Opinie o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PUG REMAGUM-SERWIS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PUG REMAGUM-SERWIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Róbcie dalej pawulony malo wam wiecznie.Przez takich jak wy podniosą nam wiek To po co walczyliście o 25 lat Teraz nagle macie sile idąc do firmy pokazując robiąc w przodku

MMA roni

Jakie zarobki w tej firmie sa cczy wypłaty na czas

mlody

Chyba bajkopisarzem co chcesz się przyjąć na przeróbkę pod kopalnię ludzie jak będą chcieli to sami sie dowiedzą idz do pracy a nie przesiacuj tu dzień i noc

Pszczółka

Zgodnie z Twoim uzależnieniem od dyskusji co do zatrudnienia w PUG REMAGUM SERWIS i biorąc pod uwagę życzliwość o którą prosisz oraz doświadczenia którymi się chcę podzielić z pracy w tym miejscu oświadczam ci że NIE warto się przyjmować do tejże firmy albowiem zarabiają tylko ludzie kierownika nie rzadko rodzinne koneksje jak również tzw wazeliniarze lizusy denuncjatorzy itp normalny człek tam nie zarobi oszwabią ile wlezie i to nie tylko w Remagum w Trans Janie oraz w Bumech SA jest dokładnie to samo Rotacja ludzi jest ogromna Nie radzę podjąć pracy w tych firmach

Pracowałem w Remagum za 2 tysiące plus sobota plus bony w cieple w pocie w kurzu w brudzie ,obecnie pracuję w MPO za 2,700 bez sobót na świeżym powietrzu czyściutko pachnąco słonecznie piękne kobiety i zyski z puszek coś jeszcze?

platne badania niestety z wlasnej kieszeni jednak na fakture a pozniej pieniadze oddaja, bhp + sr na kopalni na ktora sie przyjmuje, szkolenie w firmie i do pracy, sporo papierologii do wypelnienia i warto tez czasami patrzec co sie podpisuje zeby pozniej nie bylo meee beee ludzie tam mowia prosto z mostu, jednak mimo to przekaza ci cala wiedze jaka powinienes miec a reszty dowiesz sie na dole

czy kiedys pracowales na dole? czy chcesz pracowac na dole? czy miales stycznosc z kopalnia? stosunek do posiadanych kwalifikacji (co masz wspolnego?)

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Rysiek

Cud !!! zaiste cud że w tej firmie jeszcze ktoś pracuje, Ci ktoś? to wystraszone kmiotki i denuncjatorzy reszta to cwaniaki i kombinatorzy i Ci drudzy wychodzą na tym najlepiej.

Cukier
@Rysiek

Andrzej co tam ciekawego w firmie?

@Rysiek

Najlepiej z wszystkich wychodzi Oli kombinator sciemniacz nr 1 donosiciel piesek kierownika on zarobi reszta ochłapy i pupilki co na rano laza

@Rysiek

Cukier nie interesuj się patrz swojego interesu cos taki ciekawy

TOMYKIBOLE
@Rysiek

Widzę, że Pan Rysiek może napisać o sytuacji bez wulgaryzmów i wyzwisk. Szacunek w tym upodlonym i pozbawionym honoru internecie.

Madzia
@Rysiek

Na Staszicu ostatnie dwa chodniki i koniec około sierpnia września ........... już szukajta se roboty.....powodzenia

Alpaka gnój
@Madzia

Skąd ta informacja o tym czasie skoro chodnik stf 03 ma do przebicia jeszcze 202m a postęp jest 1.5m na dobę że względu na ciężkie warunki i kamień no widzę jakieś oświecenie jest w pedzeniu metrów ;)

Rysiu
@Alpaka gnój

Ciekawe z czego wam zapłacą jak nie ma metrów na stf skoro postęp 1,5m/24 to co wy chcecie po 3 tys

Rysiu
@Alpaka gnój

A maja cos innego wygranego przetarg na dalsze drążenie wyrobisk .Bo jesli nie to dlugo nie pociągną

Jasiu

Ile w tym Remagum zarobicie bez świąt tylko szczerze

Andrzej Nicke

Nie wiem jakie będą wypłaty bo metrów nie ma.

