.

@K2

Ile wynosi premia za brak l4 wypłacana co kwartał?

Kamil

Premi nie widzisz przez poł roku dostajesz ochapy 2% max 4 %

Monk
@Ono

Marne strasznie nawet pracując 7 dni w tygodniu 4 tyś nie zarobisz!

On

Dlaczego na nadgodziny chodzą jedne i te same osoby?

Bbb

Może są pracowici?

Oka
@On

Bo ta sa 60 tki które donoszą na kolegów byle ich wygryźć z weekendu! Nic naj lepiej nie opowiadać o sobie bo za plecami cie będziesz doceniany!

ziki
@On

Bo potrafią pracować na każdej lini ,a nie tylko na jednej.

Kolezanka

Przynoszą fanty kierownikowi!

Ludzie, co się z Wami dzieje? Sam jad przez Was przemawia. Wychodzi na to, że w tej firmie pracują sami nierozgarnięci ludkowie oprócz oczywiście tych, którzy wylewają pomyje na kolegów z którymi pracują. Firma jak firma. Ani gorsza, ani lepsza od innych. Wszędzie jest lepiej niż u nas, a u sąsiada to nawet trawa jest bardziej zielona. Tylko pytam,dlaczego Ci co tak ubolewają nad morale innych nie zrobią nic, żeby polepszyć sobie byt? Można się zwolnić z tego (usunięte przez administratora) i iść tam gdzie Was docenią i zapłacą Wam za wydajną pracę. Teraz praca szuka człowieka, a nie odwrotnie. Każdy na tym forum uważa się za idealnego pracownika, więc dlaczego ten zakład jest najgorszy na strefie, jeżeli pracują tam sami wykwalifikowani fachowcy? Moim zdaniem jak zwykle odpowiecie, że to wina liderów, kierowników, dyrektorów i.t.d No i kółko się zamyka. Ale takie opinie są naprawdę niesmaczne i uwłaczające. I bardzo dużo mówią o inteligencji tych, którzy to piszą. I odpowiadając na pytanie, które zapewne padnie to nie jestem panią z działu HR, ani nie piastuję żadnego stanowiska. Jestem szeregowym pracownikiem, któremu też pewne rzeczy się nie podobają, ale mam na tyle odwagi, żeby spytać o to co mi się nie podoba wprost. Nie ubliżam, ani nie oczerniam nikogo publicznie. Szanuję ludzi i oczekuję tego samego w stosunku do mnie. I nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktokolwiek miał mi za złe to, że pytam o coś wprost, a nie za plecami. Traktuję ludzi tak jak chcę żeby mnie traktowano. Pozdrawiam.

Takie opinie jak osoba MK piszą tylko zakompleksieni ludzie, którzy nie mają nic lepszego w życiu do roboty jak tylko obrażanie i oczernianie innych. Każdy niech się zajmie sobą i to jest najlepsze rozwiązanie.

Jak bys mowił to co mislisz prosto w ryj cieciowi co robi dłużej od ciebie to bys tam juz dawno nie pracował bo By cie dojechali! ogarniętą robotę ma przez rodzine ktora tam działa jak (usunięte przez administratora) strefy zakładowej zf Glice to tez bym tak pierniczył farmazony wiec zamknijdupe!

Emil

Panie M.K pracujesz na linii i w taki sposób piszesz o liderach i kierowniku zmiany....na dodatek jesteś mężem zaufania, ludzie ze zmiany cię wybrali na swojego przedstawiciela a ty w taki sposób o nich piszesz... reprezentujesz załogę przed zarządem firmy i piszesz że to najgorszy zakład na strefie... wydaję mi się że nie wiesz co to honor i ambicja, ja pracuje w tej firmie kilkanaście lat i zdecydowanie nie zgadzam się z twoimi wpisami

Operator

Czy Ty nie masz wyczucia co można, a czego nie wypisywać na forach publicznych? Dla mnie osobiście to Ty jesteś tym, który jest nie ciekawym i nieogarniętym przypadkiem, a na dodatek bucem. Tak sam określiłeś swoich kolegów i koleżankę. A jeżeli na zmianie B źle się dzieje, to głównym powodem są osoby takie jak Ty, które widzą wszystko co złe, ale niczego nie próbują naprawić. Wszędzie znajdzie się taki ktoś, kto żeby podbudować swoje rozdęte EGO będzie deptał i niszczył wszystko wokół, aby tylko zabłysnąć. Taka prawda. Żegnam.

Prawda to co piszesz ale na (usunięte przez administratora) bym uwazał bo on chłopców lubi i na poczatku miły jest do puki (usunięte przez administratora)cie nie łapie a dyrekcja ślepa na takie ciężkie przypadki!

Emil

Trudno mi uwierzyć w to co czytamy, zrozumiałe jest że każdy przełożony jest zły bo wymaga od swoich podwładnych ale jak wszyscy są źli i nieogarnieci to wydaję mi się że coś nie tak jest z samym autorem tych wpisów, może miał zły dzień

M. K.
@Emil

Zapraszam na zm. B Mozesz się przekonać jak jest ????

miku
@M. K.

Tam też takie orły pracują .

Operator

Jeżeli ten zakład jest taki beznadziejny i liderzy wraz z kierownikiem nieogarnięci to dlaczego nie poszukasz czegoś lepszego? Z tego co wiem to jeszcze znajomych polecasz którzy szukają pracy

Witam czy da radę zarobic 3000 do ręki na produkcji w tym zakładzie?

@Adam

Tak, na 3 stawce :D

A ile wynosi 3 stawka i kiedy lub jak można na nią wejsc?.

M.

Sama prawda niestety, Ktoś napisał dość mocne ale prawdziwe słowa o liderach i kierownikach. Zresztą kto pracuje w ZF ten wie co i jak.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

x

zależy gdzie będziesz pracował

Same 60 fałszywe

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o - Gliwice

• Jak się pracuje w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 259.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 236, z czego 22 to opinie pozytywne, 75 to opinie negatywne, a 139 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Braking Systems Poland Sp. z.o.o