„Test Systemy Uszczelniające”

Częstochowa

Opinie o „Test Systemy Uszczelniające”

Roman

Praca jako doradca za 2 700 PLN brutto, czyli 1950 PLN na rączkę. Takie ogłoszenie dali. Czy warto?

bambaryłka

stałe godziny pracy dla pracowników biurowych i praktycznie nienormowany czas pracy dla mobilnych handlowców, przynajmniej nikt nie liczy godzin spędzonych przy uzupełnianiu danych. podpisujemy umowę o pracę na minimum krajowe. reszta jw. zakres obowiązków nieograniczony. brak benefitów. wynagrodzenie oparte jest o jakieś przedziwne wskaźniki. zapomnijcie chociażby o normalnym prowizyjnym systemie wynagradzania handlowców. (usunięte przez administratora) jeżeli chcecie podjąć tam pracę, to od razu na początku przestawcie swoje warunki i nie dajcie się mamić obietnicami. nic z nich nie będzie. jest to firma dobra dla studentów. doświadczenia się tu nie wycenia wysoko.

bambaryłka

Chcesz u nich pracować? Szkoda czasu! Wypłacają oficjalnie najniższą krajową. Reszta pod stołem jak zasłużysz. Pasuje Ci? Po 10 latach ZUS wylicza Ci emeryturę na poziomie 360 zł. Zaryzykujesz? Chyba czas takich prywaciarzy się kończy.

ulek

No dobrze, ale jaka aktualnie panuje atmosfera u nich?

Fistaszek
@ulek 28.09.2016 14:57
No dobrze, ale jaka aktualnie panuje atmosfera u nich?

Aktualnie? Lepiej nie pytać.

Bobofrut

Praca w firmie Test różni się w zależności od stanowiska. Względnie spokojnie jest na produkcji, większa nerkówka w handlowym. Handlowy wymaga dużych zdolności interpersonalnych, komunikacyjnych, technicznych i musisz mieć smykałkę do sprzedaży. Znajomość Offica nie wystarczy :) Jeżeli liczysz na pracę stacjonarną i spokojną, to nie w handlowym. Wszyscy mają obowiązek jeździć po Polsce. Nie liczcie, że będziecie jeździć mercedesami. Jedna toyota wiosny nie czyni :) Rozliczany będziesz od efektów a cele są bardzo wygórowane. Na produkcji największą bolączką, jest słabiutkie wyposażenie (ludzie pracują dosłownie na kolanach) i braki kadrowe (jest nas mało i musimy znać się na wszystkim). Gdyby ktoś chciał opisać wybrane stanowisko na produkcji to mogłoby no brzmieć "mechanik-tokarz-kierowca-magazynier-zaopatrzeniowiec" a w zastępstwie "wulkanizator". Pracownicy bez wyjątku świetni, z zarządem też idzie się dogadać choć szefowie bywają wymagający i czasem mają dziwne pomysły. Niestety są to typowi prywaciarze i szukają oszczędności wszędzie gdzie to możliwe, a jeżeli już decydują się na jakąś inwestycje, to szybciutko musisz na nią zarobić. Czasem mówią różnymi językami i sami się nie dogadują. Istna Wieża Babel. Problemem największym są różni znachorzy sprzedaży tzw. konsultanci, którzy wciskają szefom sprzedażowy kit nie licząc się z największym kapitałem firmy, czyli ludźmi. Budują irracjonalne struktury organizacyjne, wdrażają nieefektywne techniki i schematy sprzedaży. Wynik ich "pracy" jest taki, że klienci myślą, że mają do czynienia z nieelastyczną, drogą korporacją, a to 30 osobowa firma. Znachorzy swoje niepowodzenia zrzucają na pracowników. Pracownicy poddawani są dużemu stresowi ze względu na chaos i częstość zmian i nie każdy to wytrzymuje. Zarobki ok, bez szaleństw, i nie liczcie na ekstra premie, bo założenie jest takie, by gonić króliczka a nie go złapać :)

Opinia

Pamiętaj ulek - zawsze się opłąca wysłać CV bo nikt nigdy nie wie co go spotka za chwile i co będzie musizał zrobić w przyszłości i czy np nie straci nagle pracy. a jak cv juz jest u pracodawcy i sie zlgosisz to mozesz miec farta zeby pracowac od razu od reki bo np potrzebowac beda takiej osoby.....

Kuba_33

Witaj Szukają pracownika jako przedstawiciel. Zaproponowali spotkanie jako "praktyczne" - o co chodzi? będę wdzięczny za odpowiedź.

maggy

P. Danuto niech Pani będzie jak najdalej od tej firmy, jest umowa o pracę ale co z tego jak wynagrodzenia są na miernym poziomie a wymagania,że szkoda gadać. Ja już szukam od pewnego czasu pracy gdziekolwiek, aby się stad wyrwać.

Aby

To rzeczywiście super, kasa na czas, łał, no rewelacja, chyba tam bede ubiegał sie o prace, kolego wymagają od siebie zdecydowanie wiecej!

Bag

Najniższa krajowa w podstawie i mizerne prowizje od sprzedaży, rozklekotane auto i najlepiej jakbyśmy robił 10h, syf, nie polecam.

buk

abj - 2013-05-17 14:25:27 Duże wymagania, mało w zamiana mozesz napisać jakie warunki proponuja?

abj

Duże wymagania, mało w zamian

Zostaw opinię o „Test Systemy Uszczelniające” - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Test Systemy Uszczelniające”