Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

Agata

@Karol ale pracowałeś tak już długo, że zobaczyłeś zmiany na gorsze? To jak to wyglądało wcześniej w Securitas Polska? Czy ktoś informował przełożonych o zachodzących mianach, które powodują, że ludzie chcą odchodzić?

Karol

Teraz to już nie jest porządna firma: odgrażanie się szefa ochrony, gatka że na to nie ma pieniędzy,że. za dużo zarabiamy. że się za dużo wody pije, jak pilnie potrzebujesz dzień urlopu to nie ma ludzi i musisz sam kogoś szukać żeby za ciebie przyszedł. Totalny syf-trzeba szukać roboty

Były securitasek

To ja. Były Securitasek. Pozdrawiam wszystkich. Beee... A sorki,miałem tak nie robić. Tak wiec inaczej... Do roboty ciecie! Gonić bandytów! Hahahaha.

JEZUS NADCHODZI
@Były securitasek

BLISKIE JEST KRÓLESTWO BOŻE! NAWRACAJCIE SIĘ I WIERZCIE W EWANGELIĘ.

Były securitasek.
@JEZUS NADCHODZI

Buuuuhhhahhaaa !!!!!!!!!!!!!! Beeeeeee !!!!!!

Karol
@JEZUS NADCHODZI

Chyba w SECURITAS

robert

czy securitas przejal media markt na lubelszczyznie??

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Agata

@Afe Czy możesz napisać coś więcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej? Czy przedstawiono Ci jakieś możliwości rozwoju? Czy może jest ktoś, kto również uczestniczył w procesie rekrutacyjnym w Securitas Polska i chciałby podzielić się swoimi doświadczeniami?

Afe

Na rozmowie kwalifikacyjnej pytają o angielski, doświadczenie i ... studia. Obiecują nie wiadomo co. W rezultacie człowiek siada na recepcji w śmiesznym mundurku z logo securitas i wszyscy zwracają sie per pani z ochrony...

opinia

W tej firmie można trafić na fajnych, sympatycznych ludzi dzięki, którym praca na zmianie mija szybko i przyjemnie. Tak jak napisano wyżej- niestety za mała ilość ubioru- wystarczyłoby dać pracownikom chociaż 2 koszule na zmianę a nie jedną przy pracy praktycznie 7 dni w tygodniu- w zależności od obiektu oraz grafiku, bo posiadając jedną nawet nie ma jej kiedy wziąć do domu i wyprać. Plusem jest wypłata zawsze zgodna i na czas, a zazwyczaj dostaje się ją nawet przed czasem - np jeśli 10 wypada w weekend. Gdy brakuje ludzi na obiekcie niestety ale wypełniane są luki pracownikami który już mają ogromne sumy przepracowanych godzin co w rezultacie odpowiada nawet 300h pracy lub więcej (a byli tacy) - czyli zostaje zbyt mały czas na odpoczynek. Największy minus i najpoważniejszy to umowa zlecenie z okresem wypowiedzenia 3 dni- czyli jeśli się komuś nie spodobasz to zostajesz odrazu zwolniony i na lodzie bez podania powodu.

Kameleon
@opinia

Zgadza się nawet nie zachowują trzydniowego terminu wypowiedzenia jednej ze stron. A umowa o pracę wygasa po upływie na jaki okres została zawarta. Uwaga przy trzeciej umowie mogą nie poinformować w ogóle, po prostu wygasa i tyle. Wypłata ok zawsze na czas. Kierownictwo brak słów. Nie mają czasu nawet załączników dostarczyć, a o ubranie to się czeka i czeka, aby wymienili. W regulaminie nie ma słowa ujęcia, tylko prewencja to oznacza, że nie łapiesz tylko robisz wszystko aby towar nie opuścił sklepu.

lajk dla mnie

sams obie dam lajka. A co?

Cicia Klocia

Ja nie pracuje w securitas ale napatrzę się jak patrole interwencyjne są na każde zawołanie jednego kierownika z Grodziska Mazowieckiego. Trzeba zawieść córeczki na zajęcia dodatkowe, przyjeżdża patrol i wiezie, jak trzeba zawieść babcię lub przywieść też przyjeżdża patrol i wiezie. Jak zawieść na imprezę żeby Pan S mógł się napić bo żona nie bardzo lubi wozić... to też patrol wiezie. Człowiek jak tak się napatrzy to ręce opadają...

do koordynatora securitasa

nie rozumiem... jak kożystam s telefonu sekuritasa w domu bo go biore czsem to jusz teras nie moge czy jak?

dobra rada
@do koordynatora securitasa

to go nie bierz do domu w domu masz odpoczywać a nie pod telefonem być

koordynator securitas

po godzinach pracy prosze o wyłaczenie telefonów lub nie odbieranie rozmów z securitas zalecenie odgórne

Semafor

Kradzież sklepowa- wykroczenie- nikła szkodliwość społeczna. Poza tym obiekty zabezpieczone są systemem CCTV. Złodziej chce kraść- niech kradnie- są osoby upoważnione do przekazywania materiału z miejsca zdarzenia organom ścigania! Jeśli przestępstwo- ustawowo zobligowane! Zatajanie przestępstwa jest przestępstwem! Dlatego praca na sklepie jest cieciowaniem i szukaniem sensacji w małych, błachych rzeczach! Pamiętajcie, że dobro poświęcane, nie może być więcej warte niż chronione! Nie stawaj na drodze złodziejom lub przestępcom! Potem możesz nawet wypadku w pracy nie mieć uznanego bo inspektor bhp stwierdzi np., że biegłeś... a miałeś przecież iść a nie biegać! Wpracy nie wolno biegać!- każdy powinien to wiedzieć!

oli

Mam 12,5 zł/h na umowę o pracę. Minimalne minimum. Ktoś ma mniej??? Ktoś ni podpisał umowy zlecenia lub z niej zrezygnował?? Stawka wtedy wzrosła za roboczogodzinę??

darex
@oli

Witaj, kwota 12,5 zł, to stawka netto czy brutto?

oli
@darex

Brutto. ochrona fizyczna stała. Kwalifikowany.

Zaix

Witam. Może mi ktoś napisać jaka jest stawka na obiektach biurowych? Bo podobno jest umowa o pracę

skorpion

jeśli chce się pracować w tej firmie, to trzeba siedzieć cicho, o swoje nie walczyć, tańczyć jak zagrają, dać się z błotem zmieszać

Gwiazdka
@skorpion

Dokladnie! Tak wlasnie jest w tej firmie! Najlepiej wejsc pod stol i nie miec wlasnego zdania a malolatki - dziewczynki na recepcji zbiorowej kazda druga chce rzadzic i wygryzc jesli widza zagrozenie ze strony doswiadczonej z umiejetnosciami nowej pracownicy.Katastrofa z j.angielskim u niektorych pan:( Chyba tylko na ladna buzke zatrudniane sa te malo3latki...;/W kadrach pytaja czy doswiadczenie sie ma na recepcji, najlepiej roczne lub kilkuletnie, a potem okazuje sie, ze niektore dziewczyny z recepcji w ogole nie maja doswiadczenia na takim stanowisku.Uklady, ukladziki i powiazania, recepcjonistki jak male dzieci w przedszkolu za plecami glupoty opowiadaja i skarza bez powodu jak maja dobre stosunki z szefem lub szefowymi ;p Ja dziekuje za takie ponizanie i zabawy w piaskownicy kogo bedzie wiaderko z lopatka ;p Powodzenia dziewczyny przyszle recepcjonistki! Badzcie soba zawsze mimo wszystko!

konsi

solid ? o jessu znowu po kiju firma

im pip na kark!!!!
@konsi

A ty konsalnecik?

oleole

Bardzo ale to bardzo ciekawi mnie jak zarzad zareagował na kolejna porażkę i traceniem pozycji na rynku, juz niedlugo po Securitasie nie pozostanie nawet wspominienie. No ja gratuluje utrzymywaniem takich managerów i inspektorów co tylko potrafią tracic obiekty.

amam

Securitas przegrał kolejny przetarg i stracił najwieksza fabryke. Pogratulowac panu dyrektorowi trzymanie takich managerów. A może komus o to chodziło?

Mac
@amam

W jakim Regionie ta fabryka ?

amam
@Mac

zapytaj dyrektora gdzie manager stracił kolejn 1 milion dochodu

Guardi

Wydaje się że firma jest profesjonalna ale wszystko tam leży Procedury którymi się chwalą żenada odradzam nie ufajcie tej firmie to gniot zapakowany w papierek zero profesjonalizu. Bieda Bieda tylko samochodziki kadra zarządzająca ma ładne i do prywatnego urzytku.

Witam, czy ktoś w firmie dostał już nowe umowy/

Juras
@Marcin

Ja też pracuje w Securitas i też jeszcze nie dostaliśmy nowych umów ani aneksów do umów.Z tego co wiem to jeszcze nikt nie otrzymał,podobno jeszcze Warszawa nie wysyłała nowych umów.

ceter
@Juras

Umowy? i tak bedą na najniższą krajową hahaha.

Kameleon
@Juras

Mnie podziękowano za pracę - umowy następnej nie dostałem, ponieważ trzecia umowa była by na stałe. Kolegę którego wcześniej zwolnili zatrudnili po półtora miesiąca, ale już tylko na umowę zlecenie. Czyli umowy o pracę nie dostanie na stałe nikt.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska