Daap System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Pantak

Częstochowa

Opinie o Daap System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Pantak

Majka

przystępna cena, wysoka jakość, dobra obsługa to pierwsze skojarzenia, które przychodzą mi do głowy jak o nich myślę, pierwsze i bardzo trafne jak widać :)

Agata

Jestem bardzo zadowolona z usług tejże firmy. Uważam, że ceny są przystępne, a obsługa fachowa. Nie mam także zarzutów co do serwisu - mój laptop został szybko naprawiony, serwisanci pozostawali ze mną w kontakcie telefonicznym. Serdecznie polecam korzystanie z usług Daap System.

Olo

Jeżeli chodzi o Częstochowę jest to zdecydowanie top wśród serwisów komputerowych. Byłem w kilku serwisach i usłyszałem że mojego laptopa nie da się naprawić, jednak w DaapSystem chłopaki działają cuda z komputerami! Szybka fachowa diagnoza, telefon z szacowanym kosztem naprawy, komputer znów w pełni sprawny a to wszystko najważniejsze w ludzkich pieniądzach! Zdecydowanie polecam!

Ahmed
@Olo 29.01.2016 14:58

Dlatego był jednym z najlepszych, ponieważ wszelkie "grubsze" usterki typu uszkodzenia płyt głównych, lutowanie, reballing był robiony w zaprzyjaźnionym serwisie na ulicy Piłsudskiego (schodziło się po schodach, zaraz obok serwisu z telefonami - od kilku lat nie ma już go w tym miejscu, nie mam pojęcia, czy firma została przeniesiona czy zlikwidowana. Miło wspominam właściciela, facet z humorem i co najważniejsze fachem w ręku).

Equalibrum

Witam serdecznie niestety ale z ta opinią nie mogę sie zgodzic. Serwis bardzo szybko i profesjonalny oraz ceny które są jedne z niższych w mieście.Obsługa sklepu również jest miła kompetentna potrafi dobrze doradzic a i czasami przyznać rację klientowi. W/W opinia Prawdopodobnie dotyczy innego Sklepu ;)

AfghanSQN

Witam serdecznie wszystkich użytkowników! Zachęcony postem Pani [usunięte przez moderatora] napiszę kilka zdań o tej "firmie". Po pierwsze, ceny - chwalą się że są tacy konkurencyjni, że mają już duże rabaty w przygotowanych przez siebie cenach. Guzik prawda, przykład? Taki sam notebook potrafi być w Komputroniku lub X-komie nawet 200 złotych tańszy! Analogicznie ma się sytuacja do części komputerowych, które to można wyrwać parę złotych taniej jeżeli pofatygujemy się do innego sklepu. Za to ode mnie duży minus... Sprawa druga, serwis. Czasy oczekiwania na niektóre zlecenia są TRAGICZNE. Oczywiście trzeba też słono zapłacić mimo tego, że na komputer można czekać nawet i miesiąc... Poza tym kwestia fatalnej obsługi [usunięte przez moderatora], który zawsze jest święcie przekonany o swojej racji i potrafi jedynie ładnie przytakiwać. Jeżeli wejdziemy z nim w jakąkolwiek dyskusje i pokażemy, że jesteśmy niezadowoleni z usług i mamy rację to jest wielce zdenerwowany i potrafi OBRAZIĆ KLIENTA co jest wg. mnie niedopuszczalne... Niestety ale zmuszony jestem do wystawienia oceny miernej. Pozdrawiam i niestety ale nie polecam.

Zostaw opinię o Daap System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Pantak - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Daap System Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Pantak