Opinie o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PUG REMAGUM-SERWIS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PUG REMAGUM-SERWIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Pracuje w firmie Remagum 3 miesiące na Brzeszczach 1/2 święta i zawsze ponad 4 z przodu. Tak to można pracować!

Andrzej Nicke

Jeszcze ludzie którzy odeszli wrócą z powrotem do REMAGUM zarobki Pan prezes podwyższy takze zastanówcie się

Adrian

Andrzej Nicke król taśmy ! Zarobki dla Andrzeja muszą być odpowiednie. Jak tam czerwony Janek ma się?

Andrzej Nicke

Podane zarobki to netto juz bez świąt za czarne dni

platne badania niestety z wlasnej kieszeni jednak na fakture a pozniej pieniadze oddaja, bhp + sr na kopalni na ktora sie przyjmuje, szkolenie w firmie i do pracy, sporo papierologii do wypelnienia i warto tez czasami patrzec co sie podpisuje zeby pozniej nie bylo meee beee ludzie tam mowia prosto z mostu, jednak mimo to przekaza ci cala wiedze jaka powinienes miec a reszty dowiesz sie na dole

czy kiedys pracowales na dole? czy chcesz pracowac na dole? czy miales stycznosc z kopalnia? stosunek do posiadanych kwalifikacji (co masz wspolnego?)

Syriusz

Jako że długoletnie przebywanie pod ziemią spowodowało dość znaczne zametanowanie mózgu a co za tym idzie utrata ogromnej ilości szarych komórek kierownictwo firmy postanowiło dla dobra ogółu awansować kierownika taśmy na dyrektora betonów .........ciągnie swój do swojego..............

Rychu

Andrzej Nicke nadal jest królem ODSTAWY.Przodowy zmiany jak Oli .Nikt tak nie popierda.. Jak Andrzej N.

Jak tam wypłaty bo ja dostałem 3 tys

alokowany
@Andrzej Nicke

Andrzeju napisz coś więcej, te 3000 to za czarne czy z weekendami, za knefel przodkowy, oddziałowy czy na głównej, obsługa czy cieśla-przodowy odstawy ??

@alokowany

3tys przodowy dostawy i do tego emerytura 3.800

Rysiek

Ciekawe ile osób zwolni się teraz po wypłacie teraz dadzą opłaty. Nie dziwie się że ludzie odchodzą nikt za darmo nie będzie pracować

Oli jest przydupasem od bardzo dawna każdy to wie kto pracował w remagum .Dlaczego na podziale nie powiedzie mu co myślicie o nim .Oli ma za zadanie donoszenie kierownikowi .

Robol
@Paweł

Oli jest The Best:):):)

Rysiek

Największym przydupasem w Remagum jest OLI .Dziennie łazi na wcześniejsze wyjazdy.Zarobi więcej niż nie jeden w przodku bo nosi codziennie cole kierownikowi .Dostaje dniowki z przodka a tak robotę za niego pięciu robi i taki jest urok tej firmy

Cukier

Jak dzisiaj zmiiana A zjechała?Kiedy będzie kasa?

wolf
@Cukier

Nie interesuj sie cukierku patrz lintera

Soldier
@Cukier

Cukierek cos taki zainteresowany ta firma upada nic juz jej nie pomoze.A Ciebie za co zwolnili śpiochu .Pewnie obijałeś się

@Soldier

Spać nie wolno??

soldier
@Soldier

Cukierek napewno nic nie warty jesteś skoro spałeś na zmianie myślałeś ze za Ciebie ktoś bedzie czyścił przenośnik to się mylisz

@soldier

Jak myślisz jak było? Byłeś wtedy.?

soldier
@Cukier

Bylem i wiem cCos jest warty.A to była zmiana u sambora

Uwaga zwalniaja dozur na brzeszczach zwolnili sztygara bo upomnial sie o kase

Koleś

Kiedy zaczną płacić zmiana A cala zjechała zmiana B i C nikt nie zjechał na D czterech ludzi dalej robcie za darmo. Gadomski pewnie się bawi i jest na urlopie a ludzie nie maja pieniędzy wypłaty na święta nie będzie wesolo

Chudy
@Koleś

Ze zmiany A tylko przyjaciele deca zjezdzaja okolo 5 a reszta Ut i l4 tak powinmo byc nie pracujemy za darmo!!!

