Opinie o Julia Pogorzelska Promatek Media w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Julia Pogorzelska Promatek Media. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Julia Pogorzelska Promatek Media o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Julia Pogorzelska Promatek Media w Częstochowa

ania Nowy wpis

Szczerze nie polecam nikomu pracy w tej firmie, najgorsze miejsce, w jakim byłam. Wyzysk i kłamstwa oraz chamstwo na porządku dziennym, ludzie się tam kompletnie nie liczą , tylko ich zysk. Warunki pracy ( za moich czasów ) tragiczne- nie palili zimą, siedzieliśmy poubierani w swetry i kurtki, nie dało się wejść do toalety, taki był ziąb, Warunków socjalnych żadnych, najlepiej, żeby osiem godzin siedzieć i pracować bez przerwy na śniadanie, czy kawę. Tak właśnie robią właścicieli, którzy non stop siedzą przy pracownikach i patrzą im na ręce. Nie można rozmawiać, nie można się uśmiechnąć, zażartować...to nie praca, to (usunięte przez administratora)!!!!

Robert Nowy wpis
@ania

To ile zarabiałaś jak taki wyzysk? Bo skoro tyle roboty to i wyplata powinna być dobra. Chyba płacą więcej niż minimalna krajowa? Powiesz?

I. Nowy wpis
@Robert

Klaudia Nowy wpis

@toto w jaki sposób poniża firma? O co chodzi ?

toto

W odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i zgadzając się z poprzednikami. Nie ma nic pozytywnego w tej firmie oraz firmie matce adamigo. Osobiście nie polecam, jednak jeśli ktoś lubi być poniżanie i marna pensje to śmiało powodzenia.

Mirosław

@xxx, to już nie mnie odpowiadać na tak zadane pytanie - nie pracuję w Julia Pogorzelska Promatek Media, nie znam więc wewnętrznej sytuacji firmy oraz ustaleń. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Julia Pogorzelska Promatek Media? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Julia Pogorzelska Promatek Media? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Mirosław

@xxx, co rozumiesz poprzez stwierdzenie "sprowadzić cię do parteru". Przecież pracodawcy powinno zależeć na ambitnych, rzetelnie wykonujących swoje obowiązki pracownikach? Tacy pracownicy są często trwałą wartością firmy i jej siłą napędową. Może warto na ten temat porozmawiać z przełożonym w firmie Promatek Media?

xxx
@Mirosław

A z którym z pracodawców. Jest ich czterech w sumie trzech jeden pcha się do koryta.

xxx

W tej pracy nie ma żadnej bonifikaty. Pieniądze marne jak zaczniesz lepiej pracować to i tak zrobią wszystko żeby sprowadzić cię do parteru. Niszczą psychicznie i pewnie o to chodzi. Jak przestaniesz w siebie wierzyć stajesz się mniej wymagający. Powinni jeszcze w umowie dawać spotkania z psychiatrą dla pracowników oczywiście gratis.

pomyłka

Jaka bonifikata? Czy ktoś wierzy w bzdury które są opowiadane w częstochowskich firmach. Ludzie czy nie czytacie książek o manipulacji pracownikiem i rozmową kwalifikacyjną.

koty za ploty

Tragedia. Nie polecam. Wyzysk totalny za marne pieniądze.

abb
@koty za ploty

czy to samo dotyczy pracy w powiązanej firmie Kukuryku?

koty za ploty
@abb

Uciekać od tej firmy kukuryku promatek to ci sami właściciele. Zarobki tragedia obiecanki cacanki. Praca na własne ryzyko.

Zostaw merytoryczną opinię o Julia Pogorzelska Promatek Media - Częstochowa

• Jak się pracuje w Julia Pogorzelska Promatek Media?

Zobacz opinie na temat firmy Julia Pogorzelska Promatek Media tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Julia Pogorzelska Promatek Media
  • Dąbrowskiego 41 lok. 7