Neonet

Opinie o Neonet

Co teraz dzieje się teraz w neonet? Ostatni post zamieszczony został 7 dni temu. Na pewno od tego momentu wydarzyło się wiele ważnych rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tej firmie?

Pracownik Biedronetu

Nie dowiesz się, moderator na bieżąco kasuje niewygodne wypowiedzi. Chcesz się czegoś dowiedzieć, odwiedzaj forum co pół godziny - jest szansa, że przechwycisz coś :)

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Szarak

Witam , wie ktoś może ile sie zarabia na stanowisku specjalisty w Centrali , widze że na praca pl pojawiły sie nowe oferty pracy

aa

Hej. Czy ktos wie jak wyglada praca mlodzszego specjalisty w dziale reklamacji w firmie neonet?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Neonet? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
mariusz_strzalkowski@vp.pl

Informacja dla pracujących w neonecie: jeśli chceci dorobić piszcie na adres mailowy zawarty w nicku.

Ann

od Stycznie 2016 w Neonecie zmieniły się stanowiska, kiedyś był podział sprzedawca, z-ca kierownika, kierownik i czasem pomocnik sprzedawcy (na polskie magazynier). Teraz sprzedawców nie ma, są doradcy młodszy doradca, doradca i starszy doradca, obowiązki te same różnią się głównie podstawowym wynagrodzeniem i stażem pracy.

electrolux@vp.pl

Poszukuję sprzedawców z takich sieci jak Wasza. Piszcie na maila.

max

póki rządzi terenem Cycek to nigdy nic się nie zmieni. zrobi nadzieję, wyciśnie jak cytrynę i do kosza. tak tu wygląda życie pracownika. wszyscy trzęs (usunięte przez administratora) włącznie z RKS, nikt się nie wychyla i niewolnictwo się szerzy. dyktatura na całego gorzej jak za PRL, wtedy było choć do kogo się poskarżyć. kobieta i władza to niebezpiczna mieszanka. daję niedostateczny

gosc

ale cisza. zamknęli magazyn czy pozwalniali tych co tak się mądrzyli?pan M.Z się nie pier.......i co?

mnv

Co Z tym DK ? Spoko, w miarę ogarnia . Robota zrobiona to się nie prz....dala.

gość
@mnv

D.K jest ok.ale ta zmiana jest jedną z najgorszych.zostalo im to po komandosie.myślę że pan Artur to wreszcie zauważy i zrobi porządek z tą zmianą.

cccp

Miało być lepiej a nic się nie zmienilo warszawiak przynajmniej coś próbował a teraz szkoda gadac

st

ChceszDorobić?

zapraszam do współpracy osoby pracujące w sieciach agd/rtv. Nie potrzebne są żadne CV ani dane. Szczegóły na maila agd@10g.pl

stolarz

Dobrego miasta nie polecam, brak szacunu do pracownik tych z work service traktuje sie gorzej niz psy, pracuje sie za pol darmo jeszcze w systemie zmianowym, codzienne dojazdy mimo ze sa darmowe to dobijaja a w busie nie ma miejsca, a kierownikom zmiany co niektórym od władzy dobrze odjeba.. Pozdrawiam, NIE POLECAM !!!

prac
@stolarz

przeczytałem wasze komentarze, jak z ich treści wynika to tylko jest narzekanie. Ja pracuje w Dobrym Mieście w Neonet od niedawna i w przyrównaniu do mojej pracy uprzedniej Indykpol to dla mnie osobiście jest OK !!!!. Jest takie powiedzenie " wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma". Dzisiaj przymusu do pracy nie ma, nie podoba się można zmienić, a po co to pisać narzekając.

sigma
@stolarz

tego kierownika juz(usunięte przez administratora)co znęcał się nad chłopakami z work-serwis. teraz jest spoko nowi kierownicy.powinni tylko wymienić pana D,K nie nadaje się na kierownika.pozdrawiam i zapraszam do pracy.

Pracowałem w neonecie ponad rok. Plusy : jak dobry miesiąc to można było ładnie zarobić ok. 2300 plus usługi i montaże to 2500 bylo. Choć zdarzały sie kiepski miesiac i 1700 na kwitku. W czasie zmiany można było sobie posiedzieć trochę na internecie jak nie było ruchu. Minusy : - Usługi - bezsens totalny. Kto musiał je sprzedawać ten wie. - Odpowiedzialność materialna - Zbyt duże odciaganie od pensji za złe wyniki TK lub nie wyrobienie planu na produkty stare. Moja ocena po pracy w tej firmie jest neutralna. Jak nie ma sie nic ciekawszego to można spróbować i doświadczenie nabyć.

prsoiakio

neonet to zło .1

bang

ja pracuje, osobiscie polecam zatrudnic tylko na umowe przez work service. nadgodzin nie wyplacaja tylko oddaja w dniach wolnych, premie ucinaja, do tego z wyplata sie spozniaja :)

zenon

czy ktoś z piszących tutaj obecnie pracuje w neonecie? chciałbym poznać obecnie panujące tam warunki zatrudnienia..?

d.m

d.m

sarra
@zenon

Zapomniałam dodać że nie polecam Neonet w Łodzi szajs !!!! Szkoda tylko nie których uczciwych pracowników,bo są też i (usunięte przez administratora) za których trzeba oddawać dług ze swojej kieszeni.

goska1212

ok

MAX

tomikal - 2013-09-16 21:57:08 wiecie co się dzieje z tym kierownictwem, które cieszyło się niezłą opinią? Pracują oni nadal w neonecie?nie ma, dostali propozycję rozwoju poza granicami firmy Neonet. generalnie ci co pracują dłużej niż 3-4 lata musieli się ostro (usunięte przez moderatora) .. przyzwoita wypłata w tej firmie już dawno nie ma miejsca. są jeszcze nieliczne wyjątki jak Białystok gdyż Białoruś dużo kupuje ale to wyjątki.(usunięte przez moderatora) możesz nie mieć wiedzy i techniki lecz jak jesteś lojalny jak Goebbels wobec Hitlera zrobisz karierę. powagę i poziom pracodawcy mozna w bardzo łatwy sposób sprawdzić na stronach oferujących pracę - im ofert więcej tym pracodawca mniej stabilny. w tej sytuacji daję niedostateczny

Zostaw merytoryczną opinię o Neonet - Dobre Miasto

• Jak się pracuje w Neonet?

Zobacz opinie na temat firmy Neonet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Neonet?

Neonet