Centrum Inkaso

Częstochowa

Opinie o Centrum Inkaso

el

Teraz zmienili nazwę na Departament Egzekucji Kruk. Oszuści. Nic nie uzyskali od powierzonych im dłużników i jeszcze żądają za to zapłaty - w przeciwnym razie wpisują na swoją "giełdę wierzytelności".

Ade

Pani Ania ma 100% racji - niestety zbyt późno wyszukałem informację - to oszuści - nie podejmujcie jakiegokoliwek kontaktu z Centrum-Inkaso / Departament Egzekucji Kruk - z Częstochowy! Nie odzyskali mojej należności - ale wystawili sobie fakturę za usługi i tak zostałem dłużnikiem ...- wygląda na to że mają układy z Sądzie .....?

Waldemar

z 5 zleconych spraw , wygrali 4. Prowizje zapłąciłem tylko za odzyskane pieniądze. Miejcie honor i przestańcie pisać brednie.

Ania

UWAGA na firmę CENTRUM INKASO Z CZĘSTOCHOWY!!! TO OSZUŚCI!!! Wystawiają faktury bez żadnego zlecenia i z Ciebie robią dłużnika, podają do sądu... Jeżeli nie chcecie mieć problemów omijajcie tę firmę z daleka.

Zostaw opinię o Centrum Inkaso - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Inkaso