Opinie o Julia Pogorzelska Promatek Media w Częstochowa

counter
toto Nowy wpis

W odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i zgadzając się z poprzednikami. Nie ma nic pozytywnego w tej firmie oraz firmie matce adamigo. Osobiście nie polecam, jednak jeśli ktoś lubi być poniżanie i marna pensje to śmiało powodzenia.

Mirosław Nowy wpis

@xxx, to już nie mnie odpowiadać na tak zadane pytanie - nie pracuję w Julia Pogorzelska Promatek Media, nie znam więc wewnętrznej sytuacji firmy oraz ustaleń. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Julia Pogorzelska Promatek Media? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Mirosław Nowy wpis

@xxx, co rozumiesz poprzez stwierdzenie "sprowadzić cię do parteru". Przecież pracodawcy powinno zależeć na ambitnych, rzetelnie wykonujących swoje obowiązki pracownikach? Tacy pracownicy są często trwałą wartością firmy i jej siłą napędową. Może warto na ten temat porozmawiać z przełożonym w firmie Promatek Media?

xxx Nowy wpis
@Mirosław

A z którym z pracodawców. Jest ich czterech w sumie trzech jeden pcha się do koryta.

xxx

W tej pracy nie ma żadnej bonifikaty. Pieniądze marne jak zaczniesz lepiej pracować to i tak zrobią wszystko żeby sprowadzić cię do parteru. Niszczą psychicznie i pewnie o to chodzi. Jak przestaniesz w siebie wierzyć stajesz się mniej wymagający. Powinni jeszcze w umowie dawać spotkania z psychiatrą dla pracowników oczywiście gratis.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Opinie pracowników poruszające kwestie związane z pracą w Julia Pogorzelska Promatek Media okazują się być cennymi wskazówkami podczas podejmowania decyzji związanych z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

pomyłka

Jaka bonifikata? Czy ktoś wierzy w bzdury które są opowiadane w częstochowskich firmach. Ludzie czy nie czytacie książek o manipulacji pracownikiem i rozmową kwalifikacyjną.

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Promatek Media? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

koty za ploty

Tragedia. Nie polecam. Wyzysk totalny za marne pieniądze.

abb
@koty za ploty

czy to samo dotyczy pracy w powiązanej firmie Kukuryku?

koty za ploty
@abb

Uciekać od tej firmy kukuryku promatek to ci sami właściciele. Zarobki tragedia obiecanki cacanki. Praca na własne ryzyko.

Zostaw merytoryczną opinię o Julia Pogorzelska Promatek Media - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad