Opinie o covebo.pl - Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Covebo Work Office Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Covebo Work Office Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Covebo Work Office Sp. z o.o. w Opole

Spawacz

Spawacze miejcie dla siebie trochę szacunku w Polsce macie podobne stawki i z rodziną jesteście

spawacz 2
@Spawacz

co ma do tego szacunek? a jak nie mam rodziny albo na wyjazdach zarabiam tyle ze moja rodzina moze zyc spokojnie?

Spawacz

Ludzie po co wam jechać do NL jak w Polsce dają podobne stawki dla spawaczy nie oszukujmy się

Kamil Puzio

Biuro w Polsce jak najbardziej pomocne itd. Polecam(usunięte przez administratora)

Artix
@Kamil Puzio

Potwierdzam, najgorszy koordynator jakiego spotkałem. Nie wiem kto tych ludzi dobiera, strasznie toksyczna, niemiła, konfliktowa osoba. Szybko się ewakuowałem, z uwagi na atmosferę.

@Kamil Puzio

Ty wiem o kogo chodzi. Ale przecież normalnie sie z nim rozmawia, co ty bredzisz. To nie mogles go normalnie zapytać co powiedział, czy jak? Chyba jak coś nie wiesz to pytasz, a nie stoisz i płaczesz? Ale jaja. Też miałem takiego typa na domku, nic nie zapisywał, nawet nie wiedział jak ma do roboty jechać, a potem tylko jęczał jaki on biedny. Skąd tacy ludzie się biorą?? i chca jechać do roboty do holandii jak nawet w PL się na ciecia nie nadają.

Flexy do domu

Nie polecam pracy w Boboli przez agencje Covebo. Praca na telefon, koordynatorzy dzwonią lub piszą sms o każdej porze dnia i nocy. W nocy nie można spokojnie spać, bo dostaje się po 5 smsow że zmianą czasu pracy. Tempo na produkcji jest nie do wytrzymania, taśma podkręcana na maksa. Na każde 2 godziny pracy jest 15min bezpłatnej przerwy. Pracuje się różne od 4 do maksymalnie 12 godzin. Dochodzi do absurdalnej sytuacji że pracuje się 12h, a placone jest za 10.5h, bo 1.5h odliczanie jest na bezpłatną przerwę. Połowa osób na kontrakcie to chamy ze wsi, drą mordy na wszystkich, a jedyne co w życiu potrafią to klepać ciasto na linii.

@Flexy do domu

Bo jechałeś jako flex. Trzeba było pojechać na normalny kontrakt, a nie na telefon, wiadomo że roboty może nie być. Teraz nie płacz.

Pracownik Produkcji

nie bylo..

nie bylo pytan co innego mowila pani co innego bylo, koordynatorzy , porazka, mieszkanie ..brud, syfilis,

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Flexy do domu

@Flexy do domu

Aleksander

Polecam agencję covebo. Nie miałem problemów żadnych z ta agencja. Pani Hanna bardzo miła kobieta załatwiła mi 2 razy ta sama pracę w tej samej firmie za co bardzo dziękuję.

Aleksander

No to trafiłaś na inna pracę ja byłem zadowolony. Przy 160 godz miałem 1400€. Mieszkanie było ok w mieście wszędzie blisko A do pracy rowerem 15 min. Czasem trzeba było kaloryfer odpowietrzyc i było cieplo.

Odeszłam...
@Aleksander

Co z tego, że miałam godziny, jak nigdy nie wypłacono mi za wszystkie. Myślisz, że wszyscy w Covebo mieszkają pod pracą? Albo pod marketem? Ja w pokoju nie miałam wcale kaloryfera. Podobno było ogrzewanie podłogowe, podobno... przez całą zimę było jakieś 14-16 stopni... nic z tym nie zrobili... No, ale ja się z nimi już nie męczę!

mauer
@Aleksander

A gdzie ta robota była?

klapa
@mauer

Zależy jak się trafi. Ja byłem zadowolony, ale to można przecież dopytać w biurze przed wyjazdem. Mi pokazali zdjęcia domku i dali numer na komórkę jakby coś się działo, żeby dzwonić do koordynatora albo do Polski.

klapa

Właśnie zjechałem, to moja 3 praca. Wcześniej w 2 innych biurach. Naprawdę nie wiem w czym macie problem. U mnie się wszystko generalnie zgadzało. Z kasą też ale trzeba jak wszędzie samemu pilnować. Najlepiej zapisywać sobie godziny. Ale u mnie nie było problemu, wszystko się zgadzało. Ok, płaci się trochę za domek, ale w innym biurze płaciłem więcej i mieszkałem z żulami. A teraz z covebo trafiła mi się fajna ekipa na domku, co się wzajemnie pilnowała. Trochę imprez było nie powiem, ale normalka. Odłożyłem parę tysi i zjechałem. Najważniejsze, to nie grać w ciula z koordynatorem. Jak chcesz pracować to pracujesz i zarabiasz. Jak lecisz w ciul to nie dostajesz roboty i idziesz w koszty. Mówisz pierwszego dnia: słuchaj, przyjechałem popracować i zarobić, jak będziesz miał dla mnie robote to obaj będziemy zadowoleni. No i gra. Pozdrawiam cioteczki, które jadą do wiatraków na melo i tanią trawę. Powiem Wam, że nie zarobicie jak codziennie melanżujecie, ale powodzenia. Dla tych co chcą chętnie pracować to covebo to spoko opcja. PS, nie wiem może gdzie indziej można zarobić setki euro więcej ale wątpię. Wiem bo niejedno widziałem i na zakładzie też gadam z innymi ludźmi. Kilku mnie pytało jak przejść do mnie, bo śpią w (usunięte przez administratora) a ja mam spoko domek i kasę na koncie ale to jak się trafi. Trzeba mieć szczęście. Tak że warto sprawdzić i porównać przed wyjazdem biuro. Pozdro 600.

Holiday

Planuję wyjechać z Covebo w wakacje. Czy ktoś mógłby opisać jak wyglądają warunki mieszkaniowe? Ile wynosi tygodniówka? I przede wszystkim czy warto? Czy jest stabilna praca. Z góry dziękuję.

ble
@Holiday

troche glupie pytanie. to posredniak, ktory ma sporo ofert, wiec stawka jest zalezna od konkretnej pracy. podobnie z zamieszkaniem, rozne lokacje czyli rozne oplaty. zapoznaj sie z ich konkretna propozycja i dop. wtedy zadawaj pytania

mARCEL

hej wszystkim, zdecydowałem sie coś napisać po 10 tygodniach mojej pracy przez covebo w miejscowości Nijkerk i firmie boni. Wyjeżdżając przez covebo, dużo naczytałem sie złych opini o nich i nie byłem przekonany, jednak rekomendacja kuzyna który jest w Niderlandach od 8 lat i fakt że właśnie w boni przepracował 3 lata przekonały mnie do wyjazdu. Już przed wyjazdem podpisałem wstępną umowę, dostałem ją na maila, cała procedura trwała jakieś 3 dni, finalnie dostałem adres domu i numer do opiekuna i ruszyłem pierwszy raz za granice do pracy. Dodam że jechałem własnym autem. Dojechałem pod wieczór w niedziele zgodnie z instrukcja napisałem sms do opiekuna, a on podał mi adres biura w bunshoten i umówił sie ze mną na podpisanie umowy rano na 9. Potem przejazd do urzędu chyba w Utrecht i wyrobienie numeru sofi. Od wtorku zaczęłem pracę i praktycznie przez caały mój pobyt chodziłem do niej 6 razy w tygodniu - raz tylko miałem wolny poniedziałek, wszystkie soboty pracujące. Sama prac ok, nigdy nie zbierałem zamówień, ale nie jest to jakoś skomplikowane, bardzo przed wyjazdem sprawdzali mi język angielski, a okazało się że w pracy 70 % to Polacy. Mieszkanie w wiosce oddalonej 5km do pracy - normalny duży dom chyba z 10 0sób tam mieszka. Internet, TV, skład na domku mieszany, to co na plus że więcej kobiet :) Życie w Holandii wydaje się bezstresowe, wyszyscy się w koło uśmiechają (holendrzy), nasi rodacy też powinni bardziej sie uśmiechać. Mam dwóch koordynatorów, ale przez większość kontaktowałem się tylko z Konradem - normalny facet. Ludzie w pracy też w miarę normalni, ale tak jak wszędzie znajdzie się jakiś artysta :) Najważniejsze pięniądze - zgadzają się i zarobiłem więcej niż liczyłem, pierwsze dwa tygodnie - wypłata 830 euro (byłem w szoku), kolejna wypłata 1685 euro na konto, super sprawa po wszystkich odciągnięciach. czekam na wypłate za kolejny miesiąc, jestem na 2 tygodniach urlopu w Polsce, jeżeli chodzi o koszty to płacę za mieszkanie i ubezpieczenie około 500 euro, za transport nic mi nie zabierają dlatego dziwię się tym niektórym wpisom. Ogólnie moja ocena dla Covebo jest bardzo pozytwna i smiało mogę polecić, jeżeli kotś chciałby więcej informacji proszę o kontakt marcel1995@dtds.pl

mauer
@mARCEL

Spoko. A znasz kogoś, kto by tam pracował na murarzu albo kafelkarzu? Też dobre warunki?

Witam mieszkal. ktos w Bunschoten i pracuje na myciu skrzynek?dzieki za info.

pit80

Witam!Czy ktoś mieszkał w Bunschoten?Jak warunki?

Aga32
@pit80

Ja mieszkałam w 2017 i mieliśmy super 2-piętrowy domek na 7 osób w tym pralka, zmywarka toaleta na dole, łazienka z prysznicem na górze.

Pasibrzuch

Ludzie dajcie sobie spokój z covebo.Koordynatorzy mają ludzi głęboko,tylko straszą karami i traktują cie jak tanią siłe roboczą.Wypłaty to masakra... pracowałem tyle samo co kolega,stawka również taka sama,a dostawałem mniej kasy niż on.Księgowe liczą wypłaty jak chcą ,loteria normalnie...Raz za domek wzieli za duzo raz za ubezpieczenie,a pisząc do nich nawet nie otrzymałem odpowiedzi ani zwrotu pieniędzy.Warunki to jakaś istna masakra,pokoje zrobione ze starego strychu,wszędzie brud i grzyb.

Warunki w Covebo
@Pasibrzuch

Covebo ma pokoje, ba nawet całe mieszkania bez okien. Zero dostepu naturalnego światła. Bez wentylacji. Taka nora. Spróbuj sie odezwać, to "przecież masz drzwi". I cała przyjemność grubo ponad 100 euro z hakiem! Płacąc za ich służbowe "mieszkanie spełniające standardy", nie masz darmowego tranportu do pracy jak w innych agencjach, ale płacisz za transport, przepraszam przepłacasz, bo co 4 tygodnie ściągają Ci masę kasy, czy to za rower czy auto, nawet jak jesteś kierowcą i im ludzi do pracy wozisz. 13 razy w roku ściągają Ci te opłaty z wypłaty, często, gęsto podwójnie, tak jak piszesz, a o korektę to się możesz modlić. Za paliwo, na które trzeba się składać, bo covebo dało auto, ale nie dało karty do tankowania, też nie zwracają. Aha, jak chcesz ominąć te ich wysokie opłaty za transport i jeździsz do pracy własnym samochodem, to na salarisie nie ma zwrotu za dojazd prywatnym autem do pracy. Co do traktowania pracowników przez koordynatorów Covebo, to już brak słów

Tymuś

Nie polecam firmy Covebo ta agencja to (usunięte przez administratora) Kroją ludzi za samochód firmowy kierowcę ponad 50 euro a każdego pasażera 75 euro jak i nie więcej. Za paliwo musisz sam płacić a kierowca musi rozwozić ludzi. Do tego jak ktoś z jego pasażerów kończy wcześniej po 4h pracy to kierowca tez musi zakończyć i tak samo jest w obróconych rolach jak kierowca schodzi to pasażerowie też kończą.(usunięte przez administratora) ludzi kroi ich na godzinach na pauzach...nie potrafi ogarnąć grafiku. Ludzie czekają na pracę po godzinie. Albo jestes pod telefonem albo masz przymusowy urlop. Nie ma pracy zwalniają ludzi a za 2 dni przyjmują nowych. Nie da się tutaj odłożyć. Pracujesz za michę i za transport i domek wychodzisz na czysto 300-500 euro. Odradzam covebo alkoholicy i narkomanii na domkach. Domki zasyfione śmierdzące. Jest duży problem z transportem bo kordynatorka nie ogarnia tematu. Wszystkich ludzi ma w (usunięte przez administratora) I jej covebo za to płaci.

Gigo

Zalezy od oferty.Ja nie placilem nic za auto i mieszkanie oraz ubezpieczenie.na czysto okolo 470 euro netto w tygodniu na konto.

Krzychu
@Gigo

W Covebo tygodniówka ? Czy mowa nadal o Covebo ?

Witam ,nie chodzi mi o biuro w Polsce ....ale te w Holandii .Tu w pl nawet nie wiedzą co sit tam wyczynia . Krojenie na kasę ,kiedy się i ile się da ...bo księgową się pomyliła . Tylko czemu co miesiąc i zawsze na swoją stronę . Nawet jak jeździsz z kimś prywatnie to i tak odliczą za firmowy ,musisz się wyklucac o wszystko . Biuro Barneveld bo pod nie podlegała ...totalny (usunięte przez administratora) a(usunięte przez administratora) ....jak najdalej od niego .Niekompetentny jakich mało. Covebo nie polecam nikomu ,choć sama praca i miejscowi czyli Holendrzy byli bardzo ok ,ale ta polaczkowatość przez te konkretne biuro , nie polecam ,chyba że ktoś lubi życie z dużą domieszką adrenaliny . Covebo można określić jednym zdaniem Nie mówiłem o szczegółach tylko zapytałem czy to normalna praktyka ... Bo ponoć adres danej osoby nie są to dane wrażliwe... Miało być niebo a było Covebo . Lubisz być (usunięte przez administratora)to wbijaj tam w ciemno

Zawiedziony

Właśnie zjechałem z pracy przez tą agencję. Nie polecam nikomu pracujesz po 3 lub 4 dni w tygodniu żadko kiedy po 8 godzin lub siedzisz pod telefonem na jakiejś rezerwie (usunięte przez administratora) Dadzą Ci zarobić na opłaty kwatery która jest bardzo droga a za transport pobierają opłaty (usunięte przez administratora)€ na tydzień gdzie jeszcze jak jedziesz do pracy to musisz zapłacić kierowcy (usunięte przez administratora)€ za dowóz gdzie dowiadujesz się tego dopiero na miejscu(usunięte przez administratora)Warunki mieszkalne bardzo słabe jak jedziesz sam to pokoje 3 osobowe i wspólna łazienka na 2 pokoje, pokoje osobowe tylko dla par że wspólną łazienką.(usunięte przez administratora)Covebo to agencja która masowo ściąga ludzi a póżniej brak godzin w pracy. (usunięte przez administratora)Ostrzegam pracowałem w Plukonie na kurczakach.

Kierowca Covebo

Kierowca Covebo. Super oferta. Jako kierowca mam znizke na auto, mam placic 50€ za miesiac + wszystkie mandaty + wozic ludzi do pracy, czekac na nich. Pierwszy raz w NL to pojechalem.(usunięte przez administratora) Rece mi opadly, zamiast zarabiac to trace, a mieszkania do tego 30€ drozsze tygodniowo. Agencji teraz nie moge zmienic bo musze czekac 6 miechow, jako ze podpisalem umowe i bylem w pracy. Nie wiem co robic

@Kierowca Covebo

Po pierwsze, kierowca płaci 55 euro za każde 4 tygodnie (nie miesiąc), czyli opłata jest ściągana 13 razy w roku (52 tygodnie podzielić na 4 tygodnie). Po drugie nie masz zniżki na auto, bo zakłady pracy zwracają za dojazdy każdego pracownika, tylko Covebo zabiera te pieniądze dla siebie i dodatkowo ściąga z każdego pracownika za transport (a nie powinni). Czyli praktycznie dopłacasz:( Od pasażera ściągają 75 euro za każde 4 tygodnie, od kierowcy 55 euro, żeby się ktoś zgodził wozić ludzi i płacić za to. Mówią, że to zniżka, a to wyrachowany biznes:) Po trzecie, już kilka lat temu roku dostawałem za bycie kierowcą ok. 20 euro tygodniowo. Przewinąłem się przez kilka agencji i kierowca przeważnie dostawał extra kasę, w gorszej agencji był zwolniony z opłat za transport. Po czwarte, często Covebo każe jeszcze tankować pracownikom i nie zwraca za paliwo, bo podobno zakłady nie zwracają. Po piąte, Covebo zalicza się do kilku najdroższych agencji ze względu za zakwaterowanie. 109 euro za mieszkanie najczęściej na odludziu, z dala od sklepu spożywczego, bez ogrzewania, z fatalnym brakiem wyposażenia czyli tam, gdzie żaden Holender nie chce mieszkać. Mieszkania te są bardzo tanie, a Covebo ściąga maksymalne opłaty. Po szóste, jeszcze w 2018 roku. Covebo dawało umowę tygodniową, która przedłużała się automatycznie z tygodnia na tydzień, maksymalnie do 78 tygodni. Czy na pewno podpisałeś umowę na 6 miesięcy? Może Ci tak wmówili... Reasumując, zadzwoń na bezpłatny numer 08007008, wybierz rozmowę po polsku. Miej przy sobie umowę z Covebo, bo będzie potrzebna. Porozmawiaj z SNCU i zapytaj, czy faktycznie nie możesz zerwać umowy. Może się zdziwisz? SNCU zapewnia pomoc bezpłatnie i anonimowo.

Kierowca
@Porada

Tak, umowa jest tygodniowa, ale jakbym teraz chciał przejść do innej agencji i pracować w tym samym zakładzie to muszę czekać 6 miesięcy !!! A wkurzony jestem bo osoba pracujaca obok mnie jako kierowca tylko na tym ze jest kierowca w innej agencji dostaje 140€ wiecej na miech(ja place te 55, a osoba zarabia 80€!!). Za mieszkanie placimy o 35€ wiecej tygodniowo to kolejne 140€ !!! 109€ to cena bardzo nieaktualna, teraz jest o ponad 20€ wiecej i jak masz szczescie to trafisz na dwojke. To strasznie demotywuje, bo nie dosc ze godzin jest malo (co rozumiem bo taki okres), to jeszcze 300€ miesiecznie trace na tym, ze wybralem zla agencje.

@Kierowca

W każym zakładzie, gdzie Covebo wysyła swoich pracowników, działa tez inna agencja, która pod tym czy innym względem lepiej wynagradza swoich pracowników. Ty dopiero wyjechałeś do NL przez Covebo, a już zorientowałeś się, na czym stoisz. Gratuluję spostrzegawczości, niektorzy potrzebują na to miesięcy albo lat! Covebo często ściąga ardzo młodych ludzi, pierwszy raz wyjeżdżającycg zagranicę, licząc na ich niewiedzę, głupotę, niedoinformowanie, nieświadomość., a tu proszę, nadziali się:) Skoro już wiesz, że chcesz zrezygnować z tych oszustów, spróbuj poszukać pracy przez inne biuro. Jak znajdziesz satysfakcjonującą Cię ofertę, zwolnisz się z Covebo. A do Eurojoba do tego konkretnego zakładu możesz zawsze spróbować za 6 miesięcy, jeśli nadal będziesz chciał. Jesteś inteligentny; bądź ostrożny, to dokonasz dobrego wyboru. Mam pytanie: jaka stawka jest za zakwaterowanie tygodniowo w umowie z Covebo, którą Ty podpisałeś? I kiedy ją podpisałeś?

Tygryssssss
@Porada

Żałosne niektóre wpisy, przecież z daleka widać że piszą te posty głównie firmy kokurencyjne w dodatku średnio zorientowany na to co dzieje się w Covebo. PORADA Dla wszystkich niby poszkodowanych proponuje zgłosić to do odpowiednich instytucji to przecież nic nie kosztuje. Ludzie do czego to doszło

@Tygryssssss

Pracowałem w Covebo, ale zrezygnowałem z powodu wszystkich tych doświadczeń, które opisałem, odpowiadając na opinię Kierowcy.

@Tygryssssss

Pracowałem przez Covebo w kilku firmach. Łudziłem się, że w każdym kolejnym zakładzie będzie lepiej, może więcej zarobię, ale Covebo jednakowo skubało. Co trochę widziałem też takie sytuacje, że przyjeżdżają młodzi ludzie do pracy, często pierwszy raz, a Covebo ich wykorzystuje tak, jak tego młodego Kierowcę, który zaczął wpis na ten temat

Ciekawa

Nie wiecie, co się dzieje na piekarni Boboli w Bunschoten? Kilka tygodni temu zatrudnili tam dużo kobiet. Dzisiaj znowu dali ogłoszenie na piekarnie w Bunschoten. To co, tak dużo pracy tam teraz jest?

też ciekawa
@Ciekawa

Właśnie, czy ktoś coś wie o sytuacji w Boboli?

Muha
@Ciekawa

Nie ma... Większość osób siedzi w domkach idą na telefon na kilka godzin. Pozdrawiam

@Muha

Zupełnie nie rozumiem postępowania agencji. Mało pracy, większość ludzi nie pracuje, tylko na domkach siedzi, a agencja wystawia ogłoszenie z ofertą pracy i rekrutuje do Boboli. Czy to jest agencja pracy czy raczej firma przewozowa PL>NL?

nigdy covebo
@Ciekawa

Daja kazdemu po tyle zeby starczylo na jedzenie i oplacenie domku

@nigdy covebo

Jeśli na koniec stycznia, potem w lutym i marcu jest mało pracy i każdego wzywają na niewiele godzin, to czemu tam jeszcze pracujecie? A z drugiej strony, koordynator nie może Was wysyłać też do innych zakładów, żebyście mieli więcej godzin?

Pełna nazwa biura

COVEBO UITZENDGROEP THIEVES

jbccimtke

(usunięte przez administratora) wyplaty co miesiac i brak firmowych aut co to ma byc? (pracowalem w dwoch roznych miejscach przez ta agencje) szerokim lukiem z dala

Cuda na kiju
@jbccimtke

Nie martw się. Za jedyne 40€ tygodniowo możesz wynająć używany rower wart mniej więcej tyle. Ciesz się jak za te 130€ tygodniowo trafisz na miejsce w którym działa ogrzewanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Covebo Work Office Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Covebo Work Office Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 212, z czego 34 to opinie pozytywne, 100 to opinie negatywne, a 78 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Covebo Work Office Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Covebo Work Office Sp. z o.o. napisali 16 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Covebo Work Office Sp. z o.o.