ZPUH DREW-MET S.C. LUBERA MARIA&LUBERA STANISŁAW

Kolbuszowa

Opinie o ZPUH DREW-MET S.C. LUBERA MARIA&LUBERA STANISŁAW

Edyta

@chowalemsiewkiblujakprzyjechalirosjanie, co masz na myśli pisząc swój post? Przypominam, że jest to forum ZPUH DREW-MET , gdzie powinny znajdować się takie informacje jak proces zatrudnienia pracowników, informacje o aktualnych rekrutacjach lub też zwyczajnie, odpowiedzi na posty kandydatów.

chowalemsiewkiblujakprzyjechalirosjanie

cygany, obiecanki cacanki !

Warn

ZPUH DREW-MET S.C. LUBERA MARIA&LUBERA STANISŁAW poszukuje z tego co mi wiadomo spawaczy na stanowisko zgadliście - spawacz, ale stawki się podniosły żeby przyciągnąć nowych, młodych, zdolnych więc polecam

Szukasz pracy?

wsm

Jak wygląda sprawa spawaczy, da radę dostać się do pracy świeżo po kursie spawania, czy trzeba mieć jakieś doświadczenie? Jak wygląda tydzień pracy,ile godzin, soboty wolne?

dino

eeko tak jest wypłacalna ale kto widział żeby w dzisiejszym świecie nie robić przelewów na konto tylko dostawać pieniądze do reki co nie jest udokumentowane nigdzie. A na umowie masz wpisane najniższa krajowa . ciekawe jaka ci potem wyjdzie emerytura z tego wynagrodzenia .I jeśli twierdzisz ze tylko z kilkoma osobami nie da się dogadać to uważaj bo możesz się przejechać na najlepszym koledze z pracy bo często jest tak ze jak ktoś jest bardzo miły i fajny to ma w tym jakiś interes .

drago

cygan cygan i oszust

gangsta
@drago 04.03.2015 18:40
cygan cygan i oszust

W kolbie chyba każdy to wie.

art

Pracowałem tam, nawet było ok. Tylko znajomy mnie namówił na wyjazd za granicę na rok, teraz żałuję, bo właściciel juz ma kogos za mnie, wiadome, ze nie bedzie czekał na mnie, nie neguję go za to, nie ma ludzi niezastąpionych. Teraz siedzę przez 3 miesiace w pup i nie mam co ze sobą zrobić, tyle mi dała zagranica...

emil
@art 18.11.2014 09:32
mi sie wydaje ze jestes z tych ludzi, co "czy sie stoi czy sie lezy 2 tys sie nalezy"... Za granicza kazdy zarabia wi...

Każdy dostaje taka prace na jaka zasługuje. Pracowałem za granica ale nie wykonywałem prac z półki która przedstawiałeś. Osobiście wole pracować tam gdzie to się bardziej opłaca i nie ma to znaczenia dla kogo to prace wykonuje bo liczy się pieniądz. Nie jest wina pracownika że w Polsce ceny są zachodnie a płace wschodnie co w konsekwencji czyni z ludzi nędzarzy. Sądzisz że 2 tys to pieniądze za które warto sobie flaki wypruwać...policz sobie koszta życia i wtedy podyskutujemy. Osobiście uważam że największym upodleniem dla człowieka jest praca za pieniądze które nie starczają na chleb niż rodzaj pracy która się wykonuje. W końcu praca to praca i ktoś ja musi wykonać.

dino
@art 31.10.2014 10:14

Podać ci przykłady ? bardzo proszę . pracowałem tam parę lat , nie licząc ocieplaczy malarza spawaczy no i oczywiście sławnych braci pociotków szefa(którzy zachowują się jak kobieta podczas okresu) to chyba cała reszta pracowników fizycznych robi za najniższą . zakład to istny kołchoz pracy , normy spalin i hałasu mieszczą się w normach jedynie na przerwie ,spawacz dostaje ubranie robocze raz na rok i to jeszcze jakieś zielone szmaty plastikowe które wytrzymują góra dwa tygodnie rękawice dadzą z wielka łaska i to chcą zęby w nich spawać miesiąc . jak pojechałem na poprawę lejącego pieca to gdy wrodziłem musiałem zdać końcówki elektrod czy aby ich nie okradłem z elektrod przez . Człowiek jest cały czas osądzany i podejrzewany a największym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jest brat szefa "Pan Kierownik" wszystkich osadza a sam kradnie handluje i wynosi co tylko popadnie jak brata nie ma . A co do płac to spawacz miał dobre zarobki owszem ale jak przez te 8 godzin [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i to w biegu , nie liczy się jakość tylko ilość "OCIEPLENIE ZAKRYJE" za spawanie pieca zarabiało się od 100zł najmniejsze piece i nawet 1000zł za wielkie piece tyle ze spawało się je we dwóch po 2-3 dni można było zarobić nawet 3500zł w ciągu miesiąca ale trzeba było biegać całymi dniami łącznie z sobotami a taka normalna wypłata wychodziła koło 2300-2600zł z czego nie maiłeś nic i wszystko musisz sobie kopić nawet głupie kombinerki do drutu bo ja się przez dwa lata nie doprosiłem o nie.Na hali w lecie nawet ponad 40stopni a w zimnie woda potrafiła zamarzać . A jeśli ktoś twierdzi lub pisze ze tam jest dobrze to chyba pisze to ktoś z kierownica żeby reklamować firmę albo ktoś ze starej gwardii co myśli ze świat kończy się na wspaniałych piecach i jeszcze lepszej firmie a tak naprawdę robi tam wiele lat i nie ma pojęcia jak można pracować w innych zakładach i ile zarabiać .

max123

Ugodowy pracodawca, nie ściga nikogo, każdy ma wykonywać swoje zadanie. Jak się coś umie to można zarobić fajną kasę, a szkolniki i ci co chodzą na papieroska, to tracą czas na szwędanie się po zakładzie, zamiast coś robić. Zarobki jak na Klb są ok.

explain to me
@max123 30.10.2014 11:46

Zarobki jak na kolbe ok ? Tzn jakie ?

Zostaw opinię o ZPUH DREW-MET S.C. LUBERA MARIA&LUBERA STANISŁAW - Kolbuszowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPUH DREW-MET S.C. LUBERA MARIA&LUBERA STANISŁAW