Cukier
@Andrzej Nicke

Andrzejku to jak Oli zarobi jak nie ma metrów

@Cukier

On jakos zarobi ty sie martw o siebie a nie interesujesz firma co ci tak zalezy

wera
@Andrzej Nicke

Ty nie wiesz jakie będą wypłaty ?TY ?! siedzisz w biurze po dwie godziny przed zjazdem kłapiesz jęzorem obgadujesz denuncjujesz i TY nie wiesz?! włazisz dozorowi w zadziec bez wazeliny i TY nie wiesz!

byku
@wera

Caly ten dozór to pożal sie panie boze

Jasiu
@wera

Co ten Andrzej Nicke w biurze siedzi i co kabluje skąd masz takie informacje

Maja

@Maksiu nie jestem pracownikiem PUG REMAGUM-SERWIS, więc piszę jedynie z punktu widzenia osoby z zewnątrz. Mimo wszystko nie rozumiem Twojego ataku - każdy ma prawo do swojego zdania ii na forum jest miejsce na każdą opinię. Ważne, żeby siebie wzajemnie nie obrażać, bo natomiast narusza jego regulamin.

jawor

Dozór to dno w tej firmie goni młodych do betonów z guzika jak jechali na 1080 przodek.Wymyślają sto robót naraz.

Maja

@Maksiu, to, że ktoś ma swoje lata to nie znaczy, że powinien się z PUG REMAGUM-SERWIS zwalniać, firma potrzebuje osób z doświadczeniem, bo zatrudnia wiele osób do różnych prac. @Tymon, z jakich powodów tak uważasz?

@Maja

Ta firma to dno a ty nie broń tych dziadów emerytów niech młodym kopalnia da robotę .Żałosna jesteś pewnie w jakimś wywiadzie robisz

@Maksiu

A co ma robic u tych złodziei za śmieszne pieniądze ???? lepiej pochwal się ile ty zarabiasz za pisanie tych bzdur na forum.Od każdego żałosnego komentarza

@Maja

kończą się chodniki to co będą młodzi robic las bielic,nakarmisz ich rodziny dasz prace żeby mieli za co zyc.

@Maja

Emeryty przepracowali 25 lat powinni mieć zakaz wejścia na kopalnię.Przez takich jak oni podniosą nam wiek.My górnicy z kopalni walczymy o to by pozbyć się tych firm obcych co zerują na ludziach

Sztajger
@Maksiu

Po co sie wypowiadasz pajacu jak jesteś z kopalni? Nic nie wiesz na temat firmy, a kolejny prorok bo podsłuchał coś od kogoś, a tamten od kolegi... Z kąd się biorą takie półmuzgi;/

@Sztajger

Zamknij ryj pawulonie co Ci wiecznie mało Remagum to szczyt twoich osiągnięć

Jadwiga Pawelec

Ta firma kończy we wrześniu góra w październiku mówię wam szukajta se roboty

@Jadwiga Pawelec

I bardzo dobrze ze sie to konczy młodym powinni zapewnic inna prace a emerytom zakaz wstępu na kopalnie

Tymon

To do konca roku czy do polowy ta firma pofedruje

Maksiu

Młodzi pod kopalnie a nie z tymi starymi dziadami emerytami robicie co im wiecznie malo niech młodym dadzą zarobić.Emeryty won wnuki bawić z dala od kopalni

Gornik Myslowice Wesoła

Prezes oglosi upadłość i was oleje a młodzi co na bruk emeryty wnuki bawić a nie na dol.Walczyliście o 25lat to nie zajmujcie miejsca pracy młodym.Dajcie młodym szanse zarobić wiecznie wam malo .A bo to corka studiuje albo zięć bezrobotny znam te spiewki

Zenek

Może ta firma powinna zrobić dokładne wietrzenie kadr?

plp

Wszystko co w Remagum warte zainteresowania to Panie z kadr reszta dno włącznie z zarobkami

Andrzej Nicke

Zarobki skocza do góry jak będą metrya nie ma metrów to nie spodziewajcie się miodu

Pit Bull

Róbcie dalej na tych starych dziadów emerytów .Remagum jedno wielkie dno i (usunięte przez administratora) wykorzystują ludzi placa ochlapy a emeryturę będziecie szukac po hasiokach

Chce zapytać

Jest to prawda że w remagum zarabiają po 4tys na Brzeszczach. A ile mogę dostać na wesołej lub Staszic czy polecacie firmę. Potrzebuję informacji gdyż szukam pracy mam dyplom ukończenia szkoły górniczej

Hololol
@Chce zapytać

To papiery składaj pod PGG a nie te śmieszne firmy, kaj dziody na emeryturach robią. Jest na pewno lepiej jak za czasów KHW, podstawy dla młodego to jakieś 3k netto bez świąt.

ryl z wesolej
@Hololol

Nie ma przyjec pod kopalnie nie gadaj glupot i prędko nie będzie bo ludzi przenoszą

Rosiu

Ile u was można z pomocą dolowa zarobic

Zostaw merytoryczną opinię o PUG REMAGUM-SERWIS - Mysłowice

• Jak się pracuje w PUG REMAGUM-SERWIS?

Zobacz opinie na temat firmy PUG REMAGUM-SERWIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUG REMAGUM-SERWIS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUG REMAGUM-SERWIS?

Kandydaci do pracy w PUG REMAGUM-SERWIS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUG REMAGUM-SERWIS