Opinie o Brammer S.A. w Kolbuszowa

Brammer jest jednym z wiodących europejskich dostawców wysokiej jakości produktów do utrzymania ruchu w przemyśle. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów. Działamy na terenie większości krajów Europy, oferując dostawy i obsługę na miejscu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. We współpracy z naszymi klientami pomagamy zwiększyć wydajność produkcji, a jednocześnie obniżyć całkowite koszty zakupu komponentów i zmniejszyć wartość kapitału obrotowego.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brammer S.A. w Kolbuszowa

Franek

Nie przesadzajcie z tymi zarzutami. Może trzeba bardziej starać się ,a nie prowadzić obserwacje innych?

Wpt
@Franek

Z doświadczenia to powiem ci ze wyglada to tak ze ile byś się nie narobił to i tak zawsze będzie mało... a jeśli już będziesz miał jakiś sukces a jeszcze lepiej taki spektakularny to na pewno znajdzie się jego ojciec lub matka... i uwierz mi na pewno nie będziesz to ty...

gosc

Czy pracuje ktos z was w kontroli jakosci? jesli tak to jakie warunki/wynagrodzenie?

@gosc

W kontroli jakości to sami obcokrajowcy.Tam wypłaty tylko w funtach lub euro.

Czy Brammer S.A. praktykuje "luźne piątki"?

Narciarz

Luźne to co najwyżej gacie ????

Romek

Lipaaa, nie polecam, przegrańcy tu pracują

Ptk
@Romek

Potwierdzam lipa!

Firma Brammer S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży części zamiennych dla przemysłu. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Agnieszka

@Romek dlaczego tak uważasz ? Powiesz coś więcej, skąd tak negatywna opinia o tej firmie ?

U96

Co sądzić o firmie i jej zarządzie, jeśli na tydzień przed imprezą firmową jest ona odwołana jednym mailem? Ostatnia była 5 lat temu. Sama satysfakcja, że pracuje się w międzynarodowej firmie to za mało, dobrze by było jeszcze zarabiać na porównywalnym z Zachodem poziomie a nie 1/4 i cieszyć się że się w ogóle pracuje. Czuję się jakbym z liścia dostał od przybysza z Singapuru. Cała nadzieja w A....o że przejmie ponownie organizację i znowu N...k zapanuje. Amen.

Witold
@U96

Jaki był powód odwołania przez firmę Brammer planowanej imprezy? Dobrze wiedzieć, że w ogóle pracodawca honoruje taką formę integracji pracowników. Skoro imprezę odwołano, to podano może nowy termin, kiedy miałaby się odbyć?

Wp
@Witold

A co to ma za znaczenie??? Nie robi się takich rzeczy i tyle. Widać jak firma traktuje pracownika... i tyle w temacie.

Witek
@Witold

Tak tak honoruje od wielkiego dzwonu raz na 5 lat i jeszcze odwołują. Mimo, ze wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Narciarz
@U96

Jakim to trzeba być ułomnym człowiekiem żeby płakać nad jakąś odwołaną imprezą. Czuć się jakby dostać z liścia ... ????. Ludzie zróbcie Sobie sami imprezę po pare złoty zrzuta i Heja .. w czym problem ? Bez łaski i można robić co się chce, a nie lizać D na firmówce i sztucznie się bawić

U96
@Narciarz

Narciarz, masz rację. Ubolewam, że w tak dużej firmie nikt nie postawił się Pinokiowi. Jak mają nas szanować jeśli sami się nie szanujemy?!

Wp
@U96

Tak z czystej ciekawości a kto otrzymał taka fajna ksywę Pinokio?

Artur
@Wp

Wypowiadasz się w tym wątku, więc wnioskuję, że znasz firmę od środka. Napisz na jakim obecnie poziomie jest wypłata i czy można liczyć na terminowe przelewy? Mam nadzieję, że odpowiesz.

