Adres: ul. Mirowska 35, 42-202 Częstochowa

4 332 180 5 1

Opinie o Wydawnictwo Sfinks

Filtruj opinie po kryteriach:

Małgorzata

Firma dała ogłoszenie o naborze na pracownika biurowego. Jego praca miała polegać między innymi na kontakcie z klientami już istniejącymi. Po przyjściu w pierwszy dzień pracy okazało się, że jest to zwykłe nieuczciwe teleśmele z wyszukiwaniem numerów z książki telefonicznej Poznania. Mieli tę książkę, mimo że na pocztach taki nie były już dostępne. Trzeba było pchać telefonicznie Biblię za grubä kasę. Widziałam, że dzieło wsrtościowe, ale po pierwsze wcale nie wydawnictwa Sfinks a po drugie w internecie o połowę tańsze. W związku z tym zaraz kupiłam 2 egzemplarze przez internet i nie musiałam przy tym zamöwieniu płacić za przesyłkę. Firma nie zamierzała podpisać umowy w dniu rozpoczęcia pracy, więc spędziłam tam tylko godzinę. Kiedy poszłam powiedzieć, że nie tak wyobrażałam sobie tę pracę i chcę wyjść, zostałam bardzo szybko wypuszczona z odpowidzią: " Nie wiem, jak sibie pani to wyobrażała. Nie traćmy se czasu". Było to parę lat temu, ale trzeba wpisać ten komentarz o nieuczciwości Sfinksa, żeby se ludzie na niego na darmo nie tracili czasu.

Marta

Nie polecam

Ja

Pracownicy tej księgarni wyrzucają papierki z zapiskami o klientach na ulicę Bociania

A!

Jakie wynagrodzenie mniej więcej za 160h? Zakładając że pracownik jest w miarę ogarnięty ( premie )

Zirytowana

Moja mama zakupiła z wydawnictwa 'Biblia pierwszego Kościoła za 160 ZŁOTYCH. Jak jej powiedziano najtaniej na rynku. Z ciekawości weszłam na Ceneo i okazuje się ze książkę można dostać za połowę ceny w sklepach internetowych! Mają to nawet w merlin pl czy dobre ksiazki pl. Na początku myślałam że to coś innego, ale sąsiad kupił ze sklepu internetowego i jest identyczna! Z ciekawości zadzwoniłam do wydawnictwa i powiedzieli mi to samo co mojej mamie - że to najtaniej na rynku! Owszem, w sklepie internetowym wydawnictwa jest po 160 zł, ale czemu w innych jest tak tanio i czemu na infolinii mówią, że u nich jest najtaniej????? Moja mama przez to kupiła drożej! Wprowadzono nas w błąd! Z samego rana składam informację do Rzecznika Praw Konsumenta, co więcej - Biblia jest autorstwa Vocatio, innego dużego wydawnictwa, dlaczego jest podpisana św. Filip? Zaraz piszę do nich, niech tłumaczą się z ceny i dlaczego inne firmy sprzedają produkty V dwa razy drozej!!! Rozumiem stare książki ale czemu NOWOŚĆ jest tak tanio w sklepach internetowych??????????

Tak8Nie1
Szeryf_Internetów
@Zirytowana

Bardzo przydatny komentarz dla mnie jako kandydata na pracownika, trochę Ci się fora pomyliły. Swoją drogą jak mogłaś kupić cokolwiek nieweryfikującą ceny danego produktu przed zakupem, a jak już popłynęłaś ty lub twoja mama i dokonałyście zakupu pod wpływem emocji to trzeba było zwrócić zakup, masz na to 14 dni przecież. Zamiast działać racjonalnie to płaczesz po internetach jak jakiś dzieciak.

Tak2Nie2
Ptaszyński
Nazwa działu: Handlowy
@Szeryf_Internetów

Widzisz "szeryfie internetu" jak ktoś coś natarczywie wciska, to tak wygląda! To, co się tam wyrabia to niesamowita jaja! Dzwonią i wciskają książki, jakie gdzie indziej są za grosze!

Tak2Nie1

handelowiec_z_krwi_i_ości
Nazwa działu: Handlowy
@Ptaszyński

A to chyba żadna nowość w dziale sprzedaży - telefonicznej, hurtowej, b2b, b2c, itd. Każdy handlowiec ciśnie bo od tego ma prowizję, nikt chyba z dobrego serca w DH nikogo nie trzyma, tylko jakiś wynik trzeba mieć - zarobić na sb i pracodawcę. W każdej firmie w której pracowałem było ciśnienie na wyniki, ważne tylko aby cisnęli Cb w normalny sposób, a nie np. nad tobą menager z młotkiem stał :D Ogólnie praca w sprzedaży jest dobra na jakiś cza, 2-3 lata i trzeba od tego odpocząć bo kręćka można dostać. Startowałem do nich do pracy, byłem już na szkoleniu ale zrezygnowałem bo nie mogłem oswoić się z produktem, więc i sprzedaż szła by mi licho :O zostałem przy telefonach :D

Waldi

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Waldi

Chyba o zabieraniu z pensji a nie o dodatkach. Pan Prezes tylko szuka okazji żeby zabierać pieniądze.

