Opinie o Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o. w Częstochowa Mirowska 35

Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła jest - w zakresie wydawania książek o tematyce katolickiej i patriotycznej - sukcesorem działającego od 16 lat Wydawnictwa Sfinks, które jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek na rynku wydawniczym w kraju. Produkty wydawnictwa – książki z najwyższej półki – zdobyły uznanie klientów w całej Polsce, zostały wyróżnione nagrodami literackimi oraz uzyskały patronaty medialne wiodących w naszym kraju partnerów biznesowych.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o. w Częstochowa Mirowska 35

Jaki jest wkład kierownictwa Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Ilona

Na forum padło info, że podobno nie są terminowi jeśli chodzi o wypłatę i podobno do tego ścinali tutaj premie... Dalej dochodzi tutaj do takich cięć? I ogólnie jak na dzień dzisiejszy prezentują się tutaj zarobki? Wypłacane są już na czas?

garage
@Ilona

Nie na czas tylko za jakiś czas ;-)

Łucja
@garage

za jakiś czas? to ile trzeba czekać na wypłatę? ;>

PanJan
@Łucja

Nawet do kilku miesięcy.

Łucja Nowy wpis
@PanJan

Naprawdę? I taka sytuacja się powtarza co miesiąc?

Ciekawa Nowy wpis
@PanJan

OMG to podziwiam ludzi, którzy tam jeszcze pracują? Jak oni żyją bez pensji kilka miesięcy???

PanJan Nowy wpis
@Ciekawa

Też się nad tym zastanawiam. Niestety są ludzie, którym można wcisnąć każdy kit, a i tak będą potulnie siedzieć i dzwonić. Prawda jest taka, że nie zgłaszając ostrego sprzeciwu każdy się godzi na takie traktowanie, a prezes na tym korzysta. Skoro komuś nie zależy na wypłacie, na umowie o pracę i na godnym traktowaniu, to nie ma o czym gadać.

Krecik

Czy warto iść na rozmowę kwalifikacyjną do tej firmy? Jak teraz wygląda sytuacja?

Kamil

@nick a to wypłata jest zależna od klientów ?

nick
@Kamil

tak jest zależna

Bożena
@nick

Dziękuję za informację na temat sposobu wyliczania wynagrodzenia w wydawnictwie Świętego Filipa Apostoła. Wspominasz, że wysokość wypłaty jest zależna od klientów. To znaczy, że macie wynagrodzenie prowizyjne czy jak to wygląda?

Justycja
@Bożena

Oj słabo to wygląda. Brak terminowości, ścinanie premii itd...

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

To jedyne miejsce w którym można przestrzec innych przed tym wydawnictwem. Dzwoni nachalny sprzedawca na prośby o wykreślenie z bazy numerów reaguje bardzo agresywnie i nie pozwala zakończyć rozmowy. Bardzo agresywne podejście do klienta. Jeśli tak szkołą pracowników to współczuję.

xman
@Ania

Jaki pan taki kram.... ale coś sypie się ten kram

Praca ok, szef ok, ludzie ok, wypłata ( jak masz dobrych klientów) ok. Jedyny minus firmy to menadżerka czy tez kierowniczka siedzaca za przeszklonymi drzwiami. Moim zdaniem nie nadająca się na swoje stanowisko i cierpi chyba na chorobę dwubiegunowa , która swoją osobą pogrąża tą firmę. Bardzo źle traktuje ludzi . Zero szacunku . Jestem od niej dużo starszy ,a jej " odzywki " wołają o pomstę do nieba. Mógłbym być ojcem tego "dziecka ". Jeśli jej nie będzie w firmie ( a to się pewnie nie zdazy) to polecam.

Bożena

Dzięki za opinię, ale może nie piszmy o konkretnych osobach z Wydawnictwa Świętego Filipa. Napisałeś, że zarząd źle traktuje ludzi. A podasz przykład?

miki
@Bożena

A wypłacanie mniejszych prowizji niż obiecane, ciśnięcie na sprzedaż przez co ludzie tam pracujący wciskają gdzie i komu popadnie

Bliska osoba

To wydawnictwo to jeden wielki wał jeżeli chodzi o ilość przepracowanych godzin. Bliska mi osoba która tam pracuje miesiąc w miesiąc podpisuje, że przepracował 30h gdzie w rzeczywistości miał 175h(płacą za 175h,ale to i tak nie zgodne z prawem). W dalszym ciągu ma 11zł na godzinę + premie i wmawiają mu że to wychodzi 17zł na rękę. Minimalna płaca od 01/01/2020 na zleceniówce to 17zł, pracodawca jednak ma gdzieś przepisy. Przy rocznym rozliczeniu PIT wychodzi, że przez rok zarobił 6tysięcy złoty. Paranoja. (usunięte przez administratora) żerują na ludziach.

kikmora
@Bliska osoba

I właśnie tak dorabia się firma na ucinaniu premii, na wypłacaniu 80% za urlop

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.?

tołdi

Jakich liderów, tych niekompetentnych ludzi, którzy nawet nie widzą co jest w książkach które sprzedają?

wedo

premia zależy od wysokości sprzedaży, ale wypłacana w/g widzimisię. Np. twój obrót miesięczny to 8.000zł i powinieneś dostać 6 % tj. 480zł a przy wypłacie możesz dostać np. 200zł. i nie masz nic do gadania. Spróbuj się zapytać dlaczego, to menagerka zje cię swoim wzrokiem.

Raven89

Odradzam pracę w tym Wydawnictwie. Jeden wielki wyzysk...

