Opinie o Securitas Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Securitas Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Securitas Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Polska w Warszawa

OFS Kowalski

Chwałę sobię tę firmę :-) Zdarzało się że więcej siedziałem na zwolnieniu ale coś kombinować zaczęli z godzinami... Nie płacą jak powinni..W pół miesiąca limit godzin robię.. Potem zwolnienie... Kasa sama się robi... Zawsze jakieś płytki na boku da się poukładać... Śmignąć na narty czy nawet na weekend do Londka :-) Jaka płaca... Taka praca :-)) :-))

Agata

@Pracus a to źle, że nie ma zwolnień w firmie Securitas Polska? Uważasz, że za dużo osób pracuje i tym samym macie zabieraną pracę? To jest nieszanowanie pracownika? Czy to źle, że firma chce dać pracę jak największej liczbie osób?

dziki
@Agata

@Agato, tu chodzi o to, że nie ma żadnej selekcji w naborze. To rzutuje na wizerunek ochrony w obiekcie. przykład. Nowy pracownik, z II grupą niepełnosprawności na tle nerwowym kompletnie sobie nie radzi z obsługą klienta. Kiedy rozmawiasz i menadżerem o tym, słyszysz, Taka jest polityka firmy żeby pomagać niepełnosprawnym. Ciekawe czy gdyby odjąć dotacje z PFRON to polityka firmy by się nie zmieniła. Inna sprawa, że teraz to już do Securitasu trafiają takie osoby, które nigdzie indziej już się nie nadawały. Rynek jest przebrany a Securitas obniżył loty. Robi się firma dziad.

zolnierz125
@Agata

Zgódźmy się co do jednego, pełnosprawny czy nie, nie każdy się nadaje do każdej pracy! Brak weryfikacji umiejętności w okresie próbnym stwarza później spore problemy. Polityka "jakoś sobie poradzi" powoduje tylko pogorszenie wizerunku firmy oraz rosnącą frustrację wśród innych pracowników (z oczywistych powodów).

Pracus

Pracuję w tej firmie sporo czasu ale nie mam już zamiaru męczyć się dalej. Biuro wgl nie szanuje pracowników przyjmuja wszystkich i nikogo nie zwalniają. Zero konsekwencji swoich czynów. Żałuję że zmarnowałam w tej firmie swój czas. Tragedia

Agata

@dziki nie pracuję w firmie Securitas Polska. @Killerro no to faktycznie problem. Powinni pracownicy wzajemnie się wspierać. Musicie popracować nad polepszeniem atmosfery, bo tylko Wy możecie to zmienić, a nie pracodawca.

Pierwsze spotkanie miałam online, na którym mimo monitora poczułam bardzo pozytywna energię od rekrutujących, rozmowa była bardzo fajna, na wysokim poziomie, decyzja o kolejnym spotkaniu tym razem w biurze zapadła bardzo szybko. Podczas spotkania mogłam poznać cały zespół łącznie z przełożonym, rozmowa była bardzo miła, pytania nietuzinkowe szczególnie od przełożonego ????. Jedna z fajniejszych rekrutacji na jakiej byłam. Po rozmowie miałam do wykonania 3 zadania, były związane z pracą. Generalnie gdyby nie oferta z innej firmy jaką dostałam i wynagrodzenie jakie mi zaoferowano, bardzo chciałam zostać na stałe w takim zespole, widać zgranie, wspólny cel, życzę powodzenia osobie, która się tam znajdzie. Na korytarzach ludzie uśmiechnięci, biuro schludne. Pozdrawiam zespół i dziękuję za tą przygodę.

Jakie sukcesy ma Pani w pracy? Co ostatnio Pani czytała? Z kim lubi Pani pracować? Czy płakała kiedyś Pani w pracy i dlaczego? I kupa(usunięte przez administratora)ych pytań.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
heniutek

PANOWIE PANIE PRACOWNICY OCHRONY ZWRACAM SIE ZPROSBA SKONCZCIE GLUPIE DYSKUSJE ZADAJCIE PODNIESIENIA PLACY !!!!! WARUNKOW PRACY !!!!!!!! GDZIE SA U NAS ZWIAZKI ZAWODOWE !!!! NIECH DYREKTORZY FIRM OCHRONIARSKICH NIE ZWALAJA WSZYSTKO NA ZLECENIODAWCOW !!!!CZAS PRZECIAC TE NIE MOC !!!!!! A WIEC DO DZIELA !!!! NIE PLACY MINIMALNEJ !!! KONIEC LACZENIA ZLECEN ZADAJMY PLACENIA ZA GOGZINY NADLICZBOWE !!!!!h

Jezabell

RECEPCJA - nie polecam. Niby praca biurowa a traktują jak cieci. Ciężki kontakt z managerem. Nowy inspektor chce się wykazać za wszelką cenę. Atmosfera Kijowa.

