Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

TakiSobieJa

Wszystko ładnie wygląda tylko ten Przewoźnik PolBus to jakaś tragedia, młody kierowca widać że brak doświadczenia, boi się wyprzedzać, autobus tak właśnie autobus nie można nawet tego nazwać autokarem, niewygodny, kierowca jedzie max 60km/h kierunek Boguszow - Gorce wyjazdy przesunięte odjazd dawny (4:54) obecnie 4:38. Reszta miejscowości które także dojeżdżają do pracy maja zawodowych kierowców tylko Wałbrzych Boguszów-Gorce dostał kierowcę młodego bez doświadczenia jak widać jak jeździ. Proponował bym zmienić przewoźnika lub kierowcę na np. Maxpol Białas lub Bus Marco Polo

asd

Szymon
@ruda E

Hej

Interesujący się

prosze powiedzieć czym zajmuje się operator maszyn w tej firmie ? jakie są prace które do niego należą ?

Operator maszyny
@Interesujący się

Operator dowozi cześci i wkłada je do maszyny

Przyjecia maja byc po polowie stycznia. Przychodzcie, przychodzcie bo nie ma komu robic haha

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

kamila życzę ci wszystkiego najgorszego w 2018 roku ,oby się spełniło .

Kasia Katarzyna

Syf,smród i i ubóstwo ????????

Stefan

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Ciekawy

Czy to prawda że w przyszłym roku zamykają lg?

Roman
@Ciekawy

Nie

ona
@Ciekawy

tak, zamykają pralki i lodówki.

Wrrrr
@ona

Moze to jest przyczyną nie uznania telefonu do reklamacji. Mój telefon przestal poprawnie działać ma rok oddalam go na gwarancje skąd wróciła za naprawe chciano 900 zł. Uznano ze fwarancji nie moga uznac poniewaz sugeruja sie wedle punktu 7 tzn warunki atmosferyczne. Uznano w moim telefonie czasteczki cieczy telefon nie byl zalany ale poinformowano mnie ze mogł przebywac w zaparowanych pomieszczeniach. Zastanawiam sie czy lg wyprodukowalo telefon do uzytku czy pochlaniacz wilgoci. Jestem rozczarowana. Telefon był uzytkowany jak wszystkie poprzednie :/ miał ktos taki przypadek?

żaden

Wasze podziękowania za naszą pracę możecie wsadzić sobie w ...... dlaczego nie wywieszacie tych podziękowań na stołówkach ...tylko w kiblu ...to jednoznacznie mówi jak głęboko macie naszą pracę w (usunięte przez administratora)

Szukacz_86

czy to prawda że LG Display rekrutuje, slyszalem ze sa przyjecia na operatorow, wiecie cos wiecej?

n2
@Szukacz_86

Tak są przyjęcia operatoró

Świeżak

Witam, zostałem zaproszony na rozmowę na operatora wózków widłowych do LG display. Chciałbym się czegoś dowiedzieć o tym miejscu, ktoś ? Coś ? Z góry dziękuję.

Agnieszka

@Paweł - jeśli jakiś komentarz został usunięty oznacza to, że został on zarchiwizowany przez administratora za naruszenie zasad regulaminu. Oczywiście, serwis ten służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy oraz jest platformą umożliwiającą wymianę informacji między pracownikami firmy oraz osobami nią zainteresowanymi. Jednak komentarze muszą spełniać zasady regulaminu. Podstawą ku usunięciu komentarzy jest wyłącznie niezgodność wpisu z regulaminem naszego serwisu. Jeśli uważasz, że Twój komentarz został usunięty niesłusznie bardzo prosimy o poinformowanie o tym naszego administratora pod adresem: admin@gowork.pl Więcej o procedurze procedurze reklamacji znajdziesz w treści regulaminu w §10.

oo

oojej. Nie polecam. Praca - porażka. Płaca porażka.

olek

Mam Małe pytanko,bo ostatnio w heesungu była giełda pracy m in do Display. Co jest konkretnie robione - dział serwis,dział produkcji.Ale tak szczerze czy warto?

wrw
@olek

szczerze ? nie polecam .

Żeby była jasność, o mojej sytuacji poinformowałem przełożoną w piątek, nie było mnie we wtorek, a sobota była pracująca, więc poinformowałem o mojej (możliwej) nieobecności, de facto, 3 dni robocze wcześniej.

@Paweł

Napisałem dosyć wyczerpującą opinię podpartą moimi doświadczeniami (690 słów) i widzę, że została w całości usunięta. Wydawało mi się że właśnie o to chodzi w tej stronie, o umieszczanie opinii na temat pracodawców, które mogą być pomocne innym pracownikom. Moja opinia nie łamała regulaminu, nie zawierała słów niecenzuralnych, etc. Smutne.

Były pracownik heesunga

Witam, jakie są u was stawki na utrzymanie?

operator

Czym zajmują się w LG Electronics operatorzy maszyn których teraz szukają? Jakie maszyny obsługują?

żaden

Szanujcie pracę naszych rąk ....bo nie długo sami będziecie musieli podwinąć rękawy i wylądujecie na hali,chyba że nie zależy wam na ludziach

Agnieszka

@żaden według Ciebie LG nie ma szacunku dla ludzkiej pracy. Dlaczego tak uważasz? W jaki sposób przejawia się ten brak szacunku? Wspominasz również o tym, że kobiety muszą dźwigać ciężkie rzeczy. Może warto zgłosić swoje uwagi do przełożonego?

żaden

To nie zakład to kołchoz ,została nas garstka a miota się nami jak by były nas tysiące...po za tym Panowie Menagerowie i ci którzy układają grafiki zdaje się że nie macie za grosz szacunku dla ludzkiej pracy...zróbcie coś z tym aby kobiety nie musiały dzwigać ciężkich boksów....bo nie długo sami będziecie musieli zakasać rękawki....chyba że lecicie tylko na ilość a nie na jakość ...kto układa normy dla ilości boksów na wózkach?nie jednokrotnie operator który biega między liniami by odwieżdz boksy,przywiezdz puste ,policzyć przekładki,pomóc przy odkładaniu tacek po prostu nie ma czasu by być w dwóch miejscach równolegle

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG