Częstochowa

Opinie o Wydawnictwo Sfinks

Maja

@były pracownik(nie callcenter) Napisz, proszę, więcej szczegółów. Dlaczego masz tak negatywną opinię o Wydawnictwie Sfinks, jako o pracodawcy? Co najbardziej ci przeszkadzało u tego pracodawcy? Na swojej stronie internetowej wydawnictwo publikuje aktualnie kilka ofert pracy, w których pisze, że oferuje atrakcyjny motywacyjny system wynagrodzeń; oferuje też "premię na start", jeśli dobrze rozumiem należącą się za to, że poleci się firmę jako pracodawcę i "ściągnie" do firmy nowego pracownika. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Wydawnictwo Sfinks opublikowała na stronie GoWork.pl ogłoszenia o pracę /oferta/pracownik-dzialu-reklamy-i-marketingu,6668728,dabrowa-zielona Czy warto wysłać CV?

były pracownik(nie callcenter)
@Administrator 02.06.2018 09:11

Nie. Uciekaj jak najdalej od nich.

Waldi

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Zirytowana

Moja mama zakupiła z wydawnictwa 'Biblia pierwszego Kościoła za 160 ZŁOTYCH. Jak jej powiedziano najtaniej na rynku. Z ciekawości weszłam na Ceneo i okazuje się ze książkę można dostać za połowę ceny w sklepach internetowych! Mają to nawet w merlin pl czy dobre ksiazki pl. Na początku myślałam że to coś innego, ale sąsiad kupił ze sklepu internetowego i jest identyczna! Z ciekawości zadzwoniłam do wydawnictwa i powiedzieli mi to samo co mojej mamie - że to najtaniej na rynku! Owszem, w sklepie internetowym wydawnictwa jest po 160 zł, ale czemu w innych jest tak tanio i czemu na infolinii mówią, że u nich jest najtaniej????? Moja mama przez to kupiła drożej! Wprowadzono nas w błąd! Z samego rana składam informację do Rzecznika Praw Konsumenta, co więcej - Biblia jest autorstwa Vocatio, innego dużego wydawnictwa, dlaczego jest podpisana św. Filip? Zaraz piszę do nich, niech tłumaczą się z ceny i dlaczego inne firmy sprzedają produkty V dwa razy drozej!!! Rozumiem stare książki ale czemu NOWOŚĆ jest tak tanio w sklepach internetowych??????????

Maja

@Kasia 123, dziękujemy za wyrażenie opinii o firmie Wydawnictwo Sfinks z poziomu klienta. Opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. Czy możesz napisać jak zakończyła się sytuacja, którą opisałaś w swoim komentarzu? W jaki sposób dochodziło do przekazania zakupionych towarów? Płatności odbywały się za pobraniem czy odbierało się zamówione rzeczy w placówce wydawnictwa?

Maja

Wymieniajmy się opiniami na temat pracodawcy Wydawnictwo Sfinks, ale pamiętajmy o wzajemnym szacunku wobec innych ludzi, w tym pracowników tej firmy, którzy również mogą czytać Wasze posty. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Buhalter

Pic na wodę - Fotomontaż !!!! - Same pozytywne opinie !!! To się nie zdarza w normalnym realu !!! Musza być ci ci lubią i ci co anie lubi !! Nie może być tylko ok 99, 99% tylko zachwyconych !!!! tak było za komuny w PRL !!!!!

nie polecam
@Buhalter 25.02.2018 21:19

bo tak tam mniej więcej jestabsurd goni absurd

Norbi

Dla niektórych zadowolenie przyniosłyby negatywne opinie o firmie. To jest już niedobrze!!!!!

tere1

Witam, poszukują Państwo może pracownika magazynu?

Marta

Słyszałam, że Wydawnictwo Sfinks ma opinię super pracodawcy. Podpowiedzcie czy aktualnie potrzebują ludzi?

cyklamen51@gmail.com

Witam,kupiłam książeczkę do kolorowania dla dzieci na poczcie w Gdańsku,akurat nie dla dziecka ale dla osoby z postępującą demencją,jest bardzo fajnie zrobiona z naklejkami i dużymi postaciami wszystko jest ok......mam tylko pytanie czy to jest koniec cyklu strojów ludowych?myślę że nie....bo pominięto nasz region kaszubski który jest bardzo ważnym dla Polski miejscem i szczyci się pięknymi tradycyjnymi strojami,jestem bardzo zaskoczona i zdziwiona takim wydrukiem że dysryminuje się pewne regiony w kraju.Jeżeli to jest pierwsza czę$ć strojów ludowych to czekamy na drugą......pozdrawiam Anna z Gdańska.????

