PUG REMAGUM-SERWIS

Mysłowice

PUG REMAGUM-SERWIS

Opinie o PUG REMAGUM-SERWIS

MMA roni

Jakie zarobki w tej firmie sa cczy wypłaty na czas

Maja

@...... jestem moderatorem forum, więc zależy mi na tym, aby dyskusja toczyła się zgodnie z jego regulaminem i głównym tematem, jakim jest zatrudnienie w PUG REMAGUM-SERWIS. Jest tu wiele informacji, które mogą pomagać w podejmowaniu decyzji o wysłaniu cv. Warto jest więc być życzliwym względem siebie i podzielić się własnymi doświadczeniami z pracy w tym miejscu.

mlody
@Maja 05.06.2018 08:35

Chyba bajkopisarzem co chcesz się przyjąć na przeróbkę pod kopalnię ludzie jak będą chcieli to sami sie dowiedzą idz do pracy a nie przesiacuj tu dzień i noc

Pszczółka
@Maja 05.06.2018 08:35

Zgodnie z Twoim uzależnieniem od dyskusji co do zatrudnienia w PUG REMAGUM SERWIS i biorąc pod uwagę życzliwość o którą prosisz oraz doświadczenia którymi się chcę podzielić z pracy w tym miejscu oświadczam ci że NIE warto się przyjmować do tejże firmy albowiem zarabiają tylko ludzie kierownika nie rzadko rodzinne koneksje jak również tzw wazeliniarze lizusy denuncjatorzy itp normalny człek tam nie zarobi oszwabią ile wlezie i to nie tylko w Remagum w Trans Janie oraz w Bumech SA jest dokładnie to samo Rotacja ludzi jest ogromna Nie radzę podjąć pracy w tych firmach

Marek

Pracowałem w Remagum za 2 tysiące plus sobota plus bony w cieple w pocie w kurzu w brudzie ,obecnie pracuję w MPO za 2,700 bez sobót na świeżym powietrzu czyściutko pachnąco słonecznie piękne kobiety i zyski z puszek coś jeszcze?

Rysiek

Cud !!! zaiste cud że w tej firmie jeszcze ktoś pracuje, Ci ktoś? to wystraszone kmiotki i denuncjatorzy reszta to cwaniaki i kombinatorzy i Ci drudzy wychodzą na tym najlepiej.

@Rysiek 23.04.2018 08:10

Andrzej co tam ciekawego w firmie?

@Rysiek 23.04.2018 08:10

Najlepiej z wszystkich wychodzi Oli kombinator sciemniacz nr 1 donosiciel piesek kierownika on zarobi reszta ochłapy i pupilki co na rano laza

@Rysiek 23.04.2018 08:10

Cukier nie interesuj się patrz swojego interesu cos taki ciekawy

TOMYKIBOLE
@Rysiek 23.04.2018 08:10

Widzę, że Pan Rysiek może napisać o sytuacji bez wulgaryzmów i wyzwisk. Szacunek w tym upodlonym i pozbawionym honoru internecie.

Madzia
@Rysiek 23.04.2018 08:10

Na Staszicu ostatnie dwa chodniki i koniec około sierpnia września ........... już szukajta se roboty.....powodzenia

Alpaka gnój
@Madzia 07.05.2018 08:18

Skąd ta informacja o tym czasie skoro chodnik stf 03 ma do przebicia jeszcze 202m a postęp jest 1.5m na dobę że względu na ciężkie warunki i kamień no widzę jakieś oświecenie jest w pedzeniu metrów ;)

Rysiu
@Alpaka gnój 26.05.2018 11:32

Ciekawe z czego wam zapłacą jak nie ma metrów na stf skoro postęp 1,5m/24 to co wy chcecie po 3 tys

Rysiu
@Alpaka gnój 26.05.2018 11:32

A maja cos innego wygranego przetarg na dalsze drążenie wyrobisk .Bo jesli nie to dlugo nie pociągną

Jasiu

Ile w tym Remagum zarobicie bez świąt tylko szczerze

Andrzej Nicke

Nie wiem jakie będą wypłaty bo metrów nie ma.

