Opinie o Brammer S.A. w Kolbuszowa

Brammer jest jednym z wiodących europejskich dostawców wysokiej jakości produktów do utrzymania ruchu w przemyśle. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem największych światowych producentów. Działamy na terenie większości krajów Europy, oferując dostawy i obsługę na miejscu przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. We współpracy z naszymi klientami pomagamy zwiększyć wydajność produkcji, a jednocześnie obniżyć całkowite koszty zakupu komponentów i zmniejszyć wartość kapitału obrotowego.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brammer S.A. w Kolbuszowa

Skąd tyle ogłoszeń na stanowisko handlowców? Rozwój czy może dużo osób zmieniło prace?

Thk
@Adam

Tez się nad tym zastanawiam? Może ktoś coś ?

U96
@Adam

tak, wiele osób odeszło i ciągle odchodzą.

JACEK G
@Adam

Jak masz na kolanach prosić o 50 ziko podwyżki to lepiej w Biedrze na ochronę iść.

AREK
@Adam

Coraz więcej ludzi z stamtąd ucieka nie widzą rozwoju a o pieniądzach można zapomnieć

@AREK

Jeśli praca polega na pisaniu raportów rano, w południe i wieczorem to nie ma się co dziwić, że ludziska odchodzą.Coś się tym nowym „sternikom” pomieszało i nie bardzo mają pojęcie co jest ważne dla jakości obsługi klientów i rozwoju biznesu.A kolejki nowych kandydatów do pracy przed firmą coś nie widać.Słabo to wygląda...

@AREK

Jak to o pieniądzach można zapomnieć? :P Nie ma rozwoju, ścieżki kariery? Nie zdarzają się awanse w Brammerze?

@Adam

Dobrzy handlowcy odchodzą. Zostają wygodni i ci, którzy pracę w Brammer traktują jak płatnika składek :)

Dużo osób zmieniło pracę. Zarobki od 20 lat takie same

Kamil
@Adam

Wszyscy uciekają zobaczyli że jednak daleko tak nie pociągną, z rozmów wynika że takiej rotacji to nie było od początku firmy

Olo

Witam. A czy ktoś wie coś o pracy Warszawie? Jak ludzie, warunki pracy, kasa? Polecacie?

Lipa, atmosfera do kitu.

Warszawiak
@Olo

Ostatnio non stop szukają kogoś do wawy. Zobacz ich biuro w garażu- taki poziom międzynarodowej firmy.

Były
@Warszawiak

Wiesz w garażu to chyba dobrze.Tam nawet Apple zaczynało i zobacz do czego doszli.Dobry wzór dla Rubixa od garażu do lidera europejskiego….

Warszawiak
@Były

Przez 20 kilka lat w garażu No super ;) współczuje ludziom tam pracującym. Ja jako klient niestety słabo to oceniam

Zorientowany
@Warszawiak

@Warszawiak jak się ładnie podpisujesz; Proponuję współczuć tylko sobie. Akurat grubo się mylisz. Ci którzy tam pracują akurat z lokalizacji i miejsca są zadowoleni.

Arek
@Zorientowany

Czy w Brammer można liczyć na premie świąteczna?

Lu
@Olo

Jest super ale każdemu mało

Alicja
@Lu

No jeśli mają swoje preferencje... Czyli jak to aktualnie jest, że piszesz, że super? Bo może faktycznie się polepszyło odkąd narzekali?

@Olo

Warszawa to chyba jeden z,,,,,,,,, oddziałów co chwilę szukają osób, co jeden to lepszy tam tylko czekają żeby na,,,,,, na drugiego

Daniel

Witam! Co do Firmy nie mam zarzutów lecz do osób które zarządzają tą firma - Tragedia! Przyszedłem na magazyn, na początku najniższa krajowa przez okres 3 msc. Zero wprowadzenia, dostajesz wózek, pokazują Ci jak się skanuje dokumenty i jazda, ruszasz przed Siebie. Są dwie zmiany, jeśli trafisz na tą lepszą - jesteś zbawiony i szybko się nauczysz a koledzy z tej zmiany są super nastawieni do Ciebie - po ludzku, podpowiedzą, pomogą z czym masz problem. Rozwój jako taki jest z magazyniera roznoszącego paczki na magazyniera pakującego paczki ewentualnie na dział przyjęć towaru. Dla młodych pracowników którzy nie skończyli jeszcze 26 lat wydaje mi się że opcja fajna - Odpukać swoje 8h i do domu, ewentualnie dla tych bardziej "zaangażowanych" są dodatkowe soboty (140zł za 6h). Osoby które pracują na Produkcji, mówię tu o cięciu Szyn, wałków i cięciu pasów mają dokładnie takie same lub mniejsze zarobki niż osoby pracujące na magazynie a Brammer ma z nich bardzo duży przyrost gotówki lecz o pieniądzach nic nie słychać. Pan Krzysztof jest pogubionym dyrektorem i nie wie jak zarządzać ludźmi w firmie aby pracowało się o wiele lepiej a Pan Zbigniew jest pod miotełką dyrektora i boi się cokolwiek złego pisnąc na jego temat a co dopiero się jemu sprzeciwić w kwestiach magazynowych. BHP w firmie jest bardzo słabe. Kierownik magazynu daje Ci do podpisania kartę że zapoznałeś się z przepisami BHP a tak naprawdę to podpisujesz i idziesz dalej zasuwać na magazynie nie wiedząc nic jakie zasady panują na magazynie a zostaje ono dopiero poprawione gdy nastąpi wypadek u pracowników. Moim zdaniem praca w Brammerze jest w porządku. Nie jest to praca ciężko fizyczna, oczywiście zdarzają się momenty gdzie musisz coś ciężkiego dźwigać ale to rzadkość. Jeśli ktoś trafi na dział Konfekcji to ma naprawdę dobrych chłopaków w grupie którzy są bardzo pomocni (Zawsze gdy przychodziłem do nich to mi pomogli i nigdy nie zostawili na pastwę losu "znajdź se sam") a uwierzcie mi, łatwo się tam pomylić. Co do magazynu...Tak jak pisałem, zależy na jaką zmianę się trafi.

Beata
@Daniel

No a piszesz, że jedna zmiana jest lepsza - od czego to zależy że akurat tą jedną tak chwalisz? Jest możliwość pracy tylko na jedną zmianę albo jakiegoś wpływu na grafik czy wszystko jest ustalane z góry bez wpływu pracownika?

Czy w firmie Brammer S.A. da się zarobić 4900 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Krzysiek

Zarobisz, ale najniższą krajową + 300zł premii raz na trzy miesiące przez minimum dwa lata. Później kolejny rok będziesz starał się o podwyżkę. Po roku chodzenia, proszenia i sprawdzaniu całej Twojej pracy dostaniesz stówkę brutto podwyżki - i to pod warunkiem, że przez cały okres pracy ani raz nie zdarzyło Ci się nawet najmniejsze potknięcie. Co do perspektyw rozwoju to można zapomnieć. Brak jakichkolwiek szkoleń asortymentowych - uczysz się wszystkiego we własnym zakresie, ślęczysz w domu nad katalogami i po godzinach poznajesz produkty. Nikt ze współpracowników Ci nie pomoże, prędzej podstawi nogę albo podłoży świnię żeby wybić się Twoim kosztem. Praca tylko dla desperatów i osób które nie mają innej możliwości.

Ppe

4900 to brutto po okresie 3msc. I na podwyżki nie ma co liczyć

Firma Brammer S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży części zamiennych dla przemysłu. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Rumia
Rumia
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Joanna

Odradzam tą firmę każdej osobie, nie warto dla mniej pracować. Zawsze były kiepskie zarobki a dodatkowo od 2 lat szalejąca inflacja, podwyżki a nasza kadra zarządzająca +hindus który traktuje tą firmę jak kolonię mają to gdzieś. Od paru lat szczury uciekają z tonącego okrętu. Szczerze odradzam.

Prawda niestety!!!

@Joanna

Jeszcze niedawno tam pracowałem. Potwierdzam tragiczne zarządzanie tą firmą. Szczególnie jeżeli chodzi o wynagrodzenia

Wo
@Joanna

Zdecydowanie również odradzam. Zrobią wszystko żeby każdy grosz zaoszczędzić. Starzy pracownicy zaczęli odchodzić.

Tpm
@Wo

I to są przykłady jak można przez nieodpowiednie zarządzanie oraz przez brak doceniania pracownika rozłożyć firmę. Firma zza płota pewnie się cieszy, zreszta nie tylko oni.

Ppe
@Joanna

Znam ją i wiem jak sie traktuje pracowników- jak koszt w rubryce.

Witam. Chciałbym się zapytać jak wygląda praca na Warsztacie ? ????

Niebieskooka

Jacek G. , ktoś,coś ? Czemu nie pożegnał sie osobiscie?

@Niebieskooka

Niektórzy taką mają klasę i wyszło jak mu na nas zależy/zależało.

Tl
@Niebieskooka

I on już mial dość ? To naprawdę źle się dzieje w tej firmie.

M

Z kontrahentami się pożegnał ;)

@M

Jak się da, to klientów się zabiera ????

