Opinie o Brammer S.A. w Kolbuszowa

Brammer jest jednym z wiodących europejskich dostawców wysokiej jakości produktów do utrzymania ruchu w przemyśle. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów. Działamy na terenie większości krajów Europy, oferując dostawy i obsługę na miejscu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. We współpracy z naszymi klientami pomagamy zwiększyć wydajność produkcji, a jednocześnie obniżyć całkowite koszty zakupu komponentów i zmniejszyć wartość kapitału obrotowego.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brammer S.A. w Kolbuszowa

Joga

Jeśli firma, na tak opiniotwórczym portalu, zbiera takie jak wyżej owoce swojej polityki personalnej, to pogratulować ludziom od HR u nich "profesjonalizmu". Pracownik to czlowiek, a nie pionek do dowolnego, bezmyślnego szafowamia. (usunięte przez administratora)

Zuza

Z którego oddziału pracownika?

skf
@Zuza

Małopolska...

Giga

Jest to firma dająca spore możliwości rozwoju jak masz takiego klienta jak Barlinek.

Lola

Zapewne ta firma ma wady, ale niestety z opinii wynika, że jej pracownicy też. Narażanie swojego zdrowia nie jest normalne, tym bardziej, że pracy w innych firmach nie brakuje np. na śląsku. Może czas przyznać że szkoda życia i pójść w innym kierunku. Z wpisów wynika, że nienawidzicie wszystkiego i wszystkich, smutno jest chyba tak żyć.

Firma Brammer S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży części zamiennych dla przemysłu. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Max

Dziwni ludzie tam u Was pracują, jak ktoś che napisać coś dobrego to zaraz lecą obelgi, że lizus albo cyborg ;-) siłą Was tam trzymają czy kompleksy macie?

bee
@Max

Nawet nie rozumiesz tego co czytasz wiec nie wiem kto tu jest dziwny. Przeczytaj wywody kolesia powyżej jeszcze raz i wyciągnij wnioski. Jak dla mnie opisywany przypadek klasyfikuje go do kategorii cyber-maszyn a nie normalnych wyluzowanych pracowników. Ludzie normalni nie opisują tak pracy bo tak się nie da pracować.

gość

Ja też pracuję w firmie sporo lat i wiem, że tylko ciężką pracą można do czegoś dojść. Szacunek i zaufanie zdobywa się w naszej firmie proporcjonalnie do osiąganych wyników . Handel ma różne oblicza jedni się nadają do tej roboty inni niekoniecznie. Jeśli chodzi o zarobki myślę że jest dobrze. A porównanie mam do ludzi z branży czy klient - dział UR czy też dostawca "światowy". Praca w terenie - czytaj handlowiec jest tylko dla tych co potrafią to robić. A czasy są niezwykle trudne... Ale i możliwości są ogromne. No i trzeba mieć tez trochę szczęścia do rejonu no i współpracowników. Rozczarowani są zwykle ci którym nie idzie i tacy mają też najwięcej do narzekania. A jak ktoś pisze o klanie i donosicielstwie to chyba mało w życiu doświadczył zawodowo i jest zdziwiony czymś co od pokoleń działa. Tak było w PRL i nic nowego nie odkrywanie. Ludzie lubią być "doceniani" nie tylko za pracę. Podsumowując żeby coś osiągnąć trzeba samemu SKUTECZNIE (usunięte przez administratora) wtedy człowiek ma argumenty i wartość dla pracodawcy. Tyle z mojej strony.

bee
@gość

Mentalność typowego cyborga.

potw

święta racja i prawda ci to pocałości, w końcu ktoś napisał jak jest i nie świadczy to dobrze o firmie niestety.

tak jak zaczęłam NIE POLECAM nadal

polska żenada

zapomnieliście dodać że językiem angielskim nie potrafi się posługiwać komunikatywnie większość dyrektorów i kierowników, ot taka uduś firma międzynarodowa.

gosc
@polska żenada

i niestety to prawda, począwszy od dyrektorów, kierowników oddziałów a skończywszy na ludziach zasiadających w zarządzie.

ups

Ciekawe ciekawe i dużo wnoszące ostatnie wpisy - w końcu ludzie piszą konkrety o tej firmie, jest się na czym oprzeć i czego wystraszyć przy podejmowaniu decyzji i zasięganiu języka w razie aplikacji. Ciekawe tylko co na to szefostwo, eee o czym ja tu i tak będą robić swoje.

