Neonet

Opinie o Neonet

Kasanova

Ta firma to istny Burdel pracownik Work service ma tam przegrane pracuje juz 4 miesiąc na umowe zlecenie i nawet nie ma szansy żebym dostał normalną umowe z tego co widze to trzeba włazić w tyłek dla kierownika zmiany czyli donosić i podlizywać a najlepiej remontować mu mieszkanie i nie wiadomo co. Z checiął bym odszedł ale na daną chwile nie ma pracy tu w okolicach temu przechodze codzienny [usunięte przez moderatora] i poniżanie za ten marny grosz.

chuck

co Cię tak interesuje \\\"gościu\\\" .Masz coś do napisania ?

gość

może napiszecie coś nowego na temat pracy w Nonecie w D.M

fik

co prawda to prawda. najbardziej groteskowe w tej 1,5 rocznej sytuacji jest to iż osoby które jeszcze 25-30 lat temu buntowały się i wyśmiewały w ten sam sposób głupotę władzy komunistycznej obecnie nie przyjmują krytyki z naszych ust tylko powielają ubeckie metody uciszania niewygodnych pracowników po przez: etap pierwszy-zwolnienia; etap drugi-użycie narzędzi państwowych (policja,sąd) aby zdyskredytować i usunąć na margines tych co jeszcze zostali. do całości brakuje mi jeszcze obozów internowania dla tych co nie klaszczą w dłonie jak im każą. a Łukaszence wytykamy jego tyranię? on przynajmniej nie udaje że uprawia demokrację. my żyjemy w iluzji demokracji, co dzień każdy się zastanawia co komu powiedzieć,jak się zachować. popełnia samogwałt moralny aby nie puścić pary z ust co tak naprawdę myśli o tym przybytku bo chce zarobić marne parę groszy. żenujące to wszystko. tak jak by każdy, co dnia walczył o życie jak w obozie koncentracyjnym Dachau.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Neonet? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
biber

największą tragedią tego oddziału była śmierć Dyrektora[usunięte przez moderatora]. po tej tragedii wszystko wywróciło się do góry nogami a baby zaczęły walczyć o schedę po nim. jak by żył nigdy by nie dopuścił do takiej degradacji regionu i zwolnień pracowników bo on wiedział co to znaczy praca w handlu, zaczynał od sprzedawcy i wiedział że siła firmy to ludzie. z perspektywy czasu uważam za żenujące płacze wszystkich hipokrytów na jego pogrzebie, scena jak z Ojca Chrzestnego a po wszystkim czyszczenie terenu z niewygodnych ludzi. co się dzieje z ludźmi na tym świecie, totalna degradacja, zero moralności i człowieczeństwa, liczy się tylko władza i kasa tak jak śpiewała Rodowiczka. szkoda zmarnowano taki potencjał

forbs

pracownicy dostają po tyłku bo mamy KRYZYS a prezes[usunięte przez moderatora] coraz wyzej w rankingu najbogatszych polaków. patrzcie i podziwiajcie na co tak ciężko pracujecie miejsce 40. http://100najbogatszych.wprost.pl/ranking/ide,25/edycja-2011.html

były stary

ludzie to o czym wy tutaj piszecie to jest wyłącznie zasłona dymna i przemyślany temat zastępczy abyście mogli czymś zająć. sytuacja podobna jak w czasie skeczu magika który odwraca uwagę widza od rzeczy istotnych. prawda jest taka że tym oddziałem rządzą dwie wpływowe i cwane \\\"[usunięte przez moderatora]\\\", z wyglądu niewinne, zawsze uśmiechnięte, oficjalnie chętnie każdemu pomagają a zakulisowo pod każdym dołki kopią i na Prezesa wpływają kogo usunąć bo to \\\"jego wina że tak jest\\\". robią miedzy wami ferment abyście się miedzy sobą żarli i nie zwracali uwagi na rzeczy istotne. najlepszym narzędziem w takiej sytuacji jest zwykły ludzki STRACH a wraz z nim niepewność jutra. ci co mieli cohones i nie dali sobie we łbach namieszać tym \\\"paniom\\\" dawno już odeszli bądź zostali zwolnieni. pozostała tylko brunatna masa w którą wystarczy wpuścić trochę fermentu i stra (usunięte przez administratora) aby ją zniechęcić do wali o swoje prawa i uciszyć. metodologia typowa z działań SB w czasie PRL i najbardziej mnie to dziwi że działa nawet dwadzieścia lat po przełomie. aby utrzymać stanowiska, prestiż i kasę dwie baby robią z wami co chcą jak z dziećmi w przedszkolu. najciekawsze jest to iż mimo nienawiści miedzy sobą, donosów na siebie i podkładania świń wobec siebie dwie \\\[usunięte przez moderatora]\\\" w imię walki o swe pozycje i stołki potrafiły zawiesić broń, zjednoczyć się i walczyć o swoje kosztem szarych pracowników. tak to jest jak się babę dopuści do władzy, dla władzy i własnego samolubnego dobra zniszczą wszystko wokół siebie aby osiągnąć cel i dla kariery poświęci nawet własną rodzinę a co dopiero takie pionki jak pracownicy z magazynu,salonów czy też RKS. jesteście zwykłymi niewolnikami XXIw, pieskami które za przysłowiowego chrupka będą robić z siebie pajaca bo już wygaszono w was chęć do walki, przywódców zwolniono a reszta nie wie co ma robić. sytuacja jak na wojnie bez generałów wojsko nie wie co ma robić a strach go paraliżuje. prostytucja moralna bądź jak kto woli duchowa jaką obecnie uprawiacie tylko po to aby zarobić parę groszy odbije się na waszym sumieniu w przyszłości i jak oszczędności w banku również będzie w was się zbierać aby po jakimś czasie wybuchnąć niekontrolowanie. żal mi was wszystkich. ja nie dałem się poniewierać i odszedłem, trzeba mieć swoją godność. powodzenia w prostytucji i walce ze STRACHEM!!!!!!!!!!!!

