Opinie o PIEKARNIA ARTO w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie PIEKARNIA ARTO. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PIEKARNIA ARTO o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PIEKARNIA ARTO w Częstochowa

Igor

Podpowiedzcie jak się pracuje? Mam zamiar aplikować!

Wieslaw P.

odradzam...praca w arto mija sie z celem, wyzysk wszystko na zasadzie oszukac panstwo zaplacic jak najmniej nie odprowadzajac podatkow! rozliczenie godzin dwa zeszyty jeden z godzinowka faktyczna drugi pod urzad karta pracy itp, praca srednio 240h za mniej niz najnizsza krajowa...ale w koncu pracuja glownie emeryci policyjni itp wiec wszystko odpowiada. Pracowalem prawie rok za srednio 5zl na h tonacy brzytwy sie chwyta ale oprzytomnialem...firma maxymlnie zerujaca na pracownikach a bezpowrotnie topiaca kase w np menadzerach, pan Artur G. menadzer buja sie gdzie chce sluzbowym autem za paliwo firmy, pracowalem w Almie wiec dobrze znam podejscie w/w Pana do tematu...nikt by nie uwierzyl ze mozna handlowac wymiennie pieczywem po terminie za takie rzeczy jak zapach do toalety czy reczniki papierowe, wymiany towaru sprzataczek i Pana Artura pod alma byly codziennoscia...poprostu zenada...Szef widocznie tego nie chcial widziec a i paliwo z faktura na pande mozna bylo spokojnie pod alma nabyc, Dlugo by pisac dewiza firmy orypac pracownika darmozjadom dac zarobic majac klapki na oczach :) byle tak dalej i porzegnaamy arto bezpowrotnie :):):):)

Pracownica

Praca ciężka ale za porządne pieniądze. Wypłata zawsze w terminie. Nie ma problemu z urlopem czy wolnym na żądanie !

byly pracownik

witam, opinie nie adekwatne z prawda, praca ciezka ale i wyplaty godziwe, ponad 12zl za h szalu nie ma ale jak na te warunki do przyjecia, praca zgodna z regulaminem 168h wyplaty srednio po 2800zl plus dodatki, socjane itp uropy bez problemu, wolne na zadanie tez, co jakis czas wyjazdy integracyjne dla pracownikow, paczki na swieta, bony itd ogolem warto sie starac o prace w ARTO.

były
@byly pracownik

nie przypominam sobie żeby coś takiego na tej piekarni było i z urlopem zawsze był problem

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie PIEKARNIA ARTO.
Leszno

Czy sklep firmowy piekarni ARTO nadal jest czynny w godzinach 06:00-21:00? Jeśli tak, to w jakim systemie pracy pracują pracownicy? Prawdopodobnie jest to system zmianowy? Taka sytuacja jest rozwiązywana różnie - czasami istnieje również szansa pracy 12h, ale nie wszyscy pracownicy taki system preferują.

Skoro @znany w biurach można było liczyć na taką pensję już 2 lata temu, to czy ktoś wie, czy teraz są tak jakieś aktualne oferty pracy? Jak na pracę w Częstochowie to naprawdę atrakcyjne zarobki więc na pewno wiele osób będzie wdzięcznych za takie informacje.

filantrop

wiadomo , że każdy chce złapać ile tylko się da...

Znany

Ja słyszałem że oni nie mają płacone za godziny tylko za piec wypieczonego pieczywa. Pomocnicy na stole zarabiają około 1600 zł ciastowi i piecowi koło 2000 zł. Nie wiem jak mają kierowcy i ekspedycja płacone ale oni zawsze narzekają :D no a wiadomo biuro i menadżerowie mają najwięcej chyba 5000 zł na miesiąc na pewno menadżer z pandy :D:D:D

Klaudynka

bardzo dobra praca stabilne wynagrodzenie wszystko zgodne z umową

GustaFF

sorka pomylka juz temat poruszylem to nie ta piekarnia hehe paliwko mozna nabyc pod alma ale od dlugopisow z Mareeto w niebieskich pandach ;)

GustaFF

a napiszcie czy tak na marginesie ze zapytam "menadżerowie" dalej handlują paliwem? troche mnie w kraju nie było ale jak to mówią jak nie masz na wache uderz pod almę zawszę coś kupisz :)pozdrawiam długoisa z pandy ktry zawsze wie co i gdzie sprzedać :)