Tak4Nie

mqb
@Były pracownik

Cześć, A jakieś dokładniejsze przykłady możesz podać ? W mojej poprzedniej pracy też czasem były kare finansowe za "przewinienia", ja dostałem raz karę jak wjechałem wózkiem w płot i się rozdupił z deka.

Maja

@były pracownik(nie callcenter) Napisz, proszę, więcej szczegółów. Dlaczego masz tak negatywną opinię o Wydawnictwie Sfinks, jako o pracodawcy? Co najbardziej ci przeszkadzało u tego pracodawcy? Na swojej stronie internetowej wydawnictwo publikuje aktualnie kilka ofert pracy, w których pisze, że oferuje atrakcyjny motywacyjny system wynagrodzeń; oferuje też "premię na start", jeśli dobrze rozumiem należącą się za to, że poleci się firmę jako pracodawcę i "ściągnie" do firmy nowego pracownika. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Tak4Nie

Wydawnictwo Sfinks opublikowała na stronie GoWork.pl ogłoszenia o pracę /oferta/pracownik-dzialu-reklamy-i-marketingu,6668728,dabrowa-zielona Czy warto wysłać CV?

były pracownik(nie callcenter)
@Administrator

Nie. Uciekaj jak najdalej od nich.

Tak6Nie

Maja

@Kasia 123, dziękujemy za wyrażenie opinii o firmie Wydawnictwo Sfinks z poziomu klienta. Opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. Czy możesz napisać jak zakończyła się sytuacja, którą opisałaś w swoim komentarzu? W jaki sposób dochodziło do przekazania zakupionych towarów? Płatności odbywały się za pobraniem czy odbierało się zamówione rzeczy w placówce wydawnictwa?

Maja

Wymieniajmy się opiniami na temat pracodawcy Wydawnictwo Sfinks, ale pamiętajmy o wzajemnym szacunku wobec innych ludzi, w tym pracowników tej firmy, którzy również mogą czytać Wasze posty. Każda wypowiedź ma sens, jeśli jest poparta argumentami i nie krzywdzi dóbr osobistych innych.

Buhalter

Pic na wodę - Fotomontaż !!!! - Same pozytywne opinie !!! To się nie zdarza w normalnym realu !!! Musza być ci ci lubią i ci co anie lubi !! Nie może być tylko ok 99, 99% tylko zachwyconych !!!! tak było za komuny w PRL !!!!!

Tak20Nie

nie polecam
@Buhalter

bo tak tam mniej więcej jestabsurd goni absurd

Tak15Nie

Norbi

Dla niektórych zadowolenie przyniosłyby negatywne opinie o firmie. To jest już niedobrze!!!!!

tere1

Witam, poszukują Państwo może pracownika magazynu?

Tak7Nie

Marta

Słyszałam, że Wydawnictwo Sfinks ma opinię super pracodawcy. Podpowiedzcie czy aktualnie potrzebują ludzi?

Tak6Nie

cyklamen51@gmail.com

Witam,kupiłam książeczkę do kolorowania dla dzieci na poczcie w Gdańsku,akurat nie dla dziecka ale dla osoby z postępującą demencją,jest bardzo fajnie zrobiona z naklejkami i dużymi postaciami wszystko jest ok......mam tylko pytanie czy to jest koniec cyklu strojów ludowych?myślę że nie....bo pominięto nasz region kaszubski który jest bardzo ważnym dla Polski miejscem i szczyci się pięknymi tradycyjnymi strojami,jestem bardzo zaskoczona i zdziwiona takim wydrukiem że dysryminuje się pewne regiony w kraju.Jeżeli to jest pierwsza czę$ć strojów ludowych to czekamy na drugą......pozdrawiam Anna z Gdańska.????

@cyklamen51@gmail.com

Witamy! Bardzo dziękujemy za Pani uwagi. Jednocześnie chcielibyśmy się troszkę usprawiedliwić: dokonaliśmy subiektywnego wyboru, gdyż na 16 stronach nie da się zamieścić strojów z każdego regionu. Myślimy nad opracowaniem kolejnej kolorowanki prezentującej inne stroje ludowe, także prosimy o odrobinę cierpliwości i serdecznie pozdrawiamy!!!

Pavelix

Rozmowa kwalifikacyjna i pierwsza część szkolenia (w biurze) -po prostu praca marzeń dla takiej gaduły jak ja. Dzwonisz, pobajerujesz i już masz klienta. W praktyce zderzasz się z rzeczywistością i potencjalnym klientem: "nie!", "nie jestem zainteresowana", "Boże, znowu?" i po prostu po którymś razie serio się odechciewa mimo ciągłego starania się w zbiciu obiekcji wyuczoną formułką.. Praca dla cierpliwych / ambitnych. PLUS: Atmosfera naprawdę mega! Wielu pozytywnie nastawionych, starają się być wsparciem na każdym kroku :) MINUS: Ty rozmawiasz przez telefon, a na sali leci głośne(usunięte przez administratora)bo komuś coś nie wyszło.. i jak słuchacz w telefonie ma odbierać taką rozmowę,(usunięte przez administratora) Polecam na to zwrócić uwagę..

Tomek

Ja byłem na rozmowiei szkoleniu, nie nadaje sie do takiej pracy, ale wszystko wygladalo spoko, prowadzacy, czesc pracownikow nie wygladaja na niezadowolonych

Ecie pecie

Firma jest zajebistą i tyle.(usunięte przez administratora) mnie obchodzi kto co se myśli ja (usunięte przez administratora) wiem swoje.Ludzie są mega równiachy,wszyscy sobie pomagają - dziwnie brzmi ale tak jest,to nir jest corpo a atmosfera prawie jak w rodzinie.Do szefa zawsze drzwi otwarte,nie słyszałem o sytuacji w której komuś by nie pomógł czy to finansowo czy przede wszystkim psychicznie.Poza kilkoma razami nie słyszałem żeby ktoś został z stamtąd zwolniony.ja pracuje na zleceniu.Robie kiedy mi się chce a chce mi się cały czas bo mam parcie na kasę.Mam to wszystko (usunięte przez administratora)bo przychodzę do pracy i chce tam chodzić.A do prezesa mam wielki szacunek bo nieraz mi pomógł i wielu (usunięte przez administratora)innym ludziom ratował nawet życie.Kazdemu życzę takiej roboty w tej (usunięte przez administratora).Niektorzy zarabiają ponad 4 koła na rękę mają swoją bazę i jak jest jakaś nowość to Szcze siedzą nic nie robią tylko obdzwanają swoich klientów.Duzo klientow = dużo siana.Proste?Jakis temat jabłek się toczy.(usunięte przez administratora)Moze niektórzy chcą witaminy ja chcę kasę bo życie to zdrowie i mamona. Dopóki zgadza mi się każą złego nie powiem

OlciaEl

A ja pracuję drugi miesiąc i nie narzekam. Ciepło, miło, a praca jak praca - nie każdy się nadaje, ale jest ok.

samantha

Pracowałem w TRW. Tam nie tylko były jabłka. Ale także: soki, kawa, herbata, woda, poczęstunki na święta, itp. I co z tego? Jak poza tym były tylko: rygor, wyzysk, mobbing, kolesiostwo, nienawiść, zazdrość, pomiatanie, niszczenie psychiczne i fizyczne, ...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Wystarczy

Tak23Nie

NICK
@samantha

Dzięki za informację

Ula

Dziś znowu były jabłka dla wszystkich pracowników :D

Jan
@Ula

Jabłkami nie wykarmie rodziny :-) Chociaż fjny pomysł.

Ania

A co dziwnego w tym, że ludzie dobrze piszą? Jak się człowiek nie sprawdzi, a umie rozstać w normalny sposób to po co ma pisać głupoty? Tobie się nie podobało, masz prawo do swojego zdania i to jest proste. Ale chyba nie jest tak źle, skoro niektórzy (czyt. trzon firmy) pracuje tam ileś lat? Jak się jest pazernym to się dwa razy traci... a jak się ciężko zachrzania to się ma efekty i pozytywną opinię... Pozdrawiam

ZDZIWIONY

Jestem zdziwiony samymi miłymi opiniami tutaj. Coś tu naciągane jest bardzo. Mam inne zdanie na ten temat tego pracodawcy.

Tak24Nie

ZDZIWIONY

Jestem bardzo zdziwiony samymi super opiniami tutaj. Coś naciągane to jest bardzo. Mam mniej miłe doświadczenie z tym pracodawcom.

Tak22Nie

Kinia

Najpierw umowa na okres próbny, jak się sprawdzisz (czyli po prostu nie olewasz roboty tylko się starasz) to potem dostajesz normalną umowę. Czasem były owoce, ciastka albo jakieś napoje :) bardzo sympatycznie.

K.P.

Pracowałam jakis czas temu kilka miesięcy. Wszystko było ok. Wypłata na czas, ludzie mili.

BZW-bk

No właśnie. Jak się człowiek przykłada do pracy to prędzej czy później ma efekty i uznanie Szefa. Klimat za to taki, jakiego nie miałam chyba w żadnym z dotychczasowych miejsc zatrudnienia :) Pozdrawiam!

Ewa K.

Pracujesz - zarabiasz. To logiczne i proste. Bez zaangażowania nic się nie osiągnie w żadnej pracy...

Tak2Nie1

Iza

Pracowałam tam, chociaż nie wyszło. Widocznie nie mam zacięcia handlowca. Ale pomoc otrzymywałam ze wszystkich stron. Jak nie tak to inaczej, chcieli, żebym dała radę :) Bardzo polecam i chętnie bym tam została :) POZDRAWIAM EKIPĘ!!!

paulina0628

Czy jest możliwość pracy tylko na wakacje?

Kornelia
@paulina0628

Tak tylko musisz to jasno zaznaczyć na rozmowie.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Sfinks - Częstochowa

Chcę opublikować: