Opinie o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PUG REMAGUM-SERWIS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PUG REMAGUM-SERWIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Reksio

Jakie zarobki bez świat na KWK Staszic są przyjęcia odpiszcie

@Reksio

nie warto podejmywac pracy za takie pieniądze 2400 netto bez swiat

Pitbull

Ja się dziwię że ta firma jeszcze istnieje. Powinni mieć zakaz wygrywania przetargów. Ludzie robią tutaj za śmieszne pieniądze. Nie płacą pełnego ubezpieczenia przejdzcie pod PGG lub ZGRI tam są normalne wypłaty i pełne składki i pewna emerytuta.

Górnik

Nie wierzyć w obietnice 4 tyś na rękę!!! Wszędzie uwalaja z wypłaty chyba że jesteś pupilem kierownictwa. Przynieś kielbasy dam ci więcej do wyplaty. (usunięte przez administratora) BHP poniżej krytyki od 10 miesięcy brak ubrań roboczych na magazynach, maski P1 przy zapyleniu przadkowym, rekawice środki czystości od święta. Temperatura w przodku utajniana bo metry sie liczą. Po zameldowaniu o urlopie po czasie pismo o rozwiazaniu umowy. Oczywisty (usunięte przez administratora) w papierach. Nie wina 1 planistki ktora sama jest na 150 ludzi bo szkoda im zatrudnić kolejna do pomocy. Nie polecam byly pracownik.

Funskan

Ta firma to dziadostwo oszukują na kasie

platne badania niestety z wlasnej kieszeni jednak na fakture a pozniej pieniadze oddaja, bhp + sr na kopalni na ktora sie przyjmuje, szkolenie w firmie i do pracy, sporo papierologii do wypelnienia i warto tez czasami patrzec co sie podpisuje zeby pozniej nie bylo meee beee ludzie tam mowia prosto z mostu, jednak mimo to przekaza ci cala wiedze jaka powinienes miec a reszty dowiesz sie na dole

czy kiedys pracowales na dole? czy chcesz pracowac na dole? czy miales stycznosc z kopalnia? stosunek do posiadanych kwalifikacji (co masz wspolnego?)

Leszno
Pitbull

Co się dzieje w tej firmie. W remagum na podziale ledwo kilka osób nie mają robót Oli nadal tam pracuje ?

Dragon
@Pitbull

Bo tam oni robót nie mają. Ludzi brakuje nawet Ukraińców już nie ma. Oni też już nie chcą narażać się za tak niskie zarobki. Lepszą ofertę pracy znajdą poza górnictwem i lepiej płatną. Młodzi ludzie już dawno pouciekali do innych firm za lepsze pieniądze ????.

zawodowiec

Pewni jesteście , że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Szukam pracy i interesuje mnie firma.

@zawodowiec

Tylko nie remagum z roku na rok coraz gorzej

@zawodowiec

To lepiej zmień zainteresowanie bo oni robót na Staszicu i wesołej nie mają ludzi na urlopy wysyłają wiec się zastanów czy warto

ktos

Zarobki to dno w tej firmie pupilki co laza stale na rano zarobią łącznie z Oli.Reszta ochłapy i masz zasuwać jak wół zero szacunku dla pracowników liczą sie metry nie bezpieczeństwo ludzi

@ktos

Andrzej Nicke nie zarobi tyle co Oli ?Kierownik odstawy

Kolega Andrzeja N

A ty zarobisz cwaniaku

@Kolega Andrzeja N

Ja zarobie 3 razy tyle co Oli

ktos
@Cukier

Chyba za to ze Loda robisz

@ktos

Musze cie roczarować . NIESTETY NIE . Kasa się zgadza.

Red Bull
@Cukier

A skąd wiesz ile Oli przodowy wszystkich ludzi zarabia jak on to ściemniacz numer jeden Dziennie na wcześniejsze wyjazdy chodzi . Cole nosi kierownikowi dziennie ale wstyd dla całego oddziałału.

anonimus

andrzej nicke ma 12 dzieci, emeryture i 12razy 500 plus

@anonimus

Andrzej N ma oprócz tego komornika którego musi splacic dlatego robi wszystkie wekendy

....

Jak można robic za tak smeiszne pieniądze na dole smieszne i za.losne to jest

j23

ponawiam pytanie- firma zatrudnia emerytów?jakie wynagrodzenie..może ktoś kompetentny napisze coś konkretnego...