@Andrzej Nicke 22.05.2018 16:14

Andrzejku to jak Oli zarobi jak nie ma metrów

@Cukier 22.05.2018 22:21

On jakos zarobi ty sie martw o siebie a nie interesujesz firma co ci tak zalezy

wera
@Andrzej Nicke 22.05.2018 16:14

Ty nie wiesz jakie będą wypłaty ?TY ?! siedzisz w biurze po dwie godziny przed zjazdem kłapiesz jęzorem obgadujesz denuncjujesz i TY nie wiesz?! włazisz dozorowi w zadziec bez wazeliny i TY nie wiesz!

byku
@wera 24.05.2018 08:00

Caly ten dozór to pożal sie panie boze

Jasiu
@wera 24.05.2018 08:00

Co ten Andrzej Nicke w biurze siedzi i co kabluje skąd masz takie informacje

Maja

@Maksiu nie jestem pracownikiem PUG REMAGUM-SERWIS, więc piszę jedynie z punktu widzenia osoby z zewnątrz. Mimo wszystko nie rozumiem Twojego ataku - każdy ma prawo do swojego zdania ii na forum jest miejsce na każdą opinię. Ważne, żeby siebie wzajemnie nie obrażać, bo natomiast narusza jego regulamin.

jawor

Dozór to dno w tej firmie goni młodych do betonów z guzika jak jechali na 1080 przodek.Wymyślają sto robót naraz.

Maja

@Maksiu, to, że ktoś ma swoje lata to nie znaczy, że powinien się z PUG REMAGUM-SERWIS zwalniać, firma potrzebuje osób z doświadczeniem, bo zatrudnia wiele osób do różnych prac. @Tymon, z jakich powodów tak uważasz?

@Maja 18.05.2018 18:33

Ta firma to dno a ty nie broń tych dziadów emerytów niech młodym kopalnia da robotę .Żałosna jesteś pewnie w jakimś wywiadzie robisz

@Maksiu 18.05.2018 18:45

A co ma robic u tych złodziei za śmieszne pieniądze ???? lepiej pochwal się ile ty zarabiasz za pisanie tych bzdur na forum.Od każdego żałosnego komentarza

@Maja 18.05.2018 18:33

kończą się chodniki to co będą młodzi robic las bielic,nakarmisz ich rodziny dasz prace żeby mieli za co zyc.

@Maja 18.05.2018 18:33

Emeryty przepracowali 25 lat powinni mieć zakaz wejścia na kopalnię.Przez takich jak oni podniosą nam wiek.My górnicy z kopalni walczymy o to by pozbyć się tych firm obcych co zerują na ludziach

Sztajger
@Maksiu 18.05.2018 18:55

Po co sie wypowiadasz pajacu jak jesteś z kopalni? Nic nie wiesz na temat firmy, a kolejny prorok bo podsłuchał coś od kogoś, a tamten od kolegi... Z kąd się biorą takie półmuzgi;/

@Sztajger 22.05.2018 08:29

Zamknij ryj pawulonie co Ci wiecznie mało Remagum to szczyt twoich osiągnięć

Jadwiga Pawelec

Ta firma kończy we wrześniu góra w październiku mówię wam szukajta se roboty

@Jadwiga Pawelec 07.05.2018 08:25

I bardzo dobrze ze sie to konczy młodym powinni zapewnic inna prace a emerytom zakaz wstępu na kopalnie

Tymon

To do konca roku czy do polowy ta firma pofedruje

Maksiu

Młodzi pod kopalnie a nie z tymi starymi dziadami emerytami robicie co im wiecznie malo niech młodym dadzą zarobić.Emeryty won wnuki bawić z dala od kopalni

Gornik Myslowice Wesoła

Prezes oglosi upadłość i was oleje a młodzi co na bruk emeryty wnuki bawić a nie na dol.Walczyliście o 25lat to nie zajmujcie miejsca pracy młodym.Dajcie młodym szanse zarobić wiecznie wam malo .A bo to corka studiuje albo zięć bezrobotny znam te spiewki

Zenek

Może ta firma powinna zrobić dokładne wietrzenie kadr?

plp

Wszystko co w Remagum warte zainteresowania to Panie z kadr reszta dno włącznie z zarobkami

Andrzej Nicke

Zarobki skocza do góry jak będą metrya nie ma metrów to nie spodziewajcie się miodu

Pit Bull

Róbcie dalej na tych starych dziadów emerytów .Remagum jedno wielkie dno i (usunięte przez administratora) wykorzystują ludzi placa ochlapy a emeryturę będziecie szukac po hasiokach

Chce zapytać

Jest to prawda że w remagum zarabiają po 4tys na Brzeszczach. A ile mogę dostać na wesołej lub Staszic czy polecacie firmę. Potrzebuję informacji gdyż szukam pracy mam dyplom ukończenia szkoły górniczej

Hololol
@Chce zapytać 28.03.2018 19:06

To papiery składaj pod PGG a nie te śmieszne firmy, kaj dziody na emeryturach robią. Jest na pewno lepiej jak za czasów KHW, podstawy dla młodego to jakieś 3k netto bez świąt.

ryl z wesolej
@Hololol 04.05.2018 16:01

Nie ma przyjec pod kopalnie nie gadaj glupot i prędko nie będzie bo ludzi przenoszą

Rosiu

Ile u was można z pomocą dolowa zarobic

@Rosiu 04.05.2018 15:41

Zalezy co umiesz robić.Jak dobrze robisz loda to zarobisz. Noś cole to zarobisz Oli nosi i zarabia

Rosiu

Slyszalem ze 3 tys bez swiat jest to prawda

Normalny

Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz..........Ja jestem na emeryturze już10 lat i ani mi się śni pracować albowiem nie pozwoliłem sobie żeby sąsiad zrobił mi czworo dzieci jak również nie mam ambicji kupować złom elektroniczny za 6 tysięcy tylko dlatego że ma duży ekran czy nowy samochód bo ma światełka w lusterkach . Kupię sobie oszczędzając, małymi kroczkami do celu ,nie muszę harować na wysokie zarobki kierowników którzy dostają od prezesa 4 razy więcej za płaszczenie tyłka .

Ślusorz

Panowie na jakie kopalnie przyjmuja ślusorzy? Po ile kartki?

Nowy

Panowie na jakie zarobki w tej firme mozna liczyć jako elektryk, elektromonter?..Ile zarobić mozna na Brzeszczach a ile na Staszicu?

Byly pracownik
@Nowy 16.04.2018 10:26

Noe warto tam pracować max 2500tys netto bez świąt

Nowy
@Byly pracownik 16.04.2018 17:32

Na Brzeszczach tez taka kicha?

byly

Remagum to dno i nędznie placa tylko pupilki zarabiają reszta ochłapy

Andrzej Nicke

A nawet jesli mam tyle to co zazdrościsz

Szybowiec

Jakie wypłaty wczoraj dobre były Oli na pewno 4tys Andrzej Nicke pewnie tez tyle

Staszic

Na start 2500, ale spokojnie z każdą kolejną wypłata jest coraz gorzej. Robia glownie emeryci, w dozorze tancerze, cukiernicy.

Wystrzałowy
@Staszic 16.03.2018 18:21

tancerze, cukiernicy ?? to nie ma już inżynierów ??

@Wystrzałowy 18.03.2018 20:38

Każdy może zrobić inżynieria ????????