Ta firma to porażka. Zero bhp. Pracownicy Muszą dzwigac łożyska z półek . Normy dźwigania przekroczone. Brammer ustala własne zasady co do pracowników które są niezgodne z prawem pracy. Połowa kierownictwa do wywalenia. Biorą pieniądze a magazynierom nie dadzą żadnej podwyżki. Najlepiej żeby za darmo robić i się nie odzywać. Nikomu nie polecam pracy tutaj. Brammer to pomyłka . Klienci zadowoleni a pracownicy są traktowani jak pachołki

Przemo

Witam . Jak wygląda praca na stanowisku Magazynier ?

ruben

Dzisiejszy Rubix vel Brammer to niestety firma, która hołduje swojej starej zasadzie: cyfra i plecy się tu tylko liczą. Na nabranie doświadczenia jak radzić sobie kiedy mają ciebie jako człowieka, daleko z tyłu - ok, ale na dłuższą pracę i pozwolenie na to, żebyś czuł się nikim bo nie ze swoich jesteś - autopsyjnie NIE POLECAM.

rubenka
@ruben

Ja mam to samo doświadczenie z tego czegoś, a pracowałam tam dość długo i najlepiej wiem jacy tam zarządzają. Współpracownicy też w łyżce wody by utopii, zełgali byleby nie ich....nieprzyjemna praca w Rubixie i tyle. Uciekać jak najdalej bo tam tylko plecakiem gniazdo grzeją.

Jolka
@rubenka

Ehh tak tu jest niestety masz rację Rubenka. Nowa nazwa od ponad roku a sposoby folwarczne jak były tak są. Niby koledzy z biurka obok rzeczywiście to tylko najzwyklejsi frustracji, którzy latają z jeziorem i nieprawdy są gotowi poswiadczac nawet pod przysiega, a czlowiek im pomagal, wspieral i wręczył za nich jak trzeba było....No dni i tyle.

Dżony
@Jolka

Jolka, rubenka, ruben - zacna ci to prawda. Najgorsze są u nich; traktowanie ludzi przez wierchuszkę a co za tym idzie ich wzorem podp.... jeden na drugiego tak jak napisał ruben, żeby tylko siebie uchronić. Sam tam lata wyrabiałem, aż komuś z przyd.... było potrzebne moje miejsce pracy dla plecora. Nie warto tracić nerwów i pracować z takimi "ludźmi".

Artur
@Dżony

Widzę nie wspominasz najlepiej atmosfery w tej pracy. Jesteś pewien, że zwolnili cię, bo mieli znajomka na to miejsce. Może po prostu mieli jakieś obiekcje co do twojej pracy? Bo wiesz, każdy tłumaczy się jak może.

tomek

Jestem pracownikiem magazynu i nie polecam.

@tomek

A dlaczego nie polecasz? :P Chodzi Ci o jakieś konkretne warunki zatrudnienia w Brammerze czy o coś innego? O co? Mnie akurat interesują zarobki.. Czy mógłbyś do nich się odnieść i napisać jak je oceniasz?

tomek
@Renata

Czesci nie mozna wyniesc. Pilnuja jak diabli

Tomasz
@tomek

No dobra, a ile można zarobić? Bo to co napisałeś nie bardzo ma się do pracy w Brammerze. Napisz lepiej jak to wygląda z zarobkami w tej firmie :) Jesteś zadowolony?

jarek
@Tomasz

marne 2500 na magazynie netto

Czy pracodawca Brammer S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracuś

Podwyżka 200brutto o 9 latach :)

Kamil

Opinia kandydata a teraz to już byłego. Rozwój firmy bardzo dziwny co lepsi pracownicy zaczynają uciekać do konkurencji albo są przez nią przejmowani i dzieje się tak z większości działami tej firmy, starzy pracownicy są bo są ale też zaczynają szukać perspektyw do lepszych zarobków i rozwoju. Z moich rozmów z osobami pracującymi w tej firmie wynika że rozmowy z pracodawcą kończą się zakończeniem współpracy i w ostatni czasie jest strasznie dużo odejść chyba najwięcej przez cały okres funkcjonowania firmy.Nowe osoby tak jak i ja po kilku miesiącach uważają ze praca w takich warunkach i za takie pieniądze nie ma sensu, Co mogę doradzić to szukajcie pracy w kilku miejscach i odrazu precyzyjcie swoje wymagania bo z każdym miesiącem zamiast lepiej będzie tylko gorzej, ja obecnie pracuje w całkiem innej branży i nie żałuję chodź obawy były spore ale podejście zespołu zarządzającego to całkiem coś innego a o kwestiach pieniężnych nie wspomnę . Życzę wszystkim powodzenia i satysfakcji z pracy

Sebix

Chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada praca pracownika handlowego - inżyniera sprzedaży. Jak warunki placowe, potencjalny rozwoj, wymiar pracy, benefity, uzytkowanie auta prywatnie, gps, raportowanie, rozliczanie, premie itp.

