Opinie o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Oskroba S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia Oskroba S.A. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Oskroba S.A. w Człekówka

Cukiernia Celestynów. Dyskryminacja, manipulacja, wyzysk, kierownictwo tutaj traktuje człowieka jak niewolnika. Coś Ci się nie podoba? "To się zwolnij", takie podejście jest na porządku dziennym. Coraz to nowsze zasady od Pana M., aby nie było lżej dla pracownika, zero zrozumienia, zero szacunku. Coraz więcej zwolnień, brak ludzi do pracy. Jeśli nic się nie zmieni, ludzie z uśmiechem na twarzy znajdą sobie coś lepszego, a taka sytuacja zdarza sie tutaj coraz częściej. :-) Nie polecam, nie pozdrawiam, szukaj sobie czegoś lepszego, bo póki nic się nie zmieni, również będziesz niewolnikiem... Dalej miejcie to w (usunięte przez administratora) a napewno będzie coraz lepiej haha. :-)

Rudy 102 człekówka

Potwierdzam. Jest źle i będzie jeszcze gorzej. Równia pochyła

@Rudy 102 człekówka

Mnie jak chcieli z drugiego zakładu przenieść na cukiernie to powiedziałem że wolę się zwolnić niż tam iść hehe Na szczęście mnie musiałem się zwalniać. U nas jest źle ale ta cukiernia... za 7 k bym tam nie chciał robić

Mudzino Celestynowo
@Anonim

Nie przejmuj sie w zakładzie obok cukierni tez tak jest.. Tylko że u nas kierownictwo nic nie wie. U nas brygadzisci Mobubja i zachęcają jak ktoś im się nie spodoba żeby i innym się nie spodobał też. Coś takiego jak " Sajmon mówi " i koniec. Co ciekawe jest tak tam dobrze organizowane że do kierownikow nic nie dochodzi bądź kierownicy myślą że jak brygadzisci to oni są czyści jak łzy A prawda jest taka że na Celestynowie powinno się nie które wszy usunąć że stanowiska. Dużo by dało na pewno w zachowaniu brygadzistow gdyby też musieli pracować. A nie stać poganiac i mobingiwac. Na mocach idą sobie wracają Kiedy chcą i jeszcze ryja dra nic przy tym nie robiąc Porażka

Rozczarowany
@Anonim

Zgadzam się co do cukierni celestynow. Byłem tam krótko ale nie polecam z czystym sumieniem, praca ciężka i brygadzisci masakra nie wspomnę o kierowniku. Szczególnie taki jeden co narzeka tylko ciągle że przymusem został zmuszony na to stanowisko a w rzeczywistości jest najgorsza lajza. Kradnie na potęgę co się da osobiście widziałem jak do swojego czerwonego Opla pakuję produkty spożywcze z magazynu oraz ciasta i to naprawdę duże ilości. Do tego (usunięte przez administratora) nad chamy pastwiacy się nad pracownikami. Ja osobiście mam okropne doświadczenie z tym miejscem i szczerze odradzam komukolwiek tam trafić a w szczególności mieć styczność z Panem P.

Miładoczasu
@Rozczarowany

Mam tylko jedno pytanie, czy przypadkiem nie jest to hejt z zazdrości, że komuś coś w życiu układa się lepiej niż Tobie? Coś nie pykło, dlatego wieszasz psy na ludziach i bezpodstawnie oskarżasz?

pozamiatany
@Rozczarowany

czy ten opel (usunięte przez administratora) to jest sedan?

Buru
@pozamiatany

Czy to jest A s t r a?

1906

Bez wykrztałcenia powiadasz?

Kielczanka

Dlaczego w Kielcach sprzedawczynie nie noszą maseczek??? Nie kupuje tam juz od 3 tyg z tego powodu. Wstyd dla Państwa, tak obsługiwać klientów. Pieczywo jest nie pakowane, więc panie do woli mogą sobie w nie prychać i kichać... Jedna dziewczyna z obslugi nosi maske. Jedna! A z reguly widze 3 na zmianie

Boom
@Kielczanka

Nie popłacze się z powodu braku maseczek

Ninja
@Kielczanka

Wstyd dla Pani, która truje się wlasnymi wydechami w maseczce. Oby więcej takich, którzy się szybko sami wybiją

Szabadabada.

Pytanie do kierowników z Czlekowki. Jak długo brygadzista z działu canol R. D. będzie chodził do pracy tak jak mu się podoba? Już przechodzi samego siebie.

Lalala

Tak długo jak się da :)

@Szabadabada.

Pokazał ludziom jak się pracuje,teraz ma wielu następców.

Ktoś
@Szabadabada.

A do tego większość czasu spędza w szatni na telefonie

Prawdziwek
@Szabadabada.

Widać że ktoś tu chcę na siłę wejść na jego miejsce

Baja
@Prawdziwek

Daj spokój kto by chciał,wiesz ile to roboty osiem godzin się opierać,fejsbuka ciągle śledzić, kawę pić to nie jest takie proste i ręce bolą. A to wszystko za nędzne pieniądze.

Pracownik produkcji

W zwiazku ze zbliżającymi sie swietami przypominam, ze Nie jest dozwolone wykonywanie pracy dłużej niż łącznie przez 10 dni. Polecenie pracownikowi większej liczby dni do przepracowania „w ciągu” naruszyłoby przepisy Kodeksu pracy o tygodniowym odpoczynku i stanowiłoby wykroczenie zagrożone grzywną od 1000 zł do 30 000 zł (art. 281 pkt 5 Kodeksu pracy). Zgłaszamy gdzie trzeba, nie jesteśmy murzynami do orania. Wesolych Swiat.

Murzyn do orania
@Pracownik produkcji

(usunięte przez administratora) tylko stawaj przy taśmie

Pracownik produkcji
@Murzyn do orania

Kultura jak i ton wypowiedzi sugeruje, że mamy do czynienia z jednym z brygadzistow?

Sara
@Pracownik produkcji

Na starej ,ludzie już robią drugi tydzień bez przerwy, a to nie koniec bo sobota już rozpisana więc do świąt pociągną. Ale skoro tak im pasuje to niech robią cały miesiąc.

Bubu

Cześć. Ponieważ zbliżają się święta, w związku z tym chciał bym wszystkim serdecznie życzyć wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku ????

Mati

Witam chciałbym się dowiedzieć czy polecacie tosty na nowej hali gdzie lepiej pójść na produkcję czy na pakowanie tostow Podobno tam są 4 zmiany i jak atmosfera i ile można zarobić

Takto@

Ktoś wie coś o talonach. Kiedy będą.

gość
@Takto@

Ja wiem. Będą niedługo:)

Może czas najwyższy wziąść się za tych rządzących kierowników produkcyjnych,bo to co się dzieje w tej chwili to trudno to opisać i przedstawić. Ale jeszcze dzień dwa i pracownicy nie wytrzymają.... O wszystkich piszą to może trzeba zacząć pisać i o magazynie surowców na nowej hali bo tam brygadziscie to dopiero(usunięte przez administratora)

Drukarz

Drugiemu też nic ująć też klepki mu brakuje i myśli że rozum pozjadal . Szkoda że nie jest taki wyrwany do roboty jak do przeglądania kamer i nabija idą się z ludzi. A może kierownictwo powinno to ukrucic.?

Prac
@Drukarz

Nie ukruca bo po co, przeciez nowy moze zrobix i swoja robote i pana O... I ze za 2 robi, (usunięte przez administratora) w mace, w biegu wszystko to i tak przeciez jego wina bo przeciez biegac nie musi moze chodzi aby i swoje i za pana O zrobil a reszta ich juz nie obchodzi. Sam fakt ile ludzi juz przez trn magazyn sie przetoczylo o czyms swiadczy oczywiscie kierownicy tego nie widza, nie widza ze jeden robi robote za 2 osoby, za co oni pieniadze biora to ja nie wiem

Muremzalemurem
@Prac

A on się z was śmieje i najwyżej na urlop pójdzie bo dawno nie był.

Geniek

A kto tam u was nad tym magazynem czuwa. Jaki kierownik?

@Geniek

....tu sie panie rozchodzi o magazyn surowców.....a więc te same kierowniki co na produkcji Magazyn to magazyn całkiem inny dział.. ......Genek? To ty ?

Audi

Nie da się wziąść za kierowników rządzących. Jedynka jest ustawiony przez swojego ojca i jest tym samym nie do ruszenia. Dwójka to jego dobry koleszka więc też w zasadzie się o posadke martwić nie musi. I teraz jak to się ma do magazynu surowców na nowej. A no tak ze brygadzista E.P. jest dobrym znajomym dwójki odwala częściowa robote za przełożonego zapewniając sobie krycie i swoją posadke. Odnosząc się do powyższego ze "brygadziscie to dopiero odpi..." jakim prawem owy brygadzista może sobie na to wszystko pozwalać. Dla mnie odpowiedź jest prosta i jasna, musi iść tam jakiś dobry przekręt w który jest zamieszania sama góra. A tak długo jak brygadzista siedzi cicho i robo swoje dla korzyści swoich i góry tak ma zielone światło i może sobie robić co mu się podoba. Który to już pracownik jest zatrudniony u niego z kolei... 12? 14? I w jakim odstępie czasowym. Czy ktos cos z tym robi ? Nie, za to skrupulatnie zamiata sie to pod dywan.

E.P
@Audi

Jak się komuś nie podoba może się zwolnić , lub sami go zwolnimy .Na kazdego pracownika zwolnionego czeka 10 a jaka oszczedność dla firmy stawka najnizsza krajowa na poczatek . Pozdrawiam

nie polecam

Powyższe wypowiedzi pomimo emocjonalny wstawek opisują dokładnie prawdę o magazynie u pana EP. Lepiej już szukać szczęścia na produkcji.

Pracownik Złocistego

Usłyszałem przez ucho że Danielek Ś to dobry konfident nawet ziomka portafi sprzedać za pare złotych

1906
@Pracownik Złocistego

Potwierdzam

Magazynier
@Pracownik Złocistego

Jak to największy konfident jakiego znam na tej firmie juz bardziej mozna zaufać dyrektorowi niż tej ostatniej mędzie. Nie polecam z nim rozmawiać nawet

Mala Mi

Witam nie mile zaskoczona jestem stoiskiem w Końskich Panie są nie mile w szczególności bladynka wysoka, i w godz 13 w sobotę brak asortymentu a na tygodniu o godz 16 brak chleba jak jest to już nie pokroją bo gorący o O godz 18 po pracy też nie kupię chleba bo brak proszę się bliżej przyjrzeć Panią tam pracującym ponieważ jaja sobie robią jestem nie mile zaskoczona ciągle brak kogoś na stoisku.

Cambrine

Nie polecam tej pracy jako ekspedientka. "Przerzucają" z miejsca do miejsca. Jeśli się nie zgodzisz na pewne warunki to od razu możesz iść na zwolnienie lekarskie. Grafik ustalany na tydzień przed. Nic nie można sobie zaplanować. Ekspedientki "starsze" stażem dobierają sobie skład. Na początku "cukrują" a potem krytykują, robią selekcję i wybierają. Pracujesz sześć dni w tygodniu, a w umowie masz pięć. Wszystko działa niezgodnie z prawem pracy.

Diana
@Cambrine

Cambrine, jest dokładnie tak jak opisujesz. Również nie polecam, a pani M. jest nie w porządku co do pracowników ,zwłaszcza tych najnowszych . Jeśli się na coś nie zgadzasz to od razu do widzenia i dziękujemy za współpracę. Trochę szacunku dla pracowników .

@pako

Witam. Co myślicie o karcie Multisport??

Janusz
@@pako

Karta Multisport to zawsze coś,niektórym by się przydało. Natomiast gdyby podpisali umowę z jakimś zakładem opieki zdrowotnej to byłby naprawdę coś pożytecznego, niektóre firmy tak mają. Zamiast stać w kolejce można by iść do lekarza jak człowiek

Muchomorek
@@pako

Dużo osób w tej firmie z okolicznych wsi tupu Lubice czy Zabieżki zajmuje się dojeniem krów przed pracą więc karta Multi sport nie jest im potrzebna

Jarek
@Muchomorek

Chyba ze by zrobili dla nich multi stajnie haha :) ( żart )

Chudy

Witam. Jestem czarnuchem ale uwielbiam te prace. Mahen lahen cala noc poludnie i rano to jest to gdzie siespelniam jal mozna narzekac na te firme ?? Nie wiem naprawde

Rydygier Grenadier

Co będzie w budowlanej nowej części?

Stary
@Rydygier Grenadier

Według planów na nowej budowanej części ma być : basen, siłownia i spa dla pracowników.

Rydygier Grenadier
@Stary

Ale za darmo czy na Multisport?

Julia

Czy to prawda że na nowej hali na Człekówce robi niejaki Wąsik na którego jako pierwszego zaczęto mówić że jest dzbanem? Że to na niego wymyślono to słowo?

Obserwator
@Julia

A co ty szpiegujemy ludzi ?

Wka
@Julia

Co z dezynfekcja

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Piekarnia Oskroba S.A.?

Obserwator

Bez okresu próbnego trzecia jest na stałe . Czyli 9 miesięcy 2 kata i na stałe .

Nowa

Hej .Mam pytanie czy warto składać CV do cukierni Oskroba na pakowanie ciast Św Kazimierza czy lepiej tam na ul Jankowskiego w Celestynowie czy na pakowanie ciasteczek jeżli są przyjęcia ? Jakie są zarobki ? Jaka tam jest atmosfera w pracy zarówno w jednej czy drugiej oskrobie ? Jaki jest system pracy ? Jak jest urlopami ? Czy tylko na rozmowie o pracę mówią że tak pięknie jest i tylko obiecują ? Jakie jest kierownictwo w jednej czy drugiej Oskrobie .warto składać CV czy (usunięte przez administratora) sobie nie zawracać . zależy mi też żeby było blisko od domu z dojazdem .Jaka jest procedura przyjęcia , czy jest fakt że przyjmują ludzi z pobliskich okolic Celestynowa .

Stary
@Nowa

Witam. Na poczatek zarobki 17zl brutto/h. Doplacane 100zl do kazdej soboty, niedzieli, swieta. Nadgodziny platne zgodnie z kodeksem. Nocki rowniez. Na start okolo 3300-3700 z nadgodzinami. Praca glownie 3 zmianowa 6 dni w tygodniu, nieliczne dzialy maja 4 zmiany. Pisze z perspektywy pracy w piekarni na Czlekowce.

Mar
@Nowa

Jak chcesz iść do Oskroby to lepiej iść na Czlekowke. O wiele lżejsza praca A kasa ta sama. Ale jeśli musisz, wybierać na Jankowskiego to ciastka ( o ile jesteś kobietą) - jest robota ok ale Cukiernia - nie ryzykowala bym , tam to jest dopiero ARBAIT Przyjęcia chyba są zawsze , szczególnie w okresie letnim. Powodzenia

@Nowa

Nie polecam pracy na Cukierni to tylko obietnice a praca ciężka żadnego szacunku do człowieka .

Witam pytanie do szefostwa. Czy skrzynka zaufania to musi być w miejscu widocznym dla wszystkich. Tam gdzie jest mnóstwo ludzi i kamery. Wiele jest do przekazania ale niestety miejsce w tej chwili nie pozwala.!!! Pozdrawiam pracownik Piekarni Oskroba.

pracowniku

Ta skrzyneczka jest wymogiem systemu zarządzania jakością lub wymogiem któregoś z sieciowych odbiorców. Nie myśl, że ona jest po to abyś mogł wrzucać swoje donosy lub inne wypociny. A tym bardziej nie licz na to, że szefostwo miałoby je czytać.

Mam mieć rozmowę o prace w Oskrobie w Celestynowie na. ul Świętego Kazimierza w cukierni do pakowania ciast , chciałabym się dowiedzieć jak tam jest , jaka jest atmosfera na tym dziale ? jakie jest kierownictwo ? Czy tam jest duża rotacja pracowników . ? Pytam się jak tam jest gdyż widzę że są takie negatywne komentarze . Czy tylko wszystko jest pięknie jak obiecują a pózniej wszystko wychodzi inaczej jak się zatrudni .

@Nowy

Kasa jest dobra jeśli chodzi o pracę na produkcji, w większości produkcja jest nastawiona na wyzysk kosztem niskiej wypłaty, w tej firmie narobisz się jak.malo gdzie po same łokcie ale i zarobisz. Jeśli nie jesteś zwyczajny , dużego taka pracy w dużych temperaturach to za nim się przyzwyczaisz to po 8 h będziesz się tylko nadawać ze by tv oglądać i nic więcej. Minusy to -duzi dni pracujacych - wysoka temperatura - ludzie okropni jak nigdzie indziej ( wiadomo ze na każdej produkcji atmosfera jest kiepska ale w tej firmie jest to wybitne ) Każdy Cię traktuje jak byś miał go etatu pozbawić co z kolei prowadzi do złośliwości. Kierownicy jak kierownicy nie będziesz ich oglądać chyba że podpadniesz bardziej martwił bym się jak trafisz na jakąś amebe brygadziste ;) - ciezka praca w pocie czola ( namachasz sie jak macharadza w dzien koguta ) Z Plusów - umowa pełno składowa ( odprowadzaja skladki od kwoty ile zarabiasz ) - wypłaty są w porządku tj zarobisz - nie spozniaja sie z wyplatami I chyba to tyle z plusów. Także jeśli nie masz życia i chcesz zarobić i się narobić to tutaj znajdziesz wszystko czego Ci trzeba. Pracowalem tam troche czasu , ja nie polecam - kasa jest nie zla ake i tak to nie jest adekwatne do wysilku a po za tym jesli jestes isoba mloda to tam nic po za robota nie bedzie Cie czekać, a po pracy napewno na laski siły mieć ni3 będziesz ze by chodzić:D

Lakukaracza
@Marcin

Bez przesady, o ile nie trafisz na dzial zwany canolem na starej czesci to nie ma az tak ciezko. Tylko przygotuj sie na 3 zmiany po 6 dni w tygodniu - na zycie czasu juz miec nie bedziesz. Na poczatku ze 3.5 wyciagniesz na reke, moim zdaniem kasa nieadekwatna do ilosci czasu spedzanego w pracy.

@Lakukaracza

Na czlekowce pracowalem i na starej i na nowej hali. Faktem jest że taki Kanol w Celestynowie jest na każdym dziale;) też nie wierzyłem dopóki tam mnie nie przenieśli tj na Cekestynow. W Czlekowce jest sporo lżej to jest fakt ale jak byś zobaczył ten Cekestynow ;) za głowę byś się złapał że dają się tam tak zagra pieniądze poganiac

Canol
@Lakukaracza

A czemu niby tak ciężko na canolu..

Bunia

Dzisiaj wyjeżdżąm na kilka dni więc postanowiłam nabyć duży chleb wiejski, taki pyszny i zawsze z chrupiącą skórką. Nowa pani w placowce przy Rodowicza Anody w Warszawie sprzedała mi za pełną ceną bochenek chleba z soboty czyli przedworajszego, nie uprzedzając. Nie zdjęła go z półki tylko wyciągnęła spod lady. Chleb oczywiście nadaje się do jedzenia, ale ja chciałam wlaśnie, żeby świeży bochenek starczył mi na kilka następnych dni. Czuję się oszukana...

Ariadna
@Bunia

Jeśli było to tak ważne, trzeba było zapytać, czy bochenek jest świeży. To naprawdę nie jest trudne. (usunięte przez administratora) miałoby miejsce, gdyby ekspedientka sprzedając przedwczorajszy chleb powiedziała, że jest świeży. Tu nie ma oszustwa. To dość logiczne, że w pierwszej kolejności sprzedaje się starsze produkty nadające się do spożycia, żeby ich nie marnować. Podobnie w cukierniach, jeśli poszukuje się ciasta do przechowywania na najbliższe kilka dni - warto zapytać o jego świeżość, jeśli chce się zjeść ciasto tego samego dnia - można wziąć i przedwczorajsze, by ograniczyć marnowanie żywności. Poza tym, piszesz na niewłaściwym portalu. To portal dla pracowników, o warunkach pracy. Są inne portale, służące dzieleniu się opiniami klientów. Wcześniej jednak warto byłoby postarać się jasno zakomunikować ekspedientce swoją potrzebę świeżości pieczywa. Nie bądźmy roszczeniowi, traktujmy się nawzajem uczciwie.

AG

Proszę mi powiedzieć jakie są mniej więcej stawki pracowników produkcyjnych? Czy za niedziele są jakieś 100 czy jak to jest rozwiązane? W Jakim systemie zmianowym się pracuje czy tylko na 1 zm czy na róznę

vcv
@AG

hm....w zasadzie ....to tak w sumie sam sobie odpowiedziałeś

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Oskroba S.A. - Człekówka

• Jak się pracuje w Piekarnia Oskroba S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Oskroba S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Oskroba S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 89, z czego 5 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 49 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Oskroba S.A.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Oskroba S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Oskroba S.A.