Edelmann Poland Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Edelmann Poland Sp. z o.o.

Agata

@Pracz, ogłoszeń o pracę najlepiej szukać na stronie internetowej Edelmann Poland, na serwisie gowork, również możesz takie znaleźć. Niestety teraz nie ma żadnych aktualnych ofert pracy.

Pracz

Jakie warunki finansowe ?Gdzie szukać ogłoszeń o pracę ?

Agata

@gość kiedy byłeś zatrudniony w Edelmann Poland? Warunki, atmosfera w firmie to są aspekty dość dynamiczne - firma zmienia się na skutek zmian w otoczeniu firmy. Perspektywa czasu jest bardzo ważna dla oceny aktualności tego, o czym piszesz.

Agata

@gość dlaczego uważasz, że to najgorsza firma w Pruszkowie? Na forum można znaleźć opinie odmienne (np. @Robo). Kilka konkretnych argumentów może pomóc nam w zrozumieniu twojego osobistego punktu widzenia. Dla osób poszukujących pracę każda opinia jest bardzo ważna.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Edelmann Poland Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Rafal

Dlaczego jest tam aż tak źle czy tylko dlatego że każą pracować?

gość

o co pytacie ludzie zatrzymują się tylko do miesiąca i nie dużej to najgorsza firma w Pruszkowie pozdrawiam

Rysiek

Czy firma Edelmann prowadzi obecnie rekrutację?

ktoś

Powie mi ktoś gdzie mam sobie szukać tych nwych ofert pracy.

Witam, Czy Firma Edelmann Poland Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 8 05-800 Pruszków prowadzi obecnie rekrutację?

@Zainteresowany

prowadzi non stop uciekają ludzie więc zapraszam

Robo
@pracownik

Witam, Dobrze a proszę mi powiedzieć co jest powodem migracji do innych Firm. Wiem,że to jest dobra Firma .

BOBIK

SZCZERA PRAWDA ......

tos

hmm ciężko stwierdzić, dlaczego ta rozmowa w takim razie wyglądała jak wyglądała, nie mnie to oceniać, może po prostu wcześniej czyjaś kandydatura była bardziej interesująca, a wiadomo, że dzisiaj każdy bierze co dają

kasia

Ja własnie sie zastanawiam czy isc do tej pracy ,w Pruszkowie .Ale jak czytam takie komentarze, to zrezygnuje .Bo mam sie po m-cu pracy ,meczyc o wypate .To sobie odpuszcze.Polecacie isc do tej pracy ,w Pruszkowie 3-go maja .?

Pracownik już niedługo
@kasia

nie polecam tej korporacji dobre czasy minely polowa fachowcow odeszla reszta boryka sie z tym czy szukac pracy coraz gorsza presja wymagania okradanie z premii brak podwyżek wymuszanie pracy po 12 godzin nic dobrego nie mogę powiedziec dzis o tej firmie no niestety takie fakty kierownictwo tam to PO i Lewactwo z KODu więc zastanówcie sie czy warto zdrowie Niemcom zostawic pozdrawiam pracownik też szukam pracy

k

z tego co wiem to przyjmują. Płaca nie jest rewelacyjna ale za to stała praca z płaconymi 50 i 100.

robik

Jakie są zarobki na magazynie i jak wygląda tam praca?

kocica

stawki do bani ale robota spokojna

jakie tam stawki są na sztancach?/

Kierownik

Masakra

zgadzam sie w 100%,dobra firma dla dobrych fachowców,tylko co z tego jak są niedoceniani...........jak tak dalej pójdzie to ludzie będą odchodzić,dla nich nie ważne jest bezpieczeństwo,czy [usunięte przez moderatora] wygląd hali, najważniejsze są zarobki,tylko to się liczy. a stawki śmieszne,.........

dobra firma dla fachowcow i ludzi ktorzy chca pracowac. inni pisza co pisza szkoda czasu..

Zostaw merytoryczną opinię o Edelmann Poland Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Edelmann Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Edelmann Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Edelmann Poland Sp. z o.o.