Good Food Products Sp. z o.o.

Opinie o Good Food Products Sp. z o.o.

aaaa

Bez przesady, nie ma takiej tragedii, pracuje przez agencję i na śniadania chodzę regularnie :D 3 przerwy w ciągu zmiany też nie świadczą źle o warunkach, prawda że trzeba chodzić w fartuchu no ale jakoś trzeba ogarnąć tą higienę na hali, i jak czytam o tym że jest tak masakrycznie brudno a wafle z podłogi są pakowane to śmiać mi się chce, nie widziałam czegoś takiego, nie praktykuje, a jak ktoś tak robi to świadczy to tylko i wyłącznie o tej osobie :/ pozdrawiam hejterów, praca jak każda inna ;)

kika
@aaaa

Haha przerwa na kawę max 10 minut w tym czasie ledwie można zdążyć pójść do toalety i zrobić kawe a zeby ją wypić to juz nie da rady a jeśli pracujesz przez agencję pracy to smac mi się chce jak czytam to ale widocznie nie trafiles/as jeszcze na zmianę do darka kurkowiaka

nowy

niby który lider tak powiedział?????

kika

Ta firma to po prostu żenada. Potrafią zgnębić człowieka tak, że kiedy wychodzę z pracy to już się martwię, że nastepnego dnia znów trzeba iść do pracy. Obiecują podwyżki które są tylko pustymi słowami. Lider to zwykły śmieć zam myli się na każdym kroku a się w życiu do tego nie przyzna, atmosfera TRAGEDIA!!!!! studentów z agencji pracy traktują jak niewolników zacytuję słowa lidera "najlepiej jakby wcale na śniadanie nie chodzili" pracownicy agencji pracy pracyją w jednorazowych fartuchach w których jest baardzo gorąco. Nic dziwnego, że nikt z agencji pracy nie chce tam zostać na dłużej

BenQ

Firma masakra, czyste niewolnictwo, jak nie kablujesz to do niczego tam nie dojdziesz, zwalniają ludzi bez przyczyny.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Good Food Products Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista ds. Business Intelligence i analizy danych (obszar Operacji - produkcja/magazyn/ dział techniczny) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Kolejne osoby zwalniają się z [usunięte przez moderatora] pracy, oby tak dalej.

Masakra, nie polecam, pseudo kierownictwo, pseudo brygadzisci, pseudo operatorzy, pseudo mechanicy, to najgorsza grupa z jaką miałam okazję pracować, jeżeli usłyszycie kiedykolwiek o tej firmie to omijajacie ja szerokim łukiem!

tomcio

jak wygląda praca operatora lini do wypieku wafli?

?

stawka chyba godzinowa juz nie pamietam, w kazdym razie dodatki za nocki bbyly chyba +1zł/h i za swieta czasem jakies ekstra bonusy

co słychac u ciągle zapracowanych pseudo mechaników ,czy dalej tak ściemniają.

Onaaaaa

Akurat ci "PSEUDO-MECHANICY" jak piszesz, robią najwięcej w tej firmie. Gdyby nie oni, to ta cała buda stanęłaby, a każdy z tych mądrych czlowieczków rozłażyłby ręce. Taka prawda!!!

?

miałam okazje tam pracowac kilka lat temu. Na szczescie bylam z tej komfortowej sytuacji ze moglam sie zwolnic zaraz po okresie probnym. Tempo bardzo szybkie, temperatura na hali taka jak na dworze. Napic wody sie nie idzie, bo nie ma kiedy. Te stare baby wiecznie obgadujace i narzekajace na wszystko. Brak pomocy ze strony liderów. Zdarzaly sie fajne osoby ale trzeba trafic. Przerwa na sniadanie-15 minut z czego 5 minut zajmuje dojscie do szatni i otwarcie szafki. Plusem jest to ze wyplata jednak byla zawsze na czas.NIE POLECAM.

Anoneem

Niby firma co produkuje żywność, a na hali od much odgonic się nie da, zero higieny, jakby nie płacili w łapę sanepidowi to już dawno to coś by zamknęli.

Lola

To co się dzieje w tej firmie, to nieporozumienie, zwalniają ludzi, a na ich miejsce przyjmują osoby z dawnej Wyborowej przy Malcie, a najlepsze jest to, że ci wszyscy z Wyborowej to znajomi pana dyrektora (usunięte przez moderatora) cóż, tworzy się jedna wielka rodzinna firma, a co do liderów...hmmmmmmmmmmmmm brak słów, po prostu brak słów.

lider

Chce się dobrze zarabiać, trzeba dobrze pracować (usunięte przez moderatora)

Mefik

Ta praca to totalne DNO, nie przestrzega się tam kodeksu pracy i wmawia się pracownikom, że to regulamin wewnętrzny firmy, a jak wiadomo żaden regulamin wewnętrzny nie może podważać KP. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.

DDA

Kierownicy chodzą po hali jakby byli Bóg wie kim... Głowa do góry,pracownika mają głęboko w d.... To,że wafle lecą z maszyny jak głupie to ich nie interesuje...To,że się wszystko wysypuje to też mają gdzieś. Ale najlepsi są kolesie od naprawiania maszyn... Przyjdą,zobaczą,że coś się zepsuło,potem idą dalej.... Nie potrafią nic porządnie naprawić...Przez to non stop są odwołania z pracy.... Atmosfera szczerze mówiąc nie najlepsza...Te stare baby są najgorsze... O higienie w pracy lepiej nie wspominać... Widziałam jak jedna kolesiówka nakładała wafle i miała czarne za paznokciami....To jest normalnie szczyt szczytów... Na szczęście nigdy nie kupowałam tego typu produktów i nie będę!!!

Viktoriaa

Tak to prawda. Sama miałam okazję zobaczyć to na własne oczy... Brak jakiejkolwiek higieny..... :/ W ogóle nie rozumiem jak można przez 8 godzin nakładać wafle na maszynę z gołymi rękami!!!! bez rękawiczek!!!! Przecież to jedzą ludzie. Jestem stanowczo na NIE

lee

Po prostu nie polecam tej firmy i tyle, najgorsza

Badut

Nie polecam tej firmy, syf totalny, co tu dużo mówić, możecie sami sprawdzić jak tam jest, ucieczka natychmiastowa.

Banita

To co ostatnio się wyrabia w tej firmie to nieporozumienie, zabraniaja pracownkom brać urlopów na żądanie, co jest niezgodne z kodeksem pracy, a jeśli już ktoś weźmie taki urlop to musi wytłumaczyć dlaczego go wziął, bo inaczej biorą całą premie.

ekst

Ludzie. wy chyba nie wiecie co sie wyrabia w tym zakladzie, dopuszczaja zanieczyszczony surowiec do produkcji z robakami, a jest ich naprawde mnostwo, pamietajmy ze produkty tej firmy konsumuja dzieci, wafle zbierane sa z ziemi i pakowane, pakowane golymi rekoma, na produkcji jest zerowy standard higieny. Omijajcie ta firme szerokim lukiem jak ich produkty.

Zostaw merytoryczną opinię o Good Food Products Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Good Food Products Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Good Food Products Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Good Food Products Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Good Food Products Sp. z o.o.