Meg

Szukam pracy, nie mam doświadczenia, na żadnym że stanowisk. Jedyne co to pół roku stażu w księgowości. Znam j. Francuski. Czy byłaby jakakolwiek szansa na zatrudnienie w tej firmie? (Rzeszów)

Aneta
@Meg

Słyszałam, że Brammer jest zainteresowany kontaktem z absolwentami szkół wyższych. Ukończyłaś zatem studia? Takim osobom firma oferuje: ciągły rozwój umiejętności zawodowych i pracę według najlepszych standardów europejskich, możliwość nauki oraz udoskonalania języków obcych oraz przejrzyste zasady rozwoju i awansu zawodowego.

Gall Anonim

W tej firmie za mało płacą a trzeba sie dużo orobić

następny

Cała prawda

Dawid

Witam. Jak z rekrutacją do działu handlowego/ Pojawiło się ogłoszenie na mój rejon, warto aplikować? Pracę mam dość stabilną. 5000 netto osiągalne co miesiąc? Jakie auto/gps/premia/ciśnienie?

Pomocny
@Dawid

Mozesz spokojnie dużo więcej podstawy wyciągnąć. Premie słabe

@Pomocny

Doświadczenie zawodowe jest głównym kryterium, które sprawia, że podstawa wynagrodzenia nowo zatrudnionego pracownika jest wyższa? Skoro twierdzisz, że można negocjować warunki umowy, to chciałbym wiedzieć, którym kryterium kieruje się pracodawca w trakcie tych negocjacji. Mógłbyś napisać?

@Andrzej

O to należałoby zapytać pracodawcę...

Masz rację, ale wolałbym dowiedzieć się więcej informacji od osób zatrudnionych w firmie, żeby poznać rzeczywiste warunki pracy i możliwości rozwoju. Napisz kilka słów o kontraktach zawieranych z nowymi pracownikami. Są stabilne i długoterminowe, czy raczej zlecenie?

Bartek
@Andrzej

Dopiero 3 umowa jest na czas nieokreślony...

@Bartek

Rozumie. Zastanawia mnie jednak, czy otrzymując umowę na czas nieokreślony, możemy również liczyć na ewentualną podwyżkę wynagrodzenia? Mam nadzieję, że tak, chociaż wolałbym się upewnić, zadając to pytanie właśnie Tobie, ponieważ widzę, że masz rzetelne informacje związane z tym pracodawcą.

Bartek

2-4% podwyżki.... przy zmianie umowy na kolejna

edziu

Jako przedstawiciel? Jakie zarobki ?

Robert

Witam chcialem zapytać a jak wyglada sytuacja pracy na magazynie w centrali Kolbuszowa, płaca rozwój, słyszałem że jest kilka działów na magazynie który polecacie?

BYLY

Jeśli by nie miejscowi i starzy pracownicy to już powoli nie miał by kto tam pracować, co miesiąc odchodzi po kilka osób. A długoletni pracownicy też powoli maja dość pracować za jakieś ochlapy. Firma musi zaakceptować że to już nie te czasy że się trzymało danej firmy na dobre i złe za grosze, trzeba zacząć doceniać dobrze pracujących ludzi w każdym dziale, a nie pracować na ludzi którzy są w pracy żeby tylko godziny zleciały.

wpt
@BYLY

no niestety tak to wygląda jak nie szanuje się pracowników!!! Najlepsi już dawno odeszli i jest im bardzo dobrze!

Handlowiec
@wpt

Najlepsi odeszli albo są w trakci odejścia. Czasem jak się grunt Pali pod nogami to nowej osobie zaproponują więcej... firma działa coraz gorzej

Ulka

Nie zgadzam się z niektórymi opiniami. Żeby być docenianym pracownikiem trezba po prostu dobrze pracować!!!!

@Ulka

Nie. Żyjesz złudzeniami. Tak to nie działa. Liczy się tylko zysk a dobrego prawnika nikt nie doceni. Lepiej się za nadto nie przejmować i na jedno wyjdzie.

@Grzegorz

Dlaczego tak twierdzisz? Najczęściej właśnie osoby, które dobrze pracują mogą liczyć na słowa uznania. A może mówisz o jakiejś konkretnej formie owego doceniania? Jeśli, jako pracownik, nie czujesz się odpowiednio doceniony, może warto poruszyć ten temat z szefostwem?

