Opinie o Robod S.A. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Robod S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Robod S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Robod S.A. w Gdańsk

Czy do dziś jest tak jak pisano z rok temu ze szwaczka zarabia minimalną krajową? Jak teraz tutaj wisi taka oferta to piszą w niej o akordzie i jakichś widełkach od minimalnej właśnie do 5000 zł. skąd to się bierze? To z tego akordu jakaś średnia różnica czy jednak premie zaczęli dawać? Można te 5000 zł zarobić?

Administrator Nowy wpis

Firma Robod S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Czy warto aplikować? Jakie macie doświadczenia?

Były Nowy wpis

Jako były pracownik: ogółem to szkoda czasu na te firmę. Zarobki kiepskie, brak możliwości rozwoju.

Ola

Nie polecam pracy na stanowisku szwaczki. 1. Wynagrodzenie akordowe, więc teoretycznie jak więcej użyjesz to więcej zarobisz - nic bardziej mylnego. Często zdarzają się zastoje w produkcji i zamówieniach więc dostajesz najniższą krajową. 2. Broń Boże nie mów nic o zarobkach bo inne szwaczki pojadą z tobą jak po błocie. Zazdrosne, ciągle donoszą i obgadują każdego. 3. I ten jeden pracownik magazynu, co ma problem z higieną. Wytrzymać się nie da jak tylko wchodzi na halę, zapach ciągnie się na kilka metrów. Na nic zdały się monity od strony kierowniczki ...

Halina
@Ola

No a jak nie ma zastojów to można zarobić przyzwoicie? Mówisz, że często się one zdarzają, ale tak mniej więcej ile miesięcy w roku wypada ta najniższa krajowa? A czy jeśli nie mówi się o kasie to idzie pogadać z tymi szwaczkami? Bo jednak warto mieć się do kogo odezwać na zmianie :)

Byly pracownik Nowy wpis
@Halina

Na produkcji...czyt. szwaczka zarabia się tylko najnizsza krajowa.

Jak w naszym państwie . Obiecanki cacanki ,jak już dostaniesz parę groszy więcej do wypłaty to wiedz że musisz się szykować na zwiększenie wydajności bo będą cię cisnąć jak jb... pomarańcz . Nie patrz na słowa a na czyny jak już jesteś bo smarować to potrafią, myślą oczy jak mało kto .

Robod S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko SZWACZKA. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Gustaw

Nie trzeba siedzieć blisko wystarczy znać swoją pracę a firma potrafi to docenić, polecam.

Niki
@Gustaw

He, docenią. A to się bawiłem

Nicki
@Gustaw

Docenią dogonią i jeszcze raz docenią. Wszystko poustalane. Kilku na górze A reszta do roboty.

A
@Gustaw

Jak bardzo firma docenia swoich pracowników. Ile zarabiają pracownicy, specjaliści w sklepie.

Mareczek
@Gustaw

Firma nie zamierza inwestować w ludzi ani ich miejsce pracy.

Joanna
@Mareczek

Ciekawa jestem czym umotywowany miałby być ten zamiar a raczej jego brak? Mają wystarczające obroty i nie trzeba im zwiększania wydajności poprzez motywację czy jak?

Eta

Tragiczne zarobki, brak premii motywacyjnej... wykorzystaj pracownika i zapłać mu grosze. Odradzam ,mocno odradzam

Brydzia
@Eta

Płacą najniżej ile mogą, zero możliwości awansu, podwyżki raczej nie wystepują, hołubią swoich i handlowców A reszta to wyrobnicy

Technolog

Witam! Widzę jest oferta na technologa odzieży. Czy ktoś pracuje na tym stanowisku i jest w stanie mi podpowiedzieć jak wygląda praca i atmosfera? Z góry dziękuję!

Lili
@Technolog

Atmosfera fajna praca niezapłacona

Joanna
@Lili

Praca niezapłacona? Nie dostajesz pieniędzy i wciąż tu pracujesz? Chyba, że masz na myśli jakieś opóźnienia?

Magdalena

Pisaliście wcześniej, że stan magazynu jest niezbyt dobry, czy wiecie, czy wynika to z braku środków na większe zmiany nie tylko wyglądu, ale też unowocześniania magazynu? Czy może nie chcą inwestować w to miejsce, bo mają plan na rozwój i w przyszłości chcą się przenieść?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Robod S.A?

nick

nie ma stylu, kto bliżej siedzie ten lepiej ma

Laborantka

Chciałam się podzielić swoją opinią na temat tej firmy, a konkretnie pochwalić panie które tam pracują. Byłam mile zaskoczona pomocą i wiedzą. Pani doradziła mi jakie rękawice mam wybrać i przyniosła mi je do przymierzenia z magazynu. Bardzo profesjonalna obsługa, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Pozdrawiam wszystkie pracujące tam panie i życzę wielu sukcesów.

