Opinie o Wydawnictwo Sfinks w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Sfinks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wydawnictwo Sfinks na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Sfinks w Częstochowa

Widziałem u nich na profilu na Facebooku - https://www.facebook.com/pracujwSF/?fref=ts, że obchodzą urodziny każdego z pracowników. To prawda? Bo brzmi to bardzo ciekawie i tak... rodzinnie!

Jacenty
@Marek

No a dzisiaj kolejne urodziny! :D

Piotr.

Polecam pracodawcę, z Panem Prezesem można wszystko załatwić. Trzeba tylko być szczerym i uczciwym.

Doris

Każdy ma czasem lepszy/gorszy dzień, ale co? Taka praca - jako sprzedawca książek - masz sprzedawać książki. Tyle w temacie. Ja nie narzekam

Justa

Nie ma mocy, żeby wszystkim dogodzić. Ja się nie sprawdziłam w CC to znaleźli mi obowiązki w innym dziale. I jakoś lepiej idzie. Nie ma tak,ze mówią Ci WON. Z powodów osobistych musiałam zrezygnować, ale jak tylko poukładam swoje to wiem, że mosty nie są popalone. Polecam spróbować, bo ekipa super!

Magazynier

Bardzo dobra rozmowa kwalifikacyjna, jasne przedstawienie zasad zatrudnienia - ile kiedy za co, jaka umowa itd.

Standardowe - czy pale, bo to magazyny z książkami i jest kategoryczny zakaz palenia w biurze i w magazynie. Można spokojnie palić na dworze.

K.

Ja tam nie mam zastrzeżeń :)

rubel

Fajna praca fajni ludzie a to chyba bardzo ważne uważam,żeby być obiektywnym trzeba poznać dobrze firmę w której się pracuje , ja mam o niej dobre zdanie jest ok !

Jacek

Witam Może ktoś powiedzieć o pracy na magazynie ? Bo jedynie czytam o call center ?

@Jacek

Ja swego czasu pracowałem tam na magazynie, praca jest bardzo fajna, bo nietrudna. Masz np. 150 kolorowanek, musisz policzyć, czy faktycznie ich tyle jest i odrzucić te uszkodzone prosta robota. Ja wyjechałem do Anglii, ale ceniłem sobie to, że dobrze płacą!

kaja

@Wic oni wlasnie caly czas szukaja inzyniera do spraw robotyzacji procesow spawania we Wrocławiu tutaj musisz miec na pewno wykształcenie wyższe, preferowane studia z zakresu inżynierii procesów spawaniu samodzielności i inicjatywy w działaniu

tomek

Dla mnie to jest zrozumiałe, że poszukując osoby na telefon jako Sprzedawca przy Telefonie to musisz wyraznie mowic o tym co chcesz sprzedać i musosz zaprezentować swoj produkt, wyraznie by klient rozmawiał i słuszał z kim rozmawia poważnym, do sierpnia maja rekrutacje.

automat

Super, że są odpowiednie szkolenia. Wbrew pozorom nie każda firma jest w stanie je zapewnić, ale takie przygotowanie do pracy sprawia że pracownik wie jak wypełniać obowiązki. A jakie są zarobki? Dzięki za odpowiedź

jager

Doświadczenie w tym przypadku @hgf jest opcjonalne. Miło by było gdybyś posiadał, ale i tak najpierw przechodzisz przez szkolenie. Więc z tym problemu nie ma.

hgf

to dobrze jak ludzie sa zadowoleni ze swojej pracy przeciez @gębacz wymagana jest nienaganna dykcja, komunikatywność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

mjut

kurcze ja mam 2letnie doświadczenie na słuchawce i wiem, że pracują tam ludzie, którzy pokończyli ekonomie itp. ale ta praca może dać satysfakcję też

micia

@tomek, jezeli sie postarasz to na pewno mozna tyle wyciagnac lub wiecej, ale trzeba posiadac dobre gadane nie oszukujmy sie

obiektywna

Sfinks poszukuje osób do pracy przy telefonie -tak każdy zaczyna a od ciebie zależy co sobą zaprezentujesz i czy osiągniesz więcej. Zadzwoń i się umów na rozmowę :)

amanda

ej tam.ludzie cieszcie się,życie jest piękne,zaszłam w ciążę w tej firmie...zawsze będę miała sentyment

zblazowany smutas :(

jak czytam sobie niektore komentarze ludzi na forach co to nic nie wiedza i sie wyzywaja na forach to mysle sobie O BI O BA KONIEC CYWILIZACJI !!! :(

Kaj

Trzeba dużo dzwonić i tyle. Ja sobie chwalę. 1500 podstawy + premia, sprzedawanie książek nie jest łatwe ale na tym polega ta praca. Ja tam nie narzekam, bywało gorzej ;-)

Dużopieniędzy

Pracuje tam, jezdze dobrym samochodem, popatrzcie se na parking - jak nie chceta, nie pracujta, ale takiej furki jak ja na pewno miec nie bedziecie, lasek tak samo ;).

wilk

najlepiej odeslac wilka do lasu tam skad przyszed

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Sfinks - Częstochowa

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Sfinks?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Sfinks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Sfinks?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Sfinks napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Sfinks