Farmacol S.A.

Poznań

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 32 ocen.

Opinie o Farmacol S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmacol S.A.

bomba

hm, na pewno Farmacol oczekuje zaangażowania i wiedzy. Jak przeglądam oferty od tej spółki, to jestem pewien, że byle kogo nie zatrudniają, czy to IT czy księgowy

diana

A co w Jaryszkach koło Poznania czy ktoś wie jak tam jest , bo jak narazie to nikt nic nie napisał?Czy takie samo łajno jak wszędzie?Proszę o obiektywną odpowiedz.

anonim

Poczytaj posty dotyczące Katowic. Poznań to tylko odnoga a ryba psuje się od głowy. Byli pracownicy FCL dzielą się tylko na tych którzy sami założyli sprawę sądową i tych którym założył FCL. Jak masz duży majątek własny to idź, tak cię ogłupią że podpiszesz weksel in blanco z dwoma żyrantami z rodziny. Nawet jak nie przedstawią ci weksla to zaproponują inną formę zatrudnienia - umowę cywilno prawną. Z takiej umowy mogą dochodzić od Ciebie wszystkiego czego będą chcieli. FCL wychodzi z założenia że jak mają dział prawny to niech na siebie zarabia. Reasumując - odradzam.

anonim

Warto tam składać dokumenty.Proszę o opinie firmy.

Zostaw opinię o Farmacol S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Farmacol S.A.