@cyklamen51@gmail.com 10.12.2017 09:05

Witamy! Bardzo dziękujemy za Pani uwagi. Jednocześnie chcielibyśmy się troszkę usprawiedliwić: dokonaliśmy subiektywnego wyboru, gdyż na 16 stronach nie da się zamieścić strojów z każdego regionu. Myślimy nad opracowaniem kolejnej kolorowanki prezentującej inne stroje ludowe, także prosimy o odrobinę cierpliwości i serdecznie pozdrawiamy!!!

Pavelix

Rozmowa kwalifikacyjna i pierwsza część szkolenia (w biurze) -po prostu praca marzeń dla takiej gaduły jak ja. Dzwonisz, pobajerujesz i już masz klienta. W praktyce zderzasz się z rzeczywistością i potencjalnym klientem: "nie!", "nie jestem zainteresowana", "Boże, znowu?" i po prostu po którymś razie serio się odechciewa mimo ciągłego starania się w zbiciu obiekcji wyuczoną formułką.. Praca dla cierpliwych / ambitnych. PLUS: Atmosfera naprawdę mega! Wielu pozytywnie nastawionych, starają się być wsparciem na każdym kroku :) MINUS: Ty rozmawiasz przez telefon, a na sali leci głośne(usunięte przez administratora)bo komuś coś nie wyszło.. i jak słuchacz w telefonie ma odbierać taką rozmowę,(usunięte przez administratora) Polecam na to zwrócić uwagę..

Tomek

Ja byłem na rozmowiei szkoleniu, nie nadaje sie do takiej pracy, ale wszystko wygladalo spoko, prowadzacy, czesc pracownikow nie wygladaja na niezadowolonych

Ecie pecie

Firma jest zajebistą i tyle.(usunięte przez administratora) mnie obchodzi kto co se myśli ja (usunięte przez administratora) wiem swoje.Ludzie są mega równiachy,wszyscy sobie pomagają - dziwnie brzmi ale tak jest,to nir jest corpo a atmosfera prawie jak w rodzinie.Do szefa zawsze drzwi otwarte,nie słyszałem o sytuacji w której komuś by nie pomógł czy to finansowo czy przede wszystkim psychicznie.Poza kilkoma razami nie słyszałem żeby ktoś został z stamtąd zwolniony.ja pracuje na zleceniu.Robie kiedy mi się chce a chce mi się cały czas bo mam parcie na kasę.Mam to wszystko (usunięte przez administratora)bo przychodzę do pracy i chce tam chodzić.A do prezesa mam wielki szacunek bo nieraz mi pomógł i wielu (usunięte przez administratora)innym ludziom ratował nawet życie.Kazdemu życzę takiej roboty w tej (usunięte przez administratora).Niektorzy zarabiają ponad 4 koła na rękę mają swoją bazę i jak jest jakaś nowość to Szcze siedzą nic nie robią tylko obdzwanają swoich klientów.Duzo klientow = dużo siana.Proste?Jakis temat jabłek się toczy.(usunięte przez administratora)Moze niektórzy chcą witaminy ja chcę kasę bo życie to zdrowie i mamona. Dopóki zgadza mi się każą złego nie powiem

OlciaEl

A ja pracuję drugi miesiąc i nie narzekam. Ciepło, miło, a praca jak praca - nie każdy się nadaje, ale jest ok.

samantha

Pracowałem w TRW. Tam nie tylko były jabłka. Ale także: soki, kawa, herbata, woda, poczęstunki na święta, itp. I co z tego? Jak poza tym były tylko: rygor, wyzysk, mobbing, kolesiostwo, nienawiść, zazdrość, pomiatanie, niszczenie psychiczne i fizyczne, ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Wystarczy

NICK
@samantha 31.08.2017 09:58

Dzięki za informację

Ula

Dziś znowu były jabłka dla wszystkich pracowników :D

Jan
@Ula 25.08.2017 14:38

Jabłkami nie wykarmie rodziny :-) Chociaż fjny pomysł.

