Opinie o Wydawnictwo Sfinks w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wydawnictwo Sfinks. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wydawnictwo Sfinks na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Sfinks w Częstochowa

paulina0628

Czy jest możliwość pracy tylko na wakacje?

Kornelia
@paulina0628

Tak tylko musisz to jasno zaznaczyć na rozmowie.

Pracuję i polecam

N

Witam mam pytanie jak wygląda wypowiedzenie z pracy przy umowie zleceniu? Pozdraiwam:)

Ula

A ja pracuję i jest ok. Ostatnio na przykład tak po prostu zakupiono jabłka, tak po prostu. Jak w każdej pracy (i dziedzinie życia) są lepsze i gorsze dni, ale to normalne :) Jakby było źle jak piszą niektórzy (a mam wrażenie, że po prostu się sami nie sprawdzili) to ludzie nie pracowaliby ileś lat... Jest OK.

Magazynier

Bardzo dobra rozmowa kwalifikacyjna, jasne przedstawienie zasad zatrudnienia - ile kiedy za co, jaka umowa itd.

Standardowe - czy pale, bo to magazyny z książkami i jest kategoryczny zakaz palenia w biurze i w magazynie. Można spokojnie palić na dworze.

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Noemi

Nie pracowałam w tym wydawnictwie bo dopiero złożyłam CV i nawet nie wiem czy dostanę możliwość pracy, ale jak czytam komentarze niektórych osób to dochodzę do wniosku, że jesteście za mało krytyczni wobec siebie natomiast o wiele bardziej wobec innych ( oczywiście nie o wszystkich stąd ten komentarz ) Może z dwie osoby tylko napisały, że miały niską sprzedaż i nie mają pretensji do pracodawców bo same wiedzą, że nie dały rady a reszta? Najlepiej pretensje do wszystkich wokół o wszystko. Bo trzeba dzwonić, bo mało kasy, bo brak umowy i nie wiadomo co jeszcze. Ludzie jeżeli jest oferta pracy jako konsultant telefoniczny to wiadomo,że praca polega na telefonicznych rozmowach z klientem ( tu się kłania czytanie ze zrozumieniem) i będąc na rozmowie wstępnej zapewne taką informację otrzymaliście, że praca polega właśnie na tym. Mało kasy? Jeżeli Ci mało kasy ( a prawda jest taka, że niektórym zawsze będzie mało) to jedź za granicę, tyraj jak wół i zarabiaj 'więcej' skoro tutaj tak Ci źle. A jeśli chodzi o umowę to nie wiem jak to z nią jest naprawdę bo widziałam komentarze,że jednak są ludzie, którzy ją dostają już na początku nawet. Zanim napiszecie jakieś hejty na jakimkolwiek forum czy portalu to się zastanówcie jak one mają się do rzeczywistości bo w internecie każdy odważny a jak przyjdzie co do czego to wszystkim wszystko pasuje i nikt nic złego nie powie. A na koniec dziękuję tym osobom, które napisały tyle pozytywnych rzeczy o pracy w tym wydawnictwie.

Martyna

Bardzo fajna firma, dobrze się pracuje, miła atmosfera, super ludzie. Raczej żadnych większych zastrzeżeń :)

Dorota

Ja tam pracowałam wcześniej, teraz po ułożeniu swoich osobistych tematów wróciłam. Zaznaczam, że wróciłam CAŁKOWICIE DOBROWOLNIE! :)

m

Pracodawca ok, klimat ok, warunki ok. Nie ma żadnych negatywnych uwag. Jak w każdej pracy trzeba robić swoje.

Maja

@Olgato ważne pracować na produkcie, który warto polecać i można dopasować do potrzeb klienta. @Aniaz czego wynika tak dobra atmosfera, o której wspominasz? Chętnie dowiemy się więcej o Tym jak wygląda praca w Wydawnictwie Sfinks.

@Maja

Dobra atmosfera wynika z tego, że w Wydawnictwie pracują wspaniali, energiczni i wyluzowani ludzie. Zawsze pomocni i motywujący!