Martyna

bardzo dobra praca, zarobki normalne plus premia, dodatkowo kawka herbatka na kazda zmiane gratis, a i slodkosci mozna sie najesc do woli oczywiscie za darmo :) dobre deputaty choc dosc skromne... ale ida swieta wiec jak co rok dostaniemy bony zakupowe :)

feleK

Uczciwa firma. Lepiej mieć wynagrodzenie od najniższej i zarobić z dodatkami 1500 niż jak w innych firmach obiecują 8 zł/godz i trzeba zpieralać po 200 godzin miesięcznie bez wolnego.

zgadza sie zapier...po 200h dobre i obiecuja 8zl... tu masz przynajmniej czarno na bialym zapierdal.... po 280h za nie cale 6zl... szczera prawda kto pracowal ten wie... a co do "zainteresowana" i godzin nocnych to chyba nie wiesz co piszesz pieniadze albo dzien wolny...taaaaaaaaaaa wszystko w srednia wciagniete wyliczajac wyplate jakiemu kolwiek pracownikowi zgodnie z regulaminem nocki, nadgodziny itd kazdy zarabial by conajmniej 3000zl ale co tam lepiej zarabiac z dodatkami 1500zl....

trochę przekoloryzowane powyższe opinie... praca jak praca, szef w porządku człowiek wymagający a i zarazem wyrozumiały, płaca regulaminowa zgodna z harmonogramem czasu pracy etc... ludzie pracujący w tym zakładzie w większości zadowoleni z dużym stażem pracy także nie rozumiem narzekania... minus rozliczanie godzin nocnych i nadgodzin... brak jakichkolwiek deputatów nawet dla pracowników z dużym stażem... plus terminowe wynagrodzenie, urlopy zgodne z przysługującymi etc...

marseli

może było by i dobrze gdyby nie mieszano spraw służbowych z prywatnymi będąc na językach całego zakładu jak to wyprawiają niektórzy kierownicy oraz nieogarnięte zmianowe nie mający bladego pojęcia o logistyce zmianowej i tylko potrafią grać w bilarda:) i mówić że takie jest życie(jak by byli posłami albo tymi co chodzą przy rabatkach )bo jeśli niema się pojęcia o tym co się robi w nowej pracy to trzeba wrócić do punktu wyjścia czyli poprzedniej pracy a nie męczyć siebie i innych .Co do zarobków to przy mieszany ch zmianach najniższa krajowa nie jest taka zła ale spedycja która robi z reguły tylko noce i kierowcy za najniższą to powinni robić adekwatni do tego co im płaća a nie robić za grosze wysłuchując jakiegoś rabatkowca albo szefa lub szefowej nie panujących nad emocjami i wykazujący poziom kultury taki sam jak pan Antoni co to kaczki goni:)

RobSoNN

jak powyzej...stawki nie powalaja atmosfera tez...ale wszystko zalezy od dzialu u nas na ciastkarni zalezy na ktora trafisz zmiane raz atmosfera ok raz pseudorygor...spedycja ludzie pracujacy ciezko za marne pieniadze to samo kierowcy...wystarczy zerknac na rotacje pracownikow nawet imion nie idzie spamietac :)

gość

RAJ-ca ma rację. Nie dadzą zarobić więcej niż 1300. Co innego pracując jako piecowy albo ciastowy, ale szczerze mówiąc nie opłaca się. Szkoda nerwów i zdrowia a na dodatek codziennie słyszysz tylko ale że bułki nie takie, albo chleb trafiony. Jeśli chcecie się męczyć to nikt wam nie broni, ale po paru miesiącach uciekniecie z tej piekarni sami.... Droga wolna róbcie jak uważacie

RAJ-ca

jak chcesz zarobic to na sprzataczke miejskij kibli sie najmnij badz dozorce magazynow tesco 5zl/h to stawka wieksza niz w arto :)

aaaaa

marne pieniądze placa robota ciezka odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o PIEKARNIA ARTO - Częstochowa

• Jak się pracuje w PIEKARNIA ARTO?

Zobacz opinie na temat firmy PIEKARNIA ARTO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PIEKARNIA ARTO
2.3/5 Na podstawie 21 ocen.
  • ŚW. BARBARY 80
    42-226 Częstochowa