@j23

Tobie mało ze na dol się pchasz.Daj szanse zarobić mlodym .Emeryty wnuki bawić jak ich nie masz to idz na ochronę a nie pchaj się tam pazerny jesteś widzę ze nie odpuścisz

profesor
@j23

Z tym pytaniem zwróć się do Pana Prezesa ,po rozmowie wyjdziesz zadowolony z perspektywami a czas zweryfikuje owocną rozmowę i perspektywy jakoś takie inne

@j23

a ty co taki zdrowy jestes aby zjezdzac pokaz jakis mocny w zelazie a nie na guzik co malo ci pawulonie

Edek
@j23

Dostaniesz na początek 3800 złotych plus 1600 premii za cały miesiąc za święta dostaniesz po 380 złotych plus bony żywieniowe po 10 złotych plus odzież roboczą co pół roku a jak ci mało to idź do Bumechu oni płaca jeszcze więcej

anonimus
@Edek

ale ty głupi jesteś- pewnie z nakolannikami do biura chodzisz i pod biurkiem siedzisz

Dafunk

Jak z zarobkami w firmie jakoś ślusarz ?

Bakuś
@Dafunk

I kartki po ile są ?

@Bakuś

Po 10 zł sodexo a zarobki 2 tyś nie warto

@Dafunk

2500 netto nie warto

@.....

To nie są warte pieniądze ważniejsze jest zdrowie

Elektryk

Panie gdzie robicie badania wstepne? Zgubiłem te karteczkę, która dają w kadrach, wiem że gdzieś w Sosnowcu, dzięki za info

Gtz
@Elektryk

Tragedia z nimi się dogadać w biurach...

@Elektryk

Czlowieku odpuść sobie tą firmę za jalmuzne lepiej zarobisz w biedronce

@Gtz

Bo to firma rodzinna pracownik się nie liczy.

.....

Remagum to firma pawulonow za grosze

Eryk

No jest super,część załogi na Brzeszczach nie dostała dziś wypłaty,nic tylko pogratulowac mysłowickim,pora na pożegnanie tego cyrku

Olo

Koledzy jak tam STFy, skończone , przebite ? słyszałem że macie jakiś nowy gorący przodek kto tam tera kierownikuje ?

@Olo

Stfy dno i (usunięte przez administratora) ledwo zipie jak i ta cala firma przebite ale igłą.Przodek jaki nowy ze tam nikt nie chce iść za te pieniądze sami sobie fedrujcie

Maxiu

Unikać tej firmy to zlodzieje i oszusci jakich malo

qwertus

a ja od lipca jestem na emeryturce i moga mnie wszyscy skoczyć na pukel .......miłej pracy

emerlich

witam wiela zarobia w tyj firmie,emeryt elektryk,interesuje mnie praca poza przodkiem...4tys,wyciagna? i oczywscie bez świat

@emerlich

nie duzo tys chory na glowe emeryt wnuki bawić a ile zarobie idz na powierzchnie a nie na dol sie pchasz masz wymagania 4tys bez swiat poza przodkiem polz sie i nic nie rob (usunięte przez administratora) beda ci placic zabierasz miejsce pracy mlodym

Lukasz

Ile dadzą elektromonterowi bez diświadczenia na kopalni.Ale z 6 letnim doświadczeniem jako elektromonter na budowie i uprawnieniami do 15 kV?

Panowie ile zarobi elektromonter w Remagum bez papierów górnika?

@Nowy

Lepiej na powierzchni zarobisz odpuść sobie tą firmę.Firma emerytów i dziadów co im wiecznie mało

@Seba

Ale ile zarobi nowy pracownik bez doświadczenia na takim stanowisku?

Sławomir ????

Pozdrawiam wszystkich, szczególnie Andrzeja Nice. Co tam nowego słychać?

Zostaw merytoryczną opinię o PUG REMAGUM-SERWIS - Mysłowice

• Jak się pracuje w PUG REMAGUM-SERWIS?

Zobacz opinie na temat firmy PUG REMAGUM-SERWIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUG REMAGUM-SERWIS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUG REMAGUM-SERWIS?

Kandydaci do pracy w PUG REMAGUM-SERWIS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUG REMAGUM-SERWIS