suar

Mau; karta multisportu i tyle to już wszystko jeśli idzie o benefity w tej firmie, zarobki jak na podkarpacką firmę przystało,(usunięte przez administratora)

pitek

No powiem Ci, że jeśli jedynym argumentem jest terminowa wypłata to staraj się chłopie, staraj przyjąć do tej firmy, bo na to możesz liczyć, ale tylko na to.... Oczywiście tak naprawdę nigdy nie wiesz jaką tą wypłatę dostaniesz, bo zawsze jest to loteria....

feel

Ja to się zastanawiam czy jest szansa u nich na jakiekolwiek zatrudnienie, wiecie może? Dzięki za odpowiedź

MICHAŁ

Na jakie zarobki może liczyć ph,jaki samochód,jaka podstawa? Jakie narzędzia do pracy?i ogólnie jaka atmosfera w dziale handlowym (ph)

Radek

Ja też uważam, że jest tu całkiem dobrze i godnie, nie ma się co dwa razy zastanawiać, moim zdaniem należy po prostu się zgłaszać na już, na teraz, szybko :D

tomwrz38

Ja uważam że atmosfera i warunki pracy w firmie BRAMMER S.A. są naprawdę dobre a Firma godna polecenia. Nie pracuję zbyt długo ale wystarczająco by móc to realnie ocenić. Pracowałem już w kilku firmach i uważam BRAMMER-a za naprawdę dobrego Pracodawcę. Możliwości są spore ale trzeba dać od siebie dużo i być naprawdę zaangażowanym .Niestety na sukces trzeba czasem trochę poczekać.... Zgadzam się z przedostatnim wpisem że "minimalizm" nie wystarczy. Zresztą gdzie wystarczy...? Raczej chyba nigdzie...Moim zdaniem można liczyć w na realną pomoc i wsparcie przełożonych, które naprawdę doceniam. Wykonują Oni naprawdę "kawał" dobrej "roboty" . Na koniec dodam że nie ma co sugerować się negatywnymi wpisami tylko samemu przekonać się jak jest w rzeczywistości. Pozdrawiam

Dla pracowitych ludzi to dobre miejsce (nie dotyczy centrali tam jest jedna wielka rodzina). Handlowcy nie mają źle ale uwaga; ci co myślą że minimalizm wystarczy i brak zaangażowania lepiej niech szukają innych "wyzwań". Tutaj są ogromne możliwości dla kreatywnych z ciągiem na wynik. Nie zrobisz tego bez wiedzy. Tylko można zadać pytanie; skąd wiedzę zdobyć gdy jest presja na wynik? Dla handlowca nasza firma jest wielkim wyzwaniem dlatego odnajdują się w niej ci co mają dużą wiedzę, pracowitość i błyskotliwość (to musi iść w parze) albo tylko błyskotliwość (czytaj; cwaniactwo)- ich czas na szczęście już chyba się kończy. Ci najlepsi na zarobki nie narzekają i uwaga tu nie chodzi o jakieś 3 czy 4 tysiące... Jest niestety jak w każdej korporacji; jesteś dobry musisz być jeszcze lepszy. Do czego to prowadzi? presja jest duża i niezłe tempo życia. Ale jak w życiu nie ma nic za darmo kto jest nauczony ciężkiej pracy nie musi się martwić o efekty i jest zadowolony. Uwaga; stopień zadowolenia z pracy zależy od miejsca pracy i stanowiska, z kim się pracuje i na kogo można liczyć. Jak piszecie że ludzie donoszą... pokażcie mi firmę gdzie tak nie jest:) za komuny tak było i to się nie zmieni.

ajla

a według mnie jak ktoś chce pracować to będzie pracować i nawet zarobi za to godne finanse, bo ja słyszałam wiele dobrego o tej firmie i wiem, że zwłaszcza stażyści mogą tam zdobyć super doświadczenie, które serio w przyszłości im się przydaje, a to bardzo ważna kwestia w dzisiejszych czasach :) pozdrawiam

12real

ciekawa to może i jest ale czy opłacalna? myślę że dla zdecydowanej większości zdecydowanie nie!Niestety za to że praca jest ciekawa i pełna wyzwań nic się nie kupi....

luna

ciezko sie czyta te koemntarze. tymbardziej ze mi sie wydaje ze FIN SA Brammer jest godna polecenia firma. w koncu Brammer to jeden z największych europejskich dystrybutorów produktów i usług utrzymania ruchu urządzeń przemysłowych, m.in. łożysk, układów przenoszenia napędu, produktów pneumatyki i hydrauliki, narzędzi, uszczelnień itp. to mysle ze praca powinna byc tam oplcalna ale i ciekawa

Zostaw merytoryczną opinię o Brammer S.A. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Brammer S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Brammer S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brammer S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brammer S.A.
1.7/5 Na podstawie 147 ocen.

Brammer S.A.