Opinie o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PUG REMAGUM-SERWIS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PUG REMAGUM-SERWIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Normalny

Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz..........Ja jestem na emeryturze już10 lat i ani mi się śni pracować albowiem nie pozwoliłem sobie żeby sąsiad zrobił mi czworo dzieci jak również nie mam ambicji kupować złom elektroniczny za 6 tysięcy tylko dlatego że ma duży ekran czy nowy samochód bo ma światełka w lusterkach . Kupię sobie oszczędzając, małymi kroczkami do celu ,nie muszę harować na wysokie zarobki kierowników którzy dostają od prezesa 4 razy więcej za płaszczenie tyłka .

Ślusorz

Panowie na jakie kopalnie przyjmuja ślusorzy? Po ile kartki?

Panowie na jakie zarobki w tej firme mozna liczyć jako elektryk, elektromonter?..Ile zarobić mozna na Brzeszczach a ile na Staszicu?

Byly pracownik
@Nowy

Noe warto tam pracować max 2500tys netto bez świąt

@Byly pracownik

Na Brzeszczach tez taka kicha?

byly

Remagum to dno i nędznie placa tylko pupilki zarabiają reszta ochłapy

platne badania niestety z wlasnej kieszeni jednak na fakture a pozniej pieniadze oddaja, bhp + sr na kopalni na ktora sie przyjmuje, szkolenie w firmie i do pracy, sporo papierologii do wypelnienia i warto tez czasami patrzec co sie podpisuje zeby pozniej nie bylo meee beee ludzie tam mowia prosto z mostu, jednak mimo to przekaza ci cala wiedze jaka powinienes miec a reszty dowiesz sie na dole

czy kiedys pracowales na dole? czy chcesz pracowac na dole? czy miales stycznosc z kopalnia? stosunek do posiadanych kwalifikacji (co masz wspolnego?)

Andrzej Nicke

A nawet jesli mam tyle to co zazdrościsz

Szybowiec

Jakie wypłaty wczoraj dobre były Oli na pewno 4tys Andrzej Nicke pewnie tez tyle

Staszic

Na start 2500, ale spokojnie z każdą kolejną wypłata jest coraz gorzej. Robia glownie emeryci, w dozorze tancerze, cukiernicy.

Wystrzałowy
@Staszic

tancerze, cukiernicy ?? to nie ma już inżynierów ??

@Wystrzałowy

Każdy może zrobić inżynieria ????????

@Staszic

Kiedyś to był dozór. Nie było narzekania

@Cukier

Co tam cukierek ???? ciekawe czy my jakos kontrakty wygrany

@Andrzej Nicke

Andrzejku po świętach akumulatory podladowane. Metry można robić. Andrzej jak zdrowie.Ustawiasz wszystkich

@Cukier

Ty sobie lepiej mózg podładuj.Na zdrowie nie narzekam.Lepiej podładuj sobie swoje taxi to zarobisz więcej niż ja w Remagum

@Cukier

Bym Ci lutnal to byś sie rozplynal w herbacie i rozpuściłbyś sie cukierku leserze zwolnili Cie za wcześniejsze wyjazdy i spanie w pracy a tak byś miał stala prace w Remagum .Skoro wolisz taxi twój wybór

@Andrzej Nicke

Chciałabyś zarabrać tyle ile ja obecnie zarabiam ☺

@Cukier

Nie podniecaj sie tak twoim zarobkiem Ja i tak z emerytura mam więcej niż ty za miesiac

@Andrzej Nicke

Nie ma co się co podniecać nie zarobisz tyle przez kwartał tyle co ja przez miesiąc. Ile komornik ci zabiera?

@Cukier

Ile mi zabiera tyle ze mi na godne życie starcza i jeszcze zostaje .Jeszcze rok i będę na czysto bez długów i komorników

@Andrzej Nicke

Jeszcze przez rok ☺Żeby nie było tak jak z Czerwonym Jankiem na emeryturę szedł ☺

@Cukier

Tak będę robic ale już będę bez komornika.Czerwony Janek to pijak menel nr 1 Nawet by mi rady nie dal bym go zalatwil tego leszcza

Mam zamiar aplikować i mam nadzieję, że podpowiecie jaka jest atmosfera? Słyszałem sporo dobrego o firmie.

Reksio

Jak tam OLi dalej jest takim przydupasem ta firma już niedługo upadnie .Skończą sie chodniki i papa

Krzychu-przodowy
@Reksio

Czyli za 3 lata ? Nie pracujesz w firmie, a najwiecej wiesz. Kolejny prorok... Może powinieneś iść do TVN zamiast wróżbity Macieja...?

@Krzychu-przodowy

Krzychu tylko Oli największy przydupas kazdemu powie idźcie do komory a ludzie laza jak debile.Co on książę

jacek
@Andrzej Nicke

Dlaczego nie powiesz Oli idź sam do komory.Bojisz się go.Jedno jest pewne nigdy tak nie symuluje roboty i (usunięte przez administratora) jak Oli.