Nika
@Jezabell

Mam pytanie do pani w spr.recepcji mozna na priv jakos?

Killerro

Najgorsze badziewie jakie istnieje szczególnie amazony (usunięte przez administratora) jakiego mało jeden drugiego by zaciukał jak by tylko można było podpierdzielanie na każdym kroku, rotacja straszna i masakryczna nikt nie chce tam pracować. Nie polecam z własnego doświadczenia.

Agata

@Ochroniarz22 a może jest potrzeba dużej ilości ochroniarzy to różnych obiektów i ciągle brakuje w biedronce? Myślę, że nie ma co gdybać. Jak sam się nie dowiesz to nigdy nie będziesz wiedział, czy na pewno tak było. Dlatego najlepiej jak po prostu zaaplikujesz i sprawdzisz jak się pracuje w firmie Securitas Polska.

Ochroniarz22

Witam jestem z Olsztyna i co jakiś czas pojawia się ogłoszenie Securitas ochrona sklepów Biedronka.Czy częste ogłoszenia świadczą o rotacji i tej firmie? Będę wdzięczny za wszystkie wpisy

Pracuję od paru miesięcy w jednym z biurowców pod opieką Securitasa: + Miałem wybór między zleceniem a umową o pracę, wybrałem to pierwsze bo stawka wyższa o około 2,5 złotego i można elastycznie rozplanować grafik + Przełożony na obiekcie całkiem okej, można dogadać się odnośnie kształtu grafiku i który dzień akurat chcesz mieć wolny (oczywiście z wyprzedzeniem) + Lajtowe nocki i weekendy, na których poza paroma prostymi i powtarzalnymi czynnościami można się obijać + Terminowa wypłata (starsi stażem mówili, że czasem nawet parę dni przed czasem) + Nawet spoko współpracownicy, jeśli nie robi się im gnoju to są wobec Ciebie w porządku - Dobre jeśli chcesz sobie dorobić na studia albo do emerytury, ale na dłuższą metę z tego nie wyżyjesz - Miliard drobnych procedur do zapamiętania,których nawet najdrobniejsze zaniedbanie może spowodować jeden wielki bajzel - I oczywiście opieprz jeśli jednej z powyższych nie dopełnisz - Jeśli akurat nie ma recepcjonistki i musisz ją zastąpić, to dniówka jest koszmarem, głównie przez robienie kilku rzeczy jednocześnie i użeranie się z niektórymi ludźmi - zdarza się zmiana 24 godzinna czyli walka z samym sobą - zupełnie nierozwojowe zajęcie

Abrakadabra
@Marcin

Zgadzam się że płace są nawet przed czasem, np zbliża się 10 każdego miesiąca to pobory wpływają dzień a nawet dwa dni wcześniej jeśli 10 wypada akurat w Poniedziałek, to w Piątek są już pobory. Ja rozpocząłem pracę w lipcu 2010r. I zgadzam się że wszystko zależy od KRO. Jaki jest i jak podchodzi do zagadnienia. Ja mam w tej chwili bardzo dobrego KRO wcześniej miałem też lajtowego ale 80% nie interesował się za bardzo pracownikiem. Pod koniec tygodnia jego telefon na weekend już o godz 15-00 przestawał działać. Teraz nie ma ludzi do pracy, czasy się zmieniły tych na prawdę doświadczonych i konkretnych jest niewielu. A reszta ? Hm to widać gołym okiem. Byłe psy,strażaki,górnicy i jeszcze jakieś pozostałości po SB i MO. Uważają się za guru i znających temat Ochrony Osób i Mienia a tak na prawdę są to kretyni którzy nie powinni być przyjmowani a już na pewno nie na stanowiska. Płaca moim zdaniem jest za mała. Kursów w firmie jest multum ale nie każdy wybraniec ma do nich dostęp. Bo albo nie pozwalają robić pewnych kursów np Manager albo tak jak ja mieszkam od Warszawy 154 km nie byłbym w stanie jezdzić na wykłady i zajęcia praktyczne. Doswiadczenie zdobywałem sam poprzez ukończone uczelnie w tym zawodzie i praktyką w pracy wyszło 15 równych lat. Epilog jest taki. Jest kumoterstwo jak tu ktoś wspomniał,kolesiostwo i można być tępakiem do potęgi ale jak się ma kolegę Managera to można wszystko. Jedni mogą wiele inni nic. Jest ogrom takich przypadków, ale nie będę poruszał tego tematu. Reasumując, starałem się pracować uczciwie ale nikt mi za to dobrego słowa nie powiedział, odchodzący KRS na DRO na moim rejonie i obecny KRO. Na prawdę jest zajefajny. Zresztą nie mam problemów żadnych. Po za tym jeśli chodzi o Lidla, to są to po prostu oszołomy, nie mający bladego pojęcia o ochronie. A wtrącają się wszędzie i do wszystkiego. Tutaj komentarz dalszy jest zbędny.Jak zna temat to wie o czym piszę. A Securitas? No cóż... Na pewno jest to bardzo dobra firma ale w Szwecji i pod szwedzkim zarządem. Mam kolegę który pracuje w tym kraju i zatrudniony jest na stanowisku PO pokazał mi papier gdzie jego zarobek na złotówki to jakieś 15-20 tyś zł. Wiadomo tam jest drogo i podatek jest 40% ale i tak ma na czysto na zł jakieś 12 tyś. Jest różnica? Łał przepaść. Polska tzw Polska nie dorówna w życiu żadnemu państwu zachodniemu. W czym tkwi sedno sprawy? Ano w zarządach tych wielkich spółek. Tam jest Szwecja a tu Polska.

Oyama :-)
@Abrakadabra

Uwaga! Firman securitas services nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować, gdyż wykonuje zlecenia swojej matki firmy Securitas Polska. Wychodzi zatem na to, że ludzie wynajmujący Securitas Polska nie mają pojęcia o tym, że firma Securitas Polska kręci lody i sprzedaje swoje usługi innej firmie... tzn NIE PODPISYWALI ONI JAKO ZLECENIODAWCA DWÓCH UMÓW JAK PRACOWNICY- A TYLKO JEDNĄ- Z SECURITAS POLSKA. Ciekawe jest to, że w tej innej firmie pracują ci sami ludzie, ci sami dyrektorzy w tych samych autach, ciuchach... Ciekawe rozwiązanie... Że też MSWiA jeszcze tym się nie zainteresowało... Toć to karuzela vatowska kręcona na legalu- bo pod osłoną towarzyszy z Ministerstwa, którzy aczkolwiek emerytowani- ciągle wiele mogą... Szukam chętnych do współpracy z dziennikarką śledczą Anitą Gargas. To naprawdę wierzchołek góry lodowej. Musimy odzyskać Polskę, ale nie zrobimy tego wpierw nie odzyskując siebie... Z uwagi na bezpieczeństwo podaję brytyjski numer dla chętnych, którzy chcą podzielić się prawdą. Trzymajmy się razem. Pozdrawiam. +447440722979 pomocna (0) odpowiedz

Buzz
@Marcin

Weź wkomponuj sobie w szpanfona kursy językowe.. audio książki... Polecam Jacka Piekarę..- Szubienicznik, może być Cejrowski.. wtedy wartko zleci 24h. W nocy oczywiście komar... ja swego czasu spałem na sedesie z radiem przy uchu... Można??? - można - jak ktoś chce.

Były Securitasek

Jak ktoś skończył studia i zna języki obce a kończy na pracy biurowej czyli recepcji (czytaj:CIECIOWANIU) to jak się to nazywa, no jak? Przypominam... Beeeeeeeeebeeeeee!!! Wróciłem! To ja ten Prawdziwy Były Securitasek. Buhaahhhaaaa!

Nie z Securitasu
@Były Securitasek

Idąc twoim tokiem myślenia, dziewczyna z recepcji hotelowej, albo z punktu informacyjnego w centrum handlowym też pełni rolę ciecia. Wez koło i walnij się w czoło...

O! Yama!

Agata

@Czak Noris to dość szeroki zasób benefitów zapewnia firma Securitas Polska swoim pracownikom. Zainteresowała mnie ta siłownia w Warszawie. Czy jest do niej jakiś ograniczony dostęp czy możecie chodzić ile chcecie? I teraz przed świętami też dzieci dostały paczki? Ty jesteś z Warszawy i jest możliwe, że tylko tam są takie paczki?

Abrakadabra
@Agata

Kobieto dostaja paczki,jak posiadasz dzieci to powinnas dostać paczkę co roku. Zadzwoń do kadr i wszystko ci powiedzą. ja kiedy bym nie zadzwonił zawsze mile jestem obsłużony. Babki które tam siedzą podchodzą do swojej pracy profesjonalnie. Zadzwoń a dowiesz się wszystkiego.

boo

Jakie paczki?, jakie premie? Zadnych zwrotów za delegacje, oszukiwanie na wypłatach, wyjazdy w delegacje rozliczane jako zlecenia, kumoterstwo i stronniczosc i zamiatanie wszystkiego pod dywan.

GUJON

Uwaga na ustalenia w rozmowach z Kierownikiem Rejonu Ochrony na Podhalu. Kręci, nie dotrzymuje słowa, zasłania się decyzjami przełożonego. Wszystko brać na piśmie. To człowiek nie odpowiedzialny o słabym, udawanym braku pamięci - zwłaszcza jeśli chodzi o jego wypowiedzi i czyny. W ogóle nie wiem po co takie osoby się zatrudnia, jeśli są zachowawczy, tchórzliwi - bez swojego zdania i inwencji. Powinni się nazywać " Kierowca - grafikowy ", bo tylko to robią. Głównym celem po przyjeżdzie np. do Zakopanego, do obiektu LIDL-a jest zakup oscypków dla żony, a nie problemy bieżące związane z ochroną w placówce. Poprawiam więc " Kierowca-grafikowo-oscypkowy".

GUJON

Uwaga na KRO z południa Polski ( m.in. Zakopane). Nabór na obiekty w tym rejonie trwa znowu. Doradzam wszystko co obiecuje , brać na piśmie, bo potem okaże się, że nie pamięta, albo kręci. To w ogóle człowiek nieodpowiedni na tym stanowisku, psuje renomę firmie. Pracownicy LIDL-a i Securitas w duchu śmieją się z niego, odpowiednio go oceniają, wolą jednak dla świętego spokoju nic nie mówić. cdn.

Agata

@Gujon a co takiego się wydarzyło? Z tego co widzę pracownicy raczej są zadowoleni z pracy w Securitas Polska. Można wybrać sobie rodzaj umowy, terminowo jest wypłata. @Kameleon czy ten sms dotyczył zwolnienia pracownika ochrony? Czy pracownika miejsca, które ochraniacie? Dotyczył on Ciebie? Chyba kwestia zwolnienia została przedyskutowana z pracownikiem i sms służył w kwestii informacyjnej dla innych pracowników?

Gujon

Niedługo dodam bulwersujące informacje na temat pracy, kompetencji, sposobu postępowania itd. Kierowników Rejonu Ochrony (szczególnie w jednym z rejonów południowych), które wpływają negatywnie na opinie i renomę firmy. Ponieważ kompletuję, poszerzam informacje (dokumenty) na ten temat - po ich zweryfikowaniu, w porównaniu z postępowaniem co do mojej osoby - opiszę to niebawem. Będzie to przestrogą dla obecnych i przyszłych pracowników tej firmy.

Agata

@Tomekkk skoro tutaj nie dostałeś odpowiedzi to może warto skontaktować się z firmą Securitas Polska w tej sprawie? Daj znać na forum jak się czegoś dowiesz. @Kameleon i nie znasz przypadku, który otrzymał umowę o pracę w tej firmie? Czyli firma jest dobra dla studentów, którym zazwyczaj nie zależy na umowie o pracę?

Szary pracownik
@Agata

Dostałem umowę na 3 miesiące,teraz mam na 2 lata, teoretycznie mówią mi, że nie ma problemu ze zmianą na stałe,nie upominam się bo nie jest mi potrzebna.Kasa zawsze przed czasem,mundurków mam ze 3 kpl.Wszystko zależy od bezpośredniego przełożonego,jak się źle trafi to kicha...jak dobrze to Ok

Tomekkk

Czy Securitas ochrania jakieś centra handlowe w Polsce?

Kameleon
@Tomekkk

Przeważnie sklepy, szpitale, banki.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Securitas Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 18 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Securitas Polska?

Kandydaci do pracy w Securitas Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Securitas Polska
2.1/5 Na podstawie 558 ocen.

Securitas Polska