reni

szkolić, szkolić...co niektórym przyda się mały wycisk , prawda Panie Kierowniku [usunięte przez moderatora] a pani...[usunięte przez moderatora]niech zajmie się swoim rozumem bo brakuje jej szarych komórek ;-))))

zygi777

Sprawdziły się moje przepowiednie(wpis z 5.05.12)-czyli koniec maja lub początek czerwca,żegnamy dwóch palantów dosyć wysoko postawionych.Wiadomo było z rozmów prowadzonych między nami,że te dwa \'łby\' to będzie troszeczkę za mało i przy okazji przejrzystej polityki kadrowej firmy poleciało jeszcze kilka osób.Tłumaczenie\'hierarchów\' że byli to pracownicy którzy buntowli pozostałych do nic nie robienia mija się całkowicie z prawdą.Przeczą temu wyniki pracy osiągane w tak ciężkich warunkach jakimi była przebudowa magazynu. Okres Bożego Narodzenia to przy tym \'Pikuś\'. Właściciel niestety dla nas ma prawo dobierać sobie załogę wg.własnego uznania.Teraz należy czekać na \'wylanie\'pozostałych pracowników z Olsztyna-to jest pewne i tylko kwestią czasu.Są bardzo przewidywalni i na nic ich zaprzeczenia,bo zaprzeczali już kilka razy.Trzeba tylko przeszkolić następców i przebrnąć ostatni tegoroczny trudny czas-Święta! Chciałbym się mylić,ale wiem że i tym razem będę miał rację.....Ale cieszmy się z tego co mamy-grubianin i czereśniak z hukiem pdżegnali się z posadkami-zobaczyć ich miny w chwili opuszczania \'koszar\'-bezcenne!!! Ostatnia sprawa która pozostaje do skomentowania to historia tego [usunięte przez moderatora] chodzącego po magazynie z Garetem. Wpisując na You Tube hasło Idiota lub Pajac zawsze pokazuje się jego CV ze zdjęciem!! Masakra przez tego komandosa rodem z Palestyny poblokowały się pozostałe śmieszne filmiki-ten to ma siłę perswazjii!!!Pozdro dla kolegów ,trzymajcie się jeszcze jako tako!!!

reni

zastanawiam się [usunięte przez moderatora] pod jakim nick się ukryłeś, chyba pod tymi najbardziej dla ciebie korzystnymi ,czyżby wolny:-) tak się składa że dla[usunięte przez moderatora]nie powinienem być anonimowy, wie bardzo dobrze komu zalazł za skórę, dziwnym trafem ja nie musiałem zmieniać pracy, i kto nie lubi leni, naciągaczy-a itp......

wolny:-)

jak to czytam to ręce mi opadają,ludzka podłosc nie zna granic.reni masz coś to wal jak nie to milcz,a zresztą szkoda czasu na tchórzy!!!

neodziadek

Tak czytam i czytam ,ktoś tu chce komuś koło (usunięte przez administratora) ci zrobić .Wstyd panowie (lub panie) ,a na co dzień rekę sobie podajęcie i wzajemnie pozdrawiacie . A Ty reni taki prowokator jesteś ,internet jest dla ciebie rajem ...... a rzeczywistość ?porażką ?aż żal komentować

artur

ale co masz konkretnie na mysli? mamy sie czegos bac? podaj jakies konkrety

reni

spoko to on jest zawsze na początku, to taka jego metoda... , ale widzę ze co niektórym przypadł do gustu, poczekamy pożyjemy. Nie zapędzałbym się z oceną czas pokaże... widzę ,że już niektórzy trzymają u kierownika palec głęboko w ...... ;-)))))))

wolny:-)

musiał ci dokopac,bo szukasz zaczepki-ewidentnie,na pewno nie lubi leni,naciągaczy-a ty chyba masz z tym problem,podobna faceci załatwiają takie rzeczy w inny sposób,a nie kryją się jak robale w sieci.anonimowo każdy to bohater,ale powiedz mu to w oczy-wtedy już recept nie będziesz pisał

reni

...to zależy , która z \"chorób\" Wam najbardziej nie leży u [usunięte przez moderatora], fakt jest taki ,że ma trochę dolegliwości, ale na wszystkie jest lekarstwo-recepta.

on

to jaka to recepta?

reni

Znam ten styl pracy !!! Czyżby [usunięte przez moderatora] tak "zarządzał" ???? Mam receptę ..... pytać.

on

wszyscy sa tak[usunięte przez moderatora]ze sie boja cokolwiek pisac

reni

... ale cisza w magazynie DM . Myślałem, że będzie można pogadać . Miałbym o czym, albo inaczej o kimś :-}

Zostaw merytoryczną opinię o Neonet - Dobre Miasto

• Jak się pracuje w Neonet?

Zobacz opinie na temat firmy Neonet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neonet?

Neonet