@Chudy

Kierownik Dec tez ma pewnie (usunięte przez administratora) na zaloge

nie pawulon
@Chudy

też mi protest, człowieku weź się zastanów co ty robisz ?? na L4 poszedłeś bo nie płaca w terminie pensji ?? urlop taryfowy wziąłeś ?? Myślisz że kogoś z dyrekcji to ruszy ?? że na L4 będziesz miał 80% wypłaty albo że zamiast z rodziną spędzić urlop wypoczynkowy Ty teraz go wybierzesz "żeby im pokazać" ?? przecież wymiar urlopu to nie kondon, nie naciągnie się. Siedź pod biurem i tyle, odboj wejście a potem wyjście, w regulaminowym czasie i bądź cały czas pod biurem albo na podziele, a niech Ci walną bułe żes nie zjechał to sie odwolaj do prezesa na PIŚMIE. Bądź w pracy ale nie zjeżdzraj póki nie będzie przelewu, bo jego datę masz zapisaną w umowie. Ogarnijcie się z tymi "tępymi" protestami i nie dajcie sobie wewalić żadnego bezpłatnego na te dni.

NICK
@Koleś

Szanowni Panowie Zapraszamy do pracy w Grupie Carbon na kopalniach Budryk i Pniówek. Zatrudniamy obecnie ponad 800 pracowników i realizujemy wiele przetargów. Pracujemy zarówno na Śląsku jak i na Bogdance. Oferujemy zatrudnienie od zaraz! Wszystkie informacje dostępne są w naszych biurach. ODDZIAŁ PRZY KWK BUDRYK - Ornontowice, ul. Zamkowa 10, tel.: +48 32 239 53 31 lub +48 32 239 53 39 ODDZIAŁ PRZY KWK PNIÓWEK - Pniówek, ul. Krucza 18, tel. 1: +48 32 756 20 23 lub +48 32 756 29 97 Kontakty mailowe na firmowej stronie. Zapraszamy.

górnik
@NICK

Jest jakiś transport do roboty typu bus

Robol
@NICK

To jes Procarbon?

mlody
@Robol

Unikać procarbonu banda (usunięte przez administratora) alkoholików hazardzistow placa na konto i do koperty odradzam nie dajcie się nabrać na ich obiecanki

Cukier

Jak tam Andrzej Nicke zwany kierownikiem taśmy pracuje ?

ginter
@Cukier

Nike dalej robi boi sie swoiego cienia

@ginter

Nicke na sztygara dajcie.

Maja

Wątek ten dotyczy opinii na temat PUG REMAGUM-SERWIS. Jeśli chodzi o to jak wygląda praca w innych firmach, zapraszam do zapoznania się z ich wątkami na naszym portalu gowork.pl.

były pr
@Maja

Tam też była lipa.......

@Maja

Maja zajmij się sobą a nie opiniami pewnie robisz ale w wywiadzie

rylek

Są kartki w remagum? Powie ktoś po ile i do jakich sklepów?

lol
@rylek

10 zł za zjazd,Bony SODEXO na artykuły spożywcze,

trawka
@rylek

do pewexu matole

Mietek

Polecam Trans-Jan kokosów nie ma ale wypłaty regularne i kartki na czas

były
@Mietek

Omijać z daleka to są dopiero (usunięte przez administratora)

ziutek
@Mietek

Robiłem tam idż sobie sam

Dalej robia

Firma stanie na nogi a wy wrócicie!!!

samba

Pytanie zwalniają się u was jak tam fedrują na Staszicu

Pułkownik

Ta firma istnieje teoretycznie jak Polska za rządów Tuska mówi się że Pan Prezes nie ma kasy bo wspomaga niejakiego Kijowskiego żeby spłacił alimenty

Zostaw merytoryczną opinię o PUG REMAGUM-SERWIS - Mysłowice

• Jak się pracuje w PUG REMAGUM-SERWIS?

Zobacz opinie na temat firmy PUG REMAGUM-SERWIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUG REMAGUM-SERWIS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUG REMAGUM-SERWIS?

Kandydaci do pracy w PUG REMAGUM-SERWIS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUG REMAGUM-SERWIS