Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.

Anneczka

Jestem zadowolona z pracy, oczywiście wysokość zarobków zależy od tego ile się sprzeda, no ale nawet jak jest słaby miesiąc to pensja jest ok. Przy wyższej sprzedaży pensja potrafi być naprawdę niezła. Ja nie narzekam w każdym razie. :)

E. M.

Pracowałam i byłam zadowolona.

tiruriru

Jak dla mnie bardzo dobra firma. Niektórzy ludzie marudzą, że jest żle ale to głównie Ci, którzy najpierw zatrudniają się żeby sprzedawać książki, a potem marudzą, że muszą sprzedawać. No cóż. Ci którzy wiedzą z czym wiąże się taka praca sa zadowoleni i zarobki też spoko bo i podstawa jest dobra i prowizji dużo, dla tych najlepszych sprzedawców nawet bardzo dużo.

Justa

Pracuję już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. :)

Matiq

Polecam pracodawcę, żadnych zastrzeżeń.

Firma ok, częsciowo sprzedaż telefoniczna, a częsciowo biura. Fajne ksiązki, dobrze się sprzedają, jak ktoś lubi tego typu pracę to powinien się tu bez problemu odnaleźć. Ja nie mam żadnych problemów, pensja dobra, jest niezła podstawa więc nawet jak jest słaba sprzedaż to spokojnie jest za co żyć :)

Magda

Polecam, super pracodawca. Dobrze się pracuje, ludzie wspaniali i zawsze pomocni.

Ania

Bardzo dobra firma, fajnie się pracuje. Pieniądze całkiem spoko, atmosfera super. Stanowczo polecam pracodawcę :)

alfa i omega

Bardzo ładne książki i uczciwi ludzie.

Zostaw opinię o Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o.