Ania

A co dziwnego w tym, że ludzie dobrze piszą? Jak się człowiek nie sprawdzi, a umie rozstać w normalny sposób to po co ma pisać głupoty? Tobie się nie podobało, masz prawo do swojego zdania i to jest proste. Ale chyba nie jest tak źle, skoro niektórzy (czyt. trzon firmy) pracuje tam ileś lat? Jak się jest pazernym to się dwa razy traci... a jak się ciężko zachrzania to się ma efekty i pozytywną opinię... Pozdrawiam

ZDZIWIONY

Jestem zdziwiony samymi miłymi opiniami tutaj. Coś tu naciągane jest bardzo. Mam inne zdanie na ten temat tego pracodawcy.

ZDZIWIONY

Jestem bardzo zdziwiony samymi super opiniami tutaj. Coś naciągane to jest bardzo. Mam mniej miłe doświadczenie z tym pracodawcom.

Kinia

Najpierw umowa na okres próbny, jak się sprawdzisz (czyli po prostu nie olewasz roboty tylko się starasz) to potem dostajesz normalną umowę. Czasem były owoce, ciastka albo jakieś napoje :) bardzo sympatycznie.

K.P.

Pracowałam jakis czas temu kilka miesięcy. Wszystko było ok. Wypłata na czas, ludzie mili.

BZW-bk

No właśnie. Jak się człowiek przykłada do pracy to prędzej czy później ma efekty i uznanie Szefa. Klimat za to taki, jakiego nie miałam chyba w żadnym z dotychczasowych miejsc zatrudnienia :) Pozdrawiam!

Ewa K.

Pracujesz - zarabiasz. To logiczne i proste. Bez zaangażowania nic się nie osiągnie w żadnej pracy...

Iza

Pracowałam tam, chociaż nie wyszło. Widocznie nie mam zacięcia handlowca. Ale pomoc otrzymywałam ze wszystkich stron. Jak nie tak to inaczej, chcieli, żebym dała radę :) Bardzo polecam i chętnie bym tam została :) POZDRAWIAM EKIPĘ!!!

paulina0628

Czy jest możliwość pracy tylko na wakacje?

Kornelia
@paulina0628 28.06.2017 16:13

Tak tylko musisz to jasno zaznaczyć na rozmowie.

Adam

Pracuję i polecam

N

Witam mam pytanie jak wygląda wypowiedzenie z pracy przy umowie zleceniu? Pozdraiwam:)

Ula

A ja pracuję i jest ok. Ostatnio na przykład tak po prostu zakupiono jabłka, tak po prostu. Jak w każdej pracy (i dziedzinie życia) są lepsze i gorsze dni, ale to normalne :) Jakby było źle jak piszą niektórzy (a mam wrażenie, że po prostu się sami nie sprawdzili) to ludzie nie pracowaliby ileś lat... Jest OK.

Noemi

Nie pracowałam w tym wydawnictwie bo dopiero złożyłam CV i nawet nie wiem czy dostanę możliwość pracy, ale jak czytam komentarze niektórych osób to dochodzę do wniosku, że jesteście za mało krytyczni wobec siebie natomiast o wiele bardziej wobec innych ( oczywiście nie o wszystkich stąd ten komentarz ) Może z dwie osoby tylko napisały, że miały niską sprzedaż i nie mają pretensji do pracodawców bo same wiedzą, że nie dały rady a reszta? Najlepiej pretensje do wszystkich wokół o wszystko. Bo trzeba dzwonić, bo mało kasy, bo brak umowy i nie wiadomo co jeszcze. Ludzie jeżeli jest oferta pracy jako konsultant telefoniczny to wiadomo,że praca polega na telefonicznych rozmowach z klientem ( tu się kłania czytanie ze zrozumieniem) i będąc na rozmowie wstępnej zapewne taką informację otrzymaliście, że praca polega właśnie na tym. Mało kasy? Jeżeli Ci mało kasy ( a prawda jest taka, że niektórym zawsze będzie mało) to jedź za granicę, tyraj jak wół i zarabiaj 'więcej' skoro tutaj tak Ci źle. A jeśli chodzi o umowę to nie wiem jak to z nią jest naprawdę bo widziałam komentarze,że jednak są ludzie, którzy ją dostają już na początku nawet. Zanim napiszecie jakieś hejty na jakimkolwiek forum czy portalu to się zastanówcie jak one mają się do rzeczywistości bo w internecie każdy odważny a jak przyjdzie co do czego to wszystkim wszystko pasuje i nikt nic złego nie powie. A na koniec dziękuję tym osobom, które napisały tyle pozytywnych rzeczy o pracy w tym wydawnictwie.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Sfinks - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Sfinks