Zygmunt

A ja jestem zadowolony z obsługi. Sklep jest dobrze zaopatrzony, mają duży wybór butów, rękawic i ubrań. Nigdy nie spotkałem się ze złą obsługą. Zawsze spokojnie, rzeczowo. Mają wiedzę i chętnie pomagają. Nigdy nie miałem problemów z zakupami. Co do uwag do magazynu, to uważam że jest w porządku, towar na półkach, regały opisane, czysto, nie wiem o co chodzi przedmówcom. Firma jest w porządku, ludzie też, każdemu polecam.

BHPowiec

Jestem zadowolony z firmy, w porównaniu z innymi firmami w rejonie są dość dobrze wyposażeni. Maja oczywiście swoje wady, ale jak wspomniałem, ofertę mają dość szeroką. Zrobili jakieś kosmetyczne zmiany wejścia, ale co do magazynu, muszę się zgodzić z przedmówcami, jest brzydko. Cena nawet nie jest problemem, zresztą są porównywalne z innymi. Co do wiedzy, to tu mam pewne wątpliwości, ale zawsze można porównać to co mówią z google. Razić może zachowanie pracowników, tak jak wspomniał kolega wyżej ale naszczęście nie musze tam robić często zakupów.

Lakiernik
@BHPowiec

w porównaniu z wiedzą w innych firmach to są orłami, spróbuj coś się dowiedzieć o wymaganiach czy normach. Tutaj wiedzą co sprzedają a dodatkowo zawsze mogę liczyć na pomoc i potrzebne papiery gdy mam kontrolę na karku.

Jacek

Drogo, brzydko, obsługa niezbyt przyjemna, zgadzam się z przedmówcami, ale gdyby nie ich pracownik, to potruł bym ludzi i jeszcze by mi firmę wysadzili. Potrzebowałem masek gazowych a kolega robi tam zakupy regularnie i mi polecił, pokazałem butelkę ze środkiem do dezynfekcji objektów, to się gość za głowę złapał jak mówiłem że to bezpieczne, okazało sie, że jak przyjechał producent tej chemii na audyt to miałem jako jedyny w Polsce dobre maski. Od tamtej pory też robie tam zakupy, może i drogo i nieprzyjemnie, ale sie kontroli nie boję

klient

Robiłem w tej firmie zakupy w Białymstoku. Generalnie jest ok, ale wyposażenie magazynu, jego wygląd, te drabiny, regały, to wypisz wymaluj Bareja. I co dziwne firma w końcu z branży BHP, a wyposażnie mają bardzo nie na czasie. Tak jak wspomniałem firma jest ok, pracownicy więcej improwizują niż wiedzą, na pytanie z dowolnej dziedziny szukają odpowiedzi w googlach. JEdyne co odstrasza to te ceny, skąd oni biorą te ceny, ktoś musi mieć niezłą wyobraźnię :) Taki sam towar mogę kupić często za pół ceny, plusem jest to że mają dość szeroką ofertę i jest z czego wybrać. Jeśli ktoś lubi przepłacać, nie obawia się o swoje zdrowie i sam wie co chce kupić to polecam

Rope-Serwis

Odradzam jakichkolwiek zakupów w Białostockim oddziale firmy Robod ul. Handlowa 2. Bardzo chamska obsługa (siwy handlowiec z wąsami) bardzo nie kompetentnie podchodzący do klientów (jak by siedział tam za kare). Stwierdził, iż zadaje głupie pytania dotyczące użytkowania butów (w trakcie mierzenia rozmiaru butów na magazynie zapytałem czy są one zimowe, czy spełniają swoją rolę w naszych warunkach zimą?) chamsko wyprosił mnie na sklep z przymierzalni po moim stwierdzeniu, że on jest od pomocy i udzielania odpowiedzi klientom a nie robieniu z nich idiotów.

maruda

firma zatrzymala sie w rozwoju jakieś 20 lat temu. Wejście, magazyn, sala sprzedazy to sama bieda. Pracownicy są tak zabiegani, że nie maja czasu na normalna obsługe, albo mają za dużo obowiązków, albo mają marnego szefa.

Zostaw merytoryczną opinię o Robod S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Robod S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Robod S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Robod S.A.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.

Robod S.A.