@Sebix

jest ok. zapraszam.

Sebix

Dzieki, a cos wiecej mozna;) ? Jakies rozterki mam i stad taka ciekawosc.

Ktk
@Sebix

Zapytaj tych co odeszli na forum. Moim zdaniem są lepsze firmy. A z tej firmy ludzie cały czas odchodzą. Moim zdaniem niewspółmierne oczekiwania co do zarobków. A poza tym zawsze jest inaczej niż się umawiałeś na początku.

@Ktk

Hmm... a czemu ludzie odchodzą z Brammera? I jak to jest inaczej niż się umawia na początku? Mógłbyś przybliżyć o co dokładnie chodzi?

Igaaa

Mam kilka pytan odnosnie pracy na stanowisku handlowca. 1) Jak firma wypada pod katem mozliwosci zarobkowych (przecietny pracownik z 2-3 latami doswiadczenia) 2) Dostepne narzedzia pracy (samochod? Laptop? Telefon?) 3) Atmsofera panujaca w biurze Z góry dzięki za odpowiedz!

Igi
@Igaaa

Samochód lepszy gorszy dostaniesz, laptop tez. Atmosfera w biurze ? Zależy od oddziału. Płaca marnie. O każde 50zl musisz się upominać! Jak sobie czegoś nie wywalczysz na początku i to jako pensji zasadniczej to tylko później mydlenie oczu odnośnie premii motywacyjnej. Reasumując: szkoda na nich czasu!

Igaaa
@Igi

Oki, dzieki za odpowiedz! Czyli na regularna premie ze sprzedazy nie ma raczej co liczyc? Troche dziwne na takim stanowisku... No i jesli moglbys przybliżyć +/- podstawe jakiej mozna sie spodziewac bylabym wdzieczna

Itp
@Igaaa

No może premie dostaniesz 100 lub 300zl ale nie więcej. Ale za bardzo i na to bym nie liczył. Zawsze jest coś żeby nie dać dodatkowej kasy. Za to jak nie zrobisz wyniku to wtedy na pewno nie zapomną ci uciąć wypłaty - no bo przecież nie zrobiłaś. Dlatego ja już tam nie pracuje. Szkoda na to czasu. Są lepsze firmy w Polsce które doceniają pracownika.

Nvb
@Itp

(usunięte przez administratora) Najpierw coś trzeba dać od siebie przez ładnych parę lat aby były efekty ale to bardzo wymagająca praca niestety, słabi psychicznie i mało kreatywni niech szukają innych wyzwań.

U96
@Nvb

Handlowiec jeżdzący po kilku latach 4000-4500 netto, osoba pracująca stacjonarnie 2800 netto po kilku latach oczywiście. Nieproporcjonalnie wysokie wymagania w stosunku do wynagrodzenia.

@Igaaa

Hej, pracujesz może juz w brammer? Chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada oczami świeżego pracownika handlowego - inżyniera sprzedaży. Jak warunki placowe, benefity, uzytkowanie auta prywatnie itp.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Brammer S.A.? Chętnie zatrudniają?

wtyka

Przyjmują chętnie, bo mało płacą...

@wtyka

A wiesz może coś więcej na temat warunków pracy dla studentów? Czy są takie same jak dla innych? Chciałabym też się dowiedzieć czy można bez problemu dogadać się z pracodawcą w sprawie grafiku bo jak wiadomo studenci dzienni są jednak mniej dyspozycyjni.

Wtyka
@Renata

Z tego co mi wiadomo to studentów dziennych nie zatrudniają

To byla ugoda ale ZACNA i pokazowa.

Akal

O jaka ugodę chodzi można wiedzieć ?

Pik
@Akal

Ugoda z koleżanka z Krakowa, która została zwolniona z pracy... jak sędzia zobaczył argumenty tej dziewczyny to sam zaproponował ugodę i nie kazał się zbyt długo zastanawiać przedstawicielowi pracodawcy...

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Brammer S.A.?

Lider

Jest spoko. Z dużym szacunkiem.

Pi
@Lider

A co to za liderzy się pojawili?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Brammer S.A.?

Wp

Dobra atmosfera w tej firmie? Ten post to chyba żart !!!

Pozytywny

Bardzo mili ludzie i to zaróno w każdym oddziale jak i centrali. Dziwiją mie te wzajemne animozje i czasami wywyższanie się. Proponuje więcej rozmawiać ze sobą i nie tylko o zagubionych fakturach Powodzenia :)

Wpt
@Pozytywny

Ale ze o co chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Brammer S.A. - Kolbuszowa

• Jak się pracuje w Brammer S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Brammer S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brammer S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Brammer S.A.
1.7/5 Na podstawie 147 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042