Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

Paulina

@kotek w takim razie dzięki! Ogólnie jesteś zadowolony?

Paulina

Dziękuję za opinię. Pracujecie w Good Food Products Sp. z o.o.?

kotek
@Paulina

Tak

KOTEK

Skórzewo dwu zmianowa w Plewiskach trzy zmianowa

Paulina

Niedawno pojawiła się oferta pracy :) Stanowisko - MAGAZYNIER! @niebieskooka, tam jest trzyzmianowy system pracy?

niebieskooka
@Paulina

tak!!

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Business Intelligence i analizy danych (obszar Operacji - produkcja/magazyn/ dział techniczny) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Paulina

Czytaliście wywiad przeprowadzony specjalnie dla portalu GoWork.pl? Coś Was w nim szczególnie zaciekawiło? ;)

Lubiś

Fajnie, że tu pracuję bo to dobra firma. Czytając wpisy zastanawiam się dlaczego ludzie ciągle narzekają?

An

Ponoć płaca 17 zł na rękę za godzinę . To prawda?

Xx

Ktoś wie jak wyglądają zarobki na magazynie

kamil

Wiec, jak na poczatek dla osoby ajacej juz jakies doswiadczenie to uważam, ze wynagrodzenienie nie jest wcale jakies mało a wrecz porownywalne w innych wiekszych firmach, teraz nie widzialem ogloszenia zadnego aktualnego ale jako szef kuchni chcialbym ubiegac sie o posade

Walicki

Wiecie co, tutaj kadra radzi sobie z problemami naprawdę fantastycznie, normalna, miła, wesoła, dobrze płaca, nie kombinują, dla mnie sztos, naprawdę.

jacek

Witam a kim jest teraz (usunięte przez administratora)kiedyś był liderem a teraz???????????????

jacek
@jacek

Ale on już nie jest naszym kierownikiem i choć tyle w pracy nam naubliżał to teraz siedzi w norze i jest nikim

xxx

Czy może mi ktoś powiedzieć jak jest rzeczywiście z wynagrodzeniem w tej firmie good food bo różnie się słyszy?

Z informacjami

Na liniach pracownicy są poszukiwani praktycznie zawsze bo jest duża rotacja. Praca na 3 zmiany, również w święta (linie pracują non stop) można się wpisywać na listę. Płaca z premią i nadgodzinami ponad 2000 netto. Atmosfera zależy od tego czy się spodobasz. Jest "stara gwardia" i jej nie przeskoczysz. W biurze atmosfera nie najlepsza. Są pupilki prezesa, których nic ze stołka nie strąci a trzeba pracować za nich. Płaca "szeregowego" ok. 2000 netto, reszty jak pisała @Pani Ewa. Zalety: wypłata na czas, bony na święta. Mimo to nie polecam, są lepsze firmy.

aaaaaaaaaaaaaa

a ilu zmianowa jest tam praca ???????

niebieskooka
@aaaaaaaaaaaaaa

trzy zmianowa!

Pani Ewa

dziękuje za wspaniałą opinie, rzetelna i uczciwa odpowiedź, oby więcej takich. Dodam, że liderzy zarabiają około 4 tysięcy netto, kierownik 8 netto a Pan prezes około 20. Myślę, ze pomogłam.

poznaniaczek

WItam Wszystkich Pracowałem w GoodFood jako pracownik stały,szczerze NIE POLECAM NIKOMU, wyzysk człowieka za marne pieniądze,kazdy CIe lekceważy w szczególności PANI LIDER EWA:)która pojęcia nie ma to co robi .Fakt jest taki ze gdy upomnisz się o swoje bądź prosisz o pomoc każdy ma to gdzie nawet KIEROWNIK PAN MARCIN ,jeśli chodzi o zarobki kobiety na Lini zarabiają 1850zł netto wraz z premia ,paletowy z tego co wiem 2000zł netto również z premia, operatorzy ekstruzji 2300netto, na magazynie 2300netto , plus jest taki iż za nadgodziny płacą 50% i 100% ponadto NIKOMU NIE POLECAM (usunięte przez administratora) praca może i idealna dla studentów czy tez uczniów którzy chcą sobie pare groszy zarobić

boroluj
@poznaniaczek

Hej!nie wkładaj wszystkich do jednego worka bo w Plewiskach jest lepsza atmosfera niż w Skórzewie, wiadomo jest stara elita która może wszystko ale z liderami idze się dogadać!!

kasia

Witam,możecie napisać ile zarabia się na produkcji???

krzy$

szkoda tylko, że nie doceniają pracowników którzy pracują uczciwie kilka lat, tylko jakimś laskom które ciągną po kontach Prezesowi, dają awans...

kermit

Pokażcie mi rzetelnego pracodawcę? Pracowałem w kilku firmach produkcyjnych i tu wcale nie jest zle. Wyplata zawsze na czas, zarobki nienajgorsze, dobry socjal na święta. Nie ma smieciowek wszystko na papierze. Z atmosfera bywa różnie ale jak pracujesz z laskami to nigdy idealnie nie będzie wiadomo laski sieja ferment i knują intrygi.

Grzegorz

szef Grzegorz to fajny miły manager robiący to co do niego należy, fajnie mi się u jego boku pracowało

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.