@jacek

Ja się nikogo nie boję tego leszcza Oli on jest dla mnie pionie. Myśli że jest przydupasem w kierownika D to jest wielki by go znosił raz na zawsze. Oli to największy leader w remagum

BTG

Poszukiwani pracownicy DO PRACY-,posiadamy długoletnie kontrakty- górnicy, elektrycy, ślusarze , praca w ramach umowy o pracę, gwarancja wypłaty pensji, Wysokie Premie za wykony, świadczenia pracownicze , możliwość awansu, Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu ,wysłania CV sekretariat@bumech.pl 32-789-38-66

Rysiek
@BTG

(usunięte przez administratora) obiecujecie na trzy raty Obiecanki wasze nie są słowne

@BTG

W (usunięte przez administratora) sobie wsadźcie te wasze oferty.Nawet Ukraińcy tam nie chcą pracować.Mialem iść do bumechu ale po tym jak oszukują zostaje w Remagum mam przynajmniej wszystko na raz i nie narzekam.Bumech ino potrafi zachęcić ochłapami pensje płacicie na raty a jesteście liderem na rynku w dzierżawie sprzedaży i produkcji kombajnów.Macie tyle kasy a nie potraficie wszystko jednym przelewem zapłacić

górnik

panowie jakie warunki na brzeszczach socjal itp mogl by ktos odpowiedziec bo mam zamiar sie przyjac ale nie wiem czy warto wgl jechac na rozmowe

lucek

Oli to (usunięte przez administratora) jakich malo wczoraj opierdalal kolbe kierownikowi. Co do zarobków (usunięte przez administratora) soboty niedzielę 6600 było jest git (usunięte przez administratora) tam pod kopalnią za 2500

janusz

czy są już kartki w Remagum czy dalej salceson?

Andrzej Nicke

Zwalnia się ktos od nas ja jak nie dostane kasy idę do bumechu

Robol
@Andrzej Nicke

W Remagumie jest lepsza kasa.Bumech- he-he,no comment.

zbychu
@Robol

Bumech to banda złodziei oszukują placa na trzy razy i z wielkim opóźnieniem

Żeglarz
@zbychu

Lepiej dostać 3 tysiące w 3 ratach niż 1800 na raz

@Żeglarz

Lukasz a emeryturę będziesz szukać w śmietniku

Żeglarz
@Andrzej Nicke

Dalej pracując w remagumie to napewno bym jej tam szukał w Bumech mam 2500 podstawy plus kasę na pranie premie i kartki co miesiąc i nie narzekam

Dariusz

Firma prowadzi może rekrutacje? Jaka jest atmosfera?

@Dariusz

Firma prowadzi rekrutację w kazda środę o 10 na Oświęcimskiej w Myslowicach płacą 3 tys za czarne dni i bony za zjazd sodexo 10zl

były
@Dariusz

Lepiej sobie moge złamać niż sie tam przyjąć

darek
@były

Na jakim stanowisku robiłeś

Karol

Mam górnika tytuł dyplom górnik eksploatacji podziemnej ile mogę na początek zarobić.To pierwsza moja praca w górnictwie .Mam zaoczne technikum proszę o odpowiedz

@Karol

Na początek 3 tysiące za czarne dni.Jesli chcesz więcej zarobić to rob święta.A jak chcesz jeszcze więcej zarobić to dziennie nos korownikowi cole jak Oli a 4 będzie z przodu.Dziennie będziesz miał jeszcze legal na 6 godzin tak jak Oli warto pracować w Remagum

Andrzej Nicke

Ludzie ma być lepiej zapowiedział pan prezes.W przodku 4 000 odstawa 3300 zetorzysci 3500 Oli4500 jako przodowy

kiedys beda jak Oli
@Andrzej Nicke

to ja bym kciał jako Oli, jakie czeba mieć kursa ??

Wąs
@Andrzej Nicke

Pan prezes W. moze sobie zapowiadac co chce ale kontraktow po 2000 zl za metr juz nie zmieni wieclepiej juz nie bedzie.

@Andrzej Nicke

Trzeba nosić cole kierownikowi lub oshee Wtedy zarobisz i musisz być donosicielem maskotką oddziału

Robol

W bumechu: przodek- 3100, odstawa- 2500

Rysiek

Jak tam wypłaty na chwila obecna ?

Andrzej Nicke

Jak tam moi drodzy idziecie w soboty

Andrzej Nicke

Tak jak mówiłem Cukier pracujesz to zarobisz.Ja pracuje na Staszicu i z świętami mam ok 4 tysiące na rękę a ty widocznie nic za dozor spać umiesz .A gdzie teraz robisz na taxi ????

Zostaw merytoryczną opinię o PUG REMAGUM-SERWIS - Mysłowice

• Jak się pracuje w PUG REMAGUM-SERWIS?

Zobacz opinie na temat firmy PUG REMAGUM-SERWIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUG REMAGUM-SERWIS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUG REMAGUM-SERWIS?

Kandydaci do pracy w PUG REMAGUM-SERWIS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUG REMAGUM-SERWIS