Olga

Wcale nie na siłę. Ludzie przyzwyczajeni do jakości książek sami proszą o telefony z nowościami. Rozpiętość wiekowa klientów jest bardzo duża, a i asortyment tematycznie szeroki. Dla każdego coś się znajdzie, więc o pchaniu na siłę nie może być mowy.

Praca super, wprawdzie dużo obowiązków, ale przecież do pracy nie chodzi się po to żeby się obijać :P Zarobki całkiem spoko, atmosfera wręcz genialna, ludzie są niesamowici. Polecam!

janek

Jak chodzi o bycie konsultantem to fajnie. 8-16, masz podstawę i premię za wyniki, można całkiem fajnie zarobić. Wiadomo, że nie ma nic za darmo, ale - jak w każdej pracy - dajesz coś z siebie - dostajesz w zamian :)

@janek

Fajnie czyli ile? Konsultant tzn odbieranie telefonów od klentów czy natarczywe dzwonienie po starszych ludziach i wciskanie im książek na siłe??, bo to ma ogromne znaczenie.

Maja

@Helmut myślę, że każdy z użytkowników może najlepiej wypowiedzieć się jak to wygląda w ich przypadku. A Ty jakie stanowisko zajmujesz? Możesz opowiedzieć o benefitach, które otrzymujesz?

@Maja

Juz nie pracuję w wyd.sfinks.Teraz pracuję w drugim ich wyd.świętego filipa.Praktycznie nic sie nie zmieniło poza tym ze sprzedaję książki religijne.Dla mnie ok ale jest kilku pracowników co jedno mowią do mnie a co innwgo za plecami.Olewam to.

Maja

@Helmut po jakim czasie można liczyć na podwyżkę? A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

@Maja

Na jakim stanowisku? Mają z 10 działów.

Kuba

widzę że dali ogłoszenie na Magazyniera, pracował ktoś z was w tej firmie lub pracuje na magazynie? Ktoś coś może powiedzieć w tym temacie? zarobi się chociaż 3tys?

@Kuba

Na pewno nie na początku.startowe 2 koła i umowa

Kuba
@Helmut

Pracujesz na magazynie, możesz coś więcej powiedzieć, ile osób pracuje, jak duży magazyn , ile godzin i jakie obowiązki?

@Kuba

Jestem konsultantem klienta.Są 3 magazyny, z tego co wiem 8-16 pon -pt i jedna wybrana sobota 9-15.Przygotowujesz książki pod zamówienia.Konstrukcja cepa :-)

Maja

@AgaRerozumiem, że dostałaś pracę w Wydawnictwie Sfinks? Gratulacje! Chętnie usłyszymy więcej o szkoleniu, które Cię czeka.

AgaRe

Byłam niedawno na rozmowie, jestem mile zaskoczona: krótkie i zwięzłe info, wizualizacja wypłaty a do tego gadżet na wyjście z przypominajką, na kiedy szkolenie! Plus za to!

Maja

Jakie wymagania stawiają Państwo przed swoimi pracownikami? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Z ilu składa się etapów? Jaka atmosfera panuje w firmie? Na te i więcej pytań odpowiedz znajdziecie w wywiadzie udzielonym specjalnie dla nas przez Prezesa Wydawnictwa Sfinks. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,403552,wywiad-filip-topczewski Która z informacji w nim zawartych była dla Ciebie najbardziej interesująca?

SANTA MONICA

Najlepsi zarabiają ponad 5 tysia wiec nie jest tak ze nie mozna zarobic.To bardzo duzo pieniedzy.Najnizsza kasa za miesiac solidnej pracy to 2 300 brutto.Reszta zalezy od wilelkosci sprzedazy.Na realia naszego miasta to sami sobie odpowiedzcie czy to duźo czy malo.Ja dostaję ok 2 300 ale netto na rękę o nie narzekam

Ula.

Super firma! Gorąco polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Sfinks - Częstochowa

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Sfinks?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Sfinks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwo Sfinks?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwo Sfinks napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwo Sfinks