Grupa Farmacol

Opinie o Grupa Farmacol

Rachmistrz

Powraca temat platformy zamówień dla klientów aptek. Pracownicy z Wielkopolski oraz z Katowic pytali o możliwość zniżek na leki,była także propozycja wdrożenia internetowej,nowoczesnej i wygodnej platformy zamówień dla klientów,pacjentów wybranych aptek współpracujących z bezpłatną dostawą dla składających zamówienia na wzór APTELINE - NEUCA. Farmacol mógłby także stworzyć taki program współpracy z określonymi aptekami i zapewnić korzystną ofertę dla pacjentów. Nie rozumiem dlaczego firma nie zainteresowała się tą propozycją? Uważam,że taki projekt był by z korzyścią i dla klientów aptek jak i dla samego Farmacolu. Nie przedstawiliście swojego stanowiska względem tej propozycji,nie odpowiedzieliście NIC. Dziwie się jako jednemu z liderów branży takiego pominięcia korzystnego i nowoczesnego rozwiązania na miarę dzisiejszych czasów i rosnących oczekiwań klientów aptek. Czas wyjść na przeciw klientom,a sobie samemu stworzyć okazję do zwiększenia sprzedaży. Bardzo proszę odnieść się do tego pomysłu pod względem merytorycznym.

@Rachmistrz

Analizujemy aspekty prawne rozwiązań tego typu. Poinformujemy pracowników o wynikach naszych prac.

@Grupa Farmacol

Oby szybko.Z doświadczenia wiem,że firma zwykle długo analizuje i myśli. Przy okazji.Jakie są te aspekty prawne?To jest interesujące. To rozwiązanie typu sprzedaż online do aptek po atrakcyjnych cenach nie jest takie proste? Musi być zgoda GIF aby dany podmiot mógł sprzedawać towar aptekom po preferencyjnych cenach,taniej niż konkurencja?

Ergonomiczny

Jestem ciekawy jak mój pomysł na wprowadzenie ergonomii w oddziale? Czy jest zainteresowanie ze strony firmy?Czy propozycje zostaną wdrożone? Bardzo zależy mi,aby nasza praca była bezpieczniejsza i lżejsza. Zdrowie pracowników to jedna z kluczowych kwestii,które zostały poruszane. Czas zająć stanowisko,gdyż wkrótce dział kompletacji czyli tzw.stacja wydań będzie posiadać gł.cięższy asortyment.Lżejszy w dużym stopniu ma być przeniesiony na nowy automat. Stąd nasz niepokój w kwestii ergonomii oraz mniejszej ilości zamówień dla działu stacja wydań. To będzie wiązać się ściśle z zagadnieniem ergonomii. Gabarytowy charakter działu stacja wydań może oznaczać pracę z przeciążeniami. Moją rola polega na zaproponowaniu przeniesienia cięższego asortymentu na dział gabaryt. Pytanie za 100 pkt co zatem będzie na stacjach wydań skoro wiele leków,tych lekkich ma być zabrana i przeniesiona na automat do zatowarowania? W naszym interesie jako załogi oddziału jest mieć dobrze zaopatrzone stacje i to w nie za ciężki asortyment. Chcemy mieć pracę przekładającą się na stosowne premie i wynagrodzenie. Praca ta ma być w miarę możliwości jak najmniej obciążająca fizycznie oraz korzystna finansowo. Chcę realnie wypracować takie rozwiązanie i zadbać o nasze stanowiska pracy.

@Ergonomiczny

Czy ty się słyszysz ? ,,Praca ta ma być w miarę możliwości jak najmniej obciążająca fizycznie oraz korzystna finansowo." Ale wszystko co ciężkie dajmy na gabaryt tam mogą ciężko i fizycznie pracować ....

Ergonomiczny

Może sam idź na automat.Nie każdemu pasuje ten dział,z różnych powodów. Po za tym nie zawsze tam jest lekko i na pewno nie jest lekko wypracować tam dobre wyniki i premię. Z resztą dla mnie lepiej jest mieć urozmaicenie na stacjach. Dzięki za "dobrą radę". Nie uszczęśliwiaj na siłę.

Szczery

Niektóre z kontroli mają już jakąś obsesję na punkcie rejestrowania błędów. Proponuję sporządzić listę tych najbardziej nadgorliwych i wywiesić publicznie wraz z wstęgami hańby.Może to coś je nauczy,że ludziom się nie (usunięte przez administratora). Twierdzą:"Ja nie wpisuję". To skąd te błędy?Na co dzień się uśmiechają,a za plecami ładują nóż w plecy.Znalazły się gwiazdy kontroli. Jedna ponoć się chwaliła,że ma coś z tego wpisywania. Ludzie ludziom zgotowali ten los.Nadgorliwość jest gorsza od (usunięte przez administratora). Ale wszystko jest do czasu.Biuro zapewniło mnie ostatnio,że nadmierna aktywność kontroli zostanie wnikliwie sprawdzona.Mam nadzieję te panowie dotrzymają słowa. Nie myli się tylko manekin i bezrobotny.A być szybkim i bezbłędnym jest nierealne. Zatem oczekuję wywieszenia listy nadgorliwych na tablicy.

Neo
@Szczery

Jeśli ktoś myśli że dziewczyny mają coś za wpisywanie błędów to niech zejdzie na ziemię .Gdzie to jest wyszczególnione na odcinku płacowym .Pieniądze widmo ....Osoby sumiennie wpisujące mają takie premie że śmiech na sali ..wiem z pierwszej ręki .Owszem korzyść jest dla głównego zainteresowanego aby zabrać a nie dać .

Dawy

Co jest z tymi błędami? Ďlaczego te(usunięte przez administratora) z kontroli tyle błędów rejestrują.(usunięte przez administratora))Jakaś ekstra premię dostają?(usunięte przez administratora) Zapomniał O się jak po stacjach się chodziło :D

Migotka
@Dawy

Dawaj dane personalne bez inicjałów.Nie ma dymu bez ognia. Niech zobaczą jak to fajnie jest być nadgorliwym ze wszystkimi tego konsekwencjami. Co do ekstra premii to nie sądzę,że jest ekstra.To raczej chęć błyśnięcia przed firmą(firma i tak ma (usunięte przez administratora)). Może to też być zwyczajnie (usunięte przez administratora) charakter.Na niektóre(usunięte przez administratora) nie da się już patrzeć. Jak takie mogą patrzeć w lustro?To lustro nie pęka?Ha ha. Wyrządzone zło wróci do człowieka.Prędzej lub później.

Rachmistrz

Podsumowanie III kwartału w firmie Farmacol. 88 mln sprzedanych produktów na rynku aptecznym 745 tys.zrealizowanych dostaw 1,7 mln sprzedanych produktów na rynku szpitalnym 19 tys ilość SKU w ofercie * Dane firmy oficjalnie opublikowane na stronie 2 tyg temu Firma Farmacol według rankingu Forbesa w 2023 osiągnęła 1,79 mld(33 miejsce) Żona założyciela i właściciela Farmacolu według rankingu 50 najbogatszych Polek jest już uwaga!na 6 miejscu!z majątkiem 1,4 mld zł A firma ociąga się z zakupem nowego sprzętu,niezbędnego do pracy. Dział IT jakoś nie chce naprawić rażących błędów na terminalach,które generują nam błędy,za za które mamy umniejszane premie. Pracownicy funkcyjni i kadra kierownicza zarabiają nieadekwatnie do obowiązków oraz presji,która odbija się także i na ich zdrowiu.Jak wiadomo stres niszczy zdrowie. O szeregowych pracownikach trzeba wspomnieć bo to oni pracują najciężej na zysk firmy. Mają już bardzo nadwyrężone zdrowie i walczą,aby jak najwięcej wypracować i zarobić. Ci dzielni ludzie są filarami firmy. Nie mamy nawet zniżek na leki pracując w branży farmaceutycznej. Firmy "nie stać" na solidną naprawę dachu,który od lat przecieka. Przebudowa magazynu generuje koszty,ale firmę i tak stać na spełnienie powyższych, dawno już i wiele razy opisywanych,postulowanych i zgłaszanych problemów i postulatów. Kto bogatemu zabroni życia w luksusie?Byleby nie oszczędzał za nadto na pracownikach. Wnioski wyciągnijcie sobie sami.

Konkretny

Gdzie ci z agencji? Mieli być zatrudnieni.Widocznie trudno uzbierać. Sezon rozpoczęty,idzie grudzień i zima i będzie jeszcze więcej pracy. Działajcie z tym zatrudnieniem bo dział automat czeka na obsadę. ps. Postuluję też o pracowników z grupą(stopień lekki).

Desperado

Czas leci,a tu prawie nikogo nowego do pracy. Robi się bardzo nerwowo bo brakuje ludzi na nowy dział. Może warto by w ogłoszeniu o pracę dodać,że mogą aplikować osoby z orzeczeniem? Dużo osób nie wie o tym statusie firmy. Są przecież osoby,które są na tyle sprawne w swojej chorobie,że mogły by podjąć pracę w branży logistycznej,na magazynie. Jesteśmy zakładam pracy chronionej. Z wpłat na PFRON zwolnieni są pracodawcy, u których wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych wynosi co najmniej 6 proc. Kwoty dofinansowania PFRON w 2023 r. wynoszą: 2.400 zł – na pracownika o znacznym stopniu niepełnosprawności. 1.350 zł – na pracownika o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności. 500 zł – na pracownika o lekkim stopniu niepełnosprawności. Trzeba koniecznie zmodyfikować ogłoszenia o pracę i pozyskać takie osoby. Granie starymi pracownikami nie jest dobrym rozwiązaniem. Może być tak,że pracownicy się zwolnią,po za tym okres jesienno-zimowy oznacza L4. W czasie zwiększonych zamówień dawanie odbiorów też jest bardzo uciążliwe dla pracy magazynu.Przy niskiej frekwencji pracowniczej trudno się tak pracuje. Niewyróby są zawsze kwestią czasu i sytuacji.A już na razie sporadycznie są.

Zdeterminowany

Jest ewentualne rozwiązanie problemu z niedoborem pracowników w oddziałach. Można spróbować zatrudnić osadzonych,skazanych za alimenty. Dlaczego obywatele mają ich utrzymywać ze swoich podatków,skoro mogą wykonywać pracę na rzecz pracodawcy,pomagać w generowaniu dochodu? Przy okazji firma dobrze się zapisze jako zakład pracy biorący udział w programie uspołeczniania. Nie są to poważne przewinienia,zakład karny mógłby sporządzić listę tych najlepszych. kandydatów do pracy.Po selekcji mielibyśmy obstawę. Problem kontrowersyjny?Szalony?A może wcale nie taki głupi. Sami widzicie jakie są problemy ze znalezieniem nowych pracowników. Nie dołożyliście należytych starań,aby znaleźć rekrutów.Dlaczego? - brak dokładnego doprecyzowania o jaki konkretnie dział do pracy chodzi - brak dokładnego opisu działu(za zachętą dla osób,które preferują pracę statyczną oraz są bardzo dokładne i manualne) - brak transportu pracowniczego po za Poznaniem i Gnieznem Zaproponowałbym jeszcze możliwość elastycznego grafiku dla osób,które podejmą pracę z ogłoszenia na nowym dziale. Co daje zatrudnienie osadzonych?Szczegóły w artykule poniżej. (usunięte przez administratora)

Konkret

Kiedy firma zainwestuje w nowy sprzęt?Sprawny sprzęt to podstawa w każdej pracy. Tymczasem u nas rozsypujące się skanery i terminale,niesprawne wózki widłowe, baterie - akumulatorki na wykończeniu. Firmy jakoś nie obchodzi,że mamy akord,że praca na niesprawnym sprzęcie męczy i denerwuje. Kogo to wszystko obchodzi?Można mówić,pisać.Ręce opadają. Dodam jeszcze,że w związku z reorganizacją naszego oddziału,gdzie najwięcej pracy będzie zaplanowane na dział automat,na którym bardzo trudno jest wyrobić dobrą wydajność postuluję o zniesienie akordu na tym dziale. Na ten dział powinni zostać przydzieleni tacy,którzy mają takie predyspozycje. Chodzi tu o manualność czy przeciwwskazania zdrowotne. To jest zupełnie inny dział niż stacje wydań. Jest to dział bardzo specyficzny,a my chcemy uniknąć tzw.''łapanki". Na dziale:"stacje wydań" czyli dziale nastawionym typowo na kompletację i realizację zamówień, w związku z planowanym przeniesieniem dużej ilości towarów na dział automat należało by zmienić sposób premiowania,gdyż będzie tam mniej zamówień,a jeżeli w dodatku jeżeli pozostaną tam głównie niekorzystne przy kompletacji zamówień ciężkie leki typu: soku,syropy,płyny w szklanych butelkach(borasol,rivanol),wody i roztwory do iniekcji,ciężkie zgrzewki napojów i płynów dla pacjentów onkologicznych to będzie się to wiązać z brakiem ergonomii(obciążeniem pracowników)oraz realizacja takich zamówień będzie bardziej czasochłonna. Najcięższe leki z asortymentu powinny zostać przeniesione na gabaryt. Te kwestie pracy powinny być wzięte pod uwagę,gdyż zdrowie i opłacalność pracy są dla pracowników kluczowe. To od odpowiedzialnej i rozsądnej organizacji pracy w oddziale oraz dogadania się z kadrą kto,gdzie będzie przydzielony będzie zależało czy aktualnie pracujący zostaną czy odejdą. Fiasko rekrutacji jest bardzo niepokojące.Mało ludzi się zatrudniło.

Konkret
@Konkret

Postawienie flagi jest tu nie na miejscu.Piszę jak jest,jak uważa wielu z nas. Konkretnie i na temat.Może i się powtarzam i liczę,że ktoś to przemyśli i wdroży. Może jest to nierealne,ale na pewno jest to sensowne. Minusowanie tych co mają rację i są kreatywni jest zwyczajnie słabe. Nie owijamy w bawełnę,piszemy o tym co nam utrudnia pracę,co trzeba ulepszyć, poprawić,zmienić. Praca pracą,wiem,że to branża logistyczna nastawiona na zysk,ale pracę można tak zorganizować,aby była bardziej przyjazna pracownikom. Nowy dział automat będzie korzystny dla pracodawcy,dla pracowników będzie raczej oznaczał gorszą pracę,mniej efektywną i spadek w premiach i wynagrodzeniach. Nie każdy się tam czuje i potrafi tam wydajnie pracować.To specyficzny dział.Bardziej statyczna praca. Jak zabierzecie nam większość leków,zwłaszcza tych lekkich na automat,a na stacjach pozostaną ciężkie to ergonomia pracy spadnie.Także realizacja zamówień na takie leki nie będzie taka szybka. Nie można zbyt szybko kompletować ciężkich towarów zwłaszcza w dużej ilości(leki szklane). Rekrutacja nowych pracowników wypadła słabo.Widać firma odpowiednio nie zachęciła rekrutów. Proponuję zatem skonstruować ogłoszenia o pracę ze szczególnym uwzględnieniem nowego działu. Skoro jest to dział specyficzny to niech wiąże się z odpowiednim premiowaniem za pracę. Czy firma nie mogłaby zapewnić transportu dla pracowników z innych miejscowości,gmin? W ten sposób jest większa szansa,że zgłoszą się do nas nowe osoby.

Old member

Jak firma zamierza zachęcić poszukujących pracy do zatrudnienia w Farmacolu? Wkrótce nastąpi uruchomienie nowego działu,na który potrzeba dużo pracowników. Starzy pracownicy nie czują się na ty dziale i nie chcieli by tam pracować. Dotychczas zgłosiło się do oddziału bardzo mało nowych osób. Myślę,że zorganizowanie transportu dla nich było by konieczne. Nic nie odpisaliście w tej kwestii na mail z 2.10 jednego z pracowników. Czas działać i to szybko.Wkrótce może zabraknąć pracowników. Coraz więcej osób poważnie rozważa odejście z firmy. Głównym powodem jest nadchodząca zmiana w organizacji działów,kwestia sprzętu oraz nienaprawione błędy systemowe(nadal terminal zmienia ilość sztuk,nadal są walidacje serii). Dział IT nie naprawił tych zgłaszanych błędów,co bardzo utrudnia nam pracę i generuje NIEZAWINIONE błędy co jest nie do zaakceptowania. Jest zatem kilka bardzo pilnych i kluczowych kwestii do naprawienia.

@Old member

Wszelka korespondencja trafiająca oficjalną drogą do dedykowanych odbiorców zawsze podlega analizie przez zespoły GK Farmacol. Zachęcamy też do kontaktu z adresatem wskazanej wiadomości - gwarantujemy, że bezpośrednia rozmowa może przyspieszyć rozwiązanie zgłoszenia.

Kreatywny

W kwestii poszukiwanie nowych pracowników: - należy zmodyfikować ogłoszenia o pracę Osobno skonstruować ogłoszenie na dział automat - teraz potrzeba nam gł.pracowników właśnie na ten dział. Ogłoszenie na określony dział powinno zawierać aktualne zdjęcie tego działu,tak aby rekrut miał większe pojęcie na czym będzie polegała praca na takim dziale. Warto określić atuty pracy na tym dziale: np.praca bardziej statyczna,dla osób,które preferują mniej aktywny ruch i lubią uzupełniać towar. Pytanie za 100 pkt czy działa system:"Polecaj,zarabiaj?"Warto,aby działał,może to coś pomoże. Może warto zapewnić transport osobom spoza Poznania i Gniezna? Trzeba będzie poszukać ludzi w różnych gminach i powiatach.

@Kreatywny

Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonującym programem polecaj- zarabiaj, który znajduję się: https://www.farmacol.com.pl/praca/program-rekomendacji-polecaj-zarabiaj/

@Kreatywny

Zachęcamy do zapoznania się z funkcjonującym programem polecaj-zarabiaj, który znajduję się: https://www.farmacol.com.pl/praca/program-rekomendacji-polecaj-zarabiaj/

Konkretny

Pytanie za 100 pkt: Czy za nadgodziny w sobotę będzie zapłacone czy będzie odbiór?

@Konkretny

Bardzo prosimy o kontakt w powyższej sprawie z bezpośrednim przełożonym. Jednocześnie przypominamy, że portal Gowork nie służy do wyjaśniania wewnętrznych zagadnień dotyczących Grupy Farmacol.

Konkretny

Trwa przebudowa magazynu,na finiszu nowy dział automat. Szukacie nowych pracowników,ale jak wyobrażacie sobie pracę gdy sprzęt do pracy jest słaby i w dodatku jest go za mało?(terminale i skanery). Przez lata nas zwodzicie,obiecujecie,że zakupcie nowy i nic. Mam tu wasz maile i zapewnieniami,ale wy i tak dalej jesteście niesłowni 26.07.2022 09:16 Pracodawca Dostawca na nowy sprzęt został wybrany w drodze przetargu i czekamy na dostawy akcesoriów i czytników. Pracodawca @konkret Szanowni Pracownicy, dostawca na nowy sprzęt został wybrany zgodnie z przetargiem, każdy z oddziałów otrzymał określona ilość akcesoriów i czytników. Jak długo jeszcze mamy się męczyć na niesprawnym sprzęcie? Dlaczego zatem nie zniesiecie akordu? Kolejny raz apeluję także o naprawę przez dział IT błędów systemowych. Obiecaliście koniec tych problemów i dalej NIC się nie poprawiło. Nadal mam tego maila od was. 29.08.2022 09:12 Pracodawca Opisana sytuacja zostanie zgłoszona do Działu IT. Liczymy, że ewentualne błędy nie będą się już powtarzać. Jeżeli firma uważa,że można w nieskończoność NIC nie robić w zakresie poprawy pracy, naliczać niezawinione błędy wynikające ewidentnie ze strony systemu(zmiana ilości sztuk, walidacje serii - zlecenia realizowane nie na konto pracownika czyli niepłatne) to będzie to oznaczało BRAK dobrej woli,zakładu pracy,dalsze odchodzenie pracowników. Już raz po raz wręczają wypowiedzenia i tak jest od lat. Odejdzie także grupa wschód.Już się załoga rozgląda za nową pracą. Napisaliście,że jesteście dla aptek,ale zapominacie,że dzięki nam,pracownikom realizacja zamówień jest możliwa. Rozumiemy,że przebudowa magazynu oznacza wysokie koszty,ale w sprzęt do pracy trzeba inwestować,gdyż to narzędzie pracy. W kwestii pracy na akordzie na działach innych niż kontrola,skoro mamy być rozliczani za popełniane błędy i jesteśmy w pewnym sensie wstępną kontrolą to z tego powodu powinniśmy mieć więcej płacone za każde rozliczone zlecenie. Zamówienia tzw.multipakowe - ilościówki powinny być płacone extra. Praca powinna być jak najmniej obciążająca,nie tylko ze względów ergonomii jak również technicznym - sprawny sprzęt i odpowiednio wynagradzana. Nie należy również zapominać,że praca pod presją czasu,przy dużej ilości zamówień jest pracą stresującą co ewidentnie wpływa na stan zdrowia oraz może generować błędy. Organizacja pracy magazynów w bardzo newralgicznej i ważnej,wręcz kluczowej dla nas kwestii podziału zamówień pomiędzy II i III zmianą tak,aby apteki musiały dokonać złożenia zamówień do konkretnej godziny tak aby te obie zmiany miały po równo pracy. Tę strategię można wdrożyć,ale brak dobrej woli? Napisaliście,że klient jest najważniejszy.Hurtownie farmaceutyczne zepsuły klientów. Pozwalając wysyłać zamówienie do późnych godzin sprawiliście obciążenie II zmiany i nadmierny luz na III zmiany. Postuluję zatem o przeanalizowanie opisanych problemów i pilne wdrożenie dobrych zmian. Nie chcecie chyba,żeby odeszli najlepsi i inni przydatni pracownicy? Straciliśmy już wielu bardzo dobrych pracowników.Stracimy zapewne i kolejnych. Zwłaszcza po planowanych zmianach w kwestii organizacji pracy na działach. Jakoś nowi kandydaci nie walą drzwiami i oknami. Dziękuję za uwagę i czekamy na poprawę sytuacji. ps.Potrzeba dialogu i zebrań.

T

Pytanie do pracodawcy. Mianowicie czy ma prawo pracodawca na czas prób związanych z uruchomieniem nowego systemu w naszym magazynie zamknąć w dzień roboczy magazyn co wiąże się z nie przyjściem tego dnia do pracy i wymagać aby pracownik pokrył ten dzień swoim urlopem bądź pokryć odbiorem za jeszcze nie przepracowana niedzielę???

@T

Prosimy o zgłoszenie się bezpośrednio do działu HR, poprzez : kontakthr@farmacol.com.pl.

Jaka jest kultura pracy w Grupa Farmacol?

Dyspozytor

Taka oto jest nasza firma: - wycisnąć pracowników jak cytryny - narzucać akord,ale na starym sprzęcie - złomie(wysokie tempo pracy i rywalizacja) - naliczać błędy(pracownik ma być szybki i bezbłędny) - doliczać niezawinione błędy(zmiana ilości sztuk do skompletowania na terminalach) - nie naprawiać błędów systemowych(walidacje serii) - ścinać wynagrodzenia ile się da - fatalne zarządzanie przez firmę((usunięte przez administratora))i obciążanie II zmiany - nie docenia się kreatywności,nie ulepsza się pracy - brak dialogu na linii: firma - załoga,brak zebrań - centrala wie lepiej(propozycje,sugestie można sobie darować) - wymówki kadry''Tu zawsze tak było'',"Co ja mogę?","Będę się przyglądać sprawie" - kadra nie ma autonomii w działaniu,na wiele kwestii strategicznych praktycznie nie ma wpływu bo jest blokowana przez centralę - kadra w zasadzie niewiele może,aby rozwiązać problemy pracownicze - liczą się wskaźniki efektywności i wydajności,wykonywanie poleceń - niektórym za dużo wolno,co trwa już za długo i budzi powszechne niezadowolenie - słaba ergonomia Z jednej strony branża pewna,asortyment w miarę lekki(po za towarem,który powinien być umiejscowiony na gabarycie,a nie na dziale kompletacji),możliwość wyboru rodzaju umowy Z drugiej stroni wyciskanie ludzi jak cytryny,kosztem ich zdrowia. Niby XXI w. a przypomina XIX w.

Magazyn się pięknie rozbudowuje.... Szkoda tylko że pensje są tragicznie niskie nie wspomnę o sprzęcie do pracy w stanie agonalnym. Firma nie robi nic dla pracownika. Liczą się cyferki a my jesteśmy tylko numerkami.

konkret

Szanowni koledzy i koleżanki! Firma uważa nas za naiwnych w kwestii przetargu na nowy sprzęt. Napisali ostatnio na forum katowickim do osoby,która zapytał co dalej z tym sprzętem: 21.07.2023 09:14 Pracodawca @konkret Szanowni Pracownicy, dostawca na nowy sprzęt został wybrany zgodnie z przetargiem, każdy z oddziałów otrzymał określona ilość akcesoriów i czytników. Ja odpisałem im tak: Nowy wpis 29.07.2023 18:05 Pracownik @Grupa Farmacol Każdy z oddziałów otrzymał określoną ilość akcesoriów i czytników? Czy to są jakieś kpiny?Gdzie ten nowy sprzęt?Gdzie nowe terminale i skanery z przetargu? Kto zatem kłamie?Centrala czy kierownictwo oddziałów,które nic nam nie powiedziało o nowym sprzęcie? A może centrala kazała kierownictwu oddziałów schować ten nowy sprzęt?I poczekać,aż stary całkowicie się rozsypie? Przypominamy,że pracujemy na wadliwym sprzęcie na akord,pod presją czasu. I tak jest od lat.Gehenna pracowników,zszarpane nerwy. To jest niepoważne i nieprofesjonalne. Co wy na to?Skomentujcie to.

Higiena

Stan pojemników na leki jest SKANDALICZNY!!!Są makabrycznie brudne. Kupcie wreszcie myjkę i środki czyszczące bo wstyd na całą Polskę. Nie dbacie o klientów,ani o pracowników.

Ta
@Higiena

Dokładnie pojemniki są brudne jak kosze na (usunięte przez administratora) Po całym dniu pracy dziewczyny mają ręce jak górnik po szychcie.

Rozgoryczony

Bulwersujące jest to,że: - trzeba znosić problemy ze sprzętem - sypiący się sprzęt - niezawinione błędy - (usunięte przez administratora) - umniejszanie naszej jakości i wydajności pracy - decyzje o planowaniu wysyłki kosztem organizacji i planowania pracy zmiany II i III - pozwalaniu na to,że osoby na określonym stanowisku nie liczą się z innymi od lat - (usunięte przez administratora) na nasze zgłaszane od dawna problemy W takim oto warunkach mamy wykonywać pracę na akord?! Myślicie,że tak można postępować bez końca?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Farmacol - Żerniki

• Jak się pracuje w Grupa Farmacol?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Farmacol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Farmacol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 4 to opinie pozytywne, 53 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Farmacol?

Kandydaci do pracy w Grupa Farmacol napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Farmacol