Tolla

Nie polecam pracy, jeśli nic nikomu nie wciśniesz nie masz prawa nawet iść na papierosa. Nic to nie ma wspólnego z katolicyzmem czysty handel- założycielem jest były ksiądz, nie jest to dobry szef- czuje ze pali mu się grunt pod stopami i ciśnie wszystkich jak tylko może łącznie z żoną. RADZĘ UNIKAĆ TEGO MIEJSCA. Chcesz umowę? Szukaj gdzie indziej tu się pracuje często gęsto bez...

Marco Polo
@Tolla

Pomyliło Ci się firmy! Byly ksiadz jest szefem w firmie Precjoza gdzie sprzedają tanie ksiazki za bardzo wysokie ceny a nie w Sw filipie.No nie mogę

Xxxxx
@Tolla

Założycielem nie jest były ksiądz. Skąd wy bierzecie te informacje? Właściciel jest osoba świecka. Premia 4-5 tys? Jak miałeś obrót miesięczny ponad 50 tys....premia i jej procent zależy od obrotu...

Roman

Wydawnictwo wysyła niezamówiony towar. Forma zapłaty za pobraniem. Raz odmówiliśmy kurierowi. Dziś paczka przyszła ponownie. Pobrania tym razem nie było. Ale była w środku faktura do opłacenia. Odsyłam paczkę i jak najdalej od takiej firmy.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.?

Tolla

Premia? A co to takiego? Ty ciesz sie że wypłata bedzie a nie premii sie zachciało...

Marco Polo
@Tolla

Teraz sa dobre miesiace do pracy i niektorzy zarabiają nawet po 4,5 tysiace samej premii. Do tego wyplata najnizszej krajowej .Wiem ze sa tacy co zarabiaja razem w tych miesiacach ponad 4 , 5 a nawet 6 tys. Ja tyle ż tyle nie zarabiam ale nie jedtem zazdrosny o innych A jak patrze na takie wpisy to nie moge nie skomentowac ze ktos pisze takie ściemy

Polo Marco
@Marco Polo

Wiesz za ile trzeba by sprzedać,żeby mieć 4 tysiące samej premii o 5 nawet nie ma co mówić? Ciekawe kto w niedzielę rano pisze takie bzdury, że ktoś tu jest w stanie zrobić 5 tys samej premii...człowieku język ci powinnien uschnąć za takie kłamstwa...

Iwona

Witam, poszukuję opinii na temat firmy Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy?

@Iwona

Wynagrodzenie dzisiaj nie jest jakimkolwiek stopniu adekwatne do wykonywanej pracy, chyba ze usatysfakcjonuje cię 1200 na rękę w baaaardzo gęstej atmosferze stworzonej przez szefa...

Robert

Czy firma nadal działa? Są wolne wakaty

@Robert

Radzę omijać naprawdę szerokim łukiem...

Iwona

Zdecydowana większość komentarzy pracowników, dotyczących pracy w firmie Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o. ma wydźwięk pozytywny. @NICK - czy możesz powiedzieć coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Na jakim stanowisku pracowałeś, jaki jest zakres obowiązków oraz rodzaj umowy proponowanej przez pracodawcę?

Roger
@Iwona

to teraz wiadomo dlaczego te dziewczynki dzwonią i nekaja parafie. dzisiaj opieprzyłem bo ilez mozna wytrzymać dzwonienie po kilka razy w dzień i wciskanie czegoś na siłę!!!! totalny bałagan

@Roger

Kilka razy to jeszcze widać na tą część polski jeszcze słabo sie rozkręcili albo macie mądrych parafian, kilkanaście telefonów na numer abonenta to światło dzienne bo "coś" musi się sprzedać nic nie sprzedasz siedzisz bez przerwy do 18-19 od rana...

alfa i omega

Bardzo ładne książki i uczciwi ludzie.

OM
@alfa i omega

"Ładne książki"? Rozumiem, ze sprzedajecie książki do oglądania nie do czytania. To jest odpowiedź na temat poziomu wydawnicwa. kościelna przybudówka propagandowa rządu.

@alfa i omega

Tak sobie ta opinia tu nie widnieje ciekawe kto tym razem musiał słodzić....

N

Nazwa wydawnictwa,a takie coś..masakra. I opinia nie wynika stąd, ze ciezka jest sprzedaz bo jak chce się pracowac i jest sie milym i dobrym sprzedawcą to sprzedaz idzie. Ale umowa,kasa to jakas padaka. Co do umowy zlecenie i jej warunków wiele by mozna polemizować. Takze lepiej pytac o wszystko i dokładnie czytac umowę.

Y
@N

Dobrowolna skladka chorobowa na zlecenie powinna miec miejsce i pracodawca nie ma prawa jej odmówić. To tak na marginesie.

Kazimierz
@Y

Nie ma żadnych możliwości, aby otrzymać zatrudnienie na podstawie umowy o pracę? Zastanawiałem się właśnie, w jakiej formie zatrudnia ten pracodawca, dlatego chciałbym zweryfikować tę kwestię.

@Kazimierz

Nie ma nie podoba sie to odwidzenia! Takie słowa usłyszysz.

@nick a czy możesz coś więcej powiedzieć o tej umowie ? Są jakieś benefity Pozdrawiam

Klient z Opola

Opinie w moim odbiorze zgadzają się z relacją kontaktu. Dzwoniąc do mnie przemiła Pani ustala sprawę. Po kilkunastu dniach na umówiony termin dzwoni , zapadają uzgodnienia. Czekam na przesyłkę i opiszę później jak zakończyło się otrzymanie zamówienia. Na tym etapie bez zastrzeżeń.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 124 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.