Opinie o PIEKARNIA ARTO w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PIEKARNIA ARTO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PIEKARNIA ARTO o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIEKARNIA ARTO w Częstochowa

Nowi pracownicy pracują za dwóch czy coś źle rozumiem? Jak to na wypłacie się odbija? I skoro tak to w jaki zakres obowiązków maja starsi stażem? Ile czasu trzeba przepracować by już nie być nowym?

Bogdan

Po kilku(nastu)? latach pracy dwa lata temu zakończyłem pracę w tej firmie. Miałem wtedy coś napisać w opiniach o tej firmie ale jako największy leń w tej firmie jakoś tak zeszło i nie napisałem nic. A dzisiaj ? dzisiaj już zapomniałem co miałem napisać. Dzisiaj jestem szczęśliwym człowiekiem. Pozdrawiam szefostwo i panie z biura.

Ewelina
@Bogdan

Serio zapomniałeś? Jakoś Ci nie wierzę... Powiesz chociaż czy pozytywnie wspominasz pracę tam?

Bogdan Nowy wpis
@Ewelina

No nie pamiętam. To było tak dawno. haha

Aleksandra Nowy wpis
@Bogdan

Ale rzucisz kwotą jaka wtedy była za pracę na produkcji? Nawet, jak będzie nieaktualna, ale powie coś o tym, ile mogą tam ludzie teraz zarabiać

Bogdan Nowy wpis
@Aleksandra

Pensja była zawsze na czas i jak każdy pracownik chciało by się więcej i więcej ale nie było źle. A teraz nie mam zielonego pojęcia jak to tam wygląda.

Joanna

Od dawna nie można znaleźć tu zbyt dużo świeżych informacji o pracy w PIEKARNIA ARTO. Napiszcie proszę co nowego słychać w firmie. Jak oceniacie pracę tam? Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie?

@Joanna

Daj sobje tam spokoj w Arto ?

Mikołaj
@Marcel

A dlaczego tak myślisz? Widzę, że masz jakieś doświadczenie z firmą? Może napiszesz konkretniej co Ci się nie podoba/nie podobało, bo nie wiem czy wciąż pracujesz.

nigdy w życiu praca w arto !!! jeżeli ktokolwiek rozważa prace w tym miejscu to jest albo totalnym nieudacznikiem życiowym albo osoba po gimnazjum co najwyżej... płaca mniejsza niż najniższa krajowa...kary, odcięcia z wypłat itp... godziny głownie nocne...oczywiście rozliczane jako dzienne... Pani Agata karze podpisywać fikcyjne listy godzin pracy... reszta rozliczana na "zeszyt" ogółem reasumując zakład zatrudniający pracowników którzy nie oczekują nawet najniższej krajowej !!! nawet Ukraina odpada !!! Kryk ogarnij się bo może lada dzień sam będziesz musiał kręcić ciasto...

@anonymous

Po czym Pan tak twierdzi? Pracował Pan w Arto? Jeśli tak to chyba został Pan wywalony za alkohol i teraz wypisuje Pan głupoty. To co Pan pisze to brednie pracuje już tutaj trochę i nigdy nie miało miejsca to wszystko o czym Pan pisze

@anonymous

Bedzie krecil lub padnie jak kaczka dobrze napisales ?kto w dzisiejszych czasach wpisuje godziny pracy w zeszyt tragedja ?a pieczywo ma niedobre i to bardzo

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PIEKARNIA ARTO.
Marcel

Chleb z arto jest niedobry zero smaku cieplo krojony juz tam napewno niekupie dziadostwa ?chleb i reszta badziewja to sama chemia zreszta ceny pieczywa same za soba mowia co jemy?w Arto niigdy tam juz niekupie Ps sam z zawodu piekarz to wjem co pisze chleb niedobry nie slony malo kwasu bez smaku poprostu niedobry

Czy firma przyjmuje osoby na emeryturze?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PIEKARNIA ARTO?

Gruby w dresach

Tak tylko bez doświadczenia bo z doświadczeniem nikt tu nie pracuje Przykład kierowca (nocny ptak)typowa wazelina bez komentarza

Były Chiński
@Gruby w dresach

Tup Tuś Dobrze rozpisuj kilometry Żeby ci tyle za dużo nie wyszło z obliczeń jak mnie wyliczyles bo tobie też prywatki się skończom

Artur

Mam wrażenie, że tylko narzekać potraficie. Mamy firma jak najbardziej ok więc doceńmy to bo czasy idą trudne!!

niedoceniony (Napora)

Witam raz na jakis czas zerkam na opinie o bylym pracodawcy... szczerze to wiekszosc opini to bzdury wyssane z palca... troche tam przepracowalem wiec moge sie wypowiedziec.. praca moze i ciezka zalezy co kto i jak ocenia... wynagrodzenie zawsze bylo na czas...mozliwosc uzyskania zaliczki takze... szef Artur oraz szefowa Anna nie moge zlego slowa powiedziec... szkoda ze ktos wypisuje bzdury nie pracujac tam... zycze sukcesow firmie oraz pozdrawiam szefostwo :)

@niedoceniony (Napora)

Zgadzam się z tą opinią. Ci którzy tu nie pracowali nie powinni się wypowiadać. Na szefa, szefową czy Panią Agata złego słowa nie można powiedzieć. Wypłaty na czas rozliczane według godzin bez przekrętów

@niedoceniony (Napora)

Fajnie, ze tak dobrze wypowiadasz się o byłym pracodawcy. Napisz, czy grafik pracy był elastyczny i przy jego układaniu były brane pod uwagę sugestie pracowników? Także możliwość zatrudnienia na część etatu jest istotną informacją, więc liczę, że ją dodasz.

taki co był
@Paweł

tak elastyczny, że po południu dostałem SMS że nie będę pracował na trzecią zmianę a na rano

Michal

Hej. Chciałbym się dowiedzieć coś o tej firmie. Czy na początku przechodzi się szkolenie i czy jest ono płatne ?

Pracownica

Praca nie należy do lekkich ale jest dobrze płatna. Żadnych oszustw. Nocki płacone stawką nocną.

iza

Aczy potrzebuja do pakowania pieczywa.

@iza

@iza Wlaśnie aktualnie nie widzę żadnych ofert pracy w ARTO. Ale może warto wysłać CV bezpośrednio do firmy. Napiszcie jak wygląda rekrutacja?

Henryk

Jest możliwość zarobić więcej gdyż brakuje ludzi więc nie narzekajcie. Firma spoko oby tak dalej.

Wieslaw
@Henryk

Henryk zrób to co zrobił Waldek Korzysta z życia A nie pierdzi w fotel za kierownicą

Dobra praca, uczciwe wynagrodzenie. Jest ciężko ale nigdzie praca w piekarni nie należy do lekkich.

Pan

Praca po dwie zmiany wtedy i pęsja jest w miarę a teraz to traktują pracowników jak niewolników

Witam jakie zarobki są dla piekarza?

Spokojny
@Pan

To prawda jesteś jak niewolnik emeryci zarabiają więcej od normalnego pracownika bo są (usunięte przez administratora) Pana (usunięte przez administratora)

Norbert

Może ktoś ma wiedzę czy potrzebni są teraz ludzi do pracy?

Gruby w dresach
@Norbert

Kierowcy to wiem na pewno potrzebni

Karol

Czy jest tak dobrze i dlatego rzadko tu zaglądacie?

Bzdury troche tam pracowalem stawek moze nie bylo wysokich ale najniższej krajowej nikt nie zarabiał z premia zawsze wychodziło wiecej, godziny nocne zawsze byly rozliczane normalnie tak jak byc powinno.

@anonymous Zarzut nieuwzględniania stawek za pracę w nocy brzmi bardzo poważnie. Czy sprawa została już gdzieś zgłoszona? Zachęcam również innych pracowników firmy PIEKARNIA ARTO do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Może ktoś mógłby potwierdzić lub zaprzeczyć poprzednim opiniom?

Zenek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

czytam te opinie i masakra jako byly pracownik almy moge smialo potwierdzic opinie poprzednikow, menadzer arto robil po prostu biznes towar ze zwrotow dla sprzataczek w zamian za kostke do kibla czy zapach zenada...

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA ARTO - Częstochowa

• Jak się pracuje w PIEKARNIA ARTO?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA ARTO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PIEKARNIA ARTO
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ŚW. BARBARY 80
    42-226 Częstochowa