@Staszic 16.03.2018 18:21

Kiedyś to był dozór. Nie było narzekania

@Cukier 20.03.2018 19:14

Co tam cukierek ???? ciekawe czy my jakos kontrakty wygrany

@Andrzej Nicke 24.03.2018 18:05

Andrzejku po świętach akumulatory podladowane. Metry można robić. Andrzej jak zdrowie.Ustawiasz wszystkich

@Cukier 02.04.2018 22:00

Ty sobie lepiej mózg podładuj.Na zdrowie nie narzekam.Lepiej podładuj sobie swoje taxi to zarobisz więcej niż ja w Remagum

@Cukier 02.04.2018 22:00

Bym Ci lutnal to byś sie rozplynal w herbacie i rozpuściłbyś sie cukierku leserze zwolnili Cie za wcześniejsze wyjazdy i spanie w pracy a tak byś miał stala prace w Remagum .Skoro wolisz taxi twój wybór

@Andrzej Nicke 03.04.2018 14:51

Chciałabyś zarabrać tyle ile ja obecnie zarabiam ☺

@Cukier 05.04.2018 22:21

Nie podniecaj sie tak twoim zarobkiem Ja i tak z emerytura mam więcej niż ty za miesiac

@Andrzej Nicke 06.04.2018 18:12

Nie ma co się co podniecać nie zarobisz tyle przez kwartał tyle co ja przez miesiąc. Ile komornik ci zabiera?

@Cukier 07.04.2018 08:44

Ile mi zabiera tyle ze mi na godne życie starcza i jeszcze zostaje .Jeszcze rok i będę na czysto bez długów i komorników

@Andrzej Nicke 07.04.2018 12:21

Jeszcze przez rok ☺Żeby nie było tak jak z Czerwonym Jankiem na emeryturę szedł ☺

@Cukier 09.04.2018 14:35

Tak będę robic ale już będę bez komornika.Czerwony Janek to pijak menel nr 1 Nawet by mi rady nie dal bym go zalatwil tego leszcza

Piotr

Mam zamiar aplikować i mam nadzieję, że podpowiecie jaka jest atmosfera? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

Reksio

Jak tam OLi dalej jest takim przydupasem ta firma już niedługo upadnie .Skończą sie chodniki i papa

Krzychu-przodowy
@Reksio 01.02.2018 18:53

Czyli za 3 lata ? Nie pracujesz w firmie, a najwiecej wiesz. Kolejny prorok... Może powinieneś iść do TVN zamiast wróżbity Macieja...?

@Krzychu-przodowy 02.02.2018 10:49

Krzychu tylko Oli największy przydupas kazdemu powie idźcie do komory a ludzie laza jak debile.Co on książę

jacek
@Andrzej Nicke 03.02.2018 15:54

Dlaczego nie powiesz Oli idź sam do komory.Bojisz się go.Jedno jest pewne nigdy tak nie symuluje roboty i (usunięte przez administratora) jak Oli.

@jacek 06.02.2018 02:03

Ja się nikogo nie boję tego leszcza Oli on jest dla mnie pionie. Myśli że jest przydupasem w kierownika D to jest wielki by go znosił raz na zawsze. Oli to największy leader w remagum

BTG

Poszukiwani pracownicy DO PRACY-,posiadamy długoletnie kontrakty- górnicy, elektrycy, ślusarze , praca w ramach umowy o pracę, gwarancja wypłaty pensji, Wysokie Premie za wykony, świadczenia pracownicze , możliwość awansu, Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ,wysłania CV sekretariat@bumech.pl 32-789-38-66

Rysiek
@BTG 27.03.2018 06:47

(usunięte przez administratora) obiecujecie na trzy raty Obiecanki wasze nie są słowne

@BTG 27.03.2018 06:47

W (usunięte przez administratora) sobie wsadźcie te wasze oferty.Nawet Ukraińcy tam nie chcą pracować.Mialem iść do bumechu ale po tym jak oszukują zostaje w Remagum mam przynajmniej wszystko na raz i nie narzekam.Bumech ino potrafi zachęcić ochłapami pensje płacicie na raty a jesteście liderem na rynku w dzierżawie sprzedaży i produkcji kombajnów.Macie tyle kasy a nie potraficie wszystko jednym przelewem zapłacić

Zostaw opinię o PUG REMAGUM-SERWIS - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PUG REMAGUM-SERWIS