@Julita

Poruszyć temat z szefostwem ? To nie jest nawet kwestia jednej firmy. Tak po prostu jest w Polsce w relacjach pracownik - pracodawca. To jest element naszej polskiej kultury i podejścia do drugiego człowieka. Mam porównanie wiec wiem co pisze.

@Grzegorz

Nie neguję, że nie masz porównania. Jednak jak - według Ciebie - można sobie inaczej pomóc? Rozmowa z szefostwem to często jedyna realna szansa na poprawę sytuacji, nie uważasz?

@Julita

Nie. Realna szansa na poprawę jest robić swoje w granicach poprawności i za nadto się nie wczuwać.

greg
@Julita

A w d.. sobie można wsadzić słowa uznania skoro nie ma z tego pieniędzy. Co ty bredzisz ?

witam znalazłam ogłoszenie że szukają do pracy jako specjalista do spraw handlowych i logistyki w bydgoszczy chciałam podpytać ile taka osoba mniej więcej może zarobić jakie są warunki zatrudnienia

Witam. Podajcie realne zarobki i warunki pracy w Bydgoszczy. Znalazłam ogłoszenie że szukają Specjalista ds. Handlu i logistyki.

Serio

Czy były jakieś świąteczne lub poświąteczne dodatki????

Prawda
@Serio

My po 500 dostaliśmy i w zeszlym roku też

DEXTER

DO ME. Moze Tylko Ty dostales premie grudniowa.Bo jakos nie zauwazylem roznicy na moim koncie i z tego co wiem to wiekszosc ludzi tez nie dostalo.Wiec gdzie tu sprawiedliwość?jak sie szanuje pracownika ze niektorzy doataja premie a niektorzy nie.Wiec w takim razie Ci co nie dostali to gorzej pracuja czy jak ?prosze o logiczne wytlumaczenie mi tego.Bo to przesada jest.I z tego co wiem to drugi rok z rzedu tak niestety jest.Pozdrawiam

Czymś
@DEXTER

Dobrze powiedziane!!! A czy to prawda ze kolejne niezadowolone osoby odeszły bądź niedługo odejdą z tej firmy???

@Czymś

Jakie były warunki otrzymania wspomnianej premii? Czy powszechnie wiadomo było, że premia przeznaczona jest dla wszystkich pracowników? Może była ona swoistą nagrodą za rzetelnie wykonywaną pracę? Podpowiedzcie, jak rzeczywiście wyglądała ta sytuacja?

Cnn
@Julita

Przecież doskonale wiesz jak wyglądała ta sytuacja ???!!! To po co pytasz? Przecież to ty decydowałam o tym Szanowna Pani administrator ...

Bella

No wlasnie ! Jak to jest ?ze jedni dostaja premie poswiateczna a drudzy nie ?to jest kpina jakas z tych pracownikow co nie dostali ?gorzej pracuja czy jak ?zero szacunku i poszanowania ze strony odgórnej ze tak niedocenia wszystkich a wymaga Bog wie czego !

Precedence

Pracowałam tam prawie dziesięć lat. . niestety nie chciałabym trafić kiedyś jeszcze do takiego pracodawcy. Mówią, że miejsca tworzą ludzie, a u nich z tym jest największy problem-> ty masz słuchać ich a oni najzwyczajniej w świecie mają ciebie jako pracownika daleko...Tam liczą się tylko ze 'swoimi i plecakami' taką to słoma z cholewa i posuch nic więcej. Unikajcie. Moje sugestie dla Brammer S.A.: Firma powinna dbać nie tylko o polecanych czy rodziny pracowników Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmądrzeć

CNN
@Precedence

Brawo !!! Sama prawda i tylko prawda!!! Tylko patrzeć jak tam naprawdę nie będzie miał kto pracować!!! Niestety tak kończą firmy które nie wiedza ze o dobrego pracownika trzeba dbać i doceniać. Niestety tego w tej firmie zawsze brakowało.

Zostaw merytoryczną opinię o Brammer S.A. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Brammer S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Brammer S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brammer S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brammer S.A.
1.7/5 Na podstawie 